ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51
    155
    کاربر فعال

فقط جهت اطلاع دوستان و مدیران در مورد آقای شاهین باقری (alborz_fardis)

دو هفته قبل این دوست عزیز چندین تبلیغ برای برنج و گوشی با برندهای مختلف گذاشتند که من باهاشون تماس گرفتم و بعد از دریافت قیمتها هزینه نمونه رو براشون ارسال کردم و قرار شد همون روز نمونه رو ارسال کنند.الان دو هفته گذشته و فقط یک بار بصورت تلفنی بعد از چندین روز جواب داد که اونم چون دیدم اینجا جواب دیگران دوستان رو برای فروش میده ولی به هیچ طریقی جواب پیغام های ما رو نمیده و وقتی اینجا ازش سوال کردم گفت که مشکلی پیش اومده ولی خودش داره میاد شهرستان ما و نمونه رو باهاش میاره.رفتم اهواز و دزفول پیش بنکداران و خشکبار فروشی های بزرگ که اغلب فامیل درجه یک هستند و همچنین چندین رستوران و آشپزخونه برای بازاریابی.الان دو هفته هست و هیچ خبری از ایشون نشده و کلا نه گوشی رو جواب میدن نه پیام هارو.الانم بهشون پیام دادم و گفتم در سایت برای اطلاع مطرح میکنم تا دیگر دوستان دچار مشکل من نشن خیلی راحت بعد از چند روز پیام دادند مشکل شماست.این رو فقط جهت اطلاع دوستان عرض کردم.چون بعضی اعضا ستاره هستند و این ممکنه باعث اعتماد بیجا بشه.

omidtomcat
    مهمان
    متاسفم که دوستی بازهم از طریق اینترنت و این سایت دچار همچین مشکلی می شه
    امیدوارم آخریش باشه
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    مثل اينكه اين اقاي شاهين باقري همون شاهين باقري هست كه با يوزر [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] قبلن ميومدن و چنتا مشكل هم ايجاد شده بود براي دوستان
    ؟
    اگه همون هستش كه معلوم ميشه ايشون تغيير يوزر دادن و شهرشون هم از گرمسار به كرج تغيير دادن.
    48
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    و باز هم شاهين باقري!اين آقا تا كي ميخواد با يوزرهاي مختلف به اين كارش ادامه بده!تا زماني كه نظارت بيشتري بر روي كاربران سايت نباشه از اين قبيل اتفاقات زياد ميفته و اعتماد ديگران به سايت كم ميشه،بايد همفكري بشه و يكسري فيلداي جديد براي ثبت نام ايجاد و اجباري بشه.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    هيچ كاري نميشه كرد-دوستان بايد حواسشون جمع باشه-از اين موارد با شگردهاي مختلف زياد هست-فرق ي تاجر با يك ادم ساده لوح هم همين هست-تاجر يا كاسب بايد به درجه ادم شناسي برسه-انجا محكم ماري بشه توي اجتماع چكار ميكني
    اينجوري باشه همش بايد اسير دادگاه پاسگاه باشه
    155
    کاربر فعال
    حاجی: کاملا صحبت شما درست هست.من فقط بعنوان وظیفه برای دیگر دوستان بازگو کردم.در اینجا افرادی هست که با توانایی ها و راهنمایی و همکاری و کمک هاشون اعتبار بالایی به این سایت بخشیدن که وجود همچین افرادی فقط برای افراد تازه وارد و تازه کاری مثل من می تونه مشکل آفرین باشه که همین هم به هر حال درس و تجربه ای بود برای دقت و احتیاط بیشتر.
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.behdarvand [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    حاجی: کاملا صحبت شما درست هست.من فقط بعنوان وظیفه برای دیگر دوستان بازگو کردم.در اینجا افرادی هست که با توانایی ها و راهنمایی و همکاری و کمک هاشون اعتبار بالایی به این سایت بخشیدن که وجود همچین افرادی فقط برای افراد تازه وارد و تازه کاری مثل من می تونه مشکل آفرین باشه که همین هم به هر حال درس و تجربه ای بود برای دقت و احتیاط بیشتر.

دوست عزیز :
    من نمی دونم شما چه مقدار برای این نمونه کالا هزینه کردید . ولی برای همه دوستان از من کم سابقه تا حرفه های این سایت یک نصیحت برادرانه دارم .
    در معامله ها از نمونه کالا گرفته تا خرید کالا همیشه در این فکر باشید که طرف مقابلت می خواد سرت کلاه بزاره .

بهترین روش برای دریافت نمونه کالا در زمانی که طرفت رو نمی شناسی :
    تحویل کالا به پست و پرداخت وجه به مامور پست .
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    دوستان عزیز اینجا یک فروم مجازی است و هر کسی میتونه عضو این انجمن بشه و با چند نام کاربری مختلف هم میتونه این کار رو بکنه
    یکی از مشکلاتی فضای مجازی همین عدم احراز هویت صحیح است که متاسفانه هیچ راهی هم برای حلش وجود نداره.
    چندین بار هم به دوستان گرامی در مورد این موضوعات و معاملاتی که نشناخته و ندیده صورت میگیره هشدار داده شده ولی بعضی از دوستان اصلا توجهی ندارن.
    اینجا میتونید شما با طرف معاملتون آشنا بشید ولی هیچ تضمینی برای درستی عملکرد طرف مقابلتون نیست و معامله و کنترل معامله در دسترس مدیران سایت خارجه پس خودتون مراقب باشید.
    موفق باشید
    53
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    و باز هم یک کلاه برداری دیگه . . .
    هه! تاجر بانک تبدیل شده به محیطی امن برای کلاه برداری شاهین باقری . . .
    و همچنان مدیران سایت شانه خالی میکنن و با دلایل خودشون میخوان این رو به ما بفهمونن که آقا جان به ما ربطی نداره تقصیره خودته! میخواست بیشتر دقت کنی ! ! ! ! !
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    دوست عزيز دقيقن تقصير كار خود دوستان هستن كه نديده و نشناخته پول به حساب طرف ميريزن
    چه دليلي داره اينقدر اعتماد؟ وقتي اعتماد بيجا ميشه عاقبتش ميشه همين
    صرف دادن قيمت پايين و مناسب و گفتن اينكه من وارد كننده هستم و فللان كار رو ميكنم و بهمان ميكنم كه نميشه اعتماد كردش
    دوستان اولين نفر و اصليترين نفري كه تقصير داره خودشونن كه اعتماد بيجا كردن.
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)