ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 17 نخست ... 56789 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 169
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز، من تازه عضو گروهتون شدم از اینکه عضو این فروم شدم خیلی خوشحالم چون ادمای متخصصی اینجا هستن که ادم میتونه ازشون کمک بگیره، چند تا سوال داشتم اگه راهنمایی بگنید ممنون میشم. من و برادرم در حال حاضر یک گاوداری رو داریم اداره میکنیم. گاوداری ما زیر نظر شرکت تعاونی هست که ثبت کردیم. حالا میخوایم از طریق تعاونی کارت بازرگانی بگیریم. صادرات گوسفند زنده به کشورهای همسایه مد نظرمون هست که انجام بدیم. آیا صادرات گوسفند به صرفه هست؟
    در ضمن با کارت بازرگانی که از طریق شرکت تعاونی پرواربندی گوساله هست مثلا میشه باهاش لوازم آرایشی وارد کرد؟
    لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید. متشکرم
    31
    MSG
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط younessh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز، من تازه عضو گروهتون شدم از اینکه عضو این فروم شدم خیلی خوشحالم چون ادمای متخصصی اینجا هستن که ادم میتونه ازشون کمک بگیره، چند تا سوال داشتم اگه راهنمایی بگنید ممنون میشم. من و برادرم در حال حاضر یک گاوداری رو داریم اداره میکنیم. گاوداری ما زیر نظر شرکت تعاونی هست که ثبت کردیم. حالا میخوایم از طریق تعاونی کارت بازرگانی بگیریم. صادرات گوسفند زنده به کشورهای همسایه مد نظرمون هست که انجام بدیم. آیا صادرات گوسفند به صرفه هست؟
    در ضمن با کارت بازرگانی که از طریق شرکت تعاونی پرواربندی گوساله هست مثلا میشه باهاش لوازم آرایشی وارد کرد؟
    صرفه صادرات گوسفند رو خودتون باید تشخیص بدین
    شما تولید کننده هستن و قیمت تمام شده اش را میدانین ببینین چند میخرن ازتون هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه ها رو هم با اون جمع کنین...
    در مورد کارت بازرگانی اگر در کارت بازرگانیتون ثبت شده باشه میشه
    مثلا صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی
    البته مجوزهایی دیگه ای هم برای واردات لوازم آرایشی می خواهین

اطلاعات بیشتری بدین دقیقتر راهناییتون کنم
    31
    MSG
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ...
    ولی اگر حقیقی هستی فکر میکنم اول تو ثبت اسناد باید یک تجارتخانه به نام خودت ثبت کنی و بعد به نام خودت کارت بازرگانی بگیری که باز هم همین مراحل رو طی کنی و باید اطهارنامه پر کنی و دفاتر پلمپ بشه.
    جسارتا
    اگر حقیقی باشی احتیاجی به ثبت تجارتخانه توی ثبت اسناد نداری البته تا به حال در مورد امکان ثبت تجارتخانه توی ثبت اسناد چیزی نشنیدم
    اگر شخص حقیقی بخواد کارت بازرگانی بگیره میبایستی مدرک لیسانس به اضافه سند ملکی یا اجاره نامه معتبر ارائه بده...
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط younessh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    صادرات مشکل نداری، هر چی بخوای میتونی صادر کنی
    اما برای واردات حداکثر میتونی 3 تا گروه کالایی رو تعیین کنی و روش کار کنی. ما 15 گروه کالایی داریم کلا.

ماده 5- فهرست رشته فعالیت خاص قابل درج در کارت بازرگانی:
    ( منظور از کتاب ، قانون مقررات صادرات و واردات که توسط سازمان توسعه و تجارت ایران منتشر میگردد و در سایت[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] .ir نیز قابل روئیت میباشد)
    1- مواد غذایی،حیوانی،نباتی،آشامید نیفمحصولات وابسته ،نباتات و حیوانات زنده(قسمت های اول،دوم،سوم و چهارم کتاب )
    2- مواد معدنی،سنگ،گچ،سیمان ،شیشه و پنبه نسوز، سنگها و فلزات گرانبها و مصنوعات وابسته( قسمت های 5 .13 -14 کتاب)
    3- مواد شیمیایی،پلاستیک،داروئی و محصولات وابسته (قسمت های 6-7 کتاب)
    4- چوب و کاغذ و مصنوعات وابسته (قسمت های 9-10 کتاب)
    5- مواد نسجی و مصنوعات وابسته ( قسمت 11 کتاب)
    6- وسایل نقلیه زمینی،هوائی،آبی،ماشین آلات راهسازی و استخراج معدن و قطعات مربوطه(قسمت های 17 و بخشی از فصل 84 کتاب)
    7- برق، الکترونیک،مخابرات،ارتباطا ت مخابرات و ماشبن آلات و سایل و مصنوعات وابسته (قسمت 16 کتاب)
    8- فلزات معمولی و مصنوعات وابسته ( قسمت 15 کتاب)
    9- آلات و دستگاهای اپتیک عکاسی،سینماتوگرافی دقت سنجی،ساعت سازی،موسیقی و قطعات مربوطه ( قسمت 18 کتاب)
    10- پوست،چرم،پر،مو و مصنوعات وابسته (قسمت 8 و 12 کتاب)
    11- اسلحه و مهمات ، اجزا و قطعات مربوطه (قسمت 19 کتاب)
    12- اشیاء هنری، کلکسیون و عتیقه ( قسمت 21 کتاب)
    13- ل.ازم ورزشی،اسباب بازی و قطعات مربوطه و مصنوعات موضوع قسمت 20 کتاب
    14- حق العمل کاری
    15- خدمات

پ ن: لوازم ارایشی رو بیخیال شید. اولا که کلی باید برید دنبال مجوز. گرفتن مجوزش خوشبینانه یه سال طول میکشه.
    دوما که 90 درصد داره قاچاقی وارد کشور میشه.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MSG [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جسارتا
    اگر حقیقی باشی احتیاجی به ثبت تجارتخانه توی ثبت اسناد نداری البته تا به حال در مورد امکان ثبت تجارتخانه توی ثبت اسناد چیزی نشنیدم
    اگر شخص حقیقی بخواد کارت بازرگانی بگیره میبایستی مدرک لیسانس به اضافه سند ملکی یا اجاره نامه معتبر ارائه بده...
    شما یا باید شرکت داشته باشید که بتونید کارت بازرگانی حقوقی بگیرید و یا برای اخذ کارت بازرگانی حقیقی باید تجارتخانه ثبت کنید. وقتی برید اداره ثبت شرکتها راهنمایی میکنن
    در مورد مدرک هم با دیپلم میشه کارت گرفت مشکلی نیست

اینم کلیه مدارک لازم برای اخذ کارت بازرگانی حقیقی(برداشت شده از اتاق بازرگانی ):

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده صدور کارت عضویت و بازرگانی اشخاص حقیقی
    .1 یک برگ اصل اظهارنامه ثبت نام در دفاتر بازرگانی که به گواهی اداره ثبت شرکتها رسیده باشد ) با امضای
    متقاضی کارت بازرگانی ( و اصل گواهی پلمپ دفاتر ، از اداره ثبت شرکتها ) برای دریافت اظهارنامه و
    گواهی پلمپ به نزدیکترین دفتر پست و اداره ثبت شرکتها واقع در بزرگراه مدرس نبش میرداماد مراجعه
    فرمائید.(
    .2 اصل گواهی عدم سوء پیشینه که از زمان صدور آن 6 ماه بیشتر نگذشته باشد.
    .3 دو صفحه فرم کارت بازرگانی و عضویت چاپ شده ) تکمیلی از وب سایت به همراه مهر و امضاء متقاضی و
    گواهی امضاء توسط دفتر اسناد رسمی(
    .4 اصل مفاصا حساب مالیاتی موضوع 186 قانون مالیاتهای مستقیم مبنی بر بلامانع بودن صدور کارت بازرگانی.
    .5 اصل کارت ملی جهت برابر با اصل نمودن و یک سری کپی کامل از پشت و روی آن.
    .6 6 ) جدید، تمام رخ، ساده( × سه قطعه عکس 4
    .7 ارائه اصل و کپی مدرک تحصیلی معتبر ) حداقل دیپلم متوسطه ( مدارک خارج از کشور پس از ارزشیابی
    توسط اداره دانش آموختگان وزارت علوم مورد پذیرش می باشد .
    تبصره : دارندگان پروانه بهره برداری صنعتی، کشاورزی، معدنی، خدمات فنی مهندسی وخدمات فناوری
    اطلاعات و ارتباطات ) ICT ( ازمراجع ذیربط مشروط به انقضای دو سال از تاریخ صدور پروانه، ازارائه مدرک
    فوق معاف می باشند .
    .8 اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان جهت برابر با اصل شدن و یک سری کپی از پشت و
    روی آن.
     متولدین سالهای 1337 و قبل از آن با مدارک فوق دیپلم و کمتر از آن با ارائه کپی مدرک تحصیلی نیاز به
    کارت پایان خدمت ندارند.
     متولدین سالهای 1334 و قبل از آن با ارائه کپی مدرک لیسانس نیاز به کارت پایان خدمت ندارند.
     متولدین سالهای 1328 و قبل از آن با ارائه کپی مدرک دکترا نیاز به کارت پایان خدمت ندارند.
    .9 داشتن حداقل سن 23 سال تمام.
    .11 اصل گواهی بانک مبنی بر تایید حساب جاری وحسن اعتبار بانکی به نام متقاضی) فقط روی فرم الف قابل
    قبول است ( با مهر امضای رئیس شعبه. ) ضمنا حسابهای جاری شتاب مربوط به شهرستانها در صورتیکه روی فرم
    ) الف( تایید شده باشد قابل قبول است (
    ) ارائه دسته چک حساب جاری مربوطه در زمان تشکیل پرونده جهت رویت الزامی می باشد.(
    .11 ارائه یکی از مدارک ذیل:
    الف- اصل و کپی سند مالکیت شش دانگ به نام متقاضی، به آدرس دفتر کار ) آدرس اظهارنامه (.
    ب- اصل و کپی اجاره نامه محضری معتبر به نام متقاضی ، برای محل کار و به آدرس دفتر کار ) آدرس
    اظهارنامه.(
    ج- اصل و کپی اجاره نامه بنگاه املاک دارای کد رهگیری و هولوگرام به نام متقاضی ، برای محل کار و به
    آدرس دفتر کار ) آدرس اظهارنامه (
    .12 ارائه اصل و کپی مدرک تولیدی معتبر از یکی از وزارتخانه های تولیدی برای واحدهای تولیدی الزامیست. )
    صنوف تولیدی دارای پروانه کسب مشمول این بند نمی گردند.(
    .13 ارائه کد اقتصادی جدید )اصل و کپی( و یا ارائه تاییدیه پیش ثبت نام در سایت Tax.gov.ir و تعهد مبنی بر
    ارائه کد اقتصادی جدید پس از صدور
    تذکر 1: کارمندان تمام وقت دستگاههای دولتی نمی توانند کارت بازرگانی دریافت نمایند.
    تذکر 2: ارائه حداقل مدرک تحصیلی دیپلم الزامی است
    تذکر 3: حضور متقاضی در کلیه مرحله پذیرش مدرک و تحویل کارت الزامی است.
    تذکر 4: برای هر واحد ملکی فقط یک کارت بازرگانی صادر می گردد.
    تذکر 5: حضور متقاضی در کلاسهای آموزشی براساس نوع مدرک تحصیلی الزامی می باشد.
    تذکر 6: کلیه مدارک در محل اتاق برابر اصل می گردد.
    تذکر 7: متقاضیان محترم درانتخاب رشته فعالیتهای خاص درزمان تکمیل اطلاعات ثبت نامی از طریق سایت
    این اتاق دقت فرمایند که رشته های انتخاب شده در راستای نیازهای وارداتی آنان باشد زیرا تنها واردات در
    چهارچوب رشته های انتخابی امکان پذیر خواهد بود وبرای صادرات کالا محدودیتی وجود ندارد ( امکان
    تغییر آن پس از صدور کارت میسر نخواهد بود )
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    جناب تقوی این پست اخر شما به نظرم میتونه یه تاپیک باشه.
    مدارک لازم برای اخذ کارت بازرگانی
    به نظرم در قالب یک تاپیک جدا گانه ایجادش کنیم بهتره.
    اگر موافقی زحمتشو بکش.
    من از این تالار حقوق تجارت و ثبت سفارش خیلی خوشم میاد. دسته بندیش نسبت به بقیه خیلی بهتره و تقریبا همه موضوعات در این زمینه به بحث گذاشته شده.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب تقوی این پست اخر شما به نظرم میتونه یه تاپیک باشه.
    مدارک لازم برای اخذ کارت بازرگانی
    به نظرم در قالب یک تاپیک جدا گانه ایجادش کنیم بهتره.
    اگر موافقی زحمتشو بکش.
    من از این تالار حقوق تجارت و ثبت سفارش خیلی خوشم میاد. دسته بندیش نسبت به بقیه خیلی بهتره و تقریبا همه موضوعات در این زمینه به بحث گذاشته شده.
    حتما در اولین فرصت
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

تا جایی که من اطلاع دارم، صادرات دام زنده فعلا ممنوع هست.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض سلام دوستان عزیز، از توضیحات مفیدی که دادین ممنونم، یه سوال داشتم. برای کارت بازرگانی که اقدام کردم گفتن که قبل از صدور کارت باید علامت تجاریتون ثبت بشه. منم به سامانه ثبت علامت تجاری مراجعه کردم(ثبت اینترنتی) اونجا ازم مدارکی خواستن که اسکن کنم که یکیش تصویر کارت بازرگانیه، در حالی که من هنوز دارم برای کارت بازرگانی اقدام میکنم. کسی از این سامانه ثبت علامت تجاری اطلاعاتی داره؟ آبا باید بعد از گرفتن کارت بازرگانی به این سامانه مراجعه کرد؟ اگه راهنماییم بکنید ممنون میشم
    سجاد
    مهمان
    با عرض سلام دوستان عزیز، از توضیحات مفیدی که دادین ممنونم، یه سوال داشتم. برای کارت بازرگانی که اقدام کردم گفتن که قبل از صدور کارت باید علامت تجاریتون ثبت بشه. منم به سامانه ثبت علامت تجاری مراجعه کردم(ثبت اینترنتی) اونجا ازم مدارکی خواستن که اسکن کنم که یکیش تصویر کارت بازرگانیه، در حالی که من هنوز دارم برای کارت بازرگانی اقدام میکنم. کسی از این سامانه ثبت علامت تجاری اطلاعاتی داره؟ آبا باید بعد از گرفتن کارت بازرگانی به این سامانه مراجعه کرد؟ اگه راهنماییم بکنید ممنون میشم
    سلام

اولین بار هست که این رو می شنوم ، تا اونجا که من می دونم ( دو بار کارت بازرگانی گرفتم و جدیدا تمدید کردم و مراحل ثبت علامت تجاری رو انجام دادم ) کارت بازرگانی اصلا ربطی به علامت تجاری نداره و ثبت علامت تجاری هم ربطی به کارت بازرگانی نداره. در مدارک مورد نیاز کارت بازرگانی هم می تونین بررسی کنین
صفحه 7 از 17 نخست ... 56789 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع