PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازاریابی محصولات ایرانی

m.maz
15-12-2014, 16:22
با عرض سلام خدمت همه دوستان
در صورتی که نیاز به بازاریابی محصولات خودتان در سطح بین المللی دارید لطفا اطلاع رسانی بفرمایید .
با تشکر

به همدیگر کمک کنیم و با هم نفع ببریم .

skp
16-12-2014, 01:57
سلام عرض ادب بیشتر در رابطه با کدوم کشور ها توانایی دارید ؟شماره تماستان را هم برام پیغام خصوصی کنید .

antik_23
20-12-2014, 18:10
با عرض سلام خدمت همه دوستان
در صورتی که نیاز به بازاریابی محصولات خودتان در سطح بین المللی دارید لطفا اطلاع رسانی بفرمایید .
با تشکر

به همدیگر کمک کنیم و با هم نفع ببریم .

سلام دوست عزیز

رزومه کاریتون و شماره تماستون را برام پیغام خصوصی بفرمایید که بتونیم در زمینه محصولات خشکبار و گیاهان دارویی همکاری پایدار داشته باشیم.

سپاس فراوان از شما

مجتبی کلوانی
20-12-2014, 22:15
سلام.من در زمینه تولید مجسمه های آکواریومی فعالیت دارم و حدودا با ده الی پانزده شهر ایران کار میکنم والان میخوام جنس هام رو به کشورهای دیگه صادر کنم و در زمینه صادرات تجربه ای ندارم و از اونجایی که کار ما یک کار خاص هست،مطمینم سود خوبی برای صادرات داره،چونکه توی خود ایران هم همینطور بوده ودر حال حاضر بنده درجنوب کشور تنها تولید کننده در این زمینه هستم،خوشحال میشم که بتونم با یک نفردر زمینه صادرات کار کنم که ببینم هم سود خوبی برای شما داشته باشه وهم تولیدات من صادر شده باشه
Kalavanimojtaba@yahoo.com
با تشکراز کل اعضای انجمن