ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: خرید از alibaba

4
    کاربر جدید
    کاربر جدید

خرید از alibaba

سلام دوستان.
    من خیلی در مورد نحوه عملکرد alibaba جستجو کردم و بصورت تقریبی با شیوه کاریش آشنا شدم. اما هرچه در مورد مراحل بعد از خرید ش گشتم چیزی پیدا نکردم.
    مثلا ما فروشنده رو پیدا میکنیم. در مورد نحوه ارسال و قیمت هم به تفاهم میرسیم.
    به فرض که مطمئن بودیم . مبلغ رو کامل پرداختیم. فروشنده هم خواست که جنس رو بفرسته. ایا راهی برای دریافتش هست برای فردی که عملا بازرگان نیست و یا نمیخواد هزینه گزافی بابت ترخیص یک بسته کم قیمت به ترخیص کارا بده یا کلا ترخیص کاری واسه این کار سراغ نداشته باشه. باید چه کار کنه؟
    فرض بر این که تعداد 20 تا جعبه 500 گرمی و قیمت هر بسته 200 دلار. سایز بسته هم 1 در 1 متر و ارتفاع 30 سانت
    پست معمولی به اداره پست که میگن گیر میده به همچین بسته ای چون تجاری محسوب میشه. اما عملا هیچ راهی نیست برای ترخیصش از همون پست؟ هزینشو بدی و تحویل بدن؟ یا نه کلا گیر داره همچین چیزی؟
    پست های اکسپرس شنیدم تا یه مقداری مثلا تا 4 تارو انجام میدن خودشون. ولی 4 تا مورد نظر نیست.
    در کل چه راهی وجود داره که بدون مشکل بشه دریافت کرد و با هزینه کمتری؟
    لطفا دوستانی که راهی سراغ دارن یا اطلاعات کاملی دارن اون رو در اختیارم بزارن.
    ممنون
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    منم این سوال رو دارم، دوستان اگر اطلاعاتی دارند دریغ نکنند
    ممنون
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نه عزیزم راهی نیست. حتما جنس های تجاری باید روی کارت بازرگانی بیاد. البته یک سری راه فرعی مثل بار مسافری و بازارچه مرزی و این جور چیز ها هم هست ولی خیلی معمول و فراگیر نیست و مشکلات مربوط به خودش را داره.

بهترین راه اینه که شما با یک شرکت معتبر که این خدمات را ارائه میده همکاری کنی و اونها جنس شما را همراه کالاهای دیگه ترخیص کنند. بعضی شرکت ها تا 30 تا کانتینر را و حتی بیشتر را با هم ترخیص میکنند. هر تیکه بار هم مال یک نفر هست.

البته یک نکته را اضافه کنم که هر شرکتی که مقدار خریدش از یک حدی بیشتر باشه صرفه جویی در مقیاس پیدا میکنه و قیمت هاش رقابتی میشه. شما وقتی داری خورد خرید میکنی قیمت ترخیص روی تعداد کمتری جنس تقسیم میشه برای همین هم ممکنه اصلا صرف نکنه که اینطوری بار آورد. در هر صورت حجم خرید و گمرک دو مشکل اساسی هستند که اگر سازمانی موفق بشه برای آنها چاره ای بیندیشه نسبت به بقیه مزیت نسبی پیدا میکنه.

موفق باشی
    در پناه خدا
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط drshock [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان.
    من خیلی در مورد نحوه عملکرد alibaba جستجو کردم و بصورت تقریبی با شیوه کاریش آشنا شدم. اما هرچه در مورد مراحل بعد از خرید ش گشتم چیزی پیدا نکردم.
    مثلا ما فروشنده رو پیدا میکنیم. در مورد نحوه ارسال و قیمت هم به تفاهم میرسیم.
    به فرض که مطمئن بودیم . مبلغ رو کامل پرداختیم. فروشنده هم خواست که جنس رو بفرسته. ایا راهی برای دریافتش هست برای فردی که عملا بازرگان نیست و یا نمیخواد هزینه گزافی بابت ترخیص یک بسته کم قیمت به ترخیص کارا بده یا کلا ترخیص کاری واسه این کار سراغ نداشته باشه. باید چه کار کنه؟
    فرض بر این که تعداد 20 تا جعبه 500 گرمی و قیمت هر بسته 200 دلار. سایز بسته هم 1 در 1 متر و ارتفاع 30 سانت
    پست معمولی به اداره پست که میگن گیر میده به همچین بسته ای چون تجاری محسوب میشه. اما عملا هیچ راهی نیست برای ترخیصش از همون پست؟ هزینشو بدی و تحویل بدن؟ یا نه کلا گیر داره همچین چیزی؟
    پست های اکسپرس شنیدم تا یه مقداری مثلا تا 4 تارو انجام میدن خودشون. ولی 4 تا مورد نظر نیست.
    در کل چه راهی وجود داره که بدون مشکل بشه دریافت کرد و با هزینه کمتری؟
    لطفا دوستانی که راهی سراغ دارن یا اطلاعات کاملی دارن اون رو در اختیارم بزارن.
    ممنون
    یه سر به سایت زیر بزنید.شاید بتونن کمکتون کنند.البته اول از از اعتبار شرکت اطمینان حاصل کنید.موفق باشید. [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    58
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان ، خسته نباشید ، راجع به صحبت دوست عزیزمون و سایت Alibaba .
    خیلی از شرکتهایی که در این سایت عضو هستن ، واسطه و شرکتهای صوری هستند ، من سایت بهتری به دوستان معرفی میکنم بنام : [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان میتونن وارد این سایت بشن ، رایگان ثبت نام کنند و مانند alibaba دنبال جنس مورد نظر باشن.
    تفاوت مهم توی اینه ، این سایت : تلفن ، آدرس ایمیل ، مهمتر از همه : وبسایت کارخونه رو هم در اختیار میذاره.
    این معنی ایش این میشه شما مستقیما میتونید با کارخونه مورد نظر مکاتبه کنید و کف قیمت دستتون بیاد و دیگه نیازی به واسطه های alibaba نیست.

راجع به ترخیص کالا و واردات اون با مقیاس و وزن و مبلغ کم هم ، بر اساس تجربه ایی که من دارم معمولا اگه بار (البته بستگی خیلی زیادی به نوع جنس هم داره !!!!) هزینه و وزنش کم باشه بهترین راه استفاده از DHL و TNT و ARAMEX هست که پستهای سریع هستن و خودشون کار ترخیص رو هم انجام میدن و هزینه ترخیص رو میگیرن.

کلا بهترین راه اینه ، هر کدوم از این پستهایی که نام بردم مثل DHL/TNT/ARAMEX زنگ بزنید و بگید : میخوام با کارشناس گمرکتون مشورت کنم !
    اونها فردی رو دارن که کلا در زمینه ترخیص و ..... راهنماییتون میکنه و میگه که شدنی هست یا نه ، و اگه راه در رویی داشته باشه ، شماره بارنامتونو میگیره و هواتونو داره ! (البته این جمله آخر منو کسی نشنوه !)

اگه سئوالی هست میتونید با ایمیل من A.Mortezania@Gmail.com در ارتباط باشید.
    ویرایش توسط Arash6142 : 20-07-2014 در ساعت 10:31
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان گرامی یک نکته مهم درباره سایت Alibaba این میباشد که زیاد قابل اعتماد نیستند چون من یک بار بایکی از اعضایی که در سایت ارم مورد اعتماد داشت و زده بود سالیان زیادی هست که کار میکنه کار کردم جنس افتضاح برا فرستاد بعدا فهمیدم این ارمها رو میخرن از صاحب سایت وهیچ اعتباری پشتش نیست.
    حواستون جمع باشه سرتون کلاه نره
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    این سایت چقدر مطمئنه؟
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    bizness
    مهمان
    سلام ما نمایندگی شرکت تجهیزات پتروشیمی.پالایشگاه.نیروگاه ی داریم و هر دستگاهی که بخوایید از هر کشوری براتون میاریم
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید

با سلام

اينجانب با داشتن چندين سال تجربه در كار خريد و واردات آماده همكاري با شركتها و اشخاص از مرحله اول سرچ تا عقد قرارداد وارداتي آماده همكاري مي باشم. با كمترين قيمت
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)