ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوییچی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شوینده فیلد بسیار خطرناکی هست برای وارد شدن ،

کسی که خیلی راحت از بازار شوینده و ورود به اون صحبت میکنه شاید بشه گفت تو رویا داره سفر میکنه .

شما چندتا تحقیقات بازار شوینده ها رو بخون ، آمار سهم بازارشون رو دربیار و برو ببین چه رقابتی هست برای اینه محصولشون روی طبقه های سوپر ها فروش داشته باشه.

شما اصلن روابط بازار شوینده رو میدونی ؟ از روند بازار شوینده خبر داری ؟؟ میدونی چرا بوژنه دیگه تو سوپر مارکت ها نیست ؟؟

توی شوینده ها شما با سبد کالایی طرف هستی که شاید اگه یدونشو بدن دستت نتونی بلندش کنی !! ( مخصوصن دارم با کنایه صحبت میکنم )

از لازمه های کارآفرینی، حالا تو هر فیلدی ، اول باید شما تو زمینه فیلد مورد علاقت برای کسی که اون کسب و کار داره بری کار کنی و حتی به خرج کارفرما تجربه کسب کنی.

اینکه از درگیری ذهنی کارآفرین ها این هست که کی کار روزانه خودشون رو ترک کنن و سرکارخودشون مشغول بشن برای همینه.

عزیزم تجارت و کسب و کار به هیچ عنوان احتیاج به پول نداره ، پول آخرین گزینه هست که احتیاج میشه ، برای همین کارآفرین موفق بدون پول هم پیگیری پروژه خودش رو کنسل نمیکنه .

ما ایرانی ها هم جدای از اینکه خام فروشی میکنیم ، خام سوزی هم زیاد داریم.

500 میلیون رو بذار بانک و فکر کن هیچ پولی نداری ، اونکاری که با دست خالی شروع کردی و رسوندی به یک دهم اون مبلغ ، همون زمینه ای هست که توش میتونی موفق بشی.

تو شوینده ها میخای کار کنی ، از همین الان یه رزومه تهیه کن برای یه موقعیت شغلی تو یه شرکت تولیدی یا پخش.

بیزینس شما ادامه خودت و به مهارت ارتباطی خودت تو اون زمینه بستگی داره ، پول این وسط هیچکارست.

هیچ بیزینسی با پول شروع نشده ، بر عکس با دیدن نقطه خالی در اون بازار شروع میشه و لازمه اون هم دنبال کردن روندی اون بازار حداقل برای 6 ماه تا یکسال هست.

من الان ظرفیت های خالی آرایشی - بهداشتی رو به شما نشون بذم اعتماد میکنی سرمایه تو وارد کنی ؟؟ نه !! چون از نقاط خالی و روند اون اطلاعی نداری.
    سپاس گذارم دوست گرامی
    بنده لازم میبینم سابقه ی کاری خودم رو بگم که خدایی نکرده به خاطره سنم از بنده خرده نگیرید:
    1- از کلاس چهارم دبستان تا همین الان که این مطلب رو می نویسم (ترم دو دانشگاه رشته برق - الکتروتکنیک هستم) در نزد پدرم مشغول به تعمیرات لوازم صوتی و تصویری هستم.
    2- حدود دو سال سابقه ی همکاری با شرکت نرم افزاری یکی از بستگانم
    3- فعالیت در زمینه ی وب سازی برای شرکت ها
    4- و به تازگی حدود 6 ماه همکاری با شرکت مواد شوینده ی ایران رایحه (در زمینه ی فروش داخل و صادرات)
    پدرم نیز یکی از نابغه ترین مهندسین برق (الکترونیک) کشور هست که چندین مورد اختراعی هم داشته است (البته بنابر دلایل اختراعاتش رو ثبت نکرده) و مشغول به تعمیرات لوازم صوتی و تصویری هستند و همچین یک شرکت پیمان کاری برق دارند.
    همون طور که پیشتر گفتم سرمایه برای من نیست و این سرمایه برای شریک بنده هست که ایشان فردی میان سال هستند که خودشون شخصا به من پیشنهاد شراکت داده، تنها دلیلش هم شایسته دونستن من برای امر شراکت بوده است.
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    پس عزیزم شوینده رو ادامه بده تا زمانی که خودت به تنهایی بتونی نقشه بازار و رقبا رو ترسیم کنی و حتی اینقدر احاطه داشته باشی که swot برای هر کدوم و مخصوصن برای خودت تهیه کنی ، اونجاست که میتونی تصمیم بگیری وارد این بازار یا هر بازار دبگه ای میتونی بشی یا نه .
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    قابل توجه بانکها و ادارات و شرکتهای معتبر و سرمایه گزاران شخصی.
    مجتمع تجاری نوساز دارای سند مالکیت بین آمل و چمستان -13دارای باب مغازه حدود 750 متر زمین و 600 متر بنا با کلیه امکانات یکجا و یا سه دانگ بفروش میرسد-09359363633
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز شما با احتمال بالایی توی هر کار تولیدی وارد بشی ضرر میکنی
    همه ی کسایی که میخوان شروع کنن میگن از ما زرنگ تر نیس
    تا خاک کاری رو نخوری نمیتونی ازش پول در بیاری
    هر کاری یه سری قلق داره و هزارتا ریزه کاری
    در مورد صنایع غذایی من تخصص کافی دارم و احتمالا شما تخصص کافی رو ندارید حتی نمیدونید پروسه تولید سرکه چیه و اگر هم بدونی اسم اسید های تولید شده و کاربرد و... رو نمیدونی
    در مورد مواد شوینده هم اینطور که بنظر میرسه خیلی تازه کاری
    شما مشکلت اینه که خیلی زود میخوای خیلی پول داشته باشی
    یه چیزی هم من به شما توصیه کنم که هیچ وقت با پول دیگران راه هم نرو چه برسه به کار ، دستتو بزن به زانو خودتو بلند شو ، از داشته های خودت استفاده کن
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام زنگ بزن 09178110564
    09171552467
    زارعی بازرکانی چشمه رعنا
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    صمیمانه از همه ی دوستان سپاس گذاری میکنم
    در نهایت تصمیم به استفاده از ظرفیت خالی شرکت ها گرفتیم
    و میخوایم روی محصولاتی که بازار فروششون نقدی هست (مدت دار نباشه) کار کنیم
    دوستان اگه در این باره نظری هم دارید خوشحال میشم راهنماییم کنید
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_bch [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    صمیمانه از همه ی دوستان سپاس گذاری میکنم
    در نهایت تصمیم به استفاده از ظرفیت خالی شرکت ها گرفتیم
    و میخوایم روی محصولاتی که بازار فروششون نقدی هست (مدت دار نباشه) کار کنیم
    دوستان اگه در این باره نظری هم دارید خوشحال میشم راهنماییم کنید

سلام
    من بازاريابيش رو ميكنم روي ارد و روغن كار كنيد
    هر 2 رو ورود موقت مياريم و ترانزيت ميكنيم بعد از اينكه گندم ارد كرديم و يا روغن تصفيه شد

يا روي صادرات شكر و قند
    خوب جواب ميده
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نتیجه کارت امیدوارم موفقیت آمیز باشه
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من بازاريابيش رو ميكنم روي ارد و روغن كار كنيد
    هر 2 رو ورود موقت مياريم و ترانزيت ميكنيم بعد از اينكه گندم ارد كرديم و يا روغن تصفيه شد

يا روي صادرات شكر و قند
    خوب جواب ميده
    نقل قول نوشته اصلی توسط gfius [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    نتیجه کارت امیدوارم موفقیت آمیز باشه
    از دوستان عزیزم سپاس گذارم
    بینالود جان تصمیمات نهایی رو بگیریم حتما شما رو هم در جریان میزاریم، ان شاء الله که با همدیگه همکاری خوبی داشته باشیم
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شما میتونید بازار فروش یه محصول پیدا کنید و اگر دیدید تو این زمینه فعالیت کنید بدید با برند خودتون براتون تولید کنن. مزیتش اینه که خودتون درگیر تکلید نمی کنید و بقول اون دوستنون خیلی از کارخانه ها الان با نصف ظرفیت یا کمتر تولید می کنند و از خداشونم هست براتون تولید کنن
صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)