ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 14 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 134
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    كسي اگه سرمايه داره بياد تو بحث سوخت و صادراتش به افغانستان سرمايه گذاري كنه هم سودش عاليه هم برگشت سرمايه خوبه
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان اگر امکان داره کمی هم با جزییات بفرمایید.
    مقدار سرمایه کذاری-حاشیه سود-زمان سرمایه گذاری-...؟
    سپاس
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    براي خريد يا توليد سوخت حداقل 600_700ميليون ميخواد. اين حداقل كار هستش
    اما حاشيه سودش عالي هستش
    ريسك كار كم هستش چون هميشه خريدار براي سوخت با كيفيت هم هست
    هر چند قبل توليد سوخت ميشه با خريدار قرارداد بست

از نظر زمان هم اتگه بخواين توليد بشه كه پروسه عقد قرارداد با سايت توليدي هستش و خريد مواد اوليه و توليد كه در عرض كمتر از 1ماه راه ميوفته
    اگه هم سرمايه گذاري براي خريد از سايت توليدي باشه كه زمان خاصي نداره نهايتن 4_5 روز.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

میشه لطف کنیی بیشتر توضیح بدی من یک سرمایه درهمون حدا دارم واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم واقعا درمونده شدم

میشه لطف کنیی بیشتر توضیح بدی من یک سرمایه درهمون حدا دارم واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم واقعا درمونده شدم
    227
    کاربر فعال
    ســلام
    سرمایه گذاری روی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] رو هم در نظر داشته باشید
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باعرض سلام وادب خدمت دوست عزیزم
    لطف میکنید توضیح بیشتری درموردش بدید
    ariamajid0@gmail.com
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان من در شهر مرزی پیرانشهر ساکنم.
    اوضاع نرز به خاطر داعش یه کم شله اما صادرات هنچنان باقی .
    بیشتر صادرات رو من سیمان میبینم و مصالح ساختمانی، البته از گوشت شترمرغ تا لوازم یدکی ماشینهای اسپورت صادر میشه !
    در کل من در خدمت دوساانم اگر سوالی یا همکاری خواستن.
    Naser.higr@gmail.com
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مدیریت محترم در صورت امکان یک پیج در اختیار من بزارید امکانش نیست پیج جدید باز کنم

سلام به همه دوستان
    از تمام دوستانی مایل به سرمایه گزاری با سرمایه کم و سود مناسب می باشند دعوت میکنم در این کار شرکت کنند
    من مدتی هست که در بازار فارکس فعالیت می کنم و همینجور که در این عکس می بینید:[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    الان می تونم موجودی یک حسابرو در مدت حدود 1 ماه 2 برابر کنم اگه دوستی تمایل به سرمایه گزاری داره می تونه به صورت زیر شرکت کنه:

1- حداقل سرمایه گزاری 1000 دلار
    2- شما حساب رو به اسم خودتون باز می کنید(در بروکر دلخواه خودتون) و فقط خودتون می تونید برداشت کنید(پس اینکه من پولتون رو بالا بکشم منتفی هست)
    3- یوزر و پسورد رو در اختیار من میزارید و خودتون هم می تونید حساب رو مانیتور کنید
    4- پس از رسیدن به مبلغ توافق شده سود رو بر میدارید و به صورت 50-50 به حساب من میریزید (یه جورایی باید به شما اعتماد کنم)

اگر کسی سئوالی داشت در خدمتم لطفا همینجا بپرسید
    اینهم شماره من 09172485804 شیراز هستم
    53
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز بهتون بر نخوره ولی من 7 سال در بازار فارکس فعالیت کردم به این نتیجه رسیدم اگر کسی واقعا سیستمی داشته باشه که بهش اعتماد داشته باشه و یا واقعا بتونه ازش پول دربیاره هیچ وقت با پول کسی کار نمیکه!
    اگر شما واقعا ادعای 2 برابر کردن پول رو داری در یک ماه. خودتون میتونید 1000 دلار جورر کنید و هر ماه موجودی حساب خودن رو 2 برابر کنید و آخر سال به صورت تصاعدی4096000 دلار پول دارید!!!!
    بهتون قول میدم که در فارکس بسیار تازه کار هستید که در همچین رویا هایی سیر میکنید! و هنوز منطق بازار فارکس رو نمیدونید

در ضمن این حسابی که شما 2 برابر کردیش دمو هست و زیاد روش حساب باز نکن منم قدیما از این استیمنت ها زیاد داشتم دوما در هیج کدام از معاملات شما مانی منیجمنت رعایت نشده سوما در هیچ کدام از معملات شما حد ضرر وجود ندارد

شرمنده که کمی تند برخورد کردم چون واقعا این کار شما هم ضرر به خودتون هست هم به دیگران
    موفق باشید
    353
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط fx4shiraz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مدیریت محترم در صورت امکان یک پیج در اختیار من بزارید امکانش نیست پیج جدید باز کنم

سلام به همه دوستان
    از تمام دوستانی مایل به سرمایه گزاری با سرمایه کم و سود مناسب می باشند دعوت میکنم در این کار شرکت کنند
    من مدتی هست که در بازار فارکس فعالیت می کنم و همینجور که در این عکس می بینید:[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    الان می تونم موجودی یک حسابرو در مدت حدود 1 ماه 2 برابر کنم اگه دوستی تمایل به سرمایه گزاری داره می تونه به صورت زیر شرکت کنه:

1- حداقل سرمایه گزاری 1000 دلار
    2- شما حساب رو به اسم خودتون باز می کنید(در بروکر دلخواه خودتون) و فقط خودتون می تونید برداشت کنید(پس اینکه من پولتون رو بالا بکشم منتفی هست)
    3- یوزر و پسورد رو در اختیار من میزارید و خودتون هم می تونید حساب رو مانیتور کنید
    4- پس از رسیدن به مبلغ توافق شده سود رو بر میدارید و به صورت 50-50 به حساب من میریزید (یه جورایی باید به شما اعتماد کنم)

اگر کسی سئوالی داشت در خدمتم لطفا همینجا بپرسید
    اینهم شماره من 09172485804 شیراز هستم
    سلام
    دوست عزیز فعالیت در زمینه سایت های کلیکی و فارکس و از این قبیل همیشون کلاهبردار هستن!!
    چون همشون الگوی شرکت های هرمی رو اجرا میکنند..
    در ضمن یک سر به اداره ی آگاهی قسمت جرائم اینترنتی بری مواجه میشی با یک عالمه از این قبیل پرونده کلاهبرداری!!
    موفق باشی
    پيامبر خدا (ص) فرمود: بـازرگان راستـگو روز قيامت در سايه حمايت خداست.
صفحه 5 از 14 نخست ... 34567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)