PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازاریابی داخلی و خارجی محصولات کشاورزی

yasin 2
16-07-2014, 00:23
سلام . بنده در مورد نحوه بازاریابی محصولات کشاورزی مشکل دارم . لطفا اگر اطلاعاتی دارید کمک کنید. منابع زیاد دارم ولی برای بازاریابی مشکل دارم . باتشکر

binalood2
16-07-2014, 00:38
سلام
چي داري براي فروش؟

yasin 2
16-07-2014, 00:58
سلام . اگر همه رو بخام بگم وقت میبره . مثلا خرما - گردو - خیارگلخانه ای - سیب زمینی - پیاز - هندوانه - گوجه فرنگی - توت فرنگی- فلفل - سبزیجات و .... ولی لازم به ذکر است که اکثرا در زمستان داریم و بعد از عید تا خردادماه . با تشکر

OMIT
16-07-2014, 12:30
با سلام.
من تولید کننده خیار گلخونه ای هستم.برای صادرات باس چکنم؟ داستان زیاد داره؟
ارزش داره چند تا از گلخونه دارا رو هماهنگ کنیم با هم بفزستیم؟

دانشمند
16-07-2014, 14:22
سلام . اگر همه رو بخام بگم وقت میبره . مثلا خرما - گردو - خیارگلخانه ای - سیب زمینی - پیاز - هندوانه - گوجه فرنگی - توت فرنگی- فلفل - سبزیجات و .... ولی لازم به ذکر است که اکثرا در زمستان داریم و بعد از عید تا خردادماه . با تشکر

سلام اینکه تو فصل چی دارید مهم نیست ٬ تحویل گرجستان خارج فصل چی دارید ؟ آذر ٬دی ٬بهمن٬ شوید ٬ گشنیز ٬ جعفری ٬گوجه ٬ فلفل دلمه (سبز و قرمز ) بازارش رو دارم منتهی باید بسته بندی لوکس ومحصولتم درجه یک باشه حتما باید فرم ( سرتیفیکات فتوسنتز ) و گواهی بهداشتی همراهش باشه . اینکه از کجا باید تو ایران تهیه کنید رو من در جریان نیستم . معمولا بار با صاحب میاد اینجا من میفروشم ۱۰ درصد بر میدارم . نقدی خواستی معامله بکید من بایدخیالم از جانب بار (تایید گمرک گرجستان )راحت باشه تا پول بدم .
00995558282020
00995568850058

yasin 2
16-07-2014, 15:50
سلام . اکثر محصولات را داریم ولی میشه بیشتر در مورد شرایط گمرگ اونجا توضیح بیشتر بدهید؟ 00987628210 . با تشکر a.yasin1361@yahoo.com

دانشمند
16-07-2014, 18:24
سلام . اکثر محصولات را داریم ولی میشه بیشتر در مورد شرایط گمرگ اونجا توضیح بیشتر بدهید؟ 00987628210 . با تشکر a.yasin1361@yahoo.com

عرض احترام پاسخ شما رو اینجا مطرح میکنم که بحث عمومی باشه و اگر قصد تون تجارت با گرجستان واز طریق من جدی شدوارد گفتگوی خصوصی خواهیم شد . گمرک اینجا از شما یک برگه فرم سرتیفیکات پتو سنتریوم می خواد که ترجمه فارسی اون میشه فرم کیفیت گیاهی که اون رو میتونید از اتاق بازرگانی محل کارتون یا ادارات جهاد کشاورزی تهیه کنید. وبرای محکم کاری شما باید گواهی بهداشتی هم تهیه کنید که اون رو هم میتونید از اداره جات گمرک یا دوستان ترخیصکار میوه و تره بار جویا باشید .
در مورد حمل محصول هم که بهترین ومطمئن ترین روش کانتینر یخچال دار هستش .در رو محصولات تو بازارهم که هرچی لوکس تر باشه زودتر فروش میره و بعد از ۲ -۳ تا پارتی بار محصول شما رو حتی میشه پیش فروش کرد . بسته بندی سبزیجات شما باید در پلاستیک های ۱۰ کیلویی باشه که شسته شده و بدون ریشه و گل و خاک باید باشه که در سبد گذاشته میشه که بهتره روی هرسبد یک بطری پلاستیکی آب یخ زده بگزارید که البته با این روش حجم بارتون افت میکنه ولی ریسکش میاد پایین . و مهمترین مسئله که روش تاکیید دارم بار یکدست شانسی برای فروش نداره یعنی باید هفته ای یک کانتینر آماده کنید که حداقل ۵ نوع بار توش باشه که اونو باهاتون هماهنگ میکنم ولی بیشتر به فکر اون چند قلم که گفتم باشید الباقی محصولات واسه گرجستان وقت تلف کردنه .

yasin 2
16-07-2014, 22:51
سلام . قبلا گواهی بهداشت برای صادرات خرما به مالزی گرفتم همچنین خیار برای روسیه ولی این گواهی ها همراه بار بودند و مشکلی هم نداشتند و شیره خرما برای گرجستان خوب جواب میده . چند مشتری داشتم که سفارش شیره با بریکس 68 به بالا داشتند . در صورت تمایل اماده همکاری هستم . البته شایان ذکر است که به دلیل شرایط خوب منطقه معمولا میزان بیماری و امراض کمتر است که حسن بزرگی می باشد . با تشکر

دانشمند
17-07-2014, 07:38
سلام . قبلا گواهی بهداشت برای صادرات خرما به مالزی گرفتم همچنین خیار برای روسیه ولی این گواهی ها همراه بار بودند و مشکلی هم نداشتند و شیره خرما برای گرجستان خوب جواب میده . چند مشتری داشتم که سفارش شیره با بریکس 68 به بالا داشتند . در صورت تمایل اماده همکاری هستم . البته شایان ذکر است که به دلیل شرایط خوب منطقه معمولا میزان بیماری و امراض کمتر است که حسن بزرگی می باشد . با تشکر
اسکایپ من رو اد بفرمایید تا خصوصی صحبت کنیم
skyp:mazyar.ma