ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 78
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadTux [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    یه بار 65 هزار تنی برنج 1121 با قیمت 3950 موجود هست
    فروخته شد
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده از مدیران ارشد گروه مواد غذایی محسن
    اتفاقی این سایت رو دیدم و علاقه مند شدم موضوعات مربوط به برنج رو خوندم، خدمت تمامی دوستان عرض کنم این شایعاتی که در خصوص موجود بودن و یا درخواست تناژ بالای برنج وارداتی خصوصا با برند محسن طرح میشه از پایه و بن کذب هست و اصلا چنین تناژهایی وجود نداره، مسائلی که بعضا طرح میشه که چک بذارید، پرینت بانک نشون بدید و این قبیل موضوعات؛ من نمیدونم بر چه اساسی طرح میشه ولی ته ماجرا هیچی نیست و خیال همه را راحت کنم واردات برند محسن در انحصار این گروه هست و چنین تناژی به صورت یکجا در هیچ انباری در داخل کشور وجود نداره، البته توجه شما را به این نکته جلب می کنم که بالغ بر 70% سهم بازار برنج وارداتی در دست این گروه هست و بارهایی که به کشور وارد میشه با کشتیهای 20 الی 30 هزار تنی وارد میشه ولی بصورت خرد در کل ایران توزیع میشه و فقط به ارگانهای دولتی بصورت عمده در تناژهای 1000 تا 5000 تن فروخته میشه که این ارگانها برای مصارف داخلیشون صرف می کنن و تا خود شرکت هست و قیمت کف رو میده دلیلی نداره کسی بار تناژ سنگین را از اشخاص متفرقه خریداری کنه.دلیل اینکه این مطلب رو نوشتم این بود که وقت با ارزشتون را برای موضوعاتی اینچنینی تلف نکنید و اگر خواستار خرید برنج هستید با مراجعه به وبسایت ما با ادرس [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] با فروشنده های شرکت تماس بگیرید. به هر حال هرجا هستید موفق باشید و اگر سوالی داشتید با ایمیل من forujani.m@mohsen.ir مکاتبه نمایید.
    94
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان ماشاالله همه تاجرن دیگه
    ولی عرض کنم خدمت دوستان یا بار ندارین یا اگه دارین بازاریابی می کنین
    یه فروشنده هیچ وقت مشتری رو تو کف قیمت نمی زاره
    اگه سند داری بسم الله از وسط نصف کن بزار تو سایت .نمیشه با یه اگهی و بدون هیچ اطلاعی برنج فروخت .
    اخیرا که برنج می دادن برای پروانه کسب و بین مردم توزیع می شد یارو گندم پر کرده بود تو گونی برنج
    دوما تو این سایت کسی پیدا نمیشه که پول 50000هزار تن برنج رو داشته باشه
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط leonardodikapriio [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده از مدیران ارشد گروه مواد غذایی محسن
    اتفاقی این سایت رو دیدم و علاقه مند شدم موضوعات مربوط به برنج رو خوندم، خدمت تمامی دوستان عرض کنم این شایعاتی که در خصوص موجود بودن و یا درخواست تناژ بالای برنج وارداتی خصوصا با برند محسن طرح میشه از پایه و بن کذب هست و اصلا چنین تناژهایی وجود نداره، مسائلی که بعضا طرح میشه که چک بذارید، پرینت بانک نشون بدید و این قبیل موضوعات؛ من نمیدونم بر چه اساسی طرح میشه ولی ته ماجرا هیچی نیست و خیال همه را راحت کنم واردات برند محسن در انحصار این گروه هست و چنین تناژی به صورت یکجا در هیچ انباری در داخل کشور وجود نداره، البته توجه شما را به این نکته جلب می کنم که بالغ بر 70% سهم بازار برنج وارداتی در دست این گروه هست و بارهایی که به کشور وارد میشه با کشتیهای 20 الی 30 هزار تنی وارد میشه ولی بصورت خرد در کل ایران توزیع میشه و فقط به ارگانهای دولتی بصورت عمده در تناژهای 1000 تا 5000 تن فروخته میشه که این ارگانها برای مصارف داخلیشون صرف می کنن و تا خود شرکت هست و قیمت کف رو میده دلیلی نداره کسی بار تناژ سنگین را از اشخاص متفرقه خریداری کنه.دلیل اینکه این مطلب رو نوشتم این بود که وقت با ارزشتون را برای موضوعاتی اینچنینی تلف نکنید و اگر خواستار خرید برنج هستید با مراجعه به وبسایت ما با ادرس [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] با فروشنده های شرکت تماس بگیرید. به هر حال هرجا هستید موفق باشید و اگر سوالی داشتید با ایمیل من forujani.m@mohsen.ir مکاتبه نمایید.

برخلاف سخنرانی این دوستمون برنج همچنان موجود هست
    به بیشتر از ۱۰ نفر از دوستان انجمن هم فروخته شده
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان
    قیمت برنج هم شکسته شد
    برنج محسن ۱۱۲۱ با قیمت ۳۹۵۰ خدمت دوستان عرضه میگردد
    ۰۹۳۶۱۴۳۳۹۰۳ حسینی
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    قیمت جدید ۳۸۴۰ تومن
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بار جدید ۲۵ ۴۰ و ۵۰ هزار تنی موجود هست
    قیمت جدید با حق بروکری 3830 تومن
    ویرایش توسط AhmadTux : 29-06-2013 در ساعت 15:25
    63
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadTux [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بار جدید ۲۵ ۴۰ و ۵۰ هزار تنی موجود هست
    قیمت جدید با حق بروکری ۴۸۳۰ تومن
    4830???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-h [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    4830???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    برا چی اسپم میدی؟
    مشکلی هست؟
    63
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برا چی اسپم میدی؟
    مشکلی هست؟
    اسپم نیست!
    در تعجبم که چطور این بار برنج اینهمه گرون هستش؟
    جریان چیه؟
صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)