ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Lightbulb شرکت تعاونی بازرگانی

آیا برای واردات و صادرات تاسیس یک شرکت بازرگانی تعاونی مناسب است یا یک شرکت سهامی خاص؟من قصد دارم یک شرکت تعاونی تاسیس کنم.آیا یک شرکت با نام ایرانی میتونه با کشور های خارجی معامله داشته باشد؟یا اینکه باید اسناد شرکت به انگلیسی ترجمه شود؟ممنون
    hkarimpoor2003
    مهمان
    دوست عزیز برای تجارت با کشور های خارجی نیازی به ترجمه مدارک و یا الزام ایرانی بودن نام شرکت نیست در کل برای تجارت خارجی و انجام واردات صادرات شما باید کارت بازرگانی اخذ کنید یا از کارت بازرگانی دیگران استفاده نمائید .
    برای اخذ کارت بازرگانی می توانید شخصا اقدام کنید و نیازی به ثبت شرکت هم نیست ولی اگر نظر شما به ثبت شرکت هست باید برای کارت بازرگانی حقوقی اقدام نمائید.

در هنگام ثبت شرکت در انتخاب نوع شرکت دقت فرمائید چون هرکدام دردسر های خاص خود را دارد و باید دقت کنید که نیازهای شما چیست و مصداق این حکایت نشید که برای جابجایی یک گونی بار برید یه کامیون اجراه کنید بلکه یه وانت یا حتی ماشین سواری هم کار شما را با هزینه کمتر انجام میده پس باسد ببینید برنامه تجاری شما در دراز مدت چی هست بعد بسته به آن برنامه نوع شرکت متناسب را انتخاب کنید . توصیه میکنم حتما مطالعه و مشورت کنید قبل از ثبت شرکت وگرنه با شرایط امروزه و قوانین دست و پا گیر اداره دارایی با مشکل مواجه میشید

در انتخاب از بین نوع شرکت سهامی خاص و شرکت تعاونی کاملا بستگی به توان مالی و برنامه های شما دارد ولی درکل اگر توان مالی نسبتا خوبی دارید شرکت سهامی خاص را توصیه میکنم چون هرچه سهامدار ها کمتر باشند در دراز مدت هم موانع اداری کمتری دارید هم دردسر کمتر و پویا تر برای پیشرفت بخصوص در تجارت خارجی و لی در مقابل از مزایا و مشوق های دولتی بهره ای ندارید . در کل برای تشکیل و اداره کردن و مدیریت یک شرکت تعاونی دردسرهای زیادی خواهید داشت .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)