PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری یا مشاوره یرای یک تجارت با اروپا

دیار
20-07-2014, 16:29
با سلام دوستان محترم بنده برای یک تجارت با اروپا به خصوص کشور سوئد نیاز یه همکاری ومشاوره شما دارم

به نظر شما تو این بازه زمانی به خصوص شرایط تحریم یا موارد دیگه چه تجارتی با اروپا با صرفه هست
مثلا امکان وارد کردن ادوات کشاورزی با توجه به این در جلسات دولت قرار شده موانع سخت گیرانه واردات برای ادوات سنگین کشاورزی برداشته بشه امکان ورود شدن به این موضوع هست یا نه؟ بنده درنظر دارم از طریق یکی از همکارام توسوئد اقدام به وارادات ادوات کشاورزی از شرکتهای تولیدی مثل volvo کنم. یا نمایندگیش برای ایران به نظر شما این امکان هست یا نه؟منظور تو داخل ایران میشه رو این موضوع کارکرد معمولا حدودا چقد هزینه برای این تجارت لازم میشه وچه مراحلی رو باید طی کنم گمرگ وموارد ومجوزاش
بحث دیگه هم مربوط به واردات یک برند آرایشی یا سیگار از اروپا به ایران هست به نظرتون امکان وارد کردن این اقلان نیز هست یا نه؟

برای صادرات به اروپا به ویژه کشورهای سوئد چه محصولاتی روش کار کنیم بهتر هست من شنیدم میگن مواد معدنی یا خام برای صادرات به انجا سود خوبی داره مثل معادن سنگ یا غیره.
درکل دوستان هرکس ایده یا مشاوره ای تو این زمینه داره یا قصد همکاری هم داره به ما هم اطلاع بده.
بی صبرانه منتظر پاسخهای دوستان هستم
با تشکر
kanizagros63@gmail.com
09148344599

mohammad59
20-07-2014, 16:45
سلام دوست گرامی اولین مشکلی که شما به ان برمیخورید برای واردات از اروپا نحوه پرداخت ان است .تازه بعد از ان اگر بار شما به گمرک ایران بگذارند با وجود تحریمها برسه.در مرحله بعد صادرات مواد معدنی بخصوص سنگ اهن با توجه به پایین امدن قیمت ان اصلا به صرفه نیست و در ضمن با توجه به عوارض 20 درصدی که دولت برای صادرات سنگ اهن دارد در نظر میگیرد اصلا سودی ندارد.

دیار
20-07-2014, 17:35
ممنون از راهنمایی البته مشکل اول پرداختها هست به قول شما که برای اروپا معمولا ارسال حواله ای باید بااز طریق کشور ثالث انجام بشه

m0hammad
21-07-2014, 12:48
شما صرافی که بری برای خود آمریکا هم برات حواله میزنند

vafa
21-07-2014, 13:16
با سلام دوستان محترم بنده برای یک تجارت با اروپا به خصوص کشور سوئد نیاز یه همکاری ومشاوره شما دارم

به نظر شما تو این بازه زمانی به خصوص شرایط تحریم یا موارد دیگه چه تجارتی با اروپا با صرفه هست
مثلا امکان وارد کردن ادوات کشاورزی با توجه به این در جلسات دولت قرار شده موانع سخت گیرانه واردات برای ادوات سنگین کشاورزی برداشته بشه امکان ورود شدن به این موضوع هست یا نه؟ بنده درنظر دارم از طریق یکی از همکارام توسوئد اقدام به وارادات ادوات کشاورزی از شرکتهای تولیدی مثل volvo کنم. یا نمایندگیش برای ایران به نظر شما این امکان هست یا نه؟منظور تو داخل ایران میشه رو این موضوع کارکرد معمولا حدودا چقد هزینه برای این تجارت لازم میشه وچه مراحلی رو باید طی کنم گمرگ وموارد ومجوزاش
بحث دیگه هم مربوط به واردات یک برند آرایشی یا سیگار از اروپا به ایران هست به نظرتون امکان وارد کردن این اقلان نیز هست یا نه؟

برای صادرات به اروپا به ویژه کشورهای سوئد چه محصولاتی روش کار کنیم بهتر هست من شنیدم میگن مواد معدنی یا خام برای صادرات به انجا سود خوبی داره مثل معادن سنگ یا غیره.
درکل دوستان هرکس ایده یا مشاوره ای تو این زمینه داره یا قصد همکاری هم داره به ما هم اطلاع بده.
بی صبرانه منتظر پاسخهای دوستان هستم
با تشکر
kanizagros63@gmail.com
09148344599

دوست عزیز سلام. برای واردات ادوات کشاورزی همین امروز یعنی 30/4/93 دولت مصوبه ای رو ابلاغ کرد و سقف یا همون محدودیت مقدار و چیزای دیگر رو اعلام کرد. سه روز دیگه مراجعه بکن به سایت روزنامه رسمی کشور مصوبه رو ببین و بعد اقدام کن. راستی فکر کنم به جای واردات به فکر صادرات ادوات کشاورزی به عراق باشین زودتر نتیجه میگیرین. vafalf@yahoo.com
آرزوی موفقیت دارم

chavoshi158
22-10-2014, 17:07
قابل توجه سرمایه گذاران محترم اصفهان

با سلام و احترام

قابل توجه سرمایه گذارن محترم

اینجانب به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی و بازاریابی با 15 سال تجربه عملی آمادگی دارم با سرمایه گذاری شما و با راه اندازی یک شرکت بازرگانی در اصفهان درزمینه تجهیزان پژشکی و آزمایشگاهی (واردات و صادارت) مشارکت و همکاری نماییم.

در صورت لزوم با من تماس بگیرید

با احترام مجدد

چاووشی

تلفن تماس

09131149564

ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 عصر
پنج شنبه ها از 9 تا 14

chavoshi158
22-10-2014, 17:07
قابل توجه سرمایه گذاران محترم اصفهان

با سلام و احترام

قابل توجه سرمایه گذارن محترم

اینجانب به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی و بازاریابی با 15 سال تجربه عملی آمادگی دارم با سرمایه گذاری شما و با راه اندازی یک شرکت بازرگانی در اصفهان درزمینه تجهیزان پژشکی و آزمایشگاهی (واردات و صادارت) مشارکت و همکاری نماییم.

در صورت لزوم با من تماس بگیرید

با احترام مجدد

چاووشی

تلفن تماس

09131149564

ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 عصر
پنج شنبه ها از 9 تا 14