ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 30 نخست ... 4567816 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 294
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام شرکت بازرگانی ما در زمینه نفتی خرید و فروش کالاهای نفتی و بازرگانی و گمرکی ترخیص و ماشین آلات سنگین و . . . . و ups , . . . . . آماده خدمات به دوستان گرامی در ایران و حوضه خلیج فارس ، امارات و قطر و استثنا" کشور روسیه می باشد با تشکر منتظر پیشنهادات هستیم جهت فروش محصولات شما ( iman_iglesias_2005@yahoo.com)
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام، من در زمینه خرما و خشکبار و چای ایرانی کار می کنم.دوستانی که مشتری خارجی یا داخلی دارن با من تماس بگیرن(پیغام خصوصی بفرستید)
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تجارت با روسیه و نیز دادن مشاوره به علاقه مندان به تجارت با این کشور

سلام من ابوذر پیرایش زاده هستم و در زمینه صادرات محصولات کشاورزی در به روسیه فعالیت میکنم
    و یک شرکت ثبت شده در روسیه داریم به همراه جواز کار و اقامت به مدت جواز کار و نیز با شرکت روسیران نیز کنسرسیوم کردیم
    دوستانی عزیزی که خواهان تجارت با روسیه هستند میتوانند با بنده تماس بگیرند
    اگر هم حتی زمینه همکاری هم نباشه خوشحال میشوم حد اقل مشاوره ای به هموطنانم بدهم که در باازار روسیه به مشکل برنخورند و مشکلاتی که برای من پیش اومد برای اونها پیش نیاد اگر کسی لازم دونست میتونه بگه که مجوز شرکت و فعالیت و صادرات روسیه رو براشون بفرستم
    تلفن روسیه : 0079251744930
    تلفن ایران 09175745739
    سایت شرکت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ایمیل
    salam_2407@yahoo.com
    18
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    باسلام وخسته نباشي
    من در زمينه خشكبار فعاليت دارم ميخواستم ببينم وضعيت خشكبار در روسيه به چه صورت هست وچه محصولي مورد استفاده هست مرسي باتشكر
    مرزباني 09129321698/09393252532
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    محصولات ایرانی به دلیل اینکه بسته بندی رو زیاد جدی نمیگیرن با اینکه کیفیت خوبی داره اما نمیتونه مشتری رو جذب کنه خشکبار ایرانی فعلا پسته و حدود 10% تا 15 % بازار خرما رو دیدم که محصولات ایرانی هستند
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط a
    سلام جناب پیرایش زاده , ببخشید از اینکه مزاحم شما میشوم.به راهنمایی شما نیاز دارم.بنده دوستی در منطقه اورال روسیه دارم و میخواهم در اینده نزدیک در ان منطقه شرکت کوچکی دایر کنم.میخواهم بدانم بهترین و ارزانترین مسیر برای حمل کالا کدام است و هزینه تقریبی ان چقدر میباشد و ایا بار با مقدار کم هم میتوان انتقال داد و چگونه ؟؟؟
    ییشاپیش از راهنمایی شما متشکرم
    سلام
    دوست عزیز اول اینکه باید بدونیم شما چی میخواین حمل کنید و با چه وسیله ای قصد حملش رو دارید اگر محصولتون فاسد شدنی نیست خط دریایی خیلی ارزان و مقرون به صرفه است حتی اگر ترکیب دریایی و خشکی باشد اما اگر فاسد شدنی است باز بستگی دارد که با کامیون یخچال دار یا کامیون معمولی قصد حملش رو دارید هزینه کامیون یخچال دار از مرز آستارا هم در فصول متفاوت متغیر است مثلا در تابستان ارزانتر و در زمستان گرانتر و نزدیک ژانویه خیلی گران تر است و بین چهار هزار تا شش هزار دلار از آستارا تا مسکو کرایه است که بدون یخچال چیزی حدود هزار تا هزار و پانصد دلار ارزانتر است یا این حال اگر بفرمایید که قصد حمل چه محصولی و در چه زمانی و چه مکانی رو دارید خیلی دقیق تر میتونم راهنمایی تون کنم
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط salam_2407 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من ابوذر پیرایش زاده هستم و در زمینه صادرات محصولات کشاورزی در به روسیه فعالیت میکنم
    و یک شرکت ثبت شده در روسیه داریم به همراه جواز کار و اقامت به مدت جواز کار و نیز با شرکت روسیران نیز کنسرسیوم کردیم
    دوستانی عزیزی که خواهان تجارت با روسیه هستند میتوانند با بنده تماس بگیرند
    اگر هم حتی زمینه همکاری هم نباشه خوشحال میشوم حد اقل مشاوره ای به هموطنانم بدهم که در باازار روسیه به مشکل برنخورند و مشکلاتی که برای من پیش اومد برای اونها پیش نیاد اگر کسی لازم دونست میتونه بگه که مجوز شرکت و فعالیت و صادرات روسیه رو براشون بفرستم
    تلفن روسیه : 0079251744930
    تلفن ایران 09175745739
    سایت شرکت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ایمیل
    salam_2407@yahoo.com
    سلام.جناب پیرایش زاده من قصد صادرات روغن خوراکی را به روسیه دارم.چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    1)چجوری میتونم تاجر مربوط به این کالا رو پیدا کنم؟
    2)قیمت این جنس رو چجوری در بازار روسیه میشه فهمید(مثلا روغن سرخ کردنی 1 لیتری) که بتونم بر اساس اون برای خریدار پروفرما بفرستم.
    3)به صرفه ترین راه حمل ونقل برای این کالا چیست؟
    ممنون دوست عزیز
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام . من به روسیه صادرات دارم و می توانم به شما کمک کنم ایمیل بزنید لطفا .
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رحیم پور [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام . من به روسیه صادرات دارم و می توانم به شما کمک کنم ایمیل بزنید لطفا .
    سلام جناب رحیم پور.شما چه کالا هایی صادر میکنید؟لطفا ایمیل خود را بنویسید
    141
    کاربر فعال
    بنده هم نیز بدنبال فردی هستم که بتواند در روسیه برایمان بازار جذب کند
    javad.khosrowtaj@gmail.com
    ایمیل بزنید مکاتبه کنیم
صفحه 6 از 30 نخست ... 4567816 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)