PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سیمان صادراتی و عقد قرارداد جهت تامین بلند مدت سیمان

cement2014
19-09-2014, 18:51
با عرض سلام به دوستان عزیز

به اطلاع می رساند امکان تامین سیمان صادراتی هگمتان در تناژ بالا موجود می باشد.

درصورتیکه جهت صادرات سیمان ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به یک تامین کننده تناز بالا نیاز دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

امکان تحویل سیمان در مرز مهران، شلمچه، پرویز خان و... وجود دارد.

با تشکر

belak24
19-09-2014, 19:22
با عرض سلام به دوستان عزیز

به اطلاع می رساند امکان تامین سیمان صادراتی هگمتان در تناژ بالا موجود می باشد.

درصورتیکه جهت صادرات سیمان ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به یک تامین کننده تناز بالا نیاز دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

امکان تحویل سیمان در مرز مهران، شلمچه، پرویز خان و... وجود دارد.

با تشکر
دوست عزیز امکان تحویل در یکی از کشورهای آفریقایی وجود داره؟
به صورت cfr or cif ؟

saeed solimani
13-02-2015, 01:39
سلام دوست و همگار گرامی لطف کنین قیمت تحویلی تیپ های مختلف را در مرز شلمچه و جذابه به ایمیل بنده میل بفرمایید.
ایمیل : saeedsolimaninejad@gmail.com

FASH
13-02-2015, 02:43
سلام دوست عزیز خسته نباشی بنده آذری هستم من سیمان پرتلند 50Kg پاکتی ماهی 12هزارتن تحویل سودان میخوام شرایط پرداختی بصورت LC لطف کنین قیمت به صورت $ برام ایمیل کنین باتشکر آذری ali007MT103TT@gmail.com /09145248481

asadi11
22-04-2015, 11:45
سلام دوست عزیز من برای صادرات به عراق میخام فقط ببخشید میشه سوال کنین که ما یک سند 1.5 میلیاردی بزاریم پیش کارخونه سیمان به عنوان تضمین بار و بار که در عراق به فروش رفت مبلغ به حساب واریز بشه
بازار عراق هم سیمان خیلی زود فروش میره اگه براتون مقدوره این مورد رو هماهنگ کنین و اطلاع بدین . باتشکر - اسدی
yalda.co12@gmail.com

FARAHMA
28-06-2015, 02:31
خریدار سیمان برای ترکیه به میزان دو تریلی هستیم. درخواست تحویل در ترکیه

ررایانامه : persian.trad@gmail.com

arvin61
28-06-2015, 10:05
دوستان عزیز کسانی که سیمان می خواهند مستقیم به کارخانه مراجعه کنند کسی که برای جنوب می خواهد سیمان درود/ شمالی کشور سیمان مازندران / و سمت عراق استان ایلام چون با قیمت پایین تر و کرایه حمل کمتر کار انجام میشه/ من خودم کار سیمان انجام میدهم برای تاجیکستان تیپ 2
الان سیمان فله 95 تومان و کیسه 115 تومان تنی هستش مازندران
از سیمان مازندران اگر کسی می خواهد و واقعی باشه می توانم براش بگیرم فقظ نقدی/ ضمانت نامه قبول نمی کنه کارخانه به هیچ عنوان البه این قیمتها مربوط به خرید 2هفنه پیش هستش

arvin61
28-06-2015, 10:21
سلام دوستان عزیز
من خودم سیمان کار می کنم اما برای صادرات به تاجیکستان و از سیمان مازندران می گیرم تنی فله95 و پاکتی 115 هزار تومان
برای جنوب باید از درود گرفت و عراق از استان ایلام چون قیمت حمل پایین تر در می اید