ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 10 از 10 نخست ... 8910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 97 , از مجموع 97
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوستان عزیز
    گازوییل صادراتی ایران
    محل تحویل به انتخاب مشتری
    ۴۷۵ دلار از هزار تن الی صد هزار تن
    ۰۹۳۷۳۰۲۱۵۶۹
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    لطفا امکان ارتباط را اول فراهم کنید تا بعد راجع به پخش محصولات شما،بصورت تخصصی و با تیمهای حرفه ایی با تجربه چندین ساله در منطقه جنوب ایران (استانهای؛اصفهان،چهارمحال بختیاری،یزد،لرستان،شیراز، خوزستان،کرمان،هرمزگان و سیستان و بلوچستان)،اقدامات لازم را تدارک ببینیم.
    با تشکر

فرستاده شده از SM-A520Fِ من با Tapatalk
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نمایندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط هویا [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همه ی دوستان عزیز
    یکی از برندهای توتون قلیان در 15 طعم مختلف و به صورت انحصاری یکی از دوستان بنده در ایران در اختیار گرفتن
    محصول با کیفیت عالی و بسته بندی بسیار زیبا-محصول مشترک هست با کشور اسپانیا که بهترین تنباکو هارو تولید می کنه کار بسته بندی در ایران هست
    شرایط هم بسیار عالی و نمایندگی به صورت انحصاری در استان داده میشه میتونید از پایین شروع کنید-محصول قابل بازگشت در هر زمانی هست پس میزان ریسک 0 درصد هست
    حاشیه ی سود این کار به عهده ی خودتون هست یعنی قیمت رو خودتون تعیین می کنید از 12.5 درصد تا 50 درصد سود داره و اگه بتونید میتونید سود بیشتری هم بکنید ولی من منطقیش رو گفتم
    بعضی از استان ها نمایندگی اخذ شده
    شرایط هم یه تن سالم برای کار کردن هست و اولش حتی نیازی به ثبت شرکت و این کارا هم نداره شروع کنید دید سود داره دفتر بگیرید و کار رو حرفه ای ادامه بدید
    سرمایه برای شروع هم به مقدار کمی میخواد در حد 1 تا 2 م و اگه به هر دلیلی نتونید کار کنید سرمایتون برگشت داده میشه پس ضرر نمی کنید
    البته برای این سرمایه شروع رو پایین قرار داده شده که اول تست کنید ببینید می تونید کار کنید یا نه!!!!
    محصول رو هم می تونید به سوپر مارکت ها و فروشنده های محصولات دخانی عرضه کنید
    سود کار بسیار عالی و درامد عالی تر شرایط هم که دیگه پیدا نمیشه اینجوری شانس خودتونو امتحان کنید شاید یه تغییر بزرگ توی زندگیتون بود
    هرکسی که اطلاعات بیشتری می خواد و میخواد اقدام کنه
    این اطلاعات رو برای من از طریق پیام خصوصی بفرسته
    سن-میزان تحصیلات-شهر محل سکونت-استان
    سابقه های مرتبط با پخش-وسایل و تجهیزات از جمله ماشین مکانی برای دفتر و ...
    شغل فعلی-امکان گرفتن بازاریاب و ....
    اطلاعات تکمیلی هم در پیام خصوصی
    در ضمن تمامی لیبل ها رو هم اخد کرده که هیچ کدوم از تنباکوهای ایران این رو ندارن و کاملا قانونی کار داره انجام میشه بر طبق قوانین کشور و حتی تاریخ مصرف هم داره محصول کار حرفه ایه دیگه
    -----------
    دوستان اینم بگم به زودی نمایندگی انحصاری یک سیگار امریکایی هم قراره بگیریم که هر کسی خواست میتونه روی اونم کار کنه --- به زودی == تا دو سه روز دیگر

سلام اینجانب غلامرضا عباسی از ارومیه متولد 61 آمادگی خود را همکاری اعلام می نمایم
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دامود هستم از سبزوار برای اخذ نمایندگی.
    شرایط اخذ نمایندگی رو بهم بگید 09151703864
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام لطف كنيد شرايط رو بگيد من مشتاق هستم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    برای استان اصفهان تماس بگیرید.
    تسلط کامل به بازار عمده فروشی و خرده فروشی دخانیات استان و همه شهرهای اصفهان به مدت ۷ سال
    ۳۷ سال / کاردانی برق / کارشناسی فروش
    ۰۹۱۳۴۰۶۴۴۸۷ رحیمی
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط هویا [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همه ی دوستان عزیز
    یکی از برندهای توتون قلیان در 15 طعم مختلف و به صورت انحصاری یکی از دوستان بنده در ایران در اختیار گرفتن
    محصول با کیفیت عالی و بسته بندی بسیار زیبا-محصول مشترک هست با کشور اسپانیا که بهترین تنباکو هارو تولید می کنه کار بسته بندی در ایران هست
    شرایط هم بسیار عالی و نمایندگی به صورت انحصاری در استان داده میشه میتونید از پایین شروع کنید-محصول قابل بازگشت در هر زمانی هست پس میزان ریسک 0 درصد هست
    حاشیه ی سود این کار به عهده ی خودتون هست یعنی قیمت رو خودتون تعیین می کنید از 12.5 درصد تا 50 درصد سود داره و اگه بتونید میتونید سود بیشتری هم بکنید ولی من منطقیش رو گفتم
    بعضی از استان ها نمایندگی اخذ شده
    شرایط هم یه تن سالم برای کار کردن هست و اولش حتی نیازی به ثبت شرکت و این کارا هم نداره شروع کنید دید سود داره دفتر بگیرید و کار رو حرفه ای ادامه بدید
    سرمایه برای شروع هم به مقدار کمی میخواد در حد 1 تا 2 م و اگه به هر دلیلی نتونید کار کنید سرمایتون برگشت داده میشه پس ضرر نمی کنید
    البته برای این سرمایه شروع رو پایین قرار داده شده که اول تست کنید ببینید می تونید کار کنید یا نه!!!!
    محصول رو هم می تونید به سوپر مارکت ها و فروشنده های محصولات دخانی عرضه کنید
    سود کار بسیار عالی و درامد عالی تر شرایط هم که دیگه پیدا نمیشه اینجوری شانس خودتونو امتحان کنید شاید یه تغییر بزرگ توی زندگیتون بود
    هرکسی که اطلاعات بیشتری می خواد و میخواد اقدام کنه
    این اطلاعات رو برای من از طریق پیام خصوصی بفرسته
    سن-میزان تحصیلات-شهر محل سکونت-استان
    سابقه های مرتبط با پخش-وسایل و تجهیزات از جمله ماشین مکانی برای دفتر و ...
    شغل فعلی-امکان گرفتن بازاریاب و ....
    اطلاعات تکمیلی هم در پیام خصوصی
    در ضمن تمامی لیبل ها رو هم اخد کرده که هیچ کدوم از تنباکوهای ایران این رو ندارن و کاملا قانونی کار داره انجام میشه بر طبق قوانین کشور و حتی تاریخ مصرف هم داره محصول کار حرفه ایه دیگه
    -----------
    دوستان اینم بگم به زودی نمایندگی انحصاری یک سیگار امریکایی هم قراره بگیریم که هر کسی خواست میتونه روی اونم کار کنه --- به زودی == تا دو سه روز دیگر
    سلام من هم به نوبه خودم ضمن عرض خسته نباشید برای نمایندگی زنجان اعلام آمادگی می کنم و تمام امکانات دفتر و نیروی انسانی بازاریابی و فروش رادارم جعفر علوی زاده استان زنجان
صفحه 10 از 10 نخست ... 8910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)