ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51
    899
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladahz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بچه ها انگار شما تمام حرفهای منو نخوندید یا متوجه منظورم نشدین یا بد متوجه شدین؟!!؟؟ من اصلا قصد توهین بکسی نداشتم ولی قصد توهین ب همچین افرادی رو دارم و داشتم
    اقا من خلاصه حرفم این بود که ادمین باید با کلاهبرداران مقابله کنه تمامی تاپیکاشو پاک کنه و در صفحه اصلی موضوعی با افراد کلاهبرداران درست کنه تا همه ای افراد در همه ای موضوعات کلاهبرداران را معرفی کنند و البته موضوعی باافراد درستکار نیز بزارد و افرادی که دیگران با انها معامله کردند و درستکار بودند معرفی کنند
    دوست عزیز
    این امکان برای ما محیا نیست که کسانی رو تایید یا رد کنیم. چه بسا الان ما بیایم افرادی رو تایید کنیم و فردا کلاهبردار از اب در بیان یا افرادی رو گناهکار کنیم در حالی که ما به هیچ وجه صلاحیت قضاوت درباره افراد را نداریم.
    البته ما رسیدگی ها رو انجام میدیم و تا به حال نیز در چندین مورد با پلیس فتا همکاری داشته ایم و اطلاعات به طور کامل در اختیار پلیس فتا قرار گرفته.
    منتهی اصل اول رعایت احتیاط از سوی خود کاربران هست وگرنه در غیر این صورت تنها راه حل مطمئن اینه که ما کلا در بازار کال و خدمات رو تخته کنیم.
    مطمئن باشید که در صورتی که از افراد کلاهبردار از سوی پلیس فتا مطمئن بشیم ای دی ایشون بن میشه و تاپیک هاشون رو هم پاک میکنیم اما فکر میکنید این کار فایده داره؟ طرف میره با یه وی پی ان وارد میشه ای پی شو تغییر میده و دوباره روز از نو روزی از نو.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تذكر

نقل قول نوشته اصلی توسط miladahz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقا ایشون سر بنده هم کلاه گذاشته...درسته چیش به ادمین ولی ادمینم نباید بیخیال باشه بگه بمن چه کاربر خر بوده البته بلانصبت.اقا اصلا ما خر شما چرا دیگه ادمین جان شما چرا بعد از کلاهبرداری ایشون هنوز تاپیکهاشو پاک نکردید.چرا ip شو استخراج نکردی و ادرسشو در بیاری و به مراجعه قانونی برسونی تا بسزای اعمالش برسه.شما چرا؟؟؟؟!!! شما چرا در صفحه ای ورود انجمن تاپیکی با عنوان افراد کلاهبردار باز نکردی تا هرکسی از کسی شاکیست شکوه کند. آخر شما چرا که اینهمه ادعاتان میشود. ادمینی فقط به این نیست که فقط پول تبلیغاتتو رو بگیری و هفته ای یبار سر بزنی و خوشحال باشی که کاربرات زیاد میشن اخه لامصب به چه قیمتی؟ جالب اینه که من در پروفایل شاهین باقری مشاهده کردم دیدم که سری به پروفایلش تازگی ها هم زدی!!!چرا؟جواب لطفا؟ نکنه باهاش سروسوری داری میگی بما چه؟؟ چطور من به ایران تجارت زنگ زدم سریع تبلیغاتشو پاک ولی تو نه؟؟؟!!! یک سایت خوب به اعتبار کاربراش و مدیریت صحیح ادمین نه بازدیدش...به فکر چاره باش
    من بعد از این قضیه دیگر به هیچکدوم از افراد این سایت اعتماد ندارم به هیچ یک البته باعث ناراحتی کسی نشه ولی حقیقتی ست تلخ
    اقاي حسن زاده شما حق نداري بدون دليل كسي رو متهم كني-از ديروز چند نفر از شما بدليل اهانت بهشون ب من شكايت كردن-ضمن اينكه اين فروم يك فضاي علمي در ترويج و راهنمايي علم تجارت و بازرگاني هست-قبلا هم به شما درباره فحاشي در سايت تذكر داده بودم-ما در مقام قضاوت در مورد افراد نيستيم
    187
    کاربر فعال
    من بکی توهین کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! بجز اون کلاهبردار؟؟ وبنظر شما نباید کلاهبردارها رو شناسوند؟؟؟ نباید هیچی بهشوت گفت؟؟؟ بزاری ول ول بگردن بکارشون برسن؟؟ اگرم میبینی چیزی به ادمین گفتم حقیقتش ناراحت بودم که اینهمه کلاهبرداری از طرف همین اقا شده ولی متاسفانه اقدامی نشده. بعدم ادمین جان و حاجی جان نگفتم که بیاین شما اظهار نظر کنین گفتم در صفحه اصلی تاپیک مرجعی با اسم مثلا خوشنامان و بدنامان بزارید تا هرکس اظهار نظری کند و افرادی مثل شاهین باقری برای همه شناخته شود و حتی افرادی که خارج از این حوضه هستند و همینطور افراد درستکار شناخته شوند یعنی مردم در موردشون نظر برن و صرفا این یه پیشنهاده
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ب هر حال پست هايي كه شما فحاشي كرده بوديد حذف شد-باقي رمسايل توسط خوده اشخاص پيگيري ميشه-دنياي تجارت بي رحم هستش-دوستان بايد با چشم باز حركت كنند-ما هم شديدا با افراد كلاهبردار مقابله ميكنيم اما شناسايي اين افراد مشكله-دوستان خودشون بايد مراقب معاملات باشند بنايراين هيچ مسئوليتي بر عهده مديران و كاربران نيست-حتي اگر كسي توسط شخص معتبري تاييد شد نبايد براي دوستان قابل استناد باشه
    اينو گفتم ك بدونيد مسئوليتي بر دوشه كسي نيست
    پول بي زبونو بدون حساب ب حساب كسي نريزيد
    والسلام
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    salam agha hosein
    doste aziz loadegei kardi .kheili sade to ro be bazi gerefte
    man heidary hastam
    hamshahritam khasty bego chetor paiam khososi behet bedam ba ham harf bezanim
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به دوستان عزيز و گرامي
    اين شاهين باقري كلاه سر من هم گذاشته ، بابت برنج 1 ميليون تومان منو بالا كشيده ، من از طريق شماره حسابي ملي كارت 6037991824595494 كه پول براش كارت به كارت كردم از طريق پليس فتاي كرمانشاه يه سري اطلاعات ازش به دست آمد كه به شعبه سه بازپرسي كرمانشاه ارجاع و بعد پرونده رو به پليس فتاي تهران ارسال كردند و الانم منتظر اقدامات پليس فتاي تهران هستم ، دوستان عزيزي كه مورد كلاهبرداري اين شخص قرار گرفتيد ازتون خواهشمندم شما هم در هركجاي ايران كه هستيد با مراجعه به پليس فتاي شهرتان نسبت به اين فرد شكايت كنيد كه پرونده زودتر پيگيري بشه و اين فرد كلاهبردار هم دستگير كنند ، من اطلاعاتي كه از طريق پليس فتاي كرمانشاه بدست آوردم به شرح زير هستش و در اختيارتون ميذارم كه روال كاريتان سريعتر پيش بره : شاهين باقري فرزند حسين متولد تهران با تاريخ تولد1369/12/9 و كد ملي 0013102702 به آدرس نارمك خ گلستان خ بزرگيان پلاك 38 ، اميدوارم به لطف خداي مهربان و شكايت دوستان و پيگيري پليس فتا اين فرد دستگير شه ، انشاالله.
    omidtomcat
    مهمان
    1369/12/9
    فکر می کنم یکی از جوانترین های سایت هستند بقیه دوستان به همین راحتی فریب خوردن
    meysamt
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.behdarvand [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دو هفته قبل این دوست عزیز چندین تبلیغ برای برنج و گوشی با برندهای مختلف گذاشتند که من باهاشون تماس گرفتم و بعد از دریافت قیمتها هزینه نمونه رو براشون ارسال کردم و قرار شد همون روز نمونه رو ارسال کنند.الان دو هفته گذشته و فقط یک بار بصورت تلفنی بعد از چندین روز جواب داد که اونم چون دیدم اینجا جواب دیگران دوستان رو برای فروش میده ولی به هیچ طریقی جواب پیغام های ما رو نمیده و وقتی اینجا ازش سوال کردم گفت که مشکلی پیش اومده ولی خودش داره میاد شهرستان ما و نمونه رو باهاش میاره.رفتم اهواز و دزفول پیش بنکداران و خشکبار فروشی های بزرگ که اغلب فامیل درجه یک هستند و همچنین چندین رستوران و آشپزخونه برای بازاریابی.الان دو هفته هست و هیچ خبری از ایشون نشده و کلا نه گوشی رو جواب میدن نه پیام هارو.الانم بهشون پیام دادم و گفتم در سایت برای اطلاع مطرح میکنم تا دیگر دوستان دچار مشکل من نشن خیلی راحت بعد از چند روز پیام دادند مشکل شماست.این رو فقط جهت اطلاع دوستان عرض کردم.چون بعضی اعضا ستاره هستند و این ممکنه باعث اعتماد بیجا بشه.
    اگه به حساب ایشون واریز کردین از طریق مراجع قانونی اقدام کنید اونا از رو حساب بانکیش پیداش می کنن
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ای خدا چه ربطی به مدیرا داره !! کاربر اینجا فقط به Ip address هست که اونم میتونه با استفاده از فیلترشکن تغییر بده تا شناسایی نشه.نه اینجا تو کل دنیا توصیه پلیس سایبری به کابرا "پیشگیری" هست.اگه اطلاعاتی دادی یا زیانی دیدی شانس کمی برای پیگیری هست
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بچه سلام
    هرکس شاهین باقری پولشو خورده اطلاعاتش اینجا بذاره تا با هم ارتباط برقرار کنیم تا شاید بتونیم ایشونو دستگیر کرده و پولامونو پس بگیریم
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)