ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 8 از 14 نخست ... 678910 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 134
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام متونم شماره تماسی از شما داشته باشم آدرس:سایت :[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال

قابل توجه مراکز تفریحی،گردشگری،توریستی،سر مایه گذاران،هتل هاو رستورانهای بزرگ ،انبوه سازان و پیمانکاران و...
    شرکت پاسارگاد طراح و مجری رستوران معلق در سراسر ایران آماده همکاری در زمینه تجهیز و برپایی رستوان معلق می باشد.این شرکت بعنوان دومین سازنده رستوران معلق در جهان ،کلیه سازه های رستوران و وسایل داخل آن را به مدت 10 سال تضمین می کند.
    درآمدرستوران معلق بسیار عالی است.هیچ رستورانی به اندازه رستوران معلق نمی تواند جذاب باشد.
    یکی از مزایای که رستوران معلق نسبت به رستورانهای معمولی دارد،عدم نیاز تجهیز بسیار زیاد و آشپزخانه می باشد.در صورتی که مالک بخواهد محل رستوران خود را تغییر بدهد براحتی این کار امکان پذیر می باشد.حداقل فضا برای مجموعه رستورانهای معلق 500 متر مربع است.رستورانهای معلق یا آسمانی برای افرادی که خواهان صرف غذا به همراه هیجان هستند بسیار مناسب است.تاکنون بیش از 10 رستوران آسمانی در شهرهای مختلف جهان افتتاح شده است نحوه کار این رستوران ها به این ترتیب است که محفظه رستوران در سطح زمین قرار می گیرد و توسط قرقره های مکانیکی و بالا برنده ها به سوی بالا به حرکت در می آید و تا ارتفاع 50 تا 100 متر از سطح زمین ثابت می گردد. این حرکت به سرعت انجام می گیرد و در مدت 2 دقیقه مهمانان بر فراز آسمان خواهند بود. در این رستوران امکان پخش موسیقی وجود دارد و نور پردازی شبانگاهی نیز بر جذابیت های موضوع خواهد افزود.
    صندلی های این نوع رستوران کاملا ایمن بوده و مهمانان با کمربندهاای محکم به صندلی ها بسته می شوند.صندلی ها تا 180 درجه امکان چرخش دارند.بشقاب،چنگال،قاشقها بنحوی تعبیه شده اند که کاملا روی میز ثابت می مانند.و از بالا به پایین پرتاب نمی شوند.معمولا این رستورانها از صبح تا شب آماده پذیرایی از مهمانان هستند.صبحانه،نهار، شام و صرف چای و قهوه ،مهمانی های رسمی و عروسی و حتی دسترسی به سرآشپز ،مهماندار و اینترنت نیز در این رستورانها مهیا شده است.
    از ویژگی های ممتاز این رستورانها وجود دستگاههای سرمایشی و گرمایشی ،تلوزیون ،دسترسی به اینترنت و تلفن و دیگر وسایل راحتی میهمانان فراهم شده است.وزن کل میز در این رستورانها از 7 تا 10 تن متفاوت است.قابلیت چرخش 180 درجه دارد و یک جرثقیل 120 تنی که دارای پنج بازو است این رستوران ها را بالا می برد.هزینه میهمانان در این رستوران متغیر است و عملا بستگی به سفارش نوع غذا دارد.خاویار،ماهی سالمون،سالاداوکا، کباب و استیک گوشت با بهترین ادویه و زعفران از غذاهای لوکس و رایج در این قبیل رستورانها است.
    رستوران پیشنهادی این طرح دارای یک آشپزخانه و دفاتر مدیریت روی زمین بوده و شامل محموطه جهت نصب تجهیزات بالابرنده ،محلی برای استقرار میز سرو غذا و تاسیسات جانبی و... می باشد.
    از جمله شهرهایی که این قبیل رستورانه را دارند می توان آمینیز فرانسه،بارسولنا،بروکسل، بوداپست،دوبی ،هلسینکی ،لاس وگاس ،لندن،سوفیا ،ژوهانسبورگ و تورنتو اشاره کرد.
    نرخ بازده داخلی 50% و دوره بازگشت سرمایه 2 سال و 10 ماه تقریب زده می شود و حداقل متراژ زمین 500 متر است.
    استقبال فراوان و جذب توریست رستورانهای معلق در همه جای جهان مورد توجه قرار گرفته است. حتی به گزارش ایسنا،زمانی که عربستان رستوران معلق را افتتاح کرد،گردشگران را بسوی جده کشاند و با هتلهای این شهر به رقابت پرداخت.
    رستوران معلق را می توان توسط 3 روش (سازه طراحی شده -جرٍقیل-تاور کرین) بلند کرد.قابل ذکر است که سازه طراحی شده از جنس تاور مطمئن تر و اقتصادی تر از جرثقیل است و هزینه پایین و سودآوری بیشتر و مقاومت و ضریب اطمینان بالایی دارد.
    هزینه ساخت،حمل و نقل و اجرا سازه بلند کننده و سازه رستوران معلق و هزینه حمل و نقل و آموزش کارکنان و... 900 میلیون تومان است.رستوران معلق فقط در راستای عمود بالا و پایین می رود.و حرکت جانبی ندارد.دو نوع رستوران معلق جلسه ای و لژدار وجود دارد. رستوران طراحی شده 35 نفر ظرفیت دارد.
    منطقه آزاد کیش از این نوع رستوران معق حمایت می کند و اگر کسی رستوران معلق را در کیش راه اندازی کند:
    1-زمینی در جنوب کیش در اختیار آن می گذارد.
    2-از مالیات معاف می شود.
    3-تمام مجوزهای مربوط به ان را صادر می کند. و همچنین منطقه آزاد تجاری بندر انزلی نیز حمایتهای خود را از راه اندازی رستوران معلق در آن مکان عنوان کرده. این یک فرصت ویژه برای سرمایه گذاران می باشد و سرمایه گذاران می توانند صاحب یکی از رستورانهای توریستی و بکر با درآمد ماهیانه 150 میلیون تومان بشوند.
    برای کسب اطلاعات و نحوه مشارکت تماس بگیرید.
    شماره تماس: 09148365519
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال
    قابل توجه مراکز تفریحی،گردشگری،توریستی،سر مایه گذاران،هتل هاو رستورانهای بزرگ ،انبوه سازان و پیمانکاران و...
    شرکت پاسارگاد طراح و مجری رستوران معلق در سراسر ایران آماده همکاری در زمینه تجهیز و برپایی رستوان معلق می باشد.این شرکت بعنوان دومین سازنده رستوران معلق در جهان ،کلیه سازه های رستوران و وسایل داخل آن را به مدت 10 سال تضمین می کند.
    درآمدرستوران معلق بسیار عالی است.هیچ رستورانی به اندازه رستوران معلق نمی تواند جذاب باشد.
    یکی از مزایای که رستوران معلق نسبت به رستورانهای معمولی دارد،عدم نیاز تجهیز بسیار زیاد و آشپزخانه می باشد.در صورتی که مالک بخواهد محل رستوران خود را تغییر بدهد براحتی این کار امکان پذیر می باشد.حداقل فضا برای مجموعه رستورانهای معلق 500 متر مربع است.رستورانهای معلق یا آسمانی برای افرادی که خواهان صرف غذا به همراه هیجان هستند بسیار مناسب است.تاکنون بیش از 10 رستوران آسمانی در شهرهای مختلف جهان افتتاح شده است نحوه کار این رستوران ها به این ترتیب است که محفظه رستوران در سطح زمین قرار می گیرد و توسط قرقره های مکانیکی و بالا برنده ها به سوی بالا به حرکت در می آید و تا ارتفاع 50 تا 100 متر از سطح زمین ثابت می گردد. این حرکت به سرعت انجام می گیرد و در مدت 2 دقیقه مهمانان بر فراز آسمان خواهند بود. در این رستوران امکان پخش موسیقی وجود دارد و نور پردازی شبانگاهی نیز بر جذابیت های موضوع خواهد افزود.
    صندلی های این نوع رستوران کاملا ایمن بوده و مهمانان با کمربندهاای محکم به صندلی ها بسته می شوند.صندلی ها تا 180 درجه امکان چرخش دارند.بشقاب،چنگال،قاشقها بنحوی تعبیه شده اند که کاملا روی میز ثابت می مانند.و از بالا به پایین پرتاب نمی شوند.معمولا این رستورانها از صبح تا شب آماده پذیرایی از مهمانان هستند.صبحانه،نهار، شام و صرف چای و قهوه ،مهمانی های رسمی و عروسی و حتی دسترسی به سرآشپز ،مهماندار و اینترنت نیز در این رستورانها مهیا شده است.
    از ویژگی های ممتاز این رستورانها وجود دستگاههای سرمایشی و گرمایشی ،تلوزیون ،دسترسی به اینترنت و تلفن و دیگر وسایل راحتی میهمانان فراهم شده است.وزن کل میز در این رستورانها از 7 تا 10 تن متفاوت است.قابلیت چرخش 180 درجه دارد و یک جرثقیل 120 تنی که دارای پنج بازو است این رستوران ها را بالا می برد.هزینه میهمانان در این رستوران متغیر است و عملا بستگی به سفارش نوع غذا دارد.خاویار،ماهی سالمون،سالاداوکا، کباب و استیک گوشت با بهترین ادویه و زعفران از غذاهای لوکس و رایج در این قبیل رستورانها است.
    رستوران پیشنهادی این طرح دارای یک آشپزخانه و دفاتر مدیریت روی زمین بوده و شامل محموطه جهت نصب تجهیزات بالابرنده ،محلی برای استقرار میز سرو غذا و تاسیسات جانبی و... می باشد.
    از جمله شهرهایی که این قبیل رستورانه را دارند می توان آمینیز فرانسه،بارسولنا،بروکسل، بوداپست،دوبی ،هلسینکی ،لاس وگاس ،لندن،سوفیا ،ژوهانسبورگ و تورنتو اشاره کرد.
    نرخ بازده داخلی 50% و دوره بازگشت سرمایه 2 سال و 10 ماه تقریب زده می شود و حداقل متراژ زمین 500 متر است.
    استقبال فراوان و جذب توریست رستورانهای معلق در همه جای جهان مورد توجه قرار گرفته است. حتی به گزارش ایسنا،زمانی که عربستان رستوران معلق را افتتاح کرد،گردشگران را بسوی جده کشاند و با هتلهای این شهر به رقابت پرداخت.
    رستوران معلق را می توان توسط 3 روش (سازه طراحی شده -جرٍقیل-تاور کرین) بلند کرد.قابل ذکر است که سازه طراحی شده از جنس تاور مطمئن تر و اقتصادی تر از جرثقیل است و هزینه پایین و سودآوری بیشتر و مقاومت و ضریب اطمینان بالایی دارد.
    هزینه ساخت،حمل و نقل و اجرا سازه بلند کننده و سازه رستوران معلق و هزینه حمل و نقل و آموزش کارکنان و... 900 میلیون تومان است.رستوران معلق فقط در راستای عمود بالا و پایین می رود.و حرکت جانبی ندارد.دو نوع رستوران معلق جلسه ای و لژدار وجود دارد. رستوران طراحی شده 35 نفر ظرفیت دارد.
    منطقه آزاد کیش از این نوع رستوران معق حمایت می کند و اگر کسی رستوران معلق را در کیش راه اندازی کند:
    1-زمینی در جنوب کیش در اختیار آن می گذارد.
    2-از مالیات معاف می شود.
    3-تمام مجوزهای مربوط به ان را صادر می کند. و همچنین منطقه آزاد تجاری بندر انزلی نیز حمایتهای خود را از راه اندازی رستوران معلق در آن مکان عنوان کرده. این یک فرصت ویژه برای سرمایه گذاران می باشد و سرمایه گذاران می توانند صاحب یکی از رستورانهای توریستی و بکر با درآمد ماهیانه 150 میلیون تومان بشوند.
    برای کسب اطلاعات و نحوه مشارکت تماس بگیرید.

3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جهت ایجاد یک سایت تجاری با ایده بکر به همراه اپلیکشین اندروید با سود عالی به سرمایه گذار نیازمندیم.....ایده خیلی بکره و مدیر یکیاز بزرگترین وبلاگهای فارسی هم مشارکت میکنه در صورت وجود سرمایه گذار 09127150989 ، مهندس منفرد
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    Salan dostane aziz forsate khob baraye sarmaye gozari

Agar ke be kare varedat alaghe mand hastin

man mitonam az Korea va sherkate Hiondai

Mostaghiman ta Dubai baraton ersal konam ,

Sharayet :

LC
    motabar

hadeaghale sefaresh
    50 dastgah
    az modelhaye mokhtalef

Alan ham tedadi "kamione Hiondai" vase bazare iran va rosiye stok mojod hastesh
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال

فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری در پروژه تجاری و اداری

مشارکت در ساخت پروژه تجاری-اداری در مهرشهر کرج

سرمایه گذاری پرسود و مشارکت مطمئن در پروژه تجاری اداری
    فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری در بهترین نقطه کرج
    1000 متر زمین
    1700 متر تجاری
    7200 متر اداری
    12000 متر بنا
    شرایط مشارکت در ابتدا خرید 3 دانگ از زمین که حدودا" 3/5 میلیارد میباشد.(قیمت بسیار مناسب با توجه به منطقه)
    10 طبقه و 5 طبقه منفی
    قیمت ساخت حدودا" 20 میلیارد تومان می باشد و برگشت حداقل 40 تا 50 میلیارد تومان محاسبه شده.
    فوق العاده اکازیون -مشارکت 50% -50% می باشد که با توجه به شرایط منطقه بی نظیر و ایده آل می باشد.
    لطفا" پیمانکاران و سازندگان و سرمایه گذاران پرتوان تماس بگیرند.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نقشه و موقعیت پروژه تماس بگیرید.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نیاز به سرمایه گذار در زمینه واردات لوازم جانبی موبایل

باسلام به دوستان عزیز
    و دوست خوبمون که این تاپیک رو ایجاد کردند
    من یه چند سالی هست در زمینه موبایل کار میکنم از تعمیرات گرفته تا فروش قطعات و لوازم جانبی .
    چند سفر هم به دبی و چین داشتم و در حال حاضر در زمینه لوازم جانبی موبایل فعالیت دارم . برای بالابردن سطح واردات هم نیاز به سرمایه گذار دارم و سودش رو هم خودم تضمین میکنم . چون قیمتهایی که من میخرم رو شاید مغازه دارهای علاء الدین هم نتونن بخرن به خاطر اینکه من خودم ته بازار چین رو درآوردم و با بهترین کارخونه های چین ارتباط دارم . کار ما خوبیش اینه که نیاز به سرمایه گذاری زیادی هم نداره و حتی میشه با پنجاه میلیون تومن هم کار رو اگه بلد باشی راه بندازی . حالا اگر کسی از دوستان مایل به همکاری بود میتونه با من تماس بگیره یا با ایمیل من در ارتباط باشه . اگر کسی مایل بود میتونه با سرمایه کم شروع کنه حتی بدون اینکه سرمایه رو به ما واگذار کنه . مامیتونیم بهش در خرید کمک کنیم و فقط پورسانتمونو بگیریم . و برای فروشش هم بهش کمک کنیم .
    09134516219 - naser_tofighi@yahoo.com
    ضمنا واتساپ - اسکایپ- لاین و بیتالک هم دارم میتونید ازون طریق تماس بگیرید .

خواهشن کسی ننویسه اگه مطمئن بودی خودت سرمایه میگذاشتی . همین اول بگم من اگه سرمایه داشتم هیچوقت همچین موضوعی رو ارسال نمیکردم . ممنون
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    راستی من خیلی علاقه دارم در زمینه صادرات کار کنم ولی سرمایه ای ندارم کارت بازرگانی هم دارم و از خود تعریف نباشه شامه اقتصادی خوبی هم دارم اگر از دوستان کسی تونست منو راهنمایی کنه ممنون میشم . با تشکر از همگی
    11
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    اینجانب توانایی واردات انواع دستگاه های بسته بندی رو از ترکیه دارم.درصورت تمایل در خدمتم
    در ضمن اگر محصولاتی نظیر خرما پسته و .. رو دارید برای صادرات به ترکیه نقدا خریدارم
    با تشکر .مهدوی.09108590337
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید

دستمال کاغذی

با سلام حضور شما دوست عزیز بنده آمادگی تامین دستمال کاغذی با بهترین کیفیت و بسته بندی خیلی شیک و زیبا رو دارم و ضمن اینکه کیفیت محصول و بسته بندی تضمینی می باشد اگرهم در این زمینه اطلاعات خاصی نیاز داشتین من در خدمتتونم
    09183335481
صفحه 8 از 14 نخست ... 678910 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)