ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    DR.Khashayar
    مهمان

اونايي كه اينكاره نيستن نيان تو سايت خواهشا

سلام و خسته نباشيدخدمت تماميه دوستان لطفا كسايي كه از تجارت هيچي نميدونن خواهشا اصلا نيان توسايت يا حداقل كوچكترين چيزي بدونن بعد بيان اين همه دوستان نظرات قشنگ ميزارن بخونن و استفاده كنن بع بيان پاي معامله.كساني كه مخالف يا موافق هستند لطفا لطفا نظراتشونو بگن بزارين همه بدونن.ممنون
    DR.Khashayar
    مهمان
    ؟؟؟>>>؟؟؟
    omidtomcat
    مهمان
    از قابلیتهای سایت می تونه آموزش -دادن ایده - دادن انگیزه- پیدا کردن تامین کننده- پیدا کردن مشتری -آشنایی با جو ومشکلات بازار و ...... باشه.

اینجا ملک شخصی کسی نیست .

کسی که ناراحته می تونه آگهی نزنه تا افراد به اصطلاح آماتور مزاحمش نشن .

کسی که ادعا حرفه ای بودن داره خیلی راحت می تونه مشتری واقعی رو از افراد واسطه و غیرمشتری تشخیص بده.

منظورمن از این حرفها شخص خاصی نبود + من خودم از همه آماتور تر وبی تجربه تر هستم.

همه دارن دم از دمکراسی و آزادی وتحمل همدیگه می زنن ولی اینجا نمیتونیم همدیگرو تحمل کنیم

لطفا تمامی دوستان هرجا دیدن کارخلاف قانونی انجام شد اول تذکر بدن اگه درست نشد به مدیران سایت گزارش بدن
    DR.Khashayar
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidtomcat [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    از قابلیتهای سایت می تونه آموزش -دادن ایده - دادن انگیزه- پیدا کردن تامین کننده- پیدا کردن مشتری -آشنایی با جو ومشکلات بازار و ...... باشه.

اینجا ملک شخصی کسی نیست .

کسی که ناراحته می تونه آگهی نزنه تا افراد به اصطلاح آماتور مزاحمش نشن .

کسی که ادعا حرفه ای بودن داره خیلی راحت می تونه مشتری واقعی رو از افراد واسطه و غیرمشتری تشخیص بده.

منظورمن از این حرفها شخص خاصی نبود + من خودم از همه آماتور تر وبی تجربه تر هستم.

همه دارن دم از دمکراسی و آزادی وتحمل همدیگه می زنن ولی اینجا نمیتونیم همدیگرو تحمل کنیم

لطفا تمامی دوستان هرجا دیدن کارخلاف قانونی انجام شد اول تذکر بدن اگه درست نشد به مدیران سایت گزارش بدن
    اولا من ادعاي حرفه اي بودنم نشده ولي حداقلش يه سري چيزها رو از خيليا ميدونم . من منظورم به خيليها بود كه وقت آدم رو ميگيرند . بعد دوست عزيز و گرامي اگه كسايي كه اين كارها رو ميكنند به همه نگيم كه كيا هستن در حق دوستان ظلم كرديم . بعد شايد واسه شما اهميت نداشته باشه كه چه كسايي بيان تو اين سايت حالا ميخواد معمولي باشه ميخواد دزد باشه ميخواد كلاه بردار باشه ولي واسه خيلي از كسايي كه ميخوان واقعا تجارت كنن مهمه.بازم ممنون از نظرت
    12
    نوشته های وبلاگ
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    منم موافقم، ولی یه کمی تندنوشتین. ممکنه به بعضی دوستان بر بخوره.
    DR.Khashayar
    مهمان
    من بازم از تماميه دوستان عذر خواهي ميكنم و من هم فقط نظر خودم رو گفتم
    12
    نوشته های وبلاگ
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بازم یه مقدار تند مینویسید. احساس میکنم با کسی مشکل پیدا کردین و حرفاتون ممخاطب خاص داره.
    DR.Khashayar
    مهمان
    نه دوست محترم و گرامي ما همه مثل اعضاي يك خانواده هستيم و فقط اين گفتگو ها در حد يك گپ است اگه تند بود بازم عذر ميخوام
    DR.Khashayar
    مهمان
    شب تماميه دوستان بخير

سربلند و پيروز باشيد

141
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR.Khashayar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام و خسته نباشيدخدمت تماميه دوستان لطفا كسايي كه از تجارت هيچي نميدونن خواهشا اصلا نيان توسايت يا حداقل كوچكترين چيزي بدونن بعد بيان اين همه دوستان نظرات قشنگ ميزارن بخونن و استفاده كنن بع بيان پاي معامله.كساني كه مخالف يا موافق هستند لطفا لطفا نظراتشونو بگن بزارين همه بدونن.ممنون
    به این مسخره بازیت توی سایت پایان بده اقا /خانم محترم
    یعنی چی میای توی همه تاپیک ها علامت ؟؟؟؟ میزاری
    اخطار اخر بود
    اجازه ندین ip ثابتتون مسدود بشه .
    تمومش کنید .
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)