ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: نیازمند شغل

4
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نیازمند شغل

مسلام
    نیاز به یه شغل دارم من سرمایه ای ندارم ....لیسانس برق - الکترونیک
    مسلط به کامپیوتر و تعمیرات تجهیزات الکترونیکی
    نوع کار هم فرقی نداره کارگری هم حاضرم انجام بدم
    در صورت امکان کمکم کنید..ممنون
    25
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام مشخصاتت را در سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] ثبت کن خیلی زود شغل مورد نظرت را پیدا میکنی
    یک سرویس SMS و ایمیل دارند که پولی است مقدارش زیاد نیست این سایت از همه سایت های دیگر و روزنامه بهتر است
    155
    کاربر فعال
    سلام اقا محمد

ابتدا از صمیم قلب برات آرزوی موفقیت و پیشرفت میکنم.چون کسی که با داشتن چنین معلوماتی حاضر هست از ابتدایی ترین مراحل شروع بکار بکنه بی شک روح بزرگی داره و آینده خوبی.اما در مورد کار مرتبط با تخصص شما این چند روزه من به شخصی مثل شما نیاز دارم.اگر اهواز تشریف دارید که اطلاع بدین تا ادرس فروشگاه رو بدم تشریف بیارید.اگر جای دیگه هستید می تونید به پیشنهادی که میدم فکر کنید.من دوتا فروشگاه ماشین شارژی دارم در اهواز و ساری.اغلب فروشگاهها بابت گارانتی یکساله مبلغ 50 تا 100 تومن دریافت میکنند.ماهانه حدود 20 تا 40 مورد برای تعمیرات درخواست داریم که ما رد میکنیم.اما فروشگاه شمال بچه ها مثل شما تحصیل کرده برق الکترونیک هستند و در کنار فروش درآمد خوبی از بابت تعمیرات عایدشون میشه.می تونید تو شهر خودتون چنانچه فروشگاه بزرگی باشه در این مورد باهاش همکاری کنید.تعمیرات موبایل هم شغل دیگه ای هست که به نظرم با توجه به دانشی که دارید با یه مدت کم در زمینه نرم افزار و سخت افزار خیلی زود مهارت لازم رو بدست میارید.
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت این دوست عزیز و آقا حسن بهداروند که با محبت کامل راهنمایی کرده اند. بنده پیشنهادم اینه که در مورد بورس مطالعه کنی.اگه روحیاتت سازگاری داشت بسیار کار خوب و موفقیه . ولی لازمه اش همان طور که عرض کردم ، در وهله ی اول علاقه به این کاره (که با مطالعه از طریق سایت های آموزشی و .. که فراوان در اینترنت موجود است می توانی علاقمندیتو بدست بیاری) ، دوم بعد از تصمیم به ورود به این کار ، کسب اطلاعات تخصصی برای ادامه در بورس است . یعنی باید به عنوان یک فعالیت اقتصادی و درآمدزا به آن نگاه کنی و حرفه ای شوی. شاید اولین نکته که به ذهنت می رسه این باشه که من سرمایه ای ندارم ، ولی باید عرض کنم که مهم در این کار آشنایی با اونه ، با هر سرمایه ای حتی 500 هزار یک میلیون می شه وارد شد ولی مهم در این کار اینه که بدونی کی خرید کنی و کی فروش کنی و لازمه ی این کار علاقه و بعدش مطالعه و داشتن اخبار و اطلاعات این کاره که از طریق اینترنت و داخل محل سکونتت به راحتی می توانی در اون موفق باشی. اینو به عنوان یک تجربه موفق خدمتتون عرض می کنم و به همه مشتاقان کار خصوصا جوان ها که الحمدالله اکثریت مطلقشون دارای تحصیلات عالیه هستند پیشنهاد می کنم .
    ارادتمند همه دوستان عزیز
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rasiyat.co [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خدمت این دوست عزیز و آقا حسن بهداروند که با محبت کامل راهنمایی کرده اند. بنده پیشنهادم اینه که در مورد بورس مطالعه کنی.اگه روحیاتت سازگاری داشت بسیار کار خوب و موفقیه . ولی لازمه اش همان طور که عرض کردم ، در وهله ی اول علاقه به این کاره (که با مطالعه از طریق سایت های آموزشی و .. که فراوان در اینترنت موجود است می توانی علاقمندیتو بدست بیاری) ، دوم بعد از تصمیم به ورود به این کار ، کسب اطلاعات تخصصی برای ادامه در بورس است . یعنی باید به عنوان یک فعالیت اقتصادی و درآمدزا به آن نگاه کنی و حرفه ای شوی. شاید اولین نکته که به ذهنت می رسه این باشه که من سرمایه ای ندارم ، ولی باید عرض کنم که مهم در این کار آشنایی با اونه ، با هر سرمایه ای حتی 500 هزار یک میلیون می شه وارد شد ولی مهم در این کار اینه که بدونی کی خرید کنی و کی فروش کنی و لازمه ی این کار علاقه و بعدش مطالعه و داشتن اخبار و اطلاعات این کاره که از طریق اینترنت و داخل محل سکونتت به راحتی می توانی در اون موفق باشی. اینو به عنوان یک تجربه موفق خدمتتون عرض می کنم و به همه مشتاقان کار خصوصا جوان ها که الحمدالله اکثریت مطلقشون دارای تحصیلات عالیه هستند پیشنهاد می کنم .
    ارادتمند همه دوستان عزیز
    سلام و احترام

اول از همه عذر میخوام , من پست شما رو کامل نخوندم! ولی به محض اینکه چشمم به واژه بورس افتاد وظیفه ام دونستم اطلاع رسانی کنم . بنده حدود 5 سال هست که بورس کار میکنم , البته از نوع خارجی ! در مورد دانش و اطلاعات بورسی و تحلیل های تکنیکال تقریبا علومم کامله و با همه ابزاری به صورت صحیح و علمی کار کردم در مورد جنبه دیگش مبحث روانشناسی اعم از مدیریت سرمایه و مدیریت احساسات , مدیریت ریسک , نظم و دیسیپلین و مفهوم های اینچنینی به قدر کافی آشنایی دارم ... تقریبا میتونم بگم بعد از چند سال روش کاری صحیح رو با ریاضت و تمرین کافی برای انجام معاملات صحیح به دست آوردم .. اما من بعد از گذشت 5 سال به جرات میگم درآمد مورد انتظارم رو از بورس نداشتم .. چرا؟؟؟ چون ورود به عرصه بی کران بورس نیاز به انگیزه کافی, انسجام , مدیریت مالی,مدیریت ریسک , و اول از همه پر کردن چاله نیازها داره!! .. برای همینه که کل تریدرهای دنیا توصیه به انتخاب بورس به عنوان شغل دوم میکنند !! دلیلش هم واضحه هر چند ورود به این عرصه شگفت انگیز میتونه مفرح , شگرف و با درآمدی عالی باشه لذا تسلط و رعایت اصول اوون قبل از ورود بسیار حائز اهمیته ..
    ===========
    پیشنهاد این حقیر برای ورود به این عرصه به چند نکته کفایت میکنه :
    1- به هیچ عنوان به عنوان شغل اول انتخاب نشه!!
    2- پروسه تبدیل شدن به یک ترید حداقل 1 سال و حداکثر 3 سال نیاز به زمان داره ..
    3-در ابتدا به هیچ عنوان با سرمایه ای که جزیی از چاله های نیاز زندگی شماست به ترید کردن نپردازید!
    4- منطقی ترین ابزار برای تسلط به خود و تسلط بر معاملات شما صبر کردن است . اگر انسان عجولی هستید سعی کنید این صفت رو در رویارویی با این حرفه از خود دور کنید...
    ==========
    هر چند اطلاعات درمورد بازارهای مالی بسیار وسیع هست و اطلاعات این حقیر بسیار کم لذا سعی کنید قبل از تصمیم به ورود حتما با افراد مسلط و حرفه ای در این حرفه حتما راهنمایی و مشاوره کنید .. برای مشاوره هم میتونید از استاد بنده بهزاد اقبالی که در همین انجمن حضور دارند مراجعه کنید.
    ==========
    پاینده باشید
    ویرایش توسط javane_pishtaz : 10-03-2015 در ساعت 04:18
    419
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    امیداروم بتوانی شغلی در حد خودت پیدا کنی
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rasiyat.co
    سلام
    ابتدا از مطلب بسیار خوبی در خصوص بورس گذاشته بودید متشکرم.بنده هم با این نظرات شما موافقم.
    غرض از مزاحمت این بود که عرض کنم چون فرمودید تو بورس خارجی هم کار کردید متشکر می شم در این خصوص راهنمایی لازم و تجاربتونو برام بگویید.
    سلام

در مورد بورس خارجی عرض کنم خدمتتون که بیشتر بازار هدف بنده ارزهای خارجی هست .. مثلا جفت ارزهای اصلی رو کار میکنم ...

هر ارزی مانند هر انسانی دارای کارکتر شخصیتی منحصر به فرد هست .. هر شخص در ابتدای ورودش به این حرفه باید هدفش این باشه که رفتار ارزها

رو زیر نظر بگیره و بدونه با روشی که کار میکنه بیشتر کدوم ارزها هماهنگی لازم رو داره ..

همیشه در الویتتون مدیریت سرمایه .و سپس مدیریت ریسک باشه .. اینها سوای روش معاملاتی شما هستند .. با هر روشی که قراره در آینده کار

کنید .. مدیریت سرمایه باید لحاظ شه به این صورت که به طور کلی با مقدار سرمایه ای که دارید به صورت منظم در هر معامله با یک حجم مشخص

شده و از پیش تعیین شده وارد بشید و این مدیریت هم باید به صورت حجمی (ریالی) باشه هم به صورت زمانی به این مفهوم که با مشخص شدن

حجم ورود در معاملات باید تعیین کنید پس از سوختن موقعیت ها(ضرر) در معاملات در چه بازه زمانی حاضر هستید چند تا موقعیت از دست بره یا به

عبارت بهتر در یک بازه زمانی مشخص حاضرید چقدر سرمایتون سوخته بشه در حالت بدبینانه... و کلی مفاهیم در مورد مدیریت سرمایه

در مورد مدیریت ریسک هم مفهوم و منظور این هست که بعد از تجاربی که در بازار به دست آوردید شما توانایی تشخیص موقعیت های مختلف برای

ورود به بازار رو دارید .. و این موقعیت ها از لحاظ کیفی با هم متفاوت هستند و اینجاست که باید مدیریت ریسک کنید و مثلا در معاملاتی که ریسک

زیاد تری دارند با حجم کمتری وارد شوید و در معاملات که ریسک کمتر و مناسب هستند با حجم بیشتر ... تمامی اینها مستلزم به دست آوردن

تجربه در بازارها مالی هستند .
    ======
    نکاتی هم که میتونم در مورد ارزها بهتون بگم اینه که نوسان زیادی دارند و همینطور موقعیت های بیشتر چرا که بازاری دو طرفه هست (خرید-فروش)

و به همان اندازه پر ریسک تر هستند.
    ======
    بازار سهام بازاری هست که ریسک کمتری دارد و نوسان کمتر اما بازاری یک طرفه هست (فقط خرید).. در مورد بازار سهام طبق تجربه بنده باید

عرض کنم به صورت فصلی هست یعنی ممکنه یک فصل خوب باشه یک فصل خوب نباشه البته لزوما نه .. و بازار سهام ایران بدون توجه به پیشینه

قبلی بیشتر بازاری اسمی هست یعنی تعادل و تحرک خود را از اخبار و گزارشات سیاسی میگیرد تا عرضه و تقاضا!!!
    ======
    فکر میکنم برای آموزش از آموزشهای جناب استاد پشوتن مشهوری نژاد استفاده کنید که هم آموزش هاشون بسیار پر محتوا و روششون کاملا

اصولی و متناسب با بازاری های امروزی و همینطور بر خلاف دیگر آموزش ها از مبتدی تا پیشرفته می باشد ..

داخل اینترنت سرچ کنید و آموزشهاشون رو دانلود کنید حتی اگر خواستید میتونید در کلاسهای حضوریشون شرکت کنید ...

اگر سوال دیگه ای داشتید در خدمت هستم

ارادتمند محمد شامی.

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع