ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38
    105
    Technical Manager
    مدیر فنی

اضافه شدن قابلیت تپاتالک به انجمن برای مرور با گوشی و تبلت

با سلام خدمت دوستان بزگوار تاجربانک

از آنجایی که به تازگی از نسخه ی جدید انجمن رونمایی شده و انجمن دارای مشکلاتی هست و داریم روش کار میکنیم اینبار هم برای کسانی که با گوشی و تبلت زحمت میکشن میان یک قابلیت جدید ارائه کردیم

که خیلی راحت تر و آسان تر بتونن از مطالب استفاده کنند

ابتدا برای سیستم عامل گوشی یا تبلت خود این نرم افزار رو دانلود و نصب کنید

برای اندروید :

کد:
    http://www.dl.farsroid.com/app/Tapatalk-Forum-App-4.12.8(FarsRoid.Com).apk

برای IOS

کد:
    http://dl3.downloadha.com/Ali/2013/02/Tapatalk%201.15.1%20(www.Downloadha.com).zip
    رمز فایل زیپ :

www.downloadha.com

برای ویندوز فون :

کد:
    http://windowsarena.ir/%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D9%81%D9%88%D9%86/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-apps/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%84%DA%A9-tapatalk-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2%D9%81%D9%88%D9%86%D8%8C-%D8%A8

خب بعد از اینکه نرم افزار رو نصب کردید واردش بشید و عضو بشید به این شکل

خب در قسمت سرچ عبارک تاجربانک رو به انگلیسی وارد کنید اگر نشد به فارسی وارد کنید تا انجمن رو پیدا کنه

بعد میتونید انجمن رو follow کنید واردش بشید

برای وورد به اکانت خودتون در انجمن در منوی سمت راست بالا sign-in or join رو بزنید تا یوزر و پس بخواد و اطلاعات رو بدید تا وارد بشه

خب حالا میتونید بدون هیچ مشکلی از تمامی امکانات فروم روی گوشیتون بدون کم بودن سرعت استفاده کنید

اگر کمی در نرم افزار گشت و گذار کنید میتونید تمامی نقاطش رو بشناسید و کارهای دلخواهتون رو انجام بدید

دوستان این رو هم اضافه کنم که بعد از اتمام ثبت نام و جستجوی انجمن و.... یه لینک حاوی فعالسازی اکانت هم هست که باید در اینباکس ایمیلتون چک کنید و فعالش کنید

هر سوالی بود مطرح کنید موفق باشید

ویرایش توسط RezaVejdan : 23-04-2015 در ساعت 12:34
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    اقا رضا ایا استفاده از این رو برای تبلت هم توصیه میکنید؟
    ببنید من تبلتم زمانی که افقیه همه چی رو نشون میده ولی وقتی عمودیش میکنم صفحات سفید میشه.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    105
    Technical Manager
    مدیر فنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقا رضا ایا استفاده از این رو برای تبلت هم توصیه میکنید؟
    ببنید من تبلتم زمانی که افقیه همه چی رو نشون میده ولی وقتی عمودیش میکنم صفحات سفید میشه.
    فرقی نمیکنه عزیز روی هر دیوایسی جواب میده تبلت گوشی یا هر چیزی نسخه های مختلف رو هم گذاشتم

این نرم افزار خیلی خیلی خیلی راحت تر از کار کردن با کامپیوتر هست و فقط برای run کردن فروم هستش

اگر تست کنید میبینید

منتظر فیدبکتون هستم بهزاد جان
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    اقا رضا من تبلتم ویندوزیه. الان رفت تو سایت مایکروسافت و تا زمانی که یوزر پس نسازم اجازه دانلود این نرم افزار رو نمیده. اینطوری خیلی سخته.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    من فکر میکنم این یک ایراده که باید بر طرف بشه. چون الان برای من خیلی سخته کار کردن با سایت از طریق تبلت. الان سایر انجمن ها رو که میبینم این مشکل رو ندارن. لطفا فکری به حال این موضوع بکنسد چون استفاده از این نرم افزار اسون نیست.
    ما باید یک قللب داشته باشیم که اگر بل موبایل یا تبلت وارد سایت شدیم مشکلی نداشته باشیم.
    105
    Technical Manager
    مدیر فنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقا رضا من تبلتم ویندوزیه. الان رفت تو سایت مایکروسافت و تا زمانی که یوزر پس نسازم اجازه دانلود این نرم افزار رو نمیده. اینطوری خیلی سخته.
    داشتن microsoft Surface این دردسر هارو هم داره :دی

مزاح کردم بهزاد جان

انشالله تا چهار الی 5 روز آینده قالب رو هم آماده میکنم برای تبلت و گوشی که هم بتونید با این نرم افزار و هم بدون نرم افزار به مرور فروم بپردازید
    105
    Technical Manager
    مدیر فنی
    دوستان عزیزی که سیستم عامل ویندوز فون دارند بفرمائید این هم لینک دانلود اپ

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    40
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام

من با این تپا تاک کار می کنم و روی گوشی ام از قبل نصب بود ، روی بقیه فروم ها خوبه اما برای اینجا خیلی کنده و توی زیر شاخه ها هم نمیره ، برای مثال تیتر های انجمن رو نشون میده اما وقتی می خواد وارد بشه روی loading میمونه
    105
    Technical Manager
    مدیر فنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahram51 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام

من با این تپا تاک کار می کنم و روی گوشی ام از قبل نصب بود ، روی بقیه فروم ها خوبه اما برای اینجا خیلی کنده و توی زیر شاخه ها هم نمیره ، برای مثال تیتر های انجمن رو نشون میده اما وقتی می خواد وارد بشه روی loading میمونه
    دوست عزیز مشکلی نیست من الان دارم با تپاتالک این پست رو میدم خیلیم هم سریع و بی مشکل هستش شما نرم افزارتون رو clear cache و data کنید و تست کنید
    25
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من از مرورگر اپرا استفاده می کنم قالب قبلی هیچ مشکلی با اپرا نداشت اما قالب جدید با اپرا مشکل دارد و حروف جدا جدا وچپه است در کل قالب قبلی خیلی بهتر وساده تر بود
    با تشکر
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)