PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا این گل زعفران می باشد؟

antik_23
30-11-2014, 15:15
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز
از دوستانی که زعفران ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شناس هستند درخواست دارم فیلم زیر را مشاهده کنند و بگویند آیا این گل زعفران ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) می باشد ؟!

دانلود فیلم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

با تشکر

اسماعیل مصلح ارخودی
30-11-2014, 19:27
با سلام خدمت شما دوست عزیز
اول اینکه تو فیلم تون زیاد واضح نبود بعدشم گل زعفران وسطش 3 شاخه قرمزی دارد که تو این گل شما به چشم نخورد بعدشم این فیلم رو از کجا گرفتین2659 زعفران باید این شکلی باشه ارادتمند شما مصلح

antik_23
30-11-2014, 20:56
با سلام خدمت شما دوست عزیز
اول اینکه تو فیلم تون زیاد واضح نبود بعدشم گل زعفران وسطش 3 شاخه قرمزی دارد که تو این گل شما به چشم نخورد بعدشم این فیلم رو از کجا گرفتین2659 زعفران باید این شکلی باشه ارادتمند شما مصلح

سلام دوست عزیز
متشکرم از پاسخگوییتون
فیلمش رو دانلود کردین؟!
من فیلم رو با دوربین Full HD گرفتم فکر کنم کیفیت فیلم رو خود سایت کاهش داده مهندس*
خودمم تا حدودی حدس زده بودم که این گل زعفران نیست اما دوستانم در واحد دانشگاهمون میگفتن زعفران هس!!:biggrin:
و همچنین وقتی این گل رو استشمام میکردم اصلا" معطر نبود!
جناب آقای اسماعیل مصلح ارخودی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) این فیلم رو در باغمون گرفتم..
بنده تولید کننده گل گاوزبان هستم که این گل مورد دار مشاهده شده بود با مقدار خیلی زیاد!!

pars378
01-12-2014, 09:41
سلام...دوست من این زعفران نیست .

antik_23
01-12-2014, 14:32
سلام...دوست من این زعفران نیست .

ممنونم از پاسختان:smile: