ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید

رابط در خارج از کشور

با سلام
    دوستان به دنبال تعدادی رابط در کشورهای زیر هستم در اروپا (فرانسه .انگلیس .المان .ایتالیا و روسیه )و در اسیا (امارات . چین و ژاپن) اگر کشورهای دیگه اروپایی هم باشد موردی نداره اما خوب این کشورها مناسب تر هستن برای بیزینس ما

در ضمن نوع بیزینس تهیه لوازم یدکی خودرو هستش البته دوستانی که مایل به همکاری باشن تمام جزیئات و نحوه کار اعلام می شه
    جهت همکاری با ایمیل زیر در تماس باشید bahariran852@yahoo.com
    227
    کاربر فعال
    سلام
    فنلاند و سریلانکا دوتا از دوستان صمیمی هستند که اگر موردی باشد در خدمتم.
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از شما .
    با شما در ارتباط خواهم بود از طریق ایمیل
    دوستان دیگه هم لطفا اعلام فرمایند ..........
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    up...........
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط tajer321 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    دوستان به دنبال تعدادی رابط در کشورهای زیر هستم در اروپا (فرانسه .انگلیس .المان .ایتالیا و روسیه )و در اسیا (امارات . چین و ژاپن) اگر کشورهای دیگه اروپایی هم باشد موردی نداره اما خوب این کشورها مناسب تر هستن برای بیزینس ما

در ضمن نوع بیزینس تهیه لوازم یدکی خودرو هستش البته دوستانی که مایل به همکاری باشن تمام جزیئات و نحوه کار اعلام می شه
    سلام وعرض ادب اگه دسته ۲ بخواین که مشخصات اعلام بفرمایید هرچی خواستین قیمت مناسب در اسرع وقت به دستتون میرسونم با گارانتی تعویض یک هفته ایی . نو تقاضا دارید اونم کارمون هست . در ضمن لاستیک خودرو سبک و سنگین هر رقم خواستین بالا ۵۰ -۶۰ درصد قیمت استثنایی در توانمون هست ارسال کنیم .
    00995558282020
    00995568850058
    skyp:mazyar.ma
    iranpetro20@gmail.com
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط دانشمند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام وعرض ادب اگه دسته ۲ بخواین که مشخصات اعلام بفرمایید هرچی خواستین قیمت مناسب در اسرع وقت به دستتون میرسونم با گارانتی تعویض یک هفته ایی . نو تقاضا دارید اونم کارمون هست . در ضمن لاستیک خودرو سبک و سنگین هر رقم خواستین بالا ۵۰ -۶۰ درصد قیمت استثنایی در توانمون هست ارسال کنیم .
    00995558282020
    00995568850058
    skyp:mazyar.ma
    iranpetro20@gmail.com
    ممنون از شما
    پاسخ داده شد لطفا ایمیل را چک فرمائید
    bizness
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط bitumen [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    فنلاند و سریلانکا دوتا از دوستان صمیمی هستند که اگر موردی باشد در خدمتم.
    لطفا من رو هم راهنمایی کنید برای صادرات خشکبار برای کشورهای دیگر.با تشکر
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام من ساكن المان هستم مي تونم كمكتون بكنم. در صورت تمايل پيام بدين.

نقل قول نوشته اصلی توسط tajer321 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام

3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام

سلام خوبی. بنده دوستانی در دبی و چین و آلمان دارم که کار شون بیزنس هست اگر واقعا قصد واردات داری میتونیم با هم همکاری لازم در این خصوص داشته باشیم شماره تماس من 09176462187 و ایمیل rezbas50@yahoo.com

فرستاده شده از SM-P601ِ من با Tapatalk
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در چین - امارات کسانی هستند که میشه باهاشون کار کرد. دیق تر بفرمایید موضوع کاریتون رو
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع