ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید

پیدا کردن سرمایه گذار جهت کار تولیدی با بازدهی بسیار بالا

سلام
    من نمیدونم چرا در قسمت های دیگه فروم نمیتونم تاپک بزنم به همین دلیل در بازارچه تاپیک رو میزنم

من چندین سال روی فرآوری مواد معدنی کار و تحقیق کردم و در حال حاضر دانش فنی تولید اکسید کروم رو دارم میخواستم بدونم به نظر شما ارزش داره چند میلیونی خرج کنم و وقت بگذارم و یه پایلوت ( جهت راستی آزمایی ) راه اندازی کنم و بعد تبلیغات کنم و سرمایه گذار پیدا کنم ؟
    واقعیتش در حال حاضر نه وقتشو دارم و نه از نظر مالی در وضعیت مناسبی هستم بنابراین فقط در صورتی اقدام به راه اندازی پایلوت خواهم کرد که بدونم این کار فایده داره و میشه سرمایه گذار پیدا کرد

به 500 میلیون سرمایه نیاز هست و انتظار دارم سهم پنجاه - پنجاه باشه

در آخر بگم که اکسید کروم از کرومیت تولید میشه و در ایران فقط یک کارخانه قادر به تولیدش هست و و بقیه نیاز کشور از چین و هند و ... وارد میشه ( در حدود سه میلیون دلار در سال واردات داریم ) و فروشش هم اصلا مشکلی نداره

نظر شما به عنوان کسی که در تجارت و صنعت دستی دارین چی هست ؟

ممنون
    DR.Khashayar
    مهمان
    سلام دوست عزيز با اين چيزايي كه ميگي اگه باشه عاليه ولي اگه تو فروشش مشكل پيدا نكني
    DR.Khashayar
    مهمان
    سلام خدمت شما دوست عزيز والا من از اين صنعت سر رشته اي ندارم ولي اگه همينطور كه شما ميگين قابل اجرا باشه قطعا كار عاليي هستش.شما يه تاپيك در عرضه و تقاضا بزنيد قطعا دوستان زيادي ميتونن در اين شاخه كمكتون كنن
    omidtomcat
    مهمان
    راه حل من : ثبت یک شرکت دانش بنیان واستفاده از تسهیلات پارکهای علم و فن آوری ویا ثبت یک شرکت تعاونی و اخذ تسهیلات از وزارت تعاون
    141
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط theboy [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من نمیدونم چرا در قسمت های دیگه فروم نمیتونم تاپک بزنم به همین دلیل در بازارچه تاپیک رو میزنم

من چندین سال روی فرآوری مواد معدنی کار و تحقیق کردم و در حال حاضر دانش فنی تولید اکسید کروم رو دارم میخواستم بدونم به نظر شما ارزش داره چند میلیونی خرج کنم و وقت بگذارم و یه پایلوت ( جهت راستی آزمایی ) راه اندازی کنم و بعد تبلیغات کنم و سرمایه گذار پیدا کنم ؟
    واقعیتش در حال حاضر نه وقتشو دارم و نه از نظر مالی در وضعیت مناسبی هستم بنابراین فقط در صورتی اقدام به راه اندازی پایلوت خواهم کرد که بدونم این کار فایده داره و میشه سرمایه گذار پیدا کرد

به 500 میلیون سرمایه نیاز هست و انتظار دارم سهم پنجاه - پنجاه باشه

در آخر بگم که اکسید کروم از کرومیت تولید میشه و در ایران فقط یک کارخانه قادر به تولیدش هست و و بقیه نیاز کشور از چین و هند و ... وارد میشه ( در حدود سه میلیون دلار در سال واردات داریم ) و فروشش هم اصلا مشکلی نداره

نظر شما به عنوان کسی که در تجارت و صنعت دستی دارین چی هست ؟

ممنون
    مملکت ما متاسفانه دلسوز نداره - لذا سرمایگذاری که سرمایه اش زیر 1 میلیارد است نمی اید دست بر حرکت و ایده نو بزند -لذا شما در ابتدا و در وحله ی اول طرح توجیهی اماده کنید .از ایده ی خود پاورپوینت بسازید به چند شرکت خارجی که در این رشته متخصص اند ایمیل بزنید و دعوت رسمی به سرمایه گذاری خارجی کنید که اگر براتون ناممکن بود با شرکتهای ایرانی یکی بشید و از طریق شرکتها وارد بحث بشوید .
    نکته ی دوم اینست که مطمئنا راهی برای اخذ وام برای بهره برداری از دانش شما هست منتها از خود سوال کنید یا برای اخذ یک وام 500 میلیونی حدوذ 100 میلیون پول نقد برای حسابتان و سند شش دانگ 800میلیونی را دارید ؟
    موارد گنگ مطلب شما در تاپیکی که باز کرده اید بسیار است .
    انشالله در توضیحات بعد و با امید پیروزی شما در اجرایی کردن پروسه ی تولید اکسید کروم از کرومیت ...

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سازمان حمایت از مصرف کنندگان

سازمان سرمایه گذاری خارجی

شبکه اطلاع رسانی بازرگانی

شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران

شرکت نمایندگی شرکت های خارجی در ایران
    موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی

طرح های اقتصادی زود بازده و کار آفرینی

معونت توسعه بازرگانی داخلی ایران

ارادتمند شما خسروتاج
    ویرایش توسط j.kh : 07-06-2015 در ساعت 21:58
    12
    نوشته های وبلاگ
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگر در مورد فروشش اطمینان کامل داری با من تماس بگیر 09184247383
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidtomcat [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    راه حل من : ثبت یک شرکت دانش بنیان واستفاده از تسهیلات پارکهای علم و فن آوری ویا ثبت یک شرکت تعاونی و اخذ تسهیلات از وزارت تعاون
    سلام
    ممنون بابت راهنمایی اما شرکت دانش بنیان راه حل خوبی نیست به خاطر قوانین دست و پاگیر و ... ضمن این که اونا بیشتر کمک میکنن تا پایلوت طرح ساخته بشه و آزمایشی محصول تولید بشه من خودم این کار رو میتونم انجام بدم مشکلی ندارم
    در مورد ثبت شرکت تعاونی فقط 7 نفر میخواد برای ثبت شرکت در مورد وام یه مقداری سرمایه خودت باید بیاری وثیقه میخواد و ... تازه اگر وام بدن کلا جور در نمیاد با شرایط من
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR.Khashayar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خدمت شما دوست عزيز والا من از اين صنعت سر رشته اي ندارم ولي اگه همينطور كه شما ميگين قابل اجرا باشه قطعا كار عاليي هستش.شما يه تاپيك در عرضه و تقاضا بزنيد قطعا دوستان زيادي ميتونن در اين شاخه كمكتون كنن
    ممنون دوست عزیز پس نظر شما اینه ککه ارزششو داره برای راه اندازی پایلوت طرح وقت بذارم و سرمایه گذار گیر میاد ؟
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.kh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مملکت ما متاسفانه دلسوز نداره - لذا سرمایگذاری که سرمایه اش زیر 1 میلیارد است نمی اید دست بر حرکت و ایده نو بزند -لذا شما در ابتدا و در وحله ی اول طرح توجیهی اماده کنید .از ایده ی خود پاورپوینت بسازید به چند شرکت خارجی که در این رشته متخصص اند ایمیل بزنید و دعوت رسمی به سرمایه گذاری خارجی کنید که اگر براتون ناممکن بود با شرکتهای ایرانی یکی بشید و از طریق شرکتها وارد بحث بشوید .
    نکته ی دوم اینست که مطمئنا راهی برای اخذ وام برای بهره برداری از دانش شما هست منتها از خود سوال کنید یا برای اخذ یک وام 500 میلیونی حدوذ 100 میلیون پول نقد برای حسابتان و سند شش دانگ 800میلیونی را دارید ؟
    موارد گنگ مطلب شما در تاپیکی که باز کرده اید بسیار است .
    انشالله در توضیحات بعد و با امید پیروزی شما در اجرایی کردن پروسه ی تولید اکسید کروم از کرومیت ...

سازمان حمایت از مصرف کنندگان

سازمان سرمایه گذاری خارجی

شبکه اطلاع رسانی بازرگانی

شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران

شرکت نمایندگی شرکت های خارجی در ایران
    موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی

طرح های اقتصادی زود بازده و کار آفرینی

معونت توسعه بازرگانی داخلی ایران

ارادتمند شما خسروتاج
    ممنون دوست عزیز
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط diplomat [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگر در مورد فروشش اطمینان کامل داری با من تماس بگیر 09184247383
    در مورد فروشش که بله اطمینان دارم چون مصرف این محصول زیاده و همون کارخانه ای هم که توی ایران تولید میکنه به صورت 6 ماهه پیش فروش میکنه و سرش دعواست !!!
    اگر شما قصد سرمایه گذاری دارین که من شماره تون رو یادداشت کنم و چند ماهه دیگه باهاتون تماس بگیرم چون هنوز پایلوت طرح راه اندازی نشده و این تاپیک رو برای همین زدم که بدونم واقعا ارزش هزینه و دو سه ماه وقتی که برای راه اندازی پایلوت صرف میشه رو داره یا نه ؟ بیشتر میخوام نظر دوستان رو بدونم که آیا با این شرایط من و جامعه سرمایه گذار پیدا میشه که حاضر باشه سرمایه گذاری کنه در کار من
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)