ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Question نحوه کاربا حساب بانکی bank of china

سلام دوستان
    من به تازگی با این فروم اشنا شدم و به نظرم بسیار فروم مفیدو خوبی هست
    من به تازگی در سفری که به چین داشتم تونستم یه حساب در bank of china باز کنم و از طریق usbkey که بهم دادن میتون از ایران ب حسابم متصل شم و واریز داشته باشم
    البته خیلی حسابشون به نظرم پیچیده است
    میخواستم بدونم کسی از دوستان هیت که درمورد اطلاعاتی داشته باشه و بتون به من کمک کنه؟
    ممنونم
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام
    بنده آشنایی مختصری دارم. سوالتتون بفرمایید اگر تونستم حتما کمک میکنم.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اقا مرتضی ممنونم از لطفتت
    برای واریز به کارت تولید کننده چینی که باهاش کار میکنم باید دقیقا از کدوم قسمت انجام بدم؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    حالا که بحث شد من هم سوالی بپرسم
    آیا امکان افتتاح حساب در بانکهای چین یا دیگر کشورها بدون ثبت شرکت وجود داره؟؟ البته حساب بانکی که بشه اینترنتی باهاش کار کرد
    اگر هست شرایط افتتاحش چیه؟؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقا مرتضی ممنونم از لطفتت
    برای واریز به کارت تولید کننده چینی که باهاش کار میکنم باید دقیقا از کدوم قسمت انجام بدم؟
    سلام
    من خودم با ABC BANK کار میکنم و از اینترنت بانکینک این بانک استفاده میکنم. البته دلیل خاصی نداره فقط بخاطر عادت هست. ولی یه بدی این بانکهای چینی دارن ، اینه که، گاهی در اینترنت بانکینک، یه دفعه وارد صفحات چینی زبان میشه، یا یه پنجره باز میشه که به زبان چینی هست و نمیشه متوجه شد. فقط در اینترنت بانکینک بانک communication تمام صفحات انگلیسی هست.
    توضیحات من هم بر اساس اینترنت بانکینک بانک ABC هست ولی معمولا تمامشون شبیه همدیگر هستند و به سادگی قابل انجام.
    شما USP که بانک به شما داده رو به سیستم وصل کن، به صورت اتومات صفحه ای باز میشه. زبان رو انگلیسی انتخاب کن . برو قسمت transfer. در این قسمت قبل از اینکه پول رو ترانسفر بکنی به حساب مورد نظر، حتما باید اون حساب برای سیستم تعریف شده باشه. یعنی در قسمت adding account ، اکانت یا شماره حساب مورد نظر رو باید ادد کنی و برای سیستم تعریف کنی. این برای امنیت بیشتر و کاهش اشتباه در موقع تایپ هست، تا پول رو اشتباهی به حساب دیگری نزنی.
    حساب خود شما هم باید تعریف شده باشه برای سیستم، که این کار رو خودتون نمیتونید انجام بدید باید به نزدیکترین شعبه اون بانک مراجعه کنید. نمیدونم براتون قبلا انجام دادن یا نه. در قسمت ترنسفر در بین گزینه ها ، از شما میپرسه از کدوم حساب میخواهید منتقل کنید. این حسابی هست که شما قبلا باید از طریق بانک خودتون برای سیستم تعریف کرده باشید. و در بین گزینه ها موجود باشه تا انتخاب کنید.
    بعد پرسیده میشه به کدام حساب منتقل بشه، شما حسابی رو که قبلا خودتون ادد کردین، انتخای میکنید. میتونید یه اسم هم براش بنویسید. مثلا اسم کارخونه، که بعدا اگر خواستین رسید رو سرچ کنین، راحت با اسم جستجو کنین.
    بعد هم که مبلغ رو وارد میکنین و پسورد اینترنت بانکینک رو میزنین و بعد پسورد کارت رو . تراکنش انجام میشه.
    کلا در اینترنت بانکینک های بانکهای چینی، شما تمام گزینه ها تعریف شده هست برای سیستم، و فقط مبلغ و پسورد قابل تایپ هست.

4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    آیا امکان افتتاح حساب در بانکهای چین یا دیگر کشورها بدون ثبت شرکت وجود داره؟؟ البته حساب بانکی که بشه اینترنتی باهاش کار کرد
    سلام
    در چین ، شما در اکثر بانکها میتونید حساب حقیقی باز کنید، حساب شخصی. و اینترنت بانکینک داشته باشید و از هرکجای دنیا وارد حسابتون بشید و نقل و انتقال مالی بکنبن. البته مطمئنن محدودیت هایی هست. من خودم مبلغ زیادی رو در حسابهام نمیذارم، پیش اومده که وقتی پول زیادی وارد حساب شده، حساب بلاک شده و صاحب حساب باید توضیح میداده که این پول از کجا و برای چه کاری وارد حساب شده. اتفاقا، همین دیروز، یکی از دوستانِ ایرانیم، حسابش به خاطر اینکه حدود 4 میلیون یوان واردش شده، بلاک شده و فردا باید بره اداره پلیس و بازرسی و ... تا بتونه پول رو آزاد کنه. البته بوده مواقعی هم که هیچ اتفاقی نیوفتاده.
    ولی بطور کلی، شما با پاسپورتتون میتونید حساب باز کنید در بانکهای چین.
    ویرایش توسط مرتضی : 01-08-2013 در ساعت 10:45

17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اقا مرتضی خیلی ممنونم بابت توضیحت من امتحان میکنم میام بازم سوالامو میپرسم دوست من
    فقط چندتا سوال:
    - اینکه فرمودین زیاد توی حساب پول نباشه میشه حدودا بگین تا چقدر رو گیر نمیدن ؟ زیر یک میلیون یوان روفکر کنم کاری نداشته باشن درسته؟
    اینکه فرمئین گاهی صفحات چینی باز میشن این مورد توی abc bank زیاد هست یعنی اینکه ممکنه یه صفحه بیاد بعد به علت خطای بنده حساب بسته شه ؟

ممنونم از پاسخهایی که میدین
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز یه کم از اینکه ایرانی هستی اذیت میکنن ولی فقط پاسپورت کافی بود برای من که اینجوری بود
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقا مرتضی خیلی ممنونم بابت توضیحت من امتحان میکنم میام بازم سوالامو میپرسم دوست من
    فقط چندتا سوال:
    - اینکه فرمودین زیاد توی حساب پول نباشه میشه حدودا بگین تا چقدر رو گیر نمیدن ؟ زیر یک میلیون یوان روفکر کنم کاری نداشته باشن درسته؟
    اینکه فرمئین گاهی صفحات چینی باز میشن این مورد توی abc bank زیاد هست یعنی اینکه ممکنه یه صفحه بیاد بعد به علت خطای بنده حساب بسته شه ؟

ممنونم از پاسخهایی که میدین
    والا من دقیقا قوانینش رو نمیدونم چون گاهی استان به استان و بانک به بانک قوانین فرق میکنه. در تمام کشورهای دنیا وقتی پول زیادی به حساب شخصی وارد بشه باید توضیح داده بشه که از کجا و برای چه چیزی و به کجا این پول میخواد بره. اینجا هم همینه. چون ما خارجی هستیم در این کشور و از همه بدتر(متاسفانه) ایرانی، این مشکلات و قوانین گاهی سخت گیرانه تر میشه. کار درست این هست که مبالغ زیاد در این حسابها نگه داری نشه. گاها حتی مالیات هم ممکنه شاملش بشه، چون بدون ویزای کار اجازهء فعالیت تجاری نیست. من هم فکر میکنم زیر یک میلیون موردی نداشته باشه ولی واقعا مطمئن نیستم.

شما اگر پسورد رو 3 بار اشتباه بزنید، اکانت فریز میشه و باید بیایید چین و شخصا مراجعه کنید به بانک تا دوباره باز بشه. Bank of china رو نمیدونم ولی در همین abc bank مثلا در صفحه انگلیسی اصلا نمیشه حساب ادد کرد. من از طریق صفحه چینی حساب جدید ادد میکنم. یا مثلا وقتی اطلاعات وارد شد و میخوایی پسورد بزنی، پنجره ای که برای وارد کردن پسورد باز شده، چینی هست، باید پیدا کنید کدوم کلمه enter هست، کدومش delet هست و امثالهم.

1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    در چین ، شما در اکثر بانکها میتونید حساب حقیقی باز کنید، حساب شخصی. و اینترنت بانکینک داشته باشید و از هرکجای دنیا وارد حسابتون بشید و نقل و انتقال مالی بکنبن. البته مطمئنن محدودیت هایی هست. من خودم مبلغ زیادی رو در حسابهام نمیذارم، پیش اومده که وقتی پول زیادی وارد حساب شده، حساب بلاک شده و صاحب حساب باید توضیح میداده که این پول از کجا و برای چه کاری وارد حساب شده. اتفاقا، همین دیروز، یکی از دوستانِ ایرانیم، حسابش به خاطر اینکه حدود 4 میلیون یوان واردش شده، بلاک شده و فردا باید بره اداره پلیس و بازرسی و ... تا بتونه پول رو آزاد کنه. البته بوده مواقعی هم که هیچ اتفاقی نیوفتاده.
    ولی بطور کلی، شما با پاسپورتتون میتونید حساب باز کنید در بانکهای چین.
    ممنونم مرتضی خان
    راستی اگر همچین حسابی باز کنم میشه از تمام دنیا مثلا افغانستان و پاکستان حواله بززنن به حسابم و من هم میتونم به هر کجای دنیا حواله بزنم یا محدودیت داره؟؟(منظورم اینه که با بانکها یا صرافیهای هر کجای دنیا ارتباط دارن)
    و دومین سوال اینکه کارمزد حواله و کار کردن با حساب به چه صورت محاسبه میشه؟؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)