ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید

قابل توجه همه كاربران تاجر بانک

مطابق فرمايش برخي دوستان مبني بر وجود بعضي كلاهبردارن و سودجويان كه وجودشون در هر جايي طبيعي است دوستان با عنايت و درايت كافي فريب اينگونه افراد مترصد و شياد را نخورند و عند الزوم در معاملات خود در فضاي مجازي درخواست هاي ديگران را به طور عمومي مطرح نمايند و از (((مديران ))) فروم و اعضا ي محترم مشاوره نمايند تا فرصت كلاه برداري از اين افراد گرفته شودو موارد زير را رعايت فرماييد
    1-از واريز وجه ب حساب افراد به صورت پيش قرارداد خودداري فرماييد و به صرف مشاهده بارنامه بصورت فكس يا ايميل اكتفا ننماييد كه چه بسا بسياري از بارنامه ها مجعول مي باشد.
    2-در هنگام معاملات از طرف مقابل شماره هاي ثابت تلفني و ادرس دفتر بخواهيد و در معامله با افراد بدون دفتر محتاط تر باشيد
    3-جهت ترخيص و مشاوره صادراتي و واردات با مديران فروم مشورت نماييد تا شركت هاي مورد تاييد را به شما معرفي نماييم
    4-شماره هاي ايرانسل هم توجه داشته باشند و لطف كنند كمتر خالي ببندند
    5-در هنگام خريد حتما جنس رو رويت كنيد و در هنگام بارگيري تسويه نماييد در غير اينصورت هيچ وجهي پرداخت نفرماييد
    دوستان در صورت نياز و مشاوره در مورد درخواست هاي مطروحه توسط ديگران سوالات خود را مطرح فرمايند اماده پاسخگويي هستيم
    ضمنا موارد بالا مخصوص كاربر نماها هستند و همه اعضاي انجمن محترم و مورد ارادت هستند و افرادي ناراحت بايد بشن كه ريگي در كفش داشته باشن و تعدادشون قليل هست
    با تقديم احترام
    مجيد
    ویرایش توسط حاجي : 17-04-2014 در ساعت 15:14 دلیل: 1
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    با تشكر از شما
    يك موضوع كه بعضي وقتها موجب ميشه كه در هرجا ادم گير يك چنين كسايي و كلاهبرداريهايي در جامعه بشه قيمت محصولات هستش
    دوستان عنايت كنيد قيمت پايين دادن بعضي از اجناس توسط بعضي افراد نشانگر دسته اول بودن اون افراد نيست بعضا نشون دهنده كلاهبرداري هستش. پس دوستان اگه جنسي ميخواستن بخرن چند جا و از چند نفر استعلام بگيرند بعد اقدام كنن.
    البته اين مطلب كلي بود و قصد توهين و ناراحتي اعضا و دوستان اين سايت رو ندارم . اين مطلب رو محض اطلاع گفتم به هر حال يه چند سالي تو اين بازار بوديم و ديديم و ميبينيم اتفاقاتي كه ميوفته براي افراد مختلف رو.
    با تشكر
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    یکی از دوستان که صادر کننده بسیار موفقی هستند حرف قشنگی زدن که من همیشه بهش دقت میکنم، شمام دقت کنید، ضرر نمیکنید:

تو تجارت از دو دسته آدم بترسید، یکی اونکه زیاد حرف میزنه، یکی اونکه خیلی کم حرف میزنه.
    mahdi77
    مهمان
    ممنون از راهنمایی های دوستان
    سعی کنیم اگه با دوستان تو این انجمن معامله ای می کنیم روند معامله رو چه انجام بشود و چه نشود به صورت گزارشی خلاصه وار بیاوریم. این طوری شفاف سازی خوبی میشه و اگر کسی هم مشکلی داشته باشه دیگه کمتر خالی می بنده چون برملا می شه.
    یا حق
    48
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    بنده هم با آقا مهدي موافقم،بد نيست وقتي معامله اي بين افراد انجمن انجام ميشه تو همون تايپك عرضه يا تقاضايي كه ايجاد كردن نام فروشنده يا خريدار و درستي معامله رو گزارش بدن،اينجوري كسايي كه واقعا درستكار هستن معلوم ميشه و به اعتبارشون بين افراد انجمن افزوده ميشه،البته نبايد به يك مورد معامله كه درست انجام دادن بسنده كرد،چون خيليا تو ١-٢ معامله اول خودشون خوب نشون ميدنو بعد ....،ولي در كل خوبه.
    mahdi77
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi77 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون از راهنمایی های دوستان
    سعی کنیم اگه با دوستان تو این انجمن معامله ای می کنیم روند معامله رو چه انجام بشود و چه نشود به صورت گزارشی خلاصه وار بیاوریم. این طوری شفاف سازی خوبی میشه و اگر کسی هم مشکلی داشته باشه دیگه کمتر خالی می بنده چون برملا می شه.
    یا حق
    نظر دوستان چیست؟ می شه این کار رو تو تایپیک های انجمن ایجاد کنیم- به نظرم کار مثبت و مفیدی هست برای شفاف سازی مشتری ها و معاملات
    95
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    """اعتماد خوب است اما کنترل بهتر"""
    با سلام و احترام به همه دوستان کاربر این فروم
    در راستای تذکرات آقا مجید(حاجی) باید عرض کنم که اگر منظور ایشان معاملاتی است که از طریق تبلیغات درون این سایت انجام می شود باید بگویم که مدیران این سایت می توانند با انجام تمعیداتی زمینه خدای نکرده کلاهبرداری توسط به قول ایشلان کاربر نما را کمتر و شاید به صفر برسانند. جهت این کار کافی است از تجربه پیش کسوتان این کار مثل سایت :alibaba و یا tradekey و globalsource استفاده کرد. که اگر عضو یکی از این سایتها باشید متوجه عرایض بنده خواهید شد.
    با تشکر و احترام مجدد
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من با نظر دوستان كه فرمودن روند معاملات در تاپيك ها و مراحل آن ذكر شود موافقم و خودم هم در اولين تاپيك همين مطلبو عرض كردم
    و اما سايت هاي علي بابا و ... -من خودم در سايت علي بابا عضو هستم ولي چيزي كه ميبينم بيشترين كلاه برداري در اين سايت ها انجام ميشه
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    به نظر من اگه دوستان و مديران سايت يه همت و تلاش كنن اين سايت رو ميشه تبديل كرد به سايتي مثل علي بابا
    فقط بايد مراقب باشيم تا افرادي با سوئ استفاده از اين سايت از تجار و دوستان كلاهبرداري نكنن تا تو يه محيط سالم و پاك بشه تبادل اطلاعات كرد و معامله بشه انجام داد
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    يه پيشنهاد ديگه اي هم دارم
    دوستاني كه اينجا دارن كار ميكنن و اطلاعات ميدن و قصد معامله اعم از خريد يا فروش دارن مشخصاتشونو براي مدير سايت بفرستن. مشخصات خودشون ادرس دفتر و حتي اساسنامه شركتشونو
    اين كار ميتونه به سالم شدن كار خيلي كمك كنه
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)