ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    24
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

مراحل گرفتن مجوز بسته بندی محصولات کشاورزی

سلام به همه دوستان
    یه سوال داشتم، برای گرفتن مجوز بسته بندی محصولات کشاورزی مثل میوه- سبزی - حبوبات چه مراحلی را باید انجام داد + چه مجوزهایی نیاز هست:اداره جهاد کشاورزی- اداره صنایع- اداره بهداشت- اداره استاندارد؟اگه دوستان این کار را انجام دادند، لطف کنن و اطلاع بدن
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    عمده كار اصلي شما در وزارت بهداشت است-داشتن محيط بهداشتي حداقل 200 متر تجاري و رعايت كليه نكات بهداشتي و اخذ پروانه مسيول فني -ازمايشگاه-استراحتگاه كاركنان-جدا بودن محيط هاي مختلف فراوري و....-يادتون باشه اداره بهداشت خيلي در اعطاي مجوزها سخت گيري ميكنه ولي بقيه ارگان ها كه نام برديد سخت گيري خاصي ندارند-مثلا اداره جهاد مجوزتون را به راحتي ميدن
    24
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    شما دوست عزیز نمیدونید چه چیز هایی برای دادن مجوز به است مهم هست و چه مدت طول میکشه
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    منظورتونو متوجه نشدم؟؟؟؟؟؟؟
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام حاجی.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام اقا خشايار گل-چطوري برادر-خوبي؟
    24
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    منظورتونو متوجه نشدم؟؟؟؟؟؟؟
    منظورم اینه که مراحل چقدر طول میکشه، و چه چیزهایی برای گرفتن مجوز لازمه:1 - ثبت شرکت 2- کارت سلامت 3-........
    مثلا من یه شرکت تاسیس کردم با مضمون استحصال محصولات کشاورزی-واردات- صنایع تبدیلی -بسته بندی-
    خب بعدش باید اول برم اداره صنایع برای گرفتن مجوز واحد بسته بندی -> بعد بردم جهاد کشاورزی برای گرفتن مجور -> بعد اداره غذا و داروی وزارت بهداشت-> اداره استاندارد
    من چون زمان زیادی ندارم + صبح ها در کار دیگه ای مشغول هستم و میخوام هدفمند پیش برم
    اینم ایمیل من هست:
    ali_65kh@yahoo.com
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خوب الان اين سوال شما با سوال اولت زمين تا اسمون فرق ميكنه-شما شركتتون را ثبت ميكني كه يك مقدار اگهي روزنامه اون طول ميكشه و روند ثبت شركت در يك الي دو روز انجام ميشه ولي اگهي اون تا شش ماه فكر ميكنم طول ميكشه كه اگر كسي روي اسم شركت و ... اعتراض نكنه پروسه ثبت شركت به پايان ميرسه-گرفتن مجوز هاي بعدي به نفوذ شما مرتبط هست و ممكن بايك تلفن مجوز بگيري ممكنه هم يك سال براي گرفتن يك مجوز طول بكشه-بستگي به نوع تقاضاي شما هم داره -شما بايد سوالت رو دقيق مطرح كني تا جواب دقيق بگيري-ممكنه شما بخواهيد داروي دام وارد كنيد كه اين قضيه فقط يكسال معرفي دارو به دامپزشكي را داره-بايد دقيق اشاره كني به نوع مجوزت
    24
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    من میخوام مجوز بسته بندی خشک بار و میوه و همچنین اجیل را بگیرم.بنظر دوستان شرکت تعاونی بهتره و یا سهامی و یا مسئولیت محدود.مراحل کدامیک از اونها راحتتره؟
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اين شركت ها كه نام بردي بستگي به شرايط شما و شركاي شما داره-مثلاشركت هاي تضامني شركت هايي هستند كه در صورت ضرر فقط مدير عامل مسيول نيست بلكه همه هييت مديره مسيول هستند-مجوز گرفتن اين كارگاهي كه گفتي خيلي راحت هستش و طبق چيزي كه گفتم اگر ظوابط بهداشتي را داشته باشي در عرض 4تا6 ماه كليه كارها و مجوزها را ميتواني بگيري
    شركتي كه ثبت ميكني در زمينه صادرات و بسته بندي خشكبار باشه وكلمه صادراتي مهم هست-شركت تعاوني بايد ثبت بدي چون از بقيه شركت ها براي شما بهتره چون ماليات نداره يا خيلي خيلي ماليات كمي داره -براي اخذ استاندار هم بايد پروانه مسيول فني داشته باشي ويك نفر كه مدرك بهداشت يا ليسانس شيمي داره براي اينكار در نظر بگيري-ضمنا داشتن لابراتوار براي استاندار ضروري است-از پس مجوز بهداشت بر بياي همه چي حله
صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)