ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51
    Fobiran
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط sjab2000 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    اتفاقا من هم در این زمینه سوال داشتم
    من چطور میتونم با خریدارهای زعفران در ترکیه ارتباط داشته باشم
    میتونید از طریق سایت های b2b نسبت به جستجوی خریداران اقدام کنید. همچنین می توانید به اتاق مشترک ایران و ترکیه مراجعه و لیستی از خریداران و فروشندگان هر محصول تهیه کنید.
    Fobiran
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط a1e [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب اقای بهزاد خیلی ممنون از پاسخ سریعتون فقط اگه اشتباه نکنم فایل فقط فهرست مطالب بود ولی کتاب خیلی خوبیه....
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    به این لینک مراجعه کنید.
    مثل اینکه آپلود سنتر سایت درست شده و فایل ها رو بچه ها دارن اپلود میکنن.
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    لپ تاب دسته دو به کارتون نمیاد؟
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    درود خدا بر تو بهزاد خان
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    دوستان کسی اطلاعی از نحوه صادرات سیب درجه 1 مراغه(سیب حوضه سهند) که خیلی شناخته شدس را دارد ؟ اگه کسی قصد همکاری دارد پیام بده چون ما خودمون سالانه بیش از 300 تن داریم و همچنین در صورت نیاز میزان نامحدود با قیمتی خوب و کیفیتی واقعا عالی خریداری میکنیم...عمده تلاش ما صادر کردن این محصول به ترکیه یا عراق هستش
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان گرامی ...

من تازه با این سایت آشنا شدم و چند تا سوال داشتم دوس داشتم از شما بپرسم ! از تجارت هم هیچی سر در نمیارم ولی واقعا فهمیدم پول توی تجارته

من تقریبا یه هفته پیش رفته بودم ترکیه و قبل رفتنم با خودم یه بوکس سیگار و چای و توتون برده بودم که ببینم اونجا خریدار داره یا نه ! اونجا با یه نفری آشنا شدم که تقریبا 20 بوکس سیگاری که برده بودم رو بیشتر از 1.5 برابر قیمتی که خریده بودم تو ایران ازم خرید و تعدا نزدیکای 40 تا چای 400 گرمی برده بودم که اونارو هم گرفت و توتون رو هم همین طور !!! حالا اونی که ازم خرید واسم سفارش داد که سیگار هرچقد میتونم بیارم و چای تقریبا 1000 بسته و توتون اینا ازم میخواد رو ببرم اونجا ولی موندم چه طوری ببرم ترکیه ؟!!

اینایی که من میخوام ببرم فعلا زیاد نیستن و اگه کمکم کنین که چه طوری ببرم ممنون میشم ؟!!!!!!!!!
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    در زمینه کربنات سدیم سبک وسنگین فعالیت دارین
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت شما دوست عزیز. براتون امکانش هست این فایل pdf رو برامون ایمیل کنید.خیلی ممنون می شم.jabbari.esmaeil@gmail.com
    68
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام . دوستان در مورد صادرات انجیر تازه خوری به ترکیه می خواستم کمک بگیرم. چه در زمینه بازار یابی وچه در زمینه حمل با کانتینر یخچال دار.
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ما تولید کننده گلاسبید هستیم نوعی پودر شیشه هست که در رنگهای ترافیکی برای بازتاب نور در خط کشی جاده ها استفاده میشود و هرجا خط کشی هست استفاده از این گلاسبیدها یا دانه های شیشه ای اجباری است حال ما بازار داخلی را داریم ماخواهیم بریم رو صادرات به کشورهای همسایه.از دوستانی که در این زمینه میتوانند به ما کمک و راهنمایی بدهند خواهشمندیم به ما ایمیل یا تلفنبزنند با تشکر
    02188583296-
    mohades@glassbeadsco.com
صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)