ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Post تولید محصولات غذایی ویژه صادرات

مجتمع صنالع غذایی کارلینا تولید کننده انواع سبزیجات خشک ساده و مخلوط و کنسرو انواع سبزیجات سرخ شده ( با غلظت بالا ) می باشد.
    این مجتمع آماده همکاری با صادرکنندگان محترم می باشد.تولید محصولات غذایی ویژه صادرات-konserv-jpg[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    ممنون از توضیحاتتون.
    اگر امکانش هست معرفی بیشتری در مورد شرکت خودتون و سوابقش ارائه کنید.
    تا ب حال به چه کشورهایی صادرات داشتید؟
    آیا با شرایط صادراتش آشنا هستید؟

این رو از این جهت میپرسم چون چند بار به ما سفارش ارسال میوه و تره بار، سبزیجات تازه و خشک کرده و همچنین میوه خشک از روسیه اومده، ولی ما به دلیل عدم آشنایی با شیوه بسته بندی، روش حمل و نقل و نگهداری وارد این مقوله نشدیم. ولی سفارش در این زمینه در بازار روسیه بسیار زیاده. اینو محض اطلاع خودتون گفتم.
    زمستون که شاید بشه گفت 50 درصد سبزیجات تازه رو از ایران تهیه میکنن چون خودشون ندارن.
    93
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بهزاد خان اگه شما اطلاعاتی در این زمینه داری لطفا بفرمایید چون دوستان زیادی دوست دارن در این زمینه کار کنند از جمله خود من.اگه از منبعی میشه اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کرد هم بفرمایید ممنون میشم
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    دقیقا نکاتی که آقا بهزاد اشاره کرده درسته. روسیه یک بازار بسیار مناسب برای سبزیجات ما هست. ولی این وسط تجاری موفق بودند که حساب شده و متفاوت وارد این بازار شدند. سه سال پیش با یه تاجر تهرانی صحبت میکردم و از اون راهکار خواستم اون به صادرات سبزی و تره بار به روسیه اشاره کرد: ایشون رفته بود و مستقیم با شهردار مسکو صحبت کرده بود و قرارداد تامین سبزی و تره بار رو برای شهر مسکو که چهارتا میدان اصلی عرضه سبزی و تره بار داشت برای یه مدت زمان خاص منعقد کرده بود. با توجه به اینکه اون زمان قیمت سبزی و تره بار در ایران بسیار ناچیز بود(از کیلویی 15تومان تا حداکثر کیلویی 80 تومان) و برعکس تو روسیه کیلویی 3 الی 5 دلار!!! (قیمت هر دلار اون زمان تقریبا 900تومان بود) تنها مشکل فقط رسوندن این تره بار به صورت fresh یا تازه به مسکو بود. ایشون با یک شرکت هماهنگ کرده بود که یک روز درمیان برای مسیر تهران-مسکو یک هواپیمای باربری در اختیاروشون قرار بده و ادامه ماجرا ....
    یک بار هم از یه تاجر دیگه که تو دبی مستقر بود شنیدم که اونم سبزی تازه به روسیه میفرسته ایشون میگفت سبزی رو اگه تو پاکت های پلاستیکی بزرگ که داخلش فقط از گاز نیتروژن پر شده (گاز نیتروژن همون هوای خودمونه که اکسیژن رو ازش گرفته باشن و اون موقع که من قیمت گرفتم یه کپسول بزرگش میشد 15هزار تومن) بگذاری حتی با حمل زمینی هم که ممکنه چند روز تو راه باشه سبزی ها سالم و تازه میمونن.( ولی من شخصا تابه حال هیچکدوم از این راه ها رو امتحان نکردم!!!)
    ولی فکر کنم اگه تو این زمینه با یک متخصص رشته ......... (ببخشید اسم اون رشته یادم رفته!) صحبت کنید روش های مطمئنی بهتون بده.
    اما یه نکته مهم درباره بازار تره بار: این بازار بسیار پرسود ولی ریسکی هست!!! من شخصا در منطقه ای زندگی میکنم که اقتصادش کشاورزیه و سالانه مقدار زیادی تره بار از این منطقه به دبی صادر میشه ولی زیاد دیدم که لابی های شکل گرفته در میدان های تره بار دبی گوش تازه واردای بازار رو چنون بپیچند که دیگه وارد اون بازار نشه و رقیبی به رقباشون اضافه نشه!!! بدون گوش پیچوندن در تجارت تره بار بسیار راحته چون خیلی راحت میتونن قیمتو بشکنن و جنست رودستت بمونه و حاضر شی حتی جنستو بریزی تو آب دریا!
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    درباره همکاری در عراق شاید فرصتی باشه که خوشحال میشم سر فر صت صحبتی داشته باشیم.
    8
    s@r
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    دوستان عزیز یه سوال داشتم از خدمتتان دوغهای مصرفی در ایران آیا قابلیت صادرات را داره ؟ میتونم تو این زمینه کمک کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)