ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: صادرات قیر

148
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات قیر

با سلام و احترام
    میخواستم حدود 24 تن قیر صادر کنم.قیمت قیر هم توی بورس تعیین میشه.حالا من از یک شرکت تو مشهد قیمت قیر رو گرفتم از اصفهان هم همینطور قیمتاشون هر تن حدود 50 هزار تومن فرق داشت.میخواستم بدونم اگه مرجع قیمت گذاری بورسه ، این تفاوت برای چیه؟کسی از دوستان هست راهنمایی کنه؟در ضمن اگه شرکتی رو توی مشهد میشناسید که در این زمینه فعالیت داره معرفی کنید.(دارای مجوزهای صادراتی باشه چون بدون مجوز شرکت فروشنده ی قیر ، صادراتش ممنوعه)
    با تشکر از عنایت شما
    سجاد
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sa_0037 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام و احترام
    میخواستم حدود 24 تن قیر صادر کنم.قیمت قیر هم توی بورس تعیین میشه.حالا من از یک شرکت تو مشهد قیمت قیر رو گرفتم از اصفهان هم همینطور قیمتاشون هر تن حدود 50 هزار تومن فرق داشت.میخواستم بدونم اگه مرجع قیمت گذاری بورسه ، این تفاوت برای چیه؟کسی از دوستان هست راهنمایی کنه؟در ضمن اگه شرکتی رو توی مشهد میشناسید که در این زمینه فعالیت داره معرفی کنید.(دارای مجوزهای صادراتی باشه چون بدون مجوز شرکت فروشنده ی قیر ، صادراتش ممنوعه)
    با تشکر از عنایت شما
    سلام

تا اونجایی که من در جریان هستم شرکت های زیادی هستند که قیر رو به صورت فله از نفت جی خریداری می کنند و خودشون در بشکه های صادراتی بسته بندی می کنن و برای صاردات می فروشن. این وسط متاسفانه بعضی شرکت ها موادی رو قاطی قیر می کنند تا قیمتش پایین تر در بیاد. البته همه اونهایی که قیمتشون پایین تره الزاما این کارو انجام میدن ولی واسه اینکه خیالتون راحت بشه حتما یه بازرسی انجام بدین.
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sa_0037 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام و احترام
    با تشکر از عنایت شما
    با سلام
    شرکت ما در مشهد هست
    لطفا بقرمایید برای کدام کشور صادرات دارید .
    ضمنا برای صادرات تناژ خیلی بالاتر مدنظر قرار میگیرد
    در صورت تمایل درخواست رسمی بفرستین
    ectg.co@gmail.com
    caspianeast@yahoo.com
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

تا اونجایی که من در جریان هستم شرکت های زیادی هستند که قیر رو به صورت فله از نفت جی خریداری می کنند و خودشون در بشکه های صادراتی بسته بندی می کنن و برای صاردات می فروشن. این وسط متاسفانه بعضی شرکت ها موادی رو قاطی قیر می کنند تا قیمتش پایین تر در بیاد. البته همه اونهایی که قیمتشون پایین تره الزاما این کارو انجام میدن ولی واسه اینکه خیالتون راحت بشه حتما یه بازرسی انجام بدین.
    سلام
    بابت راهنماییتون متشکرم
    منظور از بررسی چیه؟یعنی چه کاری باید انجام بدم؟
    اگه چند تا شرکت معتبر توی مشهد میشناسین ممنون میشم اگه بهم معرفی کنید.
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima7 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    شرکت ما در مشهد هست
    لطفا بقرمایید برای کدام کشور صادرات دارید .
    ضمنا برای صادرات تناژ خیلی بالاتر مدنظر قرار میگیرد
    در صورت تمایل درخواست رسمی بفرستین
    ectg.co@gmail.com
    caspianeast@yahoo.com
    سلام
    بهتون پیام خصوصی گذاشتم آقا نیما
    با تشکر
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    فقط یه راهنمایی میکنم چون قبلا تجربه صادرات به چین داشتیم
    قیمت بورس مربوط به قیمت پرمیوم عرضه قیر هست و این اختلاف قیمت وجود داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع