ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 72
    Fobiran
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوشاكو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت همه بازرگانان عزيز
    دوست عزيز بنده ميخواستم موزاييك به كشور هاي cis صادر كنم ولي خود توليد كننده ها ميگفتند چون سنگينه صرف نداره ، هزينه حمل ميره بالا و اينكه در مورد موزاييك اندكي ضايعات هم داره تا به مقصد برسه. با اين اوصاف ديگه دنبالش نرفتم. ولي فكر ميكنم اگر كسي رو اونجا داشته باشيد كه واستون بازاريابي كنه به امتحانش مي ارزه.
    موزاییک رو نمیدونم اما
    تا جایی که بنده اطلاع دارم ایران هفتمین تولید کننده بزرگ کاشی و سرامیک در جهان هست. از طرف دیگه روسیه هم سومین مصرف کننده بزرگ جهان در این زمینه.

الان خیلی کاشی و سرامیک به کشورهای حوزه cis صادر میشه. کاشی و سرامیک در ضمن مشکلات سنگینی موزاییک رو ندارن.
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید

همکاری

نقل قول نوشته اصلی توسط جوشاكو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت همه بازرگانان عزيز
    دوست عزيز بنده ميخواستم موزاييك به كشور هاي cis صادر كنم ولي خود توليد كننده ها ميگفتند چون سنگينه صرف نداره ، هزينه حمل ميره بالا و اينكه در مورد موزاييك اندكي ضايعات هم داره تا به مقصد برسه. با اين اوصاف ديگه دنبالش نرفتم. ولي فكر ميكنم اگر كسي رو اونجا داشته باشيد كه واستون بازاريابي كنه به امتحانش مي ارزه.
    سلام جوشاکو عزیز
    من دارای شرکت ثبت شده در یکی از کشورهای این حوزه هستم خوشحال می شم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم. فقط لطف کن نوع تولیدات و تنوع آنها را بگو. در ضمن در زمینه کاشی هم کار می کنید؟

amir_z59@yahoo.com
    73
    در انتظار تایید ایمیل
    ماهم هستيم
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir603 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام جوشاکو عزیز
    من دارای شرکت ثبت شده در یکی از کشورهای این حوزه هستم خوشحال می شم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم. فقط لطف کن نوع تولیدات و تنوع آنها را بگو. در ضمن در زمینه کاشی هم کار می کنید؟

amir_z59@yahoo.com
    با سلام خدمت دوست عزيز

در حال حاضر در زمينه كاشي و سراميك كار نميكنم، دفعه قبل هم ميخواستم موزاييك كف بفرستم.
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوست عزيز

در حال حاضر در زمينه كاشي و سراميك كار نميكنم، دفعه قبل هم ميخواستم موزاييك كف بفرستم.

سلام

موزاییک کف همونطور که دوستان گفتن با توجه به وزن بالا فکر نمی کنم بصرفه ولی کاشی و سرامیک اونجا جواب می ده چون ساخت و ساز در حال رشده اونجا. بازهم اگر کمکی از من برمیاد در خدمت هستم.

ما از طریق شرکتمون در حال حاضر خدمات فورواردینگ هم انجام می دهیم (برای کشورهای دیگر) خوشحال می شوم بتونیم همکاری داشته باشیم
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان و بزرگوارن عزیز.
    در حال حاضر و با توجه به وضعیت موجود چی پیشنهاد میدین؟
    86
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جناب بهزاد میشه کاملتر توضیح بدید؟ یعنی جهت خرید سیمان حواله ارزی داخلی میخواد؟ نمیشه رفت دم کارخونه سیمان خرید؟
    جهت صادرات سیمان باید از کارخونه خرید و رفت فروخـ؟
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بهزاد عزیز سلام
    واقعا اطلاعات فوق العاده زو در اختیار ما قرار دادی و امیدوارم بتونیم به زودی ارتباط نردیکتری با هم داشته باشیم.
    دوستان
    کسی تا حالا ارزیابی روی بازار عراق برای سبزیجات تازه و صیفی جات انجام داده ؟آیا بازار کردستان عراق ، هدف خوبی برای این محصول هست؟
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان عزیز
    خوشحالم که در بین شما هستم
    من به طور حرفه ایی هنوز تجارت رو شروع نکردم حتی کالاهایی که اونور میفرستادم با کارت بازرگانی افراد مختلف و شرکت های گوناگون می فرستادم.به قول معروف تازه کارم.اومدم بین شما اساتید محترم تا بنده رو راهنمایی کنین.
    چند وقتی میشه که فارم های تولید کود ورمی کمپوست زدم.می خواستم این محصولو صادرش کنم.ولی بازار مصرفش رو نمیدونم کجا باشه بهتره.بعد آیا دوستان دفتری در این بازاری که منو راهنمایی می کنن دارن؟
    در مورد قیمت پایه اش هم طوری که من آمار در آوردم حدود 5 تا 6 دلار برای هر کیلو هستش.البته توی دبی این کود خیلی خاطر خواه داره.اگه توی دبی هم کسی دفتری چیزی داره میتونم باهاش همکاری کنم و بهترین کود با آنالیزه معتبر براش بفرستم.البته شاید بگین این موضوع زیاد به بحثتون ربط نداره ولی واقعا صنعته پر سودیه اگه و فقط اگه بازار مصرف خارجیش مهیا باشه.با تشکر از عنایت همه اساتید.

email : hamid_sa_0037@yahoo.com
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان سلام من یک کرد ایرانی هستم و روابط خوبی در کردستان عراق دارم در آنجا با دوستان عراقی در شهر اربیل یک دفتر ثبت کردیم ، این دوستان در آلمان و لهستان دفتر دارند و توانایی تهیه هر گونه کالایی را به مقصد عراق دارند و در عراق شرکت ما آماده پذیرش سفارشات شما جهت صادر کردن به ایران را دارد به نحوی شرکت ما با توجه به تحریمها هر گونه کالای اروپایی را با کمترین هزینه تحویل شما دهیم . البته در گمرک تمرچیت مرز حاج عمران پیرانشهر . دوستان میتوانند با این شماره تماس بگیرند .09375528801
صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)