ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    برای اینکه موضوع بیشتر روشن بشه ، شما اونقدر به شرکت نزدیک نیستین که یه قیمت بگیرین و بدونین چند دلار زیر پلت فروش میکنن، چطوری میخاین معامله رو جوش بدین؟ اولین سوالی که خریدارمیپرسه قیمت هست . ما بگیم قیمت هرچی که شد بیا درخواست بده فکر میکنی خریداری جلو میاد؟!

در مورد تحویل در مخزن هم همینطور شما میگین تحویل فجیره بعد میگین توافقیه و معمولا توبندر میدن!!! این دیگه نشد تحویل در فجیره !
    در مورد روتردام چی؟ میتونین اطلاع جامعی بدین. مانند قیمت ، مدرک، بانک کدوم کشوره، شرایط پرداخت، موجود دارن و... توجه کنید که شما میگین
    خود NIOC در بعضی شهر ها مخزن داره مثلا رتردام مخزن d2 داره
    منظورتون اینه که اونجا گازوییل موجود دارن یا ...
    130
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    برای اینکه موضوع بیشتر روشن بشه ، شما اونقدر به شرکت نزدیک نیستین که یه قیمت بگیرین و بدونین چند دلار زیر پلت فروش میکنن، چطوری میخاین معامله رو جوش بدین؟ اولین سوالی که خریدارمیپرسه قیمت هست . ما بگیم قیمت هرچی که شد بیا درخواست بده فکر میکنی خریداری جلو میاد؟!

در مورد تحویل در مخزن هم همینطور شما میگین تحویل فجیره بعد میگین توافقیه و معمولا توبندر میدن!!! این دیگه نشد تحویل در فجیره !
    در مورد روتردام چی؟ میتونین اطلاع جامعی بدین. مانند قیمت ، مدرک، بانک کدوم کشوره، شرایط پرداخت، موجود دارن و... توجه کنید که شما میگین منظورتون اینه که اونجا گازوییل موجود دارن یا ...
    عزیزم نه من کارمند nioc ام نه nioc به اسم بابامه که به خوام قیمت بدم......
    من فقط یه واسط هستم که خریدار و مندیت به niocوصل میکنم....سوالات خیلی تخصصی تر از اونا بپرس....
    شما خریدار نیستی شما میخوای 1 استعلام بگیری و....
    در مورد بندر هم بگم که اینا کارشون معلوم نیس بیشتر تو بندر میدن بعضی مواقع هم اگه تناژ بالا باشه با خریدار حال کنن مقصد میدن....
    ار من چه توقعی داری شما؟ میخوای تمام زیر و بم کارشونو بهت بگم؟باس خریدار باشی.باس lio بدی تازه اگه گیر بدن باس bclهم باس بدی....
    مال بابام نیس که بخوام قیمت بدم یا اعتماد کنم یا دلم بحال خریدار بسوزه ارزونتر بدم یا ...یا...یا........
    برا اینکه به شما ثابت شه یه مشتری جور کن بیا جلو.....
    در ضمن دوستانی که از شاهد و و ....و...و... خرید میکنند فکر نکنید ارزونتر میدن.اونا خودشون سهمیه محدود دارن که بازم از niocخرید میکنن و خودشون دوباره میکشن روش....
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    چرا ناراحت میشین . منظورم اینه مه شما باید زیر و بم آفر را بدونین تا خریدار بیاد جلو . خریدار چشم بسته نمیاد ال او آی بده.

با خود شرکت نفت باتوجه به تحریمها حالاحالا خریدار نمیاد جلو چه برسه یه آفر یدیم که ازش هیچی نمیدونیم.
    خواستم کمکی کرده باشم تا وقتتون تلف نشه . حالا هرطور راحتین.
    130
    کاربر فعال
    من ادعا نکردم خیلی تو کارم واردم من در حد سوالات اولیه جواب میدم برای سوالات تخصصی تر باید با دوستان مشورت کنم.
    جناب لحن صحبت کردن شما طوریه که انگار میخواین ادمو بکوبین تا بهش راه نشون بدین....
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سوال کردن اگه کوبیدن باشه شما ببخشین.
    شما گفتین فروش مستقیم از شرکت نفت ، منهم میگم باید جزییات رو بدونین. همین.
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)