ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51
    128
    a1e
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    لینک دانلود فوق رو در IE باز کنید و فایل رو دانلود کنید
    جناب اقای بهزاد خیلی ممنون از پاسخ سریعتون فقط اگه اشتباه نکنم فایل فقط فهرست مطالب بود ولی کتاب خیلی خوبیه....
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط a1e [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب اقای بهزاد خیلی ممنون از پاسخ سریعتون فقط اگه اشتباه نکنم فایل فقط فهرست مطالب بود ولی کتاب خیلی خوبیه....
    من این رو از سایت سازمان توسعه تجارت برداشتم. فکر کردم کل کتاب اونجاست حواسم نبود فقط سر فصله. ولی خود فایل کامل رو من از سازمان توسعه تجارت گرفتم 182 صفحس. ولی نشد آپلود کنم سرعت نت پایین بود یا اینکه سایت های اپلود مشکل داشتن.

شما یه ایمیل بهم بده من برات ایمیلش میکنم
    انشالله که مشکل آپلود فایل انجمن خودمون برطرف بشه و اینجا هم آپلودش کنم.
    128
    a1e
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من این رو از سایت سازمان توسعه تجارت برداشتم. فکر کردم کل کتاب اونجاست حواسم نبود فقط سر فصله. ولی خود فایل کامل رو من از سازمان توسعه تجارت گرفتم 182 صفحس. ولی نشد آپلود کنم سرعت نت پایین بود یا اینکه سایت های اپلود مشکل داشتن.

شما یه ایمیل بهم بده من برات ایمیلش میکنم
    انشالله که مشکل آپلود فایل انجمن خودمون برطرف بشه و اینجا هم آپلودش کنم.

خیلی ممنون از همه زحماتتون.
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    در صورت امکان کتاب رو برای بنده هم بفرستید.
    ممنون.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    لطفا ایمیلتون رو برام در پیام خصوصی بگذارید تا ارسال کنم براتون
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تشكر
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    اتفاقا من هم در این زمینه سوال داشتم
    من چطور میتونم با خریدارهای زعفران در ترکیه ارتباط داشته باشم
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط Cedar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خدمت دوستان محترم
    من می*خواستم بدونم برای صادر کردن یه محصول مواد شیمیایی به ترکیه چه چیزی نیاز هست ؟
    مراحل کار به چه صورت ؟
    برای بازاریابی در ترکیه ، باید چطوری اقدام کرد ، آیا شرکت*های تجاری برای این کار در ترکیه وجود داره ؟
    اگه شرکتی میشناسید و بهش اعتماد دارید لطفا معرفی* کنید
    مرسی*
    سلام

ایا شما می توانید محصولات ما را که عمده آن مونواتیل گلایکول و دی اتیلن گلایکول است در کشور ترکیه به فروش برسانید؟یا یک سایت برای بازاریابی موثرتر معرفی نمایید. یا شرکتهایی که متقاضی مواد فوق در ترکیه پاکستان هند هستند؟

ممنون
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    از اینکه این ایمیل را ناخواسته دریافت می کنید عذر خواهی می کنم.
    احتراما به اطلاع می رساند شرکت ما واقع در شهر شیراز و کشور ترکیه جهت کامل کردن خدمات بازرگانی و بازاریابی برابر با ضوابط و قوانین بین المللی بر این آمدیم تا بصورت بهتری نیازهای مشتریان را برآورده سازیم لذا با ارائه هرگونه کمک و خدمات لازم به منظور توصعه صادرات و نیز برآورده کردن نیازهای شما در جای جای دنیا و دیگر خدمات بازرگانی شامل شناسایی منابع، تهیه اطلاعات, مشاوره بازرگانی, خرید و ثبت سفارش کالا و غیره ارائه خدمات می نماید.
    امید است با لطف پروردگار متعال و همت کادر اجرایی و مدیریتی این مجموعه قادر باشیم در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران و کمک به حضور هرچه بیشتر هم وطنان در مجامع جهانی سهم مهمی داشته باشیم.

با تشکر
    TIT Business
    شرکت تجاری بازرگاني تي ايتي
    E-Mail: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    Kayseri- Turkye
    Ahmad Zarei
    احمد زارعي
    Gsm: +90-507-687-5488
    Shiraz- Iran
    Reza Zarei
    رضا زارعي
    Gsm: +98-936-817-1152
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط معصومه123 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

ایا شما می توانید محصولات ما را که عمده آن مونواتیل گلایکول و دی اتیلن گلایکول است در کشور ترکیه به فروش برسانید؟یا یک سایت برای بازاریابی موثرتر معرفی نمایید. یا شرکتهایی که متقاضی مواد فوق در ترکیه پاکستان هند هستند؟

ممنون
    ایا در حال حاضر این مواد در لیست مواد ممنوعه نیستند یا عوارض نمیخواد صادراتش؟
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)