PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عرضه انواع پکیج دیواری، رادیاتور آلومینیومی و آبگرمکن دیواری بوتان جهت صادرات به افغانستان

VahidF
22-11-2014, 09:36
با سلام
به عنوان نماینده توزیع گروه صنعتی بوتان در استان خراسان جنوبی آمادگی عرضه کلیه محصولات تولیدی بوتان را با مناسبترین قیمت ممکن و همچنین تحویل رایگان در سراسر ایران جهت صادرات به خارج از کشور مخصوصا کشور افغانستان را داریم.
جهت اطلاعات بیشتر و همچنین سایر محصولات قابل عرضه تماس بگیرید: 09151600025 فنودی

haman716
22-11-2014, 11:51
اقای فنودی خوش امدید به گروه
از جایی که همشهری هستیم لطفا ادرس فروشگاه را عنایت بفرمایید تا مزاحمتون بشم. اتفاقا چند تا پکیج نیاز دارم
اما در مورد صادرات به افغانستان فکر نمیکنم شما بعنوان نماینده فروش داخلی بتونید مستقیم این محصولات رو صادر کنید
آیا نمایندگی فروش افغانستان را هم دارید؟

VahidF
22-11-2014, 12:58
اقای فنودی خوش امدید به گروه
از جایی که همشهری هستیم لطفا ادرس فروشگاه را عنایت بفرمایید تا مزاحمتون بشم. اتفاقا چند تا پکیج نیاز دارم
اما در مورد صادرات به افغانستان فکر نمیکنم شما بعنوان نماینده فروش داخلی بتونید مستقیم این محصولات رو صادر کنید
آیا نمایندگی فروش افغانستان را هم دارید؟
منم سلام عرض میکنم خدمتتون
خوشحال شدم اینجا هم همشهری پیدا کردم. فروشگاه ما نرسیده به میدان توحید هست. خواستید تشریف بیارید قبلش یه زنگ بزنید تا فروشگاه باشم.
در مورد صادرات من قبلا با شرکت صحبت کردم و موافقتشون رو هم گرفتم. برخی اقلام رو هم به یورو به من قیمت دادند ولی تا حالا خریدی بابت صادرات نداشتم.

alie
11-07-2015, 16:53
سلام پکیج دمراد دو مبدل فندار دیجیتال خارجی و رادیاتور وسن در توناژکمتر یا بیشتر برای دوستانی که تمایل به خرید دارند باتشکر