ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات سر مرغ

من چند روز پیش یه اطلاعاتی در مورد یک کارخونه تولید غذای سگ فرآوری شده در قزاقستان پیدا کردم که یکی از پرمصرف ترین مواد های اولیش سر مرغ بود که ابتدا سر مرغ رو خشک بعد آسیاب کرده مورد استفاده در تولید خوراک می شد.. می خواستم یه مشورتی کنم با جمعی از دوستان که اطلاعاتی بیشتری در این ضمینه دارید؟ فاکتور هایی برای صادرات این نوع محصول دارید؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام

عجب موضوع جالبی هست. ماشالا دیگه همه چیز رو میشه صادر و وارد کرد. من اطلاعاتی ندارم. ولی برام خیلی جالب شد. امیدوارم از دوستان کسی باشه که در این زمینه اطلاعات داشته باشه.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

39
    کاربر فعال
    دوست عزیز اگه منظورتون سر مرغ برای صادرات به قزاقستان هستش ومایل به خرید هستید بنده میتوانم به شما کمک کنم09124125402روستا
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    ايا سر مرغ مورد نياز اين شركت يا شركت ها به اندازه كافي در قزاقستان يافت نميشه و كلا نيازي به واردات سر مرغ دارند يا خير ؟
    اطلاعي از قيمت خريد سر مرغ ، توسط اين شركت يا شركت ها داريد ؟
    شاد و سلامت باشيد .
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط اواتار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز اگه منظورتون سر مرغ برای صادرات به قزاقستان هستش ومایل به خرید هستید بنده میتوانم به شما کمک کنم09124125402روستا
    آواتار عزیز خودمون تولید کننده ایم، و نیاز به تجهیزاتی جهت خشک و آسیاب سر مرغ داریم.. اگر کسی درصدی هم کار می کنه می تونیم کنار بیایم
    0
    fsp
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    قیمت گوشت در قزاقستان پایین هست کلا و فکر نکنم اونجا برای صادارت گوشت مرغ خوب گزینه ای باشه منظورم این نیست که شما میخوای گوشت صادر کنی منظورم اینه که وقتی قیمت گوشت پایین هست احتمالا کله مرغ هم پایین تر از قیمت ایران در بیاد شما میتونی همین جا محصول رو فر اوری کنی برای خوراک حیوانات

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع