ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 17 نخست ... 4567816 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 161
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
    داستان رو تعریف کن بشنویم چه اتفاقی افتاده

ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    این برای من هم سواله.

طرف تو بازار به خساست معروفه . جون به حضرت عزرائیل قستی میده . بعد میره چین چند تا کانتینر سفارش میده و 30% را هم نقد میده. چینی هم یک جنس بنجل بار میکنه میفرسته. من موندم نکنه این چینی ها چیزی میریزند تو غذا هاشون.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    تو غذا شون سوسک پروتین دار با جلبک آهن دار
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    74
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    تجربه من بيشتر روي مواد غذايي بوده و كمي هم محصولات نفتي و بيشتر صادرات هم به افغانستان و پاكستان

تجار افغاني الان ديگه جاپاشونو تو ايران سفت كردن و كار به جايي رسيده كه بعضياشون كارخونه جات ايران رو انحصاري دستشون گرفتن بخصوص در زمينه مواد غذايي و مصالح ساختماني. البته تجار مععمولي و كوچيك هنوز به اونجاها نرسيدن...
    كلن صادرات به افغانستان پروسه خاصي نداره و خيلي سخت نيست . و كارهاي گمركي انچناني هم نداره.
    فقط تو گمرك بايد پلمپ بشه

اجناسي كه من فرستادم : نوشابه انرژي زاي كارابائو ماكاراني زرنگين ماشعير رب كيك و كلوچه هيدروكربن روغن پايه و سيمان سفيد و سياه صادراتي
    كه البته سيماني كه براي افغانستان ميره تيپ 2صادراتي هستش . كه بيشترين سود روي محصولات نفتي هستش و بعد از ان محصولات ساختماني و مواد غذايي..

به دوستان تازه وارد توصيه ميكنم اول بازار هدفشونو بشناسن بعد بيان تو اين كار.
    الان اوضاع صادرات خوب هست به شرطي كه با اگاهي بياين داخلش وگرنه ضرر ميكنيد و اين رو هم بدونيد كه ژروسه صادرات و
    جا افتادن تو بازار صادرات زمان ميبره . دوستان فكر نكنن تا 1_2ماه اومدن تو بازار ميتونن پول پارو كنن از اين خبرا نيست ..........
    با سلام .شما که به بازار افغانستان اشنایی دارید گروه ما میتونه دارو را با مجوز به افغانستان صادر کنه
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
    داستان رو تعریف کن بشنویم چه اتفاقی افتاده

سلام از ماست ... این بلا سر یکی از شبه-تجاری اومده که خاسته برای کم کردن هزینه ها و به دلیل اعتماد بیجا به یک چینی ... البته حتی بار چندمی بوده که سفارش می داده ... بازرسی رو حذف کرده ... طرف هم نامردی نکرده کل کانتینر رو پر آجر کرده فرستاده ... به همین راحتی .
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقا بهزاد گل داداش ترکوندی با این ایده تاپیکت
    دوستان ادامه بدید اگه ساکت هستیم یعنی تو عمق درسا گیر کردیم.
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir23 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    منم تجربه خودم رو میگم. از کار با علی اکسپرس و علی بابا.
    باید اول موانع کار رو پیدا کنید. روش های پرداخت محل تامین ارز میزا نسرمایه و هزینه ترخیص و مالیات و غیره. بعد اگر مثل من بازار جنس خاصی رو نداشتید باید در حجم کم بیارید(من از 3 تا راکت تنیس شروع کردم که نمیشه بهش گفت واردات!! اما همین حجم هم بهم 200 تومن سود داد.
    9 کم کم رفتم سراغ موبایل و غیره و روش های اسکرو رو یاد گرفتم و الان با راه افتادن کار پرداخت های فروشگاه ها و اشخاص در علی اکسپرس دارم کارت پدر رو تمدید میکنم که بتونم راسا حجم بیشتری بیارم و بتونم با پته از گمرک در بیارم.
    تجربه من اینه: از کم و با سود کم شروع کنید تا موانع رو پیدا کنید بعد حجم رو کم کم بالا ببرید تا راه و چاه کاملا نمایان بشه. به تدریج سودتون هم افزایش پیدا میکنه.
    درود بر شما
    سپاس از ارائه ی تجربیاتِ ارزشمندتون، من تابحال این سایتو ندیده بودم، برام خیلی جالب بود.
    لطفا اگه میشه در مورد نحوه ی ترخیص کالاهای خریداری شده از aliexpress و امکان اعمال بازرسی روی کالا یه مقدار جزئی تر برامون توضیح بدید تا موضوع شفاف شه.
    تو خریدهاتون از این سایت نکته ی خاصی بوده که نظرتونو جلب کرده باشه و لازم باشه ما بدونیم؟
    سپاس از لطف بی دریغ شما
    امیدوارم ما هم یه روزی بتونیم این لطف شما و دیگر بزرگان سایت(از جمله آقا خشایار) رو جبران کنیم
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام جناب اقای بهزاد سپاسگزارم از اطلاعات خوبتون فقط یه راهنمایی میخواستم میتونید لیستی از بازرگانان که در افغانستان فعالیت دارن رو تو سایت بزارین ممنون میشم
    278
    کاربر فعال
    سلام
    البته میدونم من باید پیش عزیزانی مثل خشایار خان و آقای بهزاد و دیگران باید شاگردی کنم ولی خوب شاید مطالبی باشه بدرد دوستان بخوره .
    پدرم و مادر فرهنگی بودند ولی پدرم رئیس بود . کلا از کار اداری برای دولت بدم می یومد . می خواستم کار آزاد داشته باشم . 14 سال داشتم شروع کردم به کار البته کار که نه تفریح . از پدرم یک سرمایه کوچیک گرفتم و ماشین خریدم الیته در ایران خودرو ثبت نام کردم. الیته با دنگ و فنگ و دور زدن . حالا چند ماه فرصت داشتم تا بقیه پول رو ماشین رو هم پیدا کنم . از پول تو جیبی بگیر تا ...
    من تو مشهد زندگی میکردم
    18 سالم بود وارد شغل بنکداری مواد غذایی شدم کار من در مشهد خیلی کوتاه بود . وقتی 19 سالم شد از دانشگاه تبریز رشته مدیریت دولتی قبول شدم . وقتی خواستم بیام تبریز 10 تا 206 داشتم که همشون رو فروختم و یک مغازه در تبریز خریدم . شروع کردم به همون فعالیت خودم یعنی بنکداری . خیلی سخت بود میون یک عده گرگ تنها و غریب . با وجود یک منبع ورودی به نام کردستان کار کردند تازه باید کنار کار سخت درس هم می خوندم . وضع تبریز یک جوری که هیچ کس بهت کمک نمی کنه منظورم در کسب وکار هست . اگر بهشون بگی شماره تلفن فلان کارخونه ای که داری باهاش کار می کنی بهم بده . در کمال تعجب نمی دند . وقتی ببینند که یک جنسی رو توی تازه وارد هم داری می فروشی از عمد زیر قیمت خرید و به ضرر می فروشند که تو نتونی بفروشی . جالب نه ؟
    خیلی سخت بود که بتونی تجربه پیدا کنی . باید هزینه این تجربه رو می پرداختی
    خیلی به خاطر حسادت تو تریلی 100 میلیونی 2 یا 3 میلیون ضرر می کردند فقط به خاطز اینکه من بفروشم تو نفروشی . تو این بازار کار کردم . فقط به امید خدا و امام هشتم .
    بعد از چند وقت با این سایت آشنا شدم . حالا دیگه اعتبار داشم . تونستم نمایندگی بعضی محصولات رو بگیرم برای استان .
    به کمک خیلی از بچه های این سایت مثل آقا خشایار و جواد استوار و امثال ایشان با صادرات آشنا شدم . اولین بارم به عراق بود . تن ماهی فروختم . بعد رب گوجه و همین طور کارم زیاد شد .
    روزی 10 ایمیل از آفریقا داشتم که 99.9 درصدش کلاهبرداری بود که به لطف خدا و امام هشتم تا حالا گرفتارش نشدم.

جدیدا می خوام یک محصول با برند خودم وارد ایران کنم . مشکلی که کار ما داره اینه که تمام محصولات قیمت مصرف کننده داره . اگر قیمت یک جنسی 2 برابر بشه به سود شما نیست بلکه به ضرر شماست چون سرمایه ات نصف میشه .
    شما مثل انباردار کارخونه می مونی . کارخونه ها صبح به صبح قیمت ها رو تکون می داند و شما همون فرد همیشگی بودی چرا چون نمی شه .

شاد باشید
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه دوستان

راستش من خودم تجربه صادرات ندارم ولی از دوستانی که تجربه فروش کالا به شرق ترکیه رو داشتن میخوام لطف کنن و اطلاعات بدن.
    در خصوص خرما اونجا میتونه مناسب باشه.ولی اصلاً نمیدونم با ما کار میکنن,شرایط گمرک اونجا چیه,حداقل تناژ چقدره و ...؟

ممنون میشم اگر راهنمائی کنید.
صفحه 6 از 17 نخست ... 4567816 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)