ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    كاربر گرامي عكس كالاي خودتون رو قرار بديد و انقدر ديگران رو متهم نكنيد
    افراد مختلف حتي بدون إمكان مالي مختار هستند قيمت بگير ند و اين موضوع دليل نميشه پرخاش كنيد
    بعضي افراد تازه كار از مشتري طلبكار هستند و ميخوان مشتري ًًچشم بسته ازشون خريد كنه
    اگر خريد كنه ادمه خوبي هست در غيراينصورت ميشه ادم بده
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    دوست عزیز
    از کجا معلوم این آفر واقعی هست؟
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    كاربر گرامي عكس كالاي خودتون رو قرار بديد و انقدر ديگران رو متهم نكنيد
    افراد مختلف حتي بدون إمكان مالي مختار هستند قيمت بگير ند و اين موضوع دليل نميشه پرخاش كنيد
    بعضي افراد تازه كار از مشتري طلبكار هستند و ميخوان مشتري ًًچشم بسته ازشون خريد كنه
    اگر خريد كنه ادمه خوبي هست در غيراينصورت ميشه ادم بده
    این حرفا از شما بعیده . این بنده خدا نگفته چرا قیمت گرفتین ایشون میگه گفتن خریداریم و شماره فروشنده رو هم گرفتن ولی بازی دادن !
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    در کشورهای دیگه رو نمیدونم اما در ایران تقریبا بیشتر افراد دوست دارن خودشون رو به شکل خریدار واقعی جا بزنند تا بتونند اطلاعات مورد نظرشون رو به راحتی از فروشنده به دست بیارن.
    شاید یکی از دلایلش سنتی کار کردن فروشنده ها باشه. در شیوه سنتی فروشنده عموما تنها زمانی به مشتری اهمیت میده که بدونه مشتری واقعا خریدار هست. این روش در عصر جدید و سیستمهای مدرن کاملا رد شده محسوب میشه.
    فروشنده های حرفه ای و با تجربه معمولا از نوع حرف زدن مشتری متوجه میشن که مشتری خریداره یا نه
    106
    کاربر فعال
    سلام دوباره

من والا پرخاش نکردم و بحث هم این نبود که چرا قیمت گرفتند؟ و این هم میدونم که همه امکان این رو دارند قیمت بگیرند.
    بله ما تازه کاریم ولی نه از کسی طلبکاریم نه زور میکنیم کسی رو خرید انجام بده. همه یه روزی تازه کار بودن، همه حرفه ای شروع نکردن.
    اگر هم حس میکنید جای تازه کارها نیست اینجا بفرمایید که دیگه فعالیت نکنیم.

Oil Trader عزیز!
    ضرر و زیان رو دوستان میذارن دیگه فکر نکنم کسی جرئت داشته باشه که الکی بیاد پولش رو دستی دستی بده بره برا اینکه آفر غیرواقعی بده.

milad_bch
    مورد داشتم اولش میگفت اصلا چنین چیزی وجود نداره بعد رفته از یه کانال دیگه وارد شده خرید کنه که من رو دور بزنه، بعد دوباره با خودم طرف شده.
    گفتم چی شد؟ چنین چیزی که وجود نداشت؟
    دقیقا با حرفتون که میخوان کل اطلاعات رو دربیارن موافقم.
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    ای بابا من بدونستم این همه می ریزیم بهم پیام نمی گذاشتم
    من اولش گفتم خریدار نیستم ولی خیلی کنجکاو که این چنین ماشین های بدون اینکه دیده بشوند چگونه معامله میشن اینم با این همه پول کلان خدای نکرد من جسارت نمی کنم
    فقط برام خیلی محضه در کردن این موضوع اینکه طرف بدون اینکه برگ برنده ای رو کنه میگه مشتری فونت مالیتو بده یا و..........سرتونو درد نمیارم من فقط 4تا عکس از ماشین ها می خواستم وخریدار هم نیستم پولشم ندارم حقیقت
    به درود
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amardteam [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوباره

من والا پرخاش نکردم و بحث هم این نبود که چرا قیمت گرفتند؟ و این هم میدونم که همه امکان این رو دارند قیمت بگیرند.
    بله ما تازه کاریم ولی نه از کسی طلبکاریم نه زور میکنیم کسی رو خرید انجام بده. همه یه روزی تازه کار بودن، همه حرفه ای شروع نکردن.
    اگر هم حس میکنید جای تازه کارها نیست اینجا بفرمایید که دیگه فعالیت نکنیم.

Oil Trader عزیز!
    ضرر و زیان رو دوستان میذارن دیگه فکر نکنم کسی جرئت داشته باشه که الکی بیاد پولش رو دستی دستی بده بره برا اینکه آفر غیرواقعی بده.

milad_bch
    مورد داشتم اولش میگفت اصلا چنین چیزی وجود نداره بعد رفته از یه کانال دیگه وارد شده خرید کنه که من رو دور بزنه، بعد دوباره با خودم طرف شده.
    گفتم چی شد؟ چنین چیزی که وجود نداشت؟
    دقیقا با حرفتون که میخوان کل اطلاعات رو دربیارن موافقم.
    داداش عزیز این چه حرفیه شما که سرور مایید، اینجا تازه کار و کهنه کار با هم فرقی ندارند همه با هم دوستیم و هدف هممون هم پیشرفت کشورمونه
    داداش عذر میخوام بنده قصد جسارت به شما رو نداشتم، فقط یسری نکات کلی در تجارت رو عرض کردم.
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    ای بابا من بدونستم این همه می ریزیم بهم پیام نمی گذاشتم
    من اولش گفتم خریدار نیستم ولی خیلی کنجکاو که این چنین ماشین های بدون اینکه دیده بشوند چگونه معامله میشن اینم با این همه پول کلان خدای نکرد من جسارت نمی کنم
    فقط برام خیلی محضه در کردن این موضوع اینکه طرف بدون اینکه برگ برنده ای رو کنه میگه مشتری فونت مالیتو بده یا و..........سرتونو درد نمیارم من فقط 4تا عکس از ماشین ها می خواستم وخریدار هم نیستم پولشم ندارم حقیقت
    به درود
    نه مهندس زارعی مشکل از پیام شما نیست
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط amardteam [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوبارهمن والا پرخاش نکردم و بحث هم این نبود که چرا قیمت گرفتند؟ و این هم میدونم که همه امکان این رو دارند قیمت بگیرند.بله ما تازه کاریم ولی نه از کسی طلبکاریم نه زور میکنیم کسی رو خرید انجام بده. همه یه روزی تازه کار بودن، همه حرفه ای شروع نکردن.اگر هم حس میکنید جای تازه کارها نیست اینجا بفرمایید که دیگه فعالیت نکنیم.Oil Trader عزیز! ضرر و زیان رو دوستان میذارن دیگه فکر نکنم کسی جرئت داشته باشه که الکی بیاد پولش رو دستی دستی بده بره برا اینکه آفر غیرواقعی بده.milad_bchمورد داشتم اولش میگفت اصلا چنین چیزی وجود نداره بعد رفته از یه کانال دیگه وارد شده خرید کنه که من رو دور بزنه، بعد دوباره با خودم طرف شده.گفتم چی شد؟ چنین چیزی که وجود نداشت؟دقیقا با حرفتون که میخوان کل اطلاعات رو دربیارن موافقم.
    عزیز من تازه کار کهنه کار نداریم. همه رفیقیم. شاید بعضی ها دوس دارن فرمایشی صحبت کنن. ضمنا سوال بنده بیشتر برای اینه که مسئله روشن بشه و مشکلی هس که مختص شما هم نیس . فروشنده میگه پول کو ، خریدار میگه جنس کو

بهرحال اینکه ضرر و زیان میزارن خیلی خوبه . یه پوان مثبته. اما قبل اون چی؟؟ خریدار بر چه اساسی بدونه جنس هست و واقعیه تا جلو بیاد؟
    دوستانه صحبت میکنیم امیدوارم هرکسی هم نظری نوشت ملایم و مودبانه باش.
    106
    کاربر فعال
    @zarei

شما که سرور مایید جناب زارعی. من مخلص شما هستم. اگر تونستم عکس بگیرم از فروشنده حتما براتون میفرستم. ما همیشه ارادت داریم به شما

@milad_bch

جناب میلاد عزیز ما که از شما جز ادب چیزی ندیدیم چه برسه به جسارت قربان
    شما بزرگوارید

@oil trader
    این مشکل نه تنها برای ماشین بلکه برای سایر اجناس هم وجود داره. من اگر جنسی برای خودم باشه میگم اقا تشریف بیارید بازدید کنید ولی وقتی چیزی برای من نیست و به من به عنوان کارگزاری میسپارن تا روش کار بشه اونوقت من نمیتونم به عنوان کارگزار برای فروشنده تعیین تکلیف کنم. شاید بتونم قانع کنم ولی بالاخره فروشنده حرف خودش رو میزنه.
    به هر حال بنده به خاطر توجه شما تشکر میکنم سرور گرامی
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)