ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 8 نخست ... 45678 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 78
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    ---------------------
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi77 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    برادر شمام كه هي سوسه بياين !!! ببخشيدا
    من كارم همينه معني بروكري يعني چي؟ الان باري داريم با اين مشخصات كه دوستان مي خوان بفروشن !اين كجاش براي شما قابل درك نيست؟!!! ديدم قيمت رو خوب مي ده گفتم روش كار كنم براي جذب مشتري

اگر خريداريد بسم الله و الا اينجوري پيام نديد! شما در موارد ديگه اي هم جوابهاي نامناسبي براي كاربران گذاشتين كه به نظرم كار پسنديده اي نيست!!!
    لطفاً رعايت فرمائيد دوست گرامي
    موفق باشيد

عرضه برنج محسن بالاي 10 هزار تن با قيمت 3900تومان در تهران
    مهدوي
    سوسه مياي يعني چي درست صحبت كنيد

يه بار مياي ميگي ميخوام يه بار مياي ميگي دارم
    خوب اگه واقعن خريدار 10هزار تن برنج هستي طبق اون چيزي كه تو تاپيك زدي و يا به صورت خصوصي براي من پيام دادي خوب بار رو بردار بده مشتري خودت اگه واقعن قيمتش خوبه و اگه باري موجود هستش و اگه مشتري واقعي داري و واسطه دسته چندم نيستي
    ديگه اينجا چرا اگهي ميزني
    من كجا جوابهاي نامناسبي براي بقيه كاربران گذاشتم؟
    شما مدارك برنجي كه تبليغ كردي رو براي من خصوصي بفرست من مشتريش رو دارم برگ سبز برگ گمركي تاريخ ورود نوع كيسه و وزن كيسه

نميشه كه يه چيزي ميشنويد از تو خيابون بياين فورا اينجا پيام بديد و بقيه رو سر كار بزاريد درسته تاپيك ازاد هستش اما اطلاعات درست و موثق بديد به كاربر
    اين موردي كه شما اعلام كرديد تهش پوچه

اگه ادعا داري باري هست يكي از مداركش رو براي من بفرستيد يا روي سايت بزاريد . اگه هم كه نه لطفن اگهي توخالي ندين و دوستان رو سردرگم نكنيد

اگه من بعضي وقتا چيزي به كاربرا ميگم واسه اينه كه باعث سردرگمي بقيه كاربرا نشن و تاپيك هاي پوچ و توخالي ندن
    اين موردي كه شما اعلام كردي رو من ميگم 100درصد تو خاليه

بروكري يعني اينكه به چيزي كه ميگي مطمئن باشي بدوني فروشنده جنست كيه؟ مداركي از بار دستت باشه و 100درصد روش اشراف داشته باشي نه اينكه يه چيزي رو يه كسي بهتون گفته شما هم زود بياين اينجا تيترش كنيد
    موجب سردرگمي دوستان بشيد كه به من پيام بدن اين صحبتي كه شما ميكنيد و اين چيزي كه گفتيد صحت داره يا نه؟/؟

اين كه نشد كار برادر من بروكري هم يه معني داره . اينجا روزنامه كه نيست هر چيزي كه ميشنويد رو زود بياين اگهي كنيد بدون اينكه به صحت قضيه مطمئن باشيد

اگه واقعن مطمئنيد يه مدركي از برنج رو تو سايت بزاريد حالا هرچي كه دوست داشتي
    ویرایش توسط binalood2 : 05-05-2014 در ساعت 18:02
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    بعد هم بگي سوسه مياي تو كارا
    من بدم مياد متنفرم يه مطلبي كه درست نيست رو مياين تو سايت ميزارن دوستان هم باعث سردرگمي بقيه ميشن هم اينكه تهش هيچي نيست

چرا تو اين سايت با اينهمه كاربر يه معامله درستي انجام نميشه؟ دليل عمدش همينه

بهدش هم من معمولن تو كاري كه تخصص دارم يا ميدونم شرايط خريد و فروش اون به چه صورته نظر ميدم

خريد و فرش برنج و نوشيدنيجات و كليه مواد غذايي _ سوخت( گازوييل و هيدروكربن براي صادرات افغانستان ) _سنگ اهن (كه مستقيم با معدن دار ارتباط دارم)
    اينا تخصص من هستش و تو اين موارد نظر ميدم
    mahdi77
    مهمان
    اعتراف مي كنم!

در مورد برنج حق با دوستمون آقاي بينالود2 است. ايشون صحيح مي فرمايند.مواظب باشيم. كلاً تايپيك من در مورد برنج هندي فاقد اعتبار است و همه آن را رد مي كنم.
    موفق باشيد

هوا بس ناجوانمردانه سرد است!
    مهدوي
    mahdi77
    مهمان
    جناب آقای فروزان لطفاً این نکته ای که گفتید را اول به خودتون بگید برادر!!! روشنه که؟ مورد d2 رو عرض می کنم و همچنین gp54 !!! با چه برنامه ای icpo رو ازم گرفتید و آخرش هم گفتید فروشنده با رو فروخته و یا مسائل دیگر که متأسفانه برای ما آبرروریزی شد!!!! حال خدا می داند که پشت پرده چه چیزی اتفاق افتاده است!

برادر گرامی من شاید ناخواسته در مورد برنج که تخصص بالایی ندارم اطلاعات نادرستی دادم ولی فوراً اصلاحش کردم و عذر خواستم تا مشکلی برای دوستان پیش نیاد! شما چی ؟ به جای اینکه بیاین یک توضیح کوچک از مشکلی که برای ما ایجاد کردید در اینجا بدین و یک عذرخواهی ساده بکنید تا اعتبار سایت پائین نیاد میاید و این طور توصیه می کنید!!! اول یک سوزن به خود بزنید و بعد یک جوالدوز به دیگران
    با احترام
    مهدوی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مقدار 10 هزار تن برنج 1121 هندی تو کیسه های 50 کیلویی موجود هست لطفا دقت کنید فقط 10 هزار تن موجود هست کسی کمتر از 10 هزار تن هم بخواد میفروشم قیمت 3500 خواهش میکنم فقط خریدارن واقعی تماس بگیرند در صورت تمایل به معامله با ایمیل من تماس بگیرید
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام لطفا با من تماس بگیرید جمشیدی هستم و مشتری سراغ دارم برای 50 هزار تن 09396355928 ایمیل amirh.jamshidi@yahoo.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام لطفا با من تماس بگیرید جمشیدی هستم و مشتری سراغ دارم برای 50 هزار تن 09396355928 ایمیل amirh.jamshidi@yahoo.com
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    برنج 1121 محسن با آنالیز 70 به 30 و برنج gtc به تناژ و قیمت مناسب موجود است
    09111455079
    موسوی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من ۲۵۰۰ تن برنج ۱۱۲۱ دارم با برند پرنس تو کیسه های ۱۰ کیلوگرمی انبارم هم تهران هرکی که خواست زنگ بزنه
    تا ۲۰۱۶/۲ هم زمان داره
    ۰۹۱۲۴۵۵۵۵۵۱
صفحه 6 از 8 نخست ... 45678 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)