ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 72
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    صادرات سیمان به کشورهای حوزه CIS:

همونطور که مستحضرید در حال حاضر با توجه به رشد اقتصادی خوب کشورهای حوزه CIS (روسیه، ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان و . . . ) انجام پروژه های ساختمونی به اوج خودش رسیده.

بررسی آمار رشد اقتصادی این کشورها از سوی صندوق بین المللی پول نشون میده که در سال های آینده با توجه به اینکه این کشورها از ظرفیت های تولیدی خالی بالایی برخوردار هستند امکان رشد

اقتصادی حتی دو رقمی در برخی از این کشورها وجود داره.

از طرف دیگه این کشورها چندان درگیر مسایل و مشکلات فعلی اقتصاد جهانی همچون بحران بدهی، بحران نقدینگی نیستن و با توجه به روابط تجاری اندک این کشورها با اروپا و آمریکا مسلما در صورت وقوع بحرانی جدید در اقتصاد این مناطق، کشورهای حوزه CIS لطمات کمتری رو متوجه خواهند شد.

از این رو به نظر می رسه سرمایه گذاری برای تجارت با این کشورها در چند سال آینده از گزینه های مناسب تجاری باشه. به خصوص اینکه ایران هم با مسایل تحریم دست و پنجه نرم میکنه و راه ورود به بازارهای اروپا و آمریکا تا حد زیادی بسته شده.

یکی از زمینه های مناسب (بنابر آمار فعلی گمرک ایران) صادرات انواع و اقسام مواد اولیه جهت ساخت و ساز هست.

با توجه به اینکه ایران از پتانسیل بالایی در تولید سیمان برخورداره و در کشورهای حوزه CIS هنوز بهره برداری از معادن سیمان مثل ایران نیست، بنابراین صادرات انواع سیمان (خاکستری و سفید) کلینگر و سایر فراورده های مربوطه از گزینه های بسیار مناسب تجارت با این کشورها محسوب میشه.

روسیه میزبان جام جهانی خواهد بود به همین دلیل شدیدا به ساخت و ساز رو آورده (استادیوم ها ، هتل ها ، مراکز تفریحی و ...) و این یعنی نیاز اساسی به سیمان و مصالح ساختمانی.
    از طرفی قزاقستان و آذربایجان هم رقابت شدیدی رو برای ایجاد مراکز توریستی و تفریحی و تبدیل شدن به قطب توریستی منطقه ، شروع کردن...و این هم یعنی ساخت و ساز فراوان و نیاز به سیمان و مصالح
    Fobiran
    مهمان
    نیاز گسترده کشور به گندم.

امروز خبری منتشر به این قرار:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

در حال حاضر قزاقستان، اوکراین و روسیه منابع خوبی برای واردات گندم به شمار میرن.
    اگر از قزاقستان واردات انجام بدید از دو طریق قابل انجامه. یکی از طریق مرز زمینی با واگن (مرز سرخس) و دیگری از بندر اوکتاوو به بندر امیر اباد.
    بسیاری از کارخونه های آرد هم به این گندم نیاز دارن. توی بورس کالا هم میتونید بفروشید

از اوکراین بخواین واردات کنید، دریایی میاد بندر عباس تحویل میگیرید و از روسیه هم که دریای خزر.
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بر دوستان بزرگوار
    بنده يك چند وقتي در زمينه گندم و سيمان فعاليت كردم كه متاسفانه موفق نبودم....، سود خوبي داره اگر...و فقط اگر بتوانيد گندم را ترخيص كنيد!!! و بتوانيد سيمان را بدون مشكل از كارخانه دريافت كنيد!!!
    البته همه ابنها راه داره و اون اينه كه در باندهايي كه وجود داره بتونيد نفوذ كنيد......كه اين هم به اين راحتي نيست..ما كه نتونستيم!!!
    در ضمن از اونجا كه گندم جزو كالاهاي اساسي هست هر كسي نميتونه در اين زمينه كار كنه.....
    hkarimpoor2003
    مهمان
    دوست عزیز چرا موفق نبودید؟
    تجربه هاتون رو مفصل شرح بدید و دلایل عدم موفقیت رو
    هم بقیه استفاده میکنند و این راه رو اشتباه نمیرن هم ممکنه شما با نظر بقیه عیب کار رو پیدا کنی
    128
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقا بهزاد عزیز
    من رو فایل پیوست شما در پست اولتان کلیک کردم ولی با خطا فایل در دسترس نیست مواجه شدم
    لطفا پیگیری کنید
    یا اگر مشکل از منه راهنمایی کنید
    128
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان منظور از صادرات مصالح ساختمانی، سنگ ساختمان هم هست.
    من کارخانه تولید سنگ دارم، یعنی میشه تو روسیه یا کشور های حوزه cis مشتری پیدا کنم؟
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fobiran [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    نیاز گسترده کشور به گندم.

امروز خبری منتشر به این قرار:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

در حال حاضر قزاقستان، اوکراین و روسیه منابع خوبی برای واردات گندم به شمار میرن.
    اگر از قزاقستان واردات انجام بدید از دو طریق قابل انجامه. یکی از طریق مرز زمینی با واگن (مرز سرخس) و دیگری از بندر اوکتاوو به بندر امیر اباد.
    بسیاری از کارخونه های آرد هم به این گندم نیاز دارن. توی بورس کالا هم میتونید بفروشید

از اوکراین بخواین واردات کنید، دریایی میاد بندر عباس تحویل میگیرید و از روسیه هم که دریای خزر.
    دوست عزیز با تجربه ای که من دارم کیفیت گندم قزاقزستان از اوکراین و روسیه خیلی بهتره
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من یه توضیح هم راجبه مبحث دوست عزیزمون آقای بهزاد و فوب ایران بگم
    به نظر من اگه بخوای نبض بازار دستت باشه باید جلوتر از اخبار باشی، به خصوص در کشور ما که الان که بخوابیم معلوم نیست فردا قوانین چه تغییراتی کرده و چه شرایطی به ما تحمیل می شه

مثلا اخباری که مطرح کردید در واقع منقضی شده هستند، کسانی که به بازار آشنا بودند الان بارشون نزدیک بندر هست، اقلامی که مورد بحث هستن چون اکثرا توزیع دولتی دارند می شه براشون تقاضای کاذب برای افزایش قیمتشون ایجاد کرد (یعنی یه جورایی این افزایش توجیه بشه) حالا من به مسائل سیاسی کار ندارم
    ولی همون سایتای دولتی که آمار واردات صادرات رو نشون می دن رو برای یه محصول در چند سال نگاه کنید، بعد همون سالها قیمت و شرایط جهانی و قیمت عرضه در ایران رو هم در بیارید در بسیاری از موارد می بینید که در حالی که قیمت جهانی تقریبا ثابت بوده ما نوسانات شدیدی داشتیم و جالبه که این مساله تکرار شونده هست (به نفع ما) در کالاهایی مثل گندم با دوستمون موافقم که کار هر کس نیست (حتی آمار واردات بعضی محصولات روی سایت کامل نیست چرا!!! ) ولی خیلی کالاهای پرسودم هست که جای کار داره
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط platform [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان منظور از صادرات مصالح ساختمانی، سنگ ساختمان هم هست.
    من کارخانه تولید سنگ دارم، یعنی میشه تو روسیه یا کشور های حوزه cis مشتری پیدا کنم؟

با سلام خدمت همه بازرگانان عزيز
    دوست عزيز بنده ميخواستم موزاييك به كشور هاي cis صادر كنم ولي خود توليد كننده ها ميگفتند چون سنگينه صرف نداره ، هزينه حمل ميره بالا و اينكه در مورد موزاييك اندكي ضايعات هم داره تا به مقصد برسه. با اين اوصاف ديگه دنبالش نرفتم. ولي فكر ميكنم اگر كسي رو اونجا داشته باشيد كه واستون بازاريابي كنه به امتحانش مي ارزه.
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hkarimpoor2003 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز چرا موفق نبودید؟
    تجربه هاتون رو مفصل شرح بدید و دلایل عدم موفقیت رو
    هم بقیه استفاده میکنند و این راه رو اشتباه نمیرن هم ممکنه شما با نظر بقیه عیب کار رو پیدا کنی
    فكر ميكنم اولين دليل نداشتن سرمايه متناسب با ارزش كالا است. دومين دليل نداشتن لينك هاي قوي و آشناهاي پر نفوذه، سومين نداشتن آشنايي با جو حاكم بر، اداراته.
    حتما ميدونيد كه بازار هر كالايي حجم سرمايه ي اوليه متناسب با همون كالا رو ميخواد، يعني چي؟ يعني مثلا گندم هر تن 300 دلاره، سفارش ها معمولا بالاي 1000 تن ، هر سفارش در
    مياد حدودا: 300000دلار كه ميشه حدودا 480.000.000 تومان ، اين سرمايه واسه حداقل سفارشه ، البته بدون هزينه هاي اضافي كه خواهد بود.
    اگر تناژ كمتر بخواي كار كني تو بازار اصلا جا نميفتي چون حجم ها بالاست.
    دومين و سومين دليل هم كه معلومه چيه.
صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)