ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 28 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 274
    DR.Khashayar
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    به نام او

با سلام خدمت تمامی عزیزان تاجر بانک

همانطور که اطلاع دارید دست به تغییراتی در فروم زدیم از قبیل درجات کاربری رنگ ها استایل و امکانات جدید

به دلیل تغییر درجه ها امکان اشتباه در آنها زیاد است

من توضیح مختصری درباره آنها ارائه میکنم هر کسی مشکلی داشت در همین تاپیک اعلام کند تا مشکل سریعا برطرف شود

1- کاربر جدید :

هر کسی در فروم عضو شود و ایمیل خود را تایید کند این درجه را دارا خواهد بود و میتواند در همه ی بخش ها و انجمن ها پست ارسال کند اما فقط بخش بازار و خدمات بازرگانی میتواند موضوع ارسال کند

و در باقی بخش ها این امکان وجود ندارد

2- کاربرانجمن :

کاربران جدید وقتی به 30 پست رسیدند به صورت اتوماتیک به درجه ی کاربر انجمن ارتقا پیدا میکنند و میتوانند در همه ی بخش ها موضوع و پست ارسال کنند

3- کاربر فعال :

این درجه کاربری برای کسانی هست که تعداد پست های آنها از 100 گذشته باشه و درجه آنها به صورت اتوماتیک به کاربر فعال تغییر پیدا میکند

4- کاربر ممتاز :

این دسته از کاربران؛ کسانی هستند که تعداد پست های آنها از 500 گذشته باشد و به صورت اتوماتیک درجه آنها به درجه کاربر ممتاز تغییر پیدا میکند

باقی درجات کاربری مانند مدیر بخش - مدیر ارشد - مدیر فنی بر حسب صلاح دید تیم مدیریت اعطا میشود و ربطی به تعداد پست آنها ندارد

خب احتمال دارد به خاطر بهینه سازی هایی که انجام شده برخی درجه ها تغییر پیدا نکنند هر کسی تعداد پست بالای 30 تا را داراست و هنوز کاربر جدید است اعلام کند تا درجه آن تغییر یابد

همچنین کسانی که دارای تعداد پست 100 به بالا هستند و هنوز درجه آنها تغییر نداشته همینجا درخواست کنند تا بررسی شود

و همچنین کسانی که تعداد پست 500 به بالا دارند و درجه آنها هنوز تغیر نداشته همینجا درخواست کنند تا بررسی شود

سلام دوست عزيز پست هاي من از 500 رد شده ولي بنده هنوز كاربر فعال هستم لطفا پيگيري كنيد.ممنون
    DR.Khashayar
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    به نام او

با سلام خدمت تمامی عزیزان تاجر بانک

همانطور که اطلاع دارید دست به تغییراتی در فروم زدیم از قبیل درجات کاربری رنگ ها استایل و امکانات جدید

به دلیل تغییر درجه ها امکان اشتباه در آنها زیاد است

من توضیح مختصری درباره آنها ارائه میکنم هر کسی مشکلی داشت در همین تاپیک اعلام کند تا مشکل سریعا برطرف شود

1- کاربر جدید :

هر کسی در فروم عضو شود و ایمیل خود را تایید کند این درجه را دارا خواهد بود و میتواند در همه ی بخش ها و انجمن ها پست ارسال کند اما فقط بخش بازار و خدمات بازرگانی میتواند موضوع ارسال کند

و در باقی بخش ها این امکان وجود ندارد

2- کاربرانجمن :

کاربران جدید وقتی به 30 پست رسیدند به صورت اتوماتیک به درجه ی کاربر انجمن ارتقا پیدا میکنند و میتوانند در همه ی بخش ها موضوع و پست ارسال کنند

3- کاربر فعال :

این درجه کاربری برای کسانی هست که تعداد پست های آنها از 100 گذشته باشه و درجه آنها به صورت اتوماتیک به کاربر فعال تغییر پیدا میکند

4- کاربر ممتاز :

این دسته از کاربران؛ کسانی هستند که تعداد پست های آنها از 500 گذشته باشد و به صورت اتوماتیک درجه آنها به درجه کاربر ممتاز تغییر پیدا میکند

باقی درجات کاربری مانند مدیر بخش - مدیر ارشد - مدیر فنی بر حسب صلاح دید تیم مدیریت اعطا میشود و ربطی به تعداد پست آنها ندارد

خب احتمال دارد به خاطر بهینه سازی هایی که انجام شده برخی درجه ها تغییر پیدا نکنند هر کسی تعداد پست بالای 30 تا را داراست و هنوز کاربر جدید است اعلام کند تا درجه آن تغییر یابد

همچنین کسانی که دارای تعداد پست 100 به بالا هستند و هنوز درجه آنها تغییر نداشته همینجا درخواست کنند تا بررسی شود

و همچنین کسانی که تعداد پست 500 به بالا دارند و درجه آنها هنوز تغیر نداشته همینجا درخواست کنند تا بررسی شود

سلام دوست عزيز همونطور مه گفته بودم پست هاي من از چند روزه از 500 رد شده ولي بنده هنوز كاربر فعال هستم لطفا پيگيري كنيد.ممنون
    105
    Technical Manager
    مدیر فنی
    تصحیح شد!!!!!!
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تصحیح شد!!!!!!
    من 42 تا پست دارم ولی هنوز کاربر جدیدم. نمیتونم تاپیک ایجاد کنم.
    لطفا بررسی کنید...
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ببخشید من چرا هنوز کاربر جدید هستم؟؟ ممنون میشم اگه درجه کاربریم اصلاح بشه
    ویرایش توسط محمد m : 16-08-2015 در ساعت 19:45
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    درود.
    چرا کسی پاسخگو نیست؟
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مدیران گرامی پاسخگو بودن شما باعث دلگرمی ما میشه. لطفا رسیدگی کنید
    105
    Technical Manager
    مدیر فنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد m [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مدیران گرامی پاسخگو بودن شما باعث دلگرمی ما میشه. لطفا رسیدگی کنید
    حل شد .....
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    حل شد .....
    سپاس از لطفتون
    58
    کاربر فعال
    تعداد پستهای من بیشتر از 100 هست و هنوز کاربر انجمن هستم
صفحه 2 از 28 نخست 123412 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)