ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    كاربر محترم من هرچي پست اقا خشايارو ميخونم توهيني به شما نكردن-علت اينكه انقدر شما اشفته و ناراحت شديد چي هست؟
    ببینید وقتی آقای خشایار میان با فونت درشت مینویسند سلام آقای آرزو.... به اضافه پرانتز ، همین جمله اول ایشون برای تخریب یک کاربر کافیه،چرا از چیزی که مطمئن نیستن میان توی یک تاپیک عمومی عنوان میکنند،خیلی چیز عجیبی نیست که همسر من دفتر بازرگانی داشته باشه و من بعنوان یک کاربر آزاد و حالا همکار ایشون بخوام توی سایت فعالیت کنم،من از این ناراحت شدم که چرا ایشون بدون اینکه از چیزی اطمینان داشته باشن من رو متهم میکنن که من آقا هستم،من تا بحال نه با ایشون همکلام شدم نه چیزی،اگر آقای خشایار اینجوری نمینوشتن هیچوقت کاربر shapoor به خودشون اجازه نمیدادن بیان دوباره با فونت درشت هر چیزی که دلشون میخواد رو بگن،همین کاربر نه تا بحال با ما تماسی داشتند نه چیزی،همسر من آدمی هست که یک کلمه اضافه صحبت نمیکنه مگر در مورد کار چه برسه بخواد بگه با آیدی پسوورد من فلانی وارد شده و یه سری حرفهای الکی،خوب حرف زدن خیلی راحته،کنتور که نمیندازه،اینجا هم متاسفانه بجای اینکه چهار تا نکته بهم یاد بدیم شده میدون جنگ،بعد خیلی برام جالبه که وقتی منو متهم میکنن که من آقا هستم یک نفر نمیاد از طرز کامنت گذاشتن اینها از من دفاع کنه اما چون توی یک کامنت دارم از خودم دفاع میکنم ناراحت شدید.
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    یواش یواش داریم به سمتی میریم که یه پلیس امنیت اخلاقی لازم داریم ،
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    صلوات بفرستید.تموم بشه این قائله.
    من تازه واردم اینجا اما محیط اینجا کاملا تجاریه و این مسائل در شان افراد اینجا نیست..از پیران جمع معذرت میخام که منه تازه وارد خودمو دخالت دادم. یا حق
    187
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    آقای اآرزو (اگر اشتباه نکنم حسینی) برای واردات مستقیم با مدیر ارشد مرتضی در گوانجو برای کالای چینی و راهنمایی مفصل تماس بگیرید یا برای لوازم آرایشی تخصصی با برندهای معروف امریکایی با ملودی صفری از آمریکا تماس یا ایمیل یا مکاتبه خصوصی نمایید .
    شاد باشید همیشه
    آقای خشایار عزیز این حرف یعنی چی منو بایه کی دیگه اشتباه میگیری ؟؟؟؟!!!یعنی چه؟؟ اول از حرفت مطمئن شو بعد بزن ؟؟؟ زود قضاوت میکنی؟؟!! من یه یوزر دارم نه تو این سایت تو هر سایت دیگه و اونم فقط و فقط miladahz است که مخفف میلاد عبدال حسین زاده ... اوکیه؟
    187
    کاربر فعال
    برین عمو یکم از بازارچه [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] یاد بگیرین بخداااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا
    اصلا همه چیش رو اصوله......................
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام،لطفا اگر واردکننده عمده هر نوع کالایی (کیف/کفش/پوشاک/لوازم آرایشی/مواد غذایی/لوازم یدکی/قطعات کامپیوتری و ...)هستید،لطفا بفرمایید،یا اگر هم میتونید اینگونه افراد را با ما کانکت بدید ممنون میشم.
    اگر خودتون واردکننده هستید که موضوع رو به شکل خصوصی خدمتتون ارسال میکنم و اگر هم کسی واسطه هست که خوب حق و حقوق خاص خودشو داره و بازم به شکل خصوصی باید خدمتتون عرض کنم.

با سپاس
    با سلام صندوق پیام های شما پر است. لطفا ایمیل بزنید/ تا کالاهایی که توانایی تامین داریم راجبش صحبت کنیم
    mehrcompany1@gmail.com
    22
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام کسی وارد کننده لوازم جانبی هست لطفا پیام خصوصی برام بزاره
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام.من از عسلویه هستم.لنج دارم.تضمینی براتون از دبی میارم تا بندر.هرکالایی شامل لوازم خانگی.الترونیکی.ماشین سواری.لوازم ماشین سبک و سنگین و راهسازی و لوازم آرایشی و هرچیزی که مدنظرشماباشه
    09306857099
    Uae.tejarat@gmail.com
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    عرض ادب خدمت آرزو بانو

در زمینه واردات پوشاک فعال هستیم .. باعث مباهاته که بتونم پیشنهاد شما رو بررسی کنم

با سپاس ...
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)