PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکیل تیمی بزرگ برای کارافرینی و شروع کسب وکار

sfa0731
26-07-2014, 18:24
یکی از ویژگی هایی که در اکثر جوانها هست اینه که از شروع کار به تنهایی واهمه دارن و بیشتر ترجیح میدن با افراد دیگه و به صورت تیمی کاری رو شروع کنن.ضمن اینکه بسیاری از کسب وکارهای موفق با همکاری چند نفر با هم تشکیل شده.
با این مقدمه میخوایم بگیم که به دنبال تشکیل یک تیم برای شروع و مدیریت کسب وکار هستیم.
خوب ما ایده های زیادی برای شروع کسب وکار داریم و بعضی رو هم در سایت ایده باران منتشر میکنیم اما دوست داریم وارد حوزه عملی بشیم و کم کم ایده ها رو عملی کنیم.
فعلا یه تیم کوچیک درست شده ولی هدف خیلی بزرگتر از این هست.
هدف ما چیست؟
هدف ما تشکیل گروهی از علاقمندان به کارافرینی از تمام شهرهاست که در کنار هم کسب وکارهایی رو ایجاد کرده و مدیریت کنیم.
چه کسانی که صاحب کسب وکار هستند و چه کسانی که به دنبال خوداشتغالی هستن میتونن در این گروه نقش داشته باشن.
برای مثال شخصی که در حال حاضر یک تولیدی را اداره میکند میتواند با همکاری با تیم در کنار ایجاد فرصت برای درامد سایرین فروش و میزان درامد خود را هم افزایش دهد.

فعالیت های ما در زمینه کسب وکار انلاین و کسب وکار فیزیکی خواهد بود.برای گروه اساسنامه ای تنظیم میکنیم تا نحوه فعالیت هر عضو و نحوه شراکت او در درامدهای طرح مشخص میشه.
ایده های زیادی برای فعالیت های گروه در نظر داریم که با اعضا همفکری کرده و با بهترین ایده فعالیت رو شروع میکنیم.
در مرحله اول باید لیست اعضا رو مشخص کنیم و اطلاعاتی از هم داشته باشیم.برای این کار کسانی که علاقمند به مشارکت هستن فعلا موارد زیر رو برای من ارسال کنند.

نام و نام خانوادگی:
تخصص ها و کسب وکارها:

sfa0731
27-07-2014, 20:08
ما میخوایم گروهی در سراسر ایران تشکیل بدیم و با همفکری و شناسایی فرصت ها در زمینه های مختلف که برای گروه درامدزایی داره وارد بشیم.
هم ایده های جدید اجرا خواهیم کرد و هم کسب وکارهای معمولی که در حال حاضر وجود داره.
مثال این امر شرکتهای زنجیره ای ویرجین هست که یک گروه هست که کسب وکارهایی از مواد غذایی گرفته تا خطوط هواپیمایی رو مدیریت میکنند.
یک مثال برای اجرای ایده جدید میزنم:
فرض کنید یکی از اعضای گروه ایده ای داره که به دلیل نبود سرمایه اجرایی نشده.با بررسی ایده توسط اعضا سرمایه مورد نیاز توسط یک یا چند عضو تامین میشه و توسط اعضا ایده اجرایی میشه.
حتما لازم نیست روی ایده جدید کار بشه و ما به کسب وکارهای معمول هم وارد خواهیم شد.برای مثال تولید قارچ رو در نظر بگیرید.ما یک برند در زمینه قارچ ایجاد خواهیم کرد و حال از شهرهای مختلف توسط سرمایه اعضا واحدهای تولیدی قارچ راه اندازی میکنیم و با برند اصلی روانه بازار میکنیم تا به این شکل به یک برند قوی دست پیدا کنیم.
با پیوستن به این گروه هر شخص میتونه با سرمایه کم خودش صاحب کسب وکار بشه.
برای هر واحد کسب وکار اساسنامه تهیه میشه و هر کس بر اساس کاری که انجام میده به درامد میرسه.
برای مثال در زمینه اجرای ایده جدید تقسیم سود ماهانه به این شکل:
صاحب ایده:تعیین درصدی از درامد
سرمایه گذار:تعیین درصدی از درامد
عوامل اجرایی(مثلا برنامه نویس,بازاریاب):تعیین مبلغی ثابت

مزیت این تیم چیست؟
حسن این گروه در این است که افراد با سرمایه های کم میتونن وارد کسب وکار بشن و مورد مهم اینکه لازم نیست افراد حتما در زمینه ای که مهارت دارند کسب وکاری رو شروع کنند.و مهمتر از همه این که احتمال شکست یک کسب وکار نوپا به حداقل میرسه چرا که در گروه کارشناسانی هم برای بررسی کسب وکارها و بازدهیشون خواهد بود.

شوییچی
27-07-2014, 22:50
متاسفانه روحیه کار تیمی در ایران بشدت ضعیف هست ... برای همین هست ترجیح میدیم با مشکلات چندین و چند ساله کنار بیایم تا اینکه حلشون کنیم ... و اینکه همه ما فقط میگیم "خودم" !!

همراهان
27-07-2014, 23:11
با سلام
خدمت دوست عزیز [URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"][B]

کیوان سرکار
27-07-2014, 23:21
کیوان سرکار
36
رشت
ساخت و ساز

mazotinix
28-07-2014, 04:18
با سلام
طراح سایت و مدیر شبکه و متخصص رایانش ابری

mahdi77
28-07-2014, 08:54
سلام ما تو خريدو فروش مشتقات نفتي فعاليت داريم. كه البته وجود خريدار و فروشنده واقعي تو اين صنف يعني نعمت چون خيلي سخت گير مي آيند.

البته من يك كارگاه بزرگ تو تهران دارم كه فعلاً راكده مي تونم اونو براي توليد قارچ آماده كنم.اگر كسي هست كه وقت كار روي توليد قارچ رو داره من پاكارم.

sfa0731
28-07-2014, 10:19
ممنون از دوستان
فعلا در مرحله شناسایی افراد علاقمن هستیم
کسانی هم که به کسب وکار و تجارت خاصی مشغولند در صورت تمایل اعلام کنند تا براساس پتانسیل گروه حرکت رو اغاز کنیم

iman vosooghi
28-07-2014, 10:59
با سلام شرکت بازرگانی ما در زمینه نفتی خرید و فروش کالاهای نفتی و بازرگانی و گمرکی ترخیص و . . . . و ups , . . . . . آماده خدمات به دوستان گرامی در ایران و حوضه خلیج فارس ، امارات و قطر و استثنا" کشور روسیه می باشد با تشکر منتظر پیشنهادات هستیم جهت فروش محصولات شما ( iman_iglesias_2005@yahoo.com) آماده هرگونه همکاری جهت پیوستن به گروه با تشکر

iman vosooghi
28-07-2014, 11:00
با سلام شرکت بازرگانی ما در زمینه نفتی خرید و فروش کالاهای نفتی و بازرگانی و گمرکی ترخیص و . . . . و ups , . . . . . آماده خدمات به دوستان گرامی در ایران و حوضه خلیج فارس ، امارات و قطر و استثنا" کشور روسیه می باشد با تشکر منتظر پیشنهادات هستیم جهت فروش محصولات شما ( iman_iglesias_2005@yahoo.com)

sfa0731
01-08-2014, 15:50
بین کاربران عضو تبریزی نداریم که علاقمند به کار گروهی و تشکیل تیم باشه؟

sfa0731
05-08-2014, 19:37
دوستان ما یه سیستم تجارت بین شهری رو ازمایشی ایجاد کردیم و کالاهایی هم ثبت شده خوشحال میشیم همکاری داشته باشیم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

هدفمون یه سیستمی هست که از همه شهرها کالا ثبت بشه و کاربرا تو شهر خودشون مقایسه قیمت کرده و در صورت مناسب بودن خرید کرده و پخش کنن

sfa0731
28-08-2014, 14:49
دوستان گروه کم کم داره شکل میگیره.مطلب زیر رو مطالعه کنید.

ایده ای که امروز مطرح میکنیم بیشتر یک طرح هست.طرحی بزرگ که توسط ایده بارانی ها اجرا خواهد شد. از ابتدای تاسیس این سایت گفتیم که هدف اصلی ایده باران تشکیل تیمی از علاقمندان به کارافرنی هست که در قالب یک مجموعه به راه اندازی کسب وکار بپردازد.

درواقع ایده باران فقط ایده ارائه نمیده بلکه مهم ترین بخش تشکیل تیم برای اجرایی کردن ایده هاست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
تشکیل تیم کارافرینی

هدف ایده باران چیست؟

هدف اصلی ایده باران این هست که علاقمندان به کارافرینی در قالب تیم ایده باران در زمینه ای که بهش علاقه دارند وارد شده و صاحب کسب وکار شوند.

چه مواردی برای گروه نیاز هست؟

هرشخصی که علاقه به کارارفرینی داره میتونه وارد گروه بشه و بر اساس مهارتها,تخصص ها و اورده های خودش با گروه همکاری کنه.ایده پرداز,سرمایه گذار,برنامه نویس,طراح,بازاریاب,…

چه کارهایی توسط گروه انجام خواهد شد؟

۱)اجرای ایده های جدید

۲)ایجاد کسب وکارهای معمول

سعی ما بر این هست که در درجه اول ایده های ناب و جدید رو اجرایی کنیم اما در کنار این کسب وکارهای معمول هم ایجاد و مدیریت خواهد شد.

یک مثال برای اجرای ایده جدید میزنم:
فرض کنید یکی از اعضای گروه ایده ای داره که به دلیل نبود سرمایه اجرایی نشده.با بررسی ایده توسط اعضا سرمایه مورد نیاز توسط یک یا چند عضو تامین میشه و توسط اعضا ایده اجرایی میشه.

یک مثال برای کسب وکار معمول:
حتما لازم نیست روی ایده جدید کار بشه و ما به کسب وکارهای معمول هم وارد خواهیم شد.برای مثال تولید قارچ رو در نظر بگیرید.ما یک برند در زمینه قارچ ایجاد خواهیم کرد و حال از شهرهای مختلف توسط سرمایه اعضا واحدهای تولیدی قارچ راه اندازی میکنیم و با برند اصلی روانه بازار میکنیم تا به این شکل به یک برند قوی دست پیدا کنیم.

چه کسانی که صاحب کسب وکار هستند و چه کسانی که به دنبال خوداشتغالی هستن میتونن در این گروه نقش داشته باشن.
برای مثال شخصی که در حال حاضر یک تولیدی را اداره میکند میتواند با همکاری با تیم در کنار ایجاد فرصت برای درامد سایرین فروش و میزان درامد خود را هم افزایش دهد.

چگونه عضو گروه شویم؟

محل تجمع گروه انجمن ایده باران خواهد بود.و اعضایی که تمایل به همکاری داشته باشند از طریق انجمن اطلاعیه ها و زمینه های همکاری را دریافت میکنند.
کسانی که علاقه دارند در انجمن عضو بشن تا کم کم ملاقات حضوری رو ترتیب بدیم.
forum.ideabaran.ir

MAJID*
17-09-2014, 12:41
سلاااااااااااااااااااام
زنده باااااااااااااااااد

sfa0731
24-09-2014, 12:35
جلسه همفکری تبریز:
دوستان در تاریخ 93/7/3 در ساعت 10 صبح دور هم جمع شده و برای شروع همکاری همفکری خواهیم کرد.علاقمندان به شرکت در این جلسه با شماره 09389618280 یا ایمیل info@ideabaran.ir در تماس باشند.
در این جلسه ضمن اشنایی اعضا با هم بر روی برنامه ها و طرحهای گروه صحبت میکنیم و بیشتر زمان جلسه به ایده ها و برنامه های همکاری اختصاص می یابد.

jihatkaran
02-10-2014, 20:24
حسین معتمدی
29 سال
اصفهان _ بوشهر
فعال در بخش پرورش میگو و صادرات انواع آبزیان و امور ترخیص کالا
کار ما واقعا سود دهی عالی و منطقی داره و زود بازده دعوت ب همکاری میکنم همه چیز فراهمه
نیاز به افزایش سرمایه

Jihatkaran@gmail.com

iman.tajerbank
03-10-2014, 16:15
ایمان نیری.
29 سال.
تهران.
تولید کننده مانتو.
تجربه من در تولید مانتو هست اما بیشتر مشتاق فعالیت در حوزه های دیگر هستم.
بیشتر ترجیح میدم در زمینه ای فعالیت کنم که فصل و سایز و ته بار نداشته باشه ولی به هر حال اگر پیشنهاد خوبی در زمینه فعالیت خودم هم باشه موردی نداره.

hosein11
05-10-2014, 10:28
سلام جناب معتمدی.
بنده اصفهانی هستم
میشه جزییات را برام پ.خ کنید؟!

ciborg621
06-10-2014, 01:07
با سلام
حمید خزاعی هستم 35 ساله از زاهدان کارمند

sfa0731
06-10-2014, 15:05
با سلام
حمید خزاعی هستم 35 ساله از زاهدان کارمند

سلام به سایت جدید گروه ملحق شوید وگروه شهر خود را ایجاد کنید
group.ideabaran.ir

mhmh
05-09-2015, 04:01
سلام من یه شرکت خدماتی تولیدی سهامی خاص ثبت کردم اما چندین ساله که ثبت شده کاری توش انجام ندادم وفقط مالیات جریمه میشم.به دلیل نداشتن سرمایه راکده.من غرب هرمزگانم فعلا بیکارم.دوستان کسی نظری پیشنهادی یا شراکت خواست من در خدمتم.09390108228

m.gol
07-02-2017, 10:54
بنده هم هستم از قم09331140720

سفته
07-02-2017, 16:19
مقابله چین با آلودگی هوا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

kingstoniran1
20-04-2017, 04:55
سلام
بنده قصد دارم مواد غذایی قیمت عمده پخش کنم و حتی بعضی محصولات را در قالب بسته بندی پخش کنیم محصولاتی از قبیل برنج شکر رب گوجه چای حبوبات کشمش و...
منتظر نظر دوستان و کسانی که مایل به همکاری هستند بنده در خدمت هستم .

اگر نظری دوستان دارند بنده پذیرای نظرات هستم
سپاسگذارم

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk