ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

مکالمه بین حاجي و Azh

2 پیغام بازدید کنندگان

1. با عرض سلام و وقت بخیر

بنده علیزاده 28 ساله از تبریز هستم . باتوجه به علاقه ام به تجارت (صادرات ) مخصوصا در زمینه خشکبار و از طرفی واقع شدن در منطقه آذربایجان که به نوعی یک از قطب های خشکبار و آجیل نیز محسوب می گردد همچنین برخوردار بودن خشکبار از مزیت نسبی صادراتی ، قصد دارم که فعلا جهت کسب تجربه و آموزش در زمینه فوق الذکر کسب و کاری را هرچند در ابتدا کوچک و آزمایشی و به صورت بین شهری آغاز نمایم .
    لازم به ذکر است :
  2. 1- هدف بنده خرید خشکبار از شهر ها و استان های مستعد مثلا کرمان ،استهبان ، تاکستان ، ملایر ،و..... و پخش محصولات در استان آذربایجان شرقی و همچنین بالعکس فروش محصولات استان آذربایجان شرقی در سایر شهر ها
    2- بنده تا به حال تجربه ای در زمینه خشکبار نداشته اما چندین سال در زمینه تولید قطعات خودرو و خرید و فروش زمین فعالیت داشته ام
    3- خواهشمندم ضمن راهنمایی و فرمایش نظرتان در مورد ایده بنده ، در صورت امکان منابعی را در جهت مطالعه در زمینه فوق الذکر به اینجانب معرفی فرمائید تا در کنار تحقیقات خود از آن ها در جهت افزایش اطلاعاتم استفاده نمایم .
    قبلا از لطف و عنایت شما نهایت سپاس را دارم .
    با تشکر - علیزاده
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 2 تا 2