PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد همکاری برای افرادی که علاقه مند به تجارت داخلی هستند (از مبتدی تا حرفه ای)

صفحه ها : [1] 2 3

amir__amir
14-07-2014, 07:21
سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان

از تمامی عزیزانی که به تجارت علاقه مندن و قصد شروع فعالیت اقتصاد دارند دعوت میشود این مطلب رو مطالعه بفرمایند

طرح این تاپیک ایجاد همکاری میباشد
برای همکاری مهم نیست که چقدر تجربه و سرمایه در زمینه های تجاری دارید

مهم ترین شرط برای پذیرش همکاری شما علاقه و انگیزه شماست
بنده معتقدم تجارت به سرمایه و تجربه نیست
چرا که نقش تجارت ایجاد سرمایه و تجربه میباشد
پس برای شروع تجارت فقط انگیزه و پشتکار لازمه تا شما رو به حد بالایی از سرمایه و تجربه برسونه

اگر فکر میکنید انگیزه و پشتکار کافی دارید پس قطعاً یک تاجر موفق خواهید شد

خب دوستان بریم سر اصل موضوع
قصد بنده از ایجاد این تاپیک تشکیل یک گروه تجاری از افراده با انگیزه و فعال هستش

بنده معتقدم در تجارت سه چیز حرف اول رو میزنه :
1_ارتباطات
2_اطلاعات
3_سرعت عمل

ماهیت گروهی که میخواییم تشکیل بدیم برپایه این سه اصل بنا شده است

بزارید موضوع رو بشکافم هرکدوم از شما یک موقیعت ویژه و توانایی منحصر به فردی دارید که به تنهایی کاربردی نداره اما میتونه برای گروه موقیعت تلقی بشه و کاربرد خودشو پیدا کنه

به عنوان نمونه هرکدوم از شما در استان متفاوتی سکونت دارید
همونطور که میدونید معمولاً قیمت اجناس در سراسره ایران متفاوت میباشد و هر اختلاف قیمتی تو بازار میتونه زمینه خوبی برای تجارت فراهم کنه

اما چه کسایی از این اختلافات بهره تجاری میبرن ؟
اونایی که دارای ارتباطات و اطلاعات قوی هستند

اگه این دو مورد فراهم باشه خود به خود باعث ایجاد عامل سوم یعنی سرعت عمل خواهد شد

با همکاری و ارتباط شما ضمن کسب اطلاعات روز و ایجاد موقیعت تجاری سرعت عملتون هم افزایش خواهد یافت

دوستان حتی اگر تجربه کار تجاری هم ندارید نگران نباشید به شما وظایفی محول میشه که با انجام آنها خود به خود وارده تجارت خواهید شد و به مرور زمان تجربه کسب میکنید
اگه سرمایه اندک دارید نگران نباشید بنا به قوانین و توافقات حق کمیسیون بهتون تعلق میگیره

منتظرم تا ببینم چندنفر همکاری خودشونو اعلام خواهند کرد

بعد از اعلام همکاری شما در این تاپیک عضو گروه خواهید شد و در تاریخی معین موظف به حضور در کنفرانس صوتی خواهید بود

اساس نامه و جزئیات تیم تجاری رو اونجا توضیح خواهیم داد

لیست اعضای گروه به ترتیب حروف :

[/URL][URL=[Only Registered And Activated Users Can See Links]][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دوستان هنوز وقت آزاد خودشون رو اعلام نفرمودن تا با یک جمع بندی اولین کنفرانس صوتی رو در ساعت مناسبی برگزار کنیم
لطفاً وقت آزاد خودتون رو در پیغام خصوصی اعلام بفرمایید

یاحــــــــق

mousavi
14-07-2014, 07:55
بنده اعلام آمادگي ميكنم

djmahdi
14-07-2014, 08:38
سلام

بنده هم اعلام آمادگی می کنم

golder
14-07-2014, 10:31
منم هستم.

mahdi77
14-07-2014, 10:55
در خدمتيم

MASOD 2014
14-07-2014, 18:01
سلام من از گلستان هستم اسمم مسعود اونق هستش لیسانس گمرک دارم کارت بازرگانی ام گرفتم و اعلام امادگی با این گروه بسیار خلاقانه که خیلی برای ما تازه کارها وجودش لازم بود. در ضمن ٢۵سالمه. و اینکه اینجا خرما انبه میوه های گرمسیری که اینجا کشت نمیشه امکان فروشش هست سایر اغلام هم به ترتیب در روزهای اینده نیازسنجی میکنم و به دوستان اعلام میکنم. در ضمن اینجا برنج در مرحله داشت قرار داره و برج ۶به بعد برداشت میشه برنج دم سیاه و فجر با بهترین کیفیت. خشکبار هم بازار خوبی داره. اگه کسی از دوستان میتونه جنس رو تامین کنه من حاضرم براشون بفروشم و بازاریابی محصولات رو انجام بدم حتی به ترکمنستان که مرزش نزدیک به ماست. شماره تماس09383539792 این گوی و این میدان دوستان در ضمن اگه بحث اعتمادسازی هم بخوایین میتونین تشریف بیارین از نزدیک اشنا بشیم انشاالله که اینده از آن منو توست. با تشکر

miramira
14-07-2014, 19:08
بنده هم حاضرم

binalood2
14-07-2014, 19:25
سلام
شما در ابندا خودتونو معرفي و توانايياتون و تجربياتتونو در صورت داشتن بگيد انشالا دوستان باهاتون همكاري ميكنن

JCG
14-07-2014, 20:12
با سلام
ارتباطات و توانایی های مننن:
الف- شرکت مخزن صنعت بیستون،
تولیدات و توانایی ها:
1- مخازن باد (هوای فشرده) - قابل استفاده برای کمرسورهای باد، کپسولهای آتش نشانی، سیستم ترمز ماشین های سنگین و تریلرها (که این مورد رو تا اونجایی که من متوجه شدم کسی تو ایران تولید نمیکنه غیر این شرکت)
2- دستگاه های جوش اتوماتیک
3- در آینده سیلندرهای گاز 11 کیلویی و پیکینی
4- تانکرهای تریلر

ب- یه شرکته دیگه:
1- لوله های پنج لایه و اتصالات (که تو ایران همه به ایم نیوپایپ میشناسن) - واردات از چین با نام unique pipe بزرگترین تولید کننده لوله های پنچ لایه در دنیاس.
2- آبگرم کن های خورشیدی
3- ذغال سنگ (معدن در اسلام آباد کرمانشاه)
4- کاشی کاژه (کارخانه کرمانشاه)
5- کاشی و سرامیک ( یزد)
:shades:
ج- کود ورمی کمپوست با آهن بالا و آنالیز عالی - کود آماده (مخلوط) گل و گیاه - محل تولید صحنه

د- گردو - زمان برداشت پاییز

ذ- کالاهای مرزیم (صابون، آدامس، چای، نایسر دایسر و.... ) هم هر چی بخواین دوستان دیگه هستن

خودمم این وسط تماشاچیم :shades::cigar: :banana:

amir__amir
14-07-2014, 20:47
سلام

خیلی خوشحالم از اینکه میبینم عزیزان همکاری خودشون رو اعلام کردن

به نظرم همین تعداد هم برای شروع خوب باشه زیاد هم بخواییم شلوغش کنیم سازمان دهی و کار تیمی مشکل میشه مخصوصاً که به تازگی میخواییم کارمون رو شروع کنیم

متوجه شدم اکثره دوستان در استان های مختلفی حضور دارند و این خودش موقیعت های خوبی برای تیم تجاریمون فراهم میکنه

از آقا مسعود هم متشکرم اما یه مقدار جلوتر از برنامه حرکت کردند
سعی کنید فعلاً شماره ندید و محصولاتتون رو معرفی نکنید

هدف اول تشکیل گروه و کانکت شدن به یکدیگر هستش لطفاً جلوتر از برنامه حرکت نکنید

سلام
شما در ابندا خودتونو معرفي و توانايياتون و تجربياتتونو در صورت داشتن بگيد انشالا دوستان باهاتون همكاري ميكنن

خدمت عزیزتون عرض کنم بنده در تجارت تجربه خاصی ندارم و یک تازه کارم
زمینه اصلی تخصص من برمیگرده به بازار سرمایه و کلان اقتصاد
به واسطه همین با ساختار اقتصادی ایران آشنایی دارم و با آمار بخش های مختلف اقتصادی سر و کار دارم که این میتونه چشم اندازه خوبی برای تجارت ارائه بده
به واسطه همین تخصص میتونم قیمت فروش کارخانه ها و تولیدی های بزرگ رو بدست بیارم و .............

همچنین میتونم برای گروه در استان خودم بازاریابی کنم و یا محصولی رو به قیمت کف یا زیره کف بازار تهیه کنم

آقای بینالود این هماهنگی و ارتباط ما شبیه به دهنه دارهای بازار میوه و تره بار میمونه
موجب میشه یه قدم از بقیه جلوتر باشیم و اطلاعات به روز و مطمئنی از اطرافمون داشته باشیم

به عنوان نمونه خودتون چندین بار مجبور شدید به خاطره تجارت به استان و یا کشوری دیگری سفر کنید ؟
اما با تشکیل این گروه هر یک از اعضای گروه در استان متفاوتی قرار دارند که هزینه های سفر (اتلاف وقت و سرمایه) شما رو کاهش میده
همچنین دوستان میتونن قیمت محصولات مختلف رو در بازارهای استان خودشون اعلام کنن تا متوجه اختلاف قیمت میان استان ها باشیم و از این اختلافات بهره تجاری ببریم

الان تمام شرکت های بازرگانی هم به همین صورت کار میکنن تو هر منطقه ای شخصی رو دارن که برای شرکت (بازاریابی و استعلام قیمت و تهیه محصولات و پی گیری سفارشات) رو انجام بده

بنده توانایی اینو دارم با گشت و گذر در کوچه پس کوچه های بازار اطلاعات به روزی از بازار تهران در اختیار گروه قرار بدم
بقیه هم همینطور ممکنه یکی از اعضای گروه در استانی زندگی کنه که به دلیل شرایط اقلیمی آب و هوایی کشاورزی در اونجا رونق داشته باشه و بتونه قیمت روز محصولات رو از کشاورز و یا تولید کننده اطراف خودش بگیره

ما برپاییه ارتباطات و اطلاعات کار میکنیم تا سرعت عملمون افزایش و هزینه هایمان کاهش پیدا کنه

انشاالله اگه دوستان با تجربه ای چون شما عضو این گروه باشن مایه قوت قلب ما خواهند بود

دوستان آماده باشید به زودی کنفرانس صوتی برگزار میکنیم احتمالاً در یکی دو روزه آینده
اگه میتونید در جلسه اول میکروفون یا هدست تهیه کنید که با هم در ارتباط باشیم
عزیزانی که آمادگی خودشون رو اعلام فرمودند تاریخ و ساعت کنفرانس صوتی رو در همین تاپیک اعلام خواهم کرد
سعی کنید در اولین جلسه حضور داشته باشید

الان ساعت تعیین نمیکنم چون نمیدونم هرکدوم از اعضا ممکنه چه ساعتی وقت آزاد داشته باشه
امشب تو همین تاپیک نرم افزار صوتی رو معرفی میکنم و طریقه راه اندازی اونو آموزش میدم

دوستان لطف کنن ساعت هایی که در طول روز وقت آزاد دارن رو در پیغام خصوصی برای بنده بنویسن
به عنوان نمونه ممکنه از ساعت 7 صبح تا 10 وقت آزاد داشته باشید
و یا از ساعت 20 تا 23 وقت آزاد برای حضور در جلسه داشته باشید

در پیغام خصوصی وقت آزاد خودتون رو اعلام بفرمایید تا با یک جمع بندی زمان مناسبی رو انتخاب کنیم
همچنین در جواب این پیغام به شما رمز ورود به جلسه رو خواهم داد
پس حتماً وقت آزاد خودتون رو ارسال بفرمایید تا رمز ورود به اولین جلسه رو داشته باشید

طاعات و عباداتتون قبول حق باشه

یاحـــــــــق

tajabadiali
14-07-2014, 22:45
سلام من از گلستان هستم اسمم مسعود اونق هستش لیسانس گمرک دارم کارت بازرگانی ام گرفتم و اعلام امادگی با این گروه بسیار خلاقانه که خیلی برای ما تازه کارها وجودش لازم بود. در ضمن ٢۵سالمه. و اینکه اینجا خرما انبه میوه های گرمسیری که اینجا کشت نمیشه امکان فروشش هست سایر اغلام هم به ترتیب در روزهای اینده نیازسنجی میکنم و به دوستان اعلام میکنم. در ضمن اینجا برنج در مرحله داشت قرار داره و برج ۶به بعد برداشت میشه برنج دم سیاه و فجر با بهترین کیفیت. خشکبار هم بازار خوبی داره. اگه کسی از دوستان میتونه جنس رو تامین کنه من حاضرم براشون بفروشم و بازاریابی محصولات رو انجام بدم حتی به ترکمنستان که مرزش نزدیک به ماست. شماره تماس09383539792 این گوی و این میدان دوستان در ضمن اگه بحث اعتمادسازی هم بخوایین میتونین تشریف بیارین از نزدیک اشنا بشیم انشاالله که اینده از آن منو توست. با تشکر

اگر میتونید پسته صادر کنید با من تماس بگیرید براتون میخرم از استان یزد 09134542822

amir__amir
14-07-2014, 23:04
اگر میتونید پسته صادر کنید با من تماس بگیرید براتون میخرم از استان یزد 09134542822

دوستان لطفاً شماره نزارید
قرار نیست خارج از گروه کاری رو انجام بدیم
اینقدر عجول نباشید

قراره با برنامه حرکت کنیم

amir__amir
14-07-2014, 23:18
خب دوستان برای ورود به کنفرانس صوتی نیاز به یک نرم افزار صوتی داریم
نرم افزار ارتباطی ما team speak هستش در این مطلب آموزش راه اندازی نرم افزار رو خدمت شما عرض میکنم
ابتدا نرم افزار رو از لینک زیر دانلود بفرمایید:

TeamSpeak3-Client-win32-3.0.15.rar - 26.1 MB ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بعد از دانلود اقدام به نصب نرم افزار کنید

پس از نصب نرم افزار وارده محیط team speak شوید

سپس مطابق با تصاویر زیر عمل کنید :

1
[/URL][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

2
[URL=[Only Registered And Activated Users Can See Links]][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

3
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

4
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

5

خب دوستان منتظرم تا وقت آزادتون رو اعلام بفرمایید و پس از یک جمع بندی ساعات جلسات رو طوری تنظیم کنیم تا همگی اعضا بتونن حضور پیدا کنن

پس از تعیین ساعت جلسه رمز ورود فقط برای اعضای گروه ارسال خواهد شد

mehrashkan
14-07-2014, 23:44
من هم هستم
به امید موفقیت

tajabadiali
14-07-2014, 23:52
من هم پایه ام . از یزد

meysam1
15-07-2014, 00:02
سلام من بندرعباس هستم.

amir__amir
15-07-2014, 00:15
دوستان عزیز لطفاً ساعت هایی که وقت آزاد دارید رو در پیغام خصوصی اعلام بفرمایید
چنانچه وقت آزاد خود را اعلام نفرمایید اینطور در نظر گرفته میشود که شما در تمامی زمان ها امکان حضور دارید و بدون در نظر گرفتن شرایط شما ساعت جلسات تعیین میگردد

در حال تنظیم لیستی از اعضای گروه هستم به زودی این لیست رو در پست اول تاپیک قرار خواهم داد

فقط لطفاً وقت آزادتون رو در پیغام خصوصی اعلام بفرمایید

alpai
15-07-2014, 00:52
سلام
بنده هم هستم از اروميه

abdi1148
15-07-2014, 01:45
با سلام. اینجانب از شهرستان خرم آباد اعلام آمادگی می کنم.

yasin 2
15-07-2014, 03:25
سلام . در زمینه محصولات کشاورزی مثل خرما مضافتی - خیار گلخانه ای - سیب زمینی - پیاز - هندوانه - ذرت -کنجد-توت فرنگی -گردو- گوجه فرنگی - سبزیجات و ... میتونم کمک کنم . یاسین ام 09137628210 و a.yasin1361@yahoo.com

mousavi
15-07-2014, 07:00
ساعت 9 شب وقت دارم از يزد هستم

sfa0731
15-07-2014, 08:50
سلام
از ایده هایی هست که قبلا در سایت ایده باران مطرح کردیم ایده خوبیه و میشه روش کار کرد

amir__amir
15-07-2014, 10:16
سلام
از ایده هایی هست که قبلا در سایت ایده باران مطرح کردیم ایده خوبیه و میشه روش کار کرد

سلام دوست عزیز ایده های مشابه زیاده ولی مهم اینه که تلاش و پشتکار داشته باشیم تا بتونیم اونو به مرحله اجرا برسونیم
الانم شرکت های تجاری رابط های خودشون رو دارن طریقه کاریشون به همین صورت میباشد

ما هم اینجا قصد داریم رابط یکدیگر در سرار ایران باشیم

خوشحال میشیم از اینکه مارا همراهی کنید مطمئناً در آینده گروه تجاریمون به ایده های خلاقانه و جدیدی نیاز خواهد داشت

به روز رسانی لیست اعضای گروه :

golder
15-07-2014, 11:06
منم وقت دارم.

sfa0731
15-07-2014, 11:07
مدتی قبل بخشی رو هم برای درج کالا در انجمن ایده باران ایجاد کرده بودم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]سیستم-خرید-و-فروش-بین-شهری.302/

روش مناسب اینه که هر کاربر از شهر خودش کالاها رو قیمت کنه و در سایت ثبت کنه بعد کاربرای دیگه با مقایسه قیمت خرید کنن
مایل باشین کسانی که میخوان همکاری کنن تو انجمنی که دادم عضو بشن و بعد کم کم کالاهارو ثبت کنیم.من خودم به زودی عینک در مارکهای مختلف رو که یکی از دوستان وارد میکنه رو تو سایت ثبت میکنم تا کاربرا مقایسه قیمت کنن

ترنم
15-07-2014, 13:10
ینده نیز اعلام امادگی میکنم

ترنم
15-07-2014, 13:42
سلام بنده از ساعت ۹:am تا 5:pm وقت دارم

amir__amir
15-07-2014, 22:13
مدتی قبل بخشی رو هم برای درج کالا در انجمن ایده باران ایجاد کرده بودم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]سیستم-خرید-و-فروش-بین-شهری.302/

روش مناسب اینه که هر کاربر از شهر خودش کالاها رو قیمت کنه و در سایت ثبت کنه بعد کاربرای دیگه با مقایسه قیمت خرید کنن
مایل باشین کسانی که میخوان همکاری کنن تو انجمنی که دادم عضو بشن و بعد کم کم کالاهارو ثبت کنیم.من خودم به زودی عینک در مارکهای مختلف رو که یکی از دوستان وارد میکنه رو تو سایت ثبت میکنم تا کاربرا مقایسه قیمت کنن

سلام دوست عزیز دقیقاً قصد داریم اطلاعات رو بین اعضای گروه به اشتراک بزاریم
اما این فروم یک مشکلی داره اونم اینه که صفحه به صفحه جلو میره و کار رو کند میکنه همینطور ااعضارو سر در گم میکنه یکی دیگر از مشکلاتش هم اینه که دیگران هم میتونن ازش استفاده کنن

اگر همینطور تعداد اعضا افزایش پیدا کنه احتمالاً یک سایت اختصاصی مخصوص اعضا طراحی میکنیم که فقط اعضا بهش دسترسی داشته باشن و اطلاعات بروز خودمون رو اونجا به اشتراک بزاریم

اما فعلاً زوده باید از رو برنامه کم کم جلو بریم و نقطه ضعف هارو برطرف کنیم

ما وقتی میخواییم تجارت استانی کنیم باید به خوبی استانهای اطرافمون رو بشناسیم و این بدون همکاری اعضای گروه ممکن نیست
به زودی یک بررسی بر روی استانها خواهیم داشت

جدیدترین لیست اعضای گروه :

[/URL][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

قصد داریم فردا یعنی چهارشنبه 1393/4/25 اولین جلسه صوتی رو برگزار کنیم

در رابطه با ساعت برگزاری بیشتر اعضا شب امکان حضور دارن و بعضی از اعضا مانند خانم ترنم از ساعت 9 صبح تا 17

بنا بر این به نظرم بهتره که اولین جلسه رو شب از ساعت 21 تا ساعت 23 برگزار کنیم تا اکثریت بتونن شرکت کنن
(باز اگه نظری درباره ساعت برگزاری دارید بفرمایید تا بهترین زمان رو برای برگزاری جلسه انتخاب کنیم)

احتمالاً در آینده این جلسات رو به صورت دو شیفت برگزار کنیم تا اعضایی که شب هنگام وقت آزاد ندارن در روز حضور پیدا کنند
البته تا الان جز خانم ترنم کسی دیگه محدودیت اعلام نکرده اما اگه تعداد متقاضیان روز بالابره احتمالاً جلسات دو شیف خواهد شد

برای شرکت در جلسه حتماً نرم افزار رو راه اندازی کنید و میکروفون تهیه کنید

تو اینجا طریقه راه اندازی نرم افزار رو آموزش دادم :

[URL][Only Registered And Activated Users Can See Links]

دیگه فردا شب منتظره اولین گردهمایی اعضای گروه در ساعت 21 تا 23 هستیم
امشب برای تمامی اعضای گروه که در لیست بالا قرار دارند پسوورد اتاق همفکران رو ارسال خواهم کرد

اگه سوالی داشتین در خدمتم

پیروز و سربلند باشید
یا حـــــق

javad am
16-07-2014, 12:17
باسلام من هم آماده ام برای ساعت هم مشکلی نیست

miladahz
16-07-2014, 15:18
سلام من حسینی هستم از بوشهر 09172380509 - 07712523167
میتونم برای تهیه انواع خرما - خارک - رطب - ارده - شیره خرما و دیگر مشتقات خرما و کنجد بهتون کمک کنم با قیمت مناسب

miladahz
16-07-2014, 15:30

سلام من حسینی هستم از بوشهر 09172380509 - 07712523167
میتونم برای تهیه انواع خرما - خارک - رطب - ارده - شیره خرما - روغن کنجد و دیگر مشتقات خرما و کنجد بهتون کمک کنم با قیمت مناسب

amir__amir
16-07-2014, 20:12
سلام دوستان متاسفانه امروز سرور قبلی تیم اسپیک رو بلوک کردن

لطفاً سرور جدید رو ادد بفرمایید و وارد اتاق همفکران بشید

رمز عبور همون رمز عبور قبلی هستش

فقط آدرس سرور جدید رو در تیم اسپیک وارد کنید

اینم آدرس جدیده :

ts.soft-game.ir

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

meysam1
16-07-2014, 20:48
سلام من نرمافزار از سایت teamspeak ورژن TeamSpeak3-Client-win32-3.0.15.1 دانلود کردم و نصب کردم و سرور رو وارد کردم کانکت نشد و این ارور داد. مشکلش چه هست؟
<00:24:18> Trying to resolve hostname GameCloob.com
<00:24:21> Trying to connect to server on GameCloob.com
<00:24:27> Failed to connect to server

amir__amir
16-07-2014, 20:50
سلام من نرمافزار از سایت teamspeak ورژن TeamSpeak3-Client-win32-3.0.15.1 دانلود کردم و نصب کردم و سرور رو وارد کردم کانکت نشد و این ارور داد. مشکلش چه هست؟
<00:24:18> Trying to resolve hostname GameCloob.com
<00:24:21> Trying to connect to server on GameCloob.com
<00:24:27> Failed to connect to server

دوست عزیز متاسفانه سرور قبلی بلوک شده
الان قصد دارم یه سرور بسازم اگه نشد همون آدرس سرور بالا رو وارد کنید

meysam1
16-07-2014, 20:54
دوست عزیز متاسفانه سرور قبلی بلوک شده
الان قصد دارم یه سرور بسازم اگه نشد همون آدرس سرور بالا رو وارد کنید
سلام این سرور جدیدزدم ارور داد
<00:31:12> Trying to resolve hostname ts.soft-game.ir
<00:31:16> Trying to connect to server on ts.soft-game.ir
<00:31:21> Failed to connect to server

amir__amir
16-07-2014, 21:01
الان دارم یه سرور میسازم

موقع دانلود نرم افزار به مشخصات سیستمت حتماً باید توجه کرده باشی

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

این سایت اصلیشه

djmahdi
16-07-2014, 21:15
سلام.من وصل شدم داخل سرور ts.soft-game.ir هستم دوستان کجا هستن

amir__amir
16-07-2014, 21:22
دوستان تو اتاق همفکران هستیم

ts.soft-game.ir

meysam1
16-07-2014, 21:23
سلام قسمت Miror اونجا 2 گزینه داره کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟
تشکر.

amir__amir
16-07-2014, 21:28
سلام قسمت Miror اونجا 2 گزینه داره کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟
تشکر.

با توجه به سیستمتون یکی از این دو گزینه رو انتخاب بفرمایید

اگه سیستم شما 32 بیتی هست باید 32 بیتی رو دانلود کنید
اگه 64 بیتی هست 64 بیتی رو دانلود بفرمایید

meysam1
16-07-2014, 21:53
با توجه به سیستمتون یکی از این دو گزینه رو انتخاب بفرمایید

اگه سیستم شما 32 بیتی هست باید 32 بیتی رو دانلود کنید
اگه 64 بیتی هست 64 بیتی رو دانلود بفرمایید
سلام سیستم من 32 بیتی و 32 بیت دانلود کردم سرور رو وارد میکنم ولی اررور میده.

amir__amir
16-07-2014, 22:11
آیدی خودتونم وارد کنید آدرس سرور هم وارد کنید بعد کانکت رو بزنید الان ما اونجا هستیم

meysam1
16-07-2014, 23:04
سلام دوستان من آخرین ورژن نرم افزار رو گرفتم و چندین بار برای کانکت شدن امتحان کردم ولی ارور داد و نتونستم وارد بشم. کسی میدونه چیکار کنم درست بشه؟
تشکر.

amir__amir
16-07-2014, 23:29
سلام دوستان من آخرین ورژن نرم افزار رو گرفتم و چندین بار برای کانکت شدن امتحان کردم ولی ارور داد و نتونستم وارد بشم. کسی میدونه چیکار کنم درست بشه؟
تشکر.

احتمالا شما از فیلتر شکن یا پروکسی استفاده نمیکنید ؟

البته امروز تموم شد

انگار دوستان با نرم افزار مشکل داشتن برای رفع این مشکل با آقا مهدی صحبت کردم و قرار شد به جای تیم اسپیک تو ریدکال جلسات رو برگزار کنیم

انشاالله جلسه بعدی مشکلی از این بابت نخواهیم داشت

فقط برای ورود به ریدکال نیاز به یک وی پی ان یا فیلتر شکن دارید چون با آی پی ایران نمیشه وارده نرم افزار شد

به زودی آموزش نصب و راه اندازی ریدکال رو میزارم تا برای جلسه بعدی که روز جمعه برگزار میکنیم دوستان بتونن بدون هیچ مشکلی وارد کنفرانس بشن

meysam1
17-07-2014, 00:35
احتمالا شما از فیلتر شکن یا پروکسی استفاده نمیکنید ؟

البته امروز تموم شد

انگار دوستان با نرم افزار مشکل داشتن برای رفع این مشکل با آقا مهدی صحبت کردم و قرار شد به جای تیم اسپیک تو ریدکال جلسات رو برگزار کنیم

انشاالله جلسه بعدی مشکلی از این بابت نخواهیم داشت

فقط برای ورود به ریدکال نیاز به یک وی پی ان یا فیلتر شکن دارید چون با آی پی ایران نمیشه وارده نرم افزار شد

به زودی آموزش نصب و راه اندازی ریدکال رو میزارم تا برای جلسه بعدی که روز جمعه برگزار میکنیم دوستان بتونن بدون هیچ مشکلی وارد کنفرانس بشن
سلام بله من از پروکسی استفاده میکردم الان پروکسی رو قطع کردم مشکل برطرف شد کانکت شدم.

amir__amir
17-07-2014, 00:59
سلام بله من از پروکسی استفاده میکردم الان پروکسی رو قطع کردم مشکل برطرف شد کانکت شدم.

خب خدارو شکر

باورت میشه از اون موقع تا حالا دارم دنباله یه چنگر آی پی میگردم تا ریدکال رو بتونیم راه اندازی کنیم ؟

ولی الان که شنیدم مشکلت برطرف شد خوشحال شدم چون به نظرم تیم اسپیک یکی از بهترین نرم افزارهاس

به زودی تو یه سرور جدید کنل ثابت میسازم و آدرسش رو اطلاع میدم نمیخوام مثله سرور قبلی پاک بشه

جلسه بعدی روز جمعه هستش

این سری از ساعت 22 تا 24 هستش

چون ساعت 21 دوستان مشغول افطار هستن

hosein11
17-07-2014, 09:15
سلام خدمت آقا امیر.متاسفانه من دیروز نتونستم وارد نرم افزار بشم و بعد دیگه متوجه نشدم که شما سرور جدید اعلام کردید.ممنون میشم یه خلاصه ایی از جلسه ی دیروز را در تالار بیان کنید تا افرادی مث بنده که نتونستن بیان بخونن.
ممنون

mousavi
17-07-2014, 11:12
لطفا خلاصه صحبتها رو بزاريد بنده هم نتونستم بيام

نشست تجاری
17-07-2014, 19:44
علاقمند به همکاری هستم لطفا نحوه شروع همکاری را برام بفرستید

amir__amir
17-07-2014, 21:41
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

دیروز متاسفانه سروری که اعلام کرده بودم به مشکل خورد و تو آخرین لحظات سرور جایگزینی اعلام کردم که دوستان سر در گم شدن

الان تو یه سرور جدید کنل دائمی ساختم

لطفاً برای ورود به تیم اسپیک از وی پی ان یا ابزارهای مشابه استفاده نکنید تا بدون مشکل کانکت بشید

آدرس سرور جدید 185.55.226.208 میباشد

دوستان جلسه اول متاسفانه با تعداد اندک برگزار شد و در رابطه با برگزاری جلسات بعدی و نرم افزاره صوتی صحبت کردیم
فعلاً تو همین تیم اسپیک جلسات رو برگزار میکنیم

با توجه به ماه مبارک رمضان تصمیم گرفتیم ساعت جلسه رو تغییر بدیم

جلسه بعدی 1393/4/27 روز جمعه از ساعت 22 تا ساعت 24 برگزار میشود

لیست اعضای گروه :

[/URL][URL=[Only Registered And Activated Users Can See Links]][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

yasin 2
18-07-2014, 00:23
سلام . جالبه . دیشب من وارد شدم ولی نتونستم . چرا شب های قدر قرار میزارید ؟ تو این شبها وقت کمه

amir__amir
18-07-2014, 00:49
سلام . جالبه . دیشب من وارد شدم ولی نتونستم . چرا شب های قدر قرار میزارید ؟ تو این شبها وقت کمه

خب ما که از اولش گفتیم اگه برای روز و ساعت مشکلی دارید بگید تا تغییر بدیم
الانم با این اوضاع فکر میکنم کلاً بهتره کنسل کنیم تا یکشنبه یا بعد از ماه مبارک رمضون
بازم بسته به نظره اعضا ما روز و ساعت رو تعیین میکنیم

هر پیشنهادی دارید همینجا بنویسید تا به یه جمع بندی برسیم

yasin 2
18-07-2014, 00:50

yasin 2
18-07-2014, 00:54
به نظر من یکی واسطه بشه و اول تلفنی صحبت کنه با اعضاء و ظرفیت ها رو بسنجه . با این قرارها کاری جلو نمیره .

amir__amir
18-07-2014, 00:58
به نظر من یکی واسطه بشه و اول تلفنی صحبت کنه با اعضاء و ظرفیت ها رو بسنجه . با این قرارها کاری جلو نمیره .

آخه مشکل اینه شماره تلفن بیشتر دوستان رو نداریم

نمیدونم به نظرم یا بعد از شب قدر یکشنبه جلسات رو برگزار کنیم
یا بعد از ماه رمضون

باز اگه نظری دارید بفرمایید

yasin 2
18-07-2014, 01:10
این شماره منه 09137628210 اکثر محصولات کشاورزی هم دارم

dehvar
18-07-2014, 01:28
سلام به همه تجار گرامی
بنده عادل دهواری هستم از بلوچستان .لیسانس زیست شناسی دارم.
خرما و برنج هندی و پاکستانی و چای و ترشی انبه یا انبه خواستید من در خدمتم.
خصوصا خرما
09398876241
09114499123

dehvar
18-07-2014, 01:36

سلام دوست عزیز بنده دهواری هستم از بلوچستان
خرما خواستید من در خدمتم
09398876241
09114499123

miladahz
18-07-2014, 03:23
ای لشکر تجار زمان اماده ام اماده ام

asghary
18-07-2014, 04:31
اینجانب از تبریز آمادگی دارم - 14 به بعد

MASOD 2014
18-07-2014, 11:30
سلام دوستان طاعات و عباداتتون مقبول درگاه حق
دوستان به اطلاعتون برسونم ما تو اتاق بازرگانی که میریم وقتی یک هیات تجاری که از یه کشوری مثل ترکمنستان یا قزاقستان یا روسیه و غیره میاد بعد از آشنایی کلی با هیات رییس اتاق جلسه رو به پنل های مختلفی تقسیم میکنه مثلا یه پنل مربوط به صنعت ساختمان یکی مربوط به بخش کشاورزی یکی مربوط به خدمات فنی مهندسی و یکی مربوط به بازرگانی عمومی و ... که فعالان هر بخش در اتاقهای جداگانه مباحثو خودشونو مطرح میکنندو باهم به تبادل نظر و بعدشم اگه امکانش میسر باشه قرارداد تجاری.
میخام این رو به اطلاع شریفتون برسونم که اتاق بازرگانی چه نقش مهمی این وسط داره حالا این تایپیکی که دوستان ایجاد کردن هم بنظر من نقش مهمی داره واسه شروع کار .

antik_23
18-07-2014, 11:47
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز و تجار گرامی
بنده تازه عضو سایت تاجربانک شده ام ، ولی یکسال هست که با این سایت آشنایی کامل دارم،اما به دلیل مشغله ی کاری نتونستم زودتر از اینها عضو بشم!

دوست عزیز ایده ی بسیار خوبی دادید،تشکر میکنم بابت پیشنهاد خوبتون.:smile:
بنده هم اعلام آمادگی میکنم و از استان گیلان هستم

MASOD 2014
18-07-2014, 12:01
سلام دوستان. من همیشه آنلاین هستم یعنی با اینترنت همراه وارد تاجربانک میشم اما ساعت 21 به بعد وقتم آزادتره.

m0hammad
18-07-2014, 12:36
بعد از ماه رمضان بهتره.
این چند روز را با دوستان بریم دم خونه خدا بیشتر تاثیر داره. به من هم دعا کنید.

amir__amir
18-07-2014, 14:00
سلام و عرض ادب

بنا به فرمایش اعضای محترم

جلسه امروز به بعد از ماه مبارک رمضان موکول خواهد شد

لطفاً برای پی گیری روز و ساعت جلسه همین تاپیک رو دنبال کنید

لیست به روز شده اعضای گروه :

اعضای محترم توجه بفرمایید این لیست موقتیه در صورت همکاری و شرکت در جلسات اعضای دائمی گروه مشخص خواهد شد

التماس دعا

یاحـــــق

antik_23
18-07-2014, 14:13
مرسی
آره بعد از ماه رمضان بهتر هست!
ساعت وقت آزاد بنده از ساعت 20 به بعد ...
با تشکر
محتاجیم به دعا
یا علی

yasin 2
18-07-2014, 14:36
سلام . به نظر من این کار شدنی نیست چون هر پیشنهادی میشه قبول میشه و بعد همه یادشون میره . چه اسراری داره خدا میدونه . به هر حال هر که علاقه داره باید خودش پیگیر باشه و گرنه اینها همش حرف میشن و تاوقتی که فکر کنید فرصتها از دست میره . بهترین راه گزینه تلفن می باشد . با تشکر

antik_23
18-07-2014, 14:44
سلام . به نظر من این کار شدنی نیست چون هر پیشنهادی میشه قبول میشه و بعد همه یادشون میره . چه اسراری داره خدا میدونه . به هر حال هر که علاقه داره باید خودش پیگیر باشه و گرنه اینها همش حرف میشن و تاوقتی که فکر کنید فرصتها از دست میره . بهترین راه گزینه تلفن می باشد . با تشکر

سلام دوست عزیز
اینکه میگید حرف میشه ، خب تو کنفرانس مشخص میشه کی مرد عمل هستش ، بعدش خیلی از شرکت ها با من تماس داشتن بعد فقط وعده و وعید میدادن !!!!!
پس نمیتونیم بگیم هرکسی اینجا نظر میذاره حرف میزنه !!!!
با مذاکرات و با مباحثه کم کم مشخص میشه طرف چند مرد حلاج هستش ..

amir__amir
18-07-2014, 14:59
فاصله حرف تا عمل ادعاست

ما انتظار نداریم گروه در اوایل شروع کارش مشکلاتی از این قبیل نداشته باشه

اما بعد از مشخص شدن اعضای ثابت این مشکلات برطرف میشه و اعتبار تاجران برای تمامی اعضای گروه نمایان میشه

شما در نظر بگیر که حتی اتاق بازرگانیش هم از این قبیل مشکلات داره

در صورت همکاری و پیشرفت انشاالله با اعضای ثابت گروه قرار داد محضری نوشته خواهد شد

اما همه اینا نیازمنده کمی زمان هستش

فعلاً تو مقدمات کار هستیم

antik_23
18-07-2014, 18:01
شایذ من نتونم تو کنفرانس تلفنی شرکت کنم

اگه یه شماره تماس بدین که بتونیم باتون ارتباط داشته باشیم
کارو راحتتر میکنه :snitch:

دوست عزیز
کنفرانس هم کار تلفن رو انجام میده!
این تاپیک قرار هس افرادی که تمایل به همکاری جدی دارند رو غربال گری کند!
شما از کدوم استان هستید؟!

dehvar
18-07-2014, 18:35
سلام و عرض ادب

بنا به فرمایش اعضای محترم

جلسه امروز به بعد از ماه مبارک رمضان موکول خواهد شد

لطفاً برای پی گیری روز و ساعت جلسه همین تاپیک رو دنبال کنید

لیست به روز شده اعضای گروه :

[/URL][URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اعضای محترم توجه بفرمایید این لیست موقتیه در صورت همکاری و شرکت در جلسات اعضای دائمی گروه مشخص خواهد شد

التماس دعا

یاحـــــق

امیر جان من اهل سراوان هستم و سراوان جزو استان بلوچستان لطف کن اصلاحش کن
ممنون میشم

amir__amir
18-07-2014, 18:49
امیر جان من اهل سراوان هستم و سراوان جزو استان بلوچستان لطف کن اصلاحش کن
ممنون میشم

چشم آقا dehvar حتماً اصلاحش میکنم

فقط یه سوال سیستان و بلوچستان مگه جفتشون اسم یه استان نیستن ؟
من سیستان که نوشتم منظور همون سیستان و بلوچستانه فقط به صورت مخفف نوشتم
ولی چشم حتماً تو لیست بعدی اصلاحش میکنم

yasin 2
19-07-2014, 16:15
سلام . منظورم اینه که حرف زدن و قرار گذاشتن فایده نداره چون قرار اول من وارد سایت شدم و براساس امار سایت فقط من بودم و کسی کانکت نبود پس لطفا تکلیف رو روشن کنید و در ضمن بنده از نظر عرضه و تولید محصولات کشاورزی غنی هستم وسراپا اماده ام اما دوست ندارم با وعده و وعید باشد چون فرصت ها از دست میره مثلا تا 15 روز دیگه فصل برداشت خرما شروع میشه و بعدش گردو و بعدش خیارگلخانه ای و سیب زمینی و.... که خارج از حوصله است. به هرحال اقای امیر شما مسولیت هماهنگی را برعهده دارید لطفا فکر دیگری کنید چون این قرارها فایده ندارند و کم کم گروه از بین میره . شماره تلفن خودتان را بدهید تا هماهنگ شویم . شاید بعضی از دوستان برای سرگرمی میایند . تکلیف را روشن کنید . ببخشید اگر صریح صحبت کردم . با تشکر . یاسین 09137628210

antik_23
19-07-2014, 16:51
سلام . منظورم اینه که حرف زدن و قرار گذاشتن فایده نداره چون قرار اول من وارد سایت شدم و براساس امار سایت فقط من بودم و کسی کانکت نبود پس لطفا تکلیف رو روشن کنید و در ضمن بنده از نظر عرضه و تولید محصولات کشاورزی غنی هستم وسراپا اماده ام اما دوست ندارم با وعده و وعید باشد چون فرصت ها از دست میره مثلا تا 15 روز دیگه فصل برداشت خرما شروع میشه و بعدش گردو و بعدش خیارگلخانه ای و سیب زمینی و.... که خارج از حوصله است. به هرحال اقای امیر شما مسولیت هماهنگی را برعهده دارید لطفا فکر دیگری کنید چون این قرارها فایده ندارند و کم کم گروه از بین میره . شماره تلفن خودتان را بدهید تا هماهنگ شویم . شاید بعضی از دوستان برای سرگرمی میایند . تکلیف را روشن کنید . ببخشید اگر صریح صحبت کردم . با تشکر . یاسین 09137628210

سلام جناب یاسین
دوست عزیز من هم عرض کردم هدف همکاری جدی هست، ما هم میخواهیم افراد رو غربال گری کنیم کی واقعا" مرد عمل هست!!!!!
فقط تماس گرفتن که نیست دوست عزیز.....
چشششم خودم شخصا" با شما تماس خواهم گرفت که بیشتر باهم صحبت کنیم...
در ضمن هدف سایت هم باید همین باشه که دوستان از اقصی نقاط کشور باهم در ارتباط باشند و یک تیم تشکیل بدند و افراد کلاهبردار رو هم شناسایی کنند که لطمه ای به سایت تاجر بانک نزنند.

جناب یاسین شما فقط همون محصولات مذکور رو کار میکنید؟!
از کدوم شهر و استان هستید؟

باتشکر از نظر جنابعالی

amir__amir
19-07-2014, 19:56

سلام آقا یاسین عزیز
آقا یاسین شما دیگه خودتون اهل فن هستید بهتر از بقیه میدونید که یه معامله با مذاکره شروع میشه
(پس حرف و وعده جزئیات کاره و به تجارت گره خورده)

ولی ما نمیخواییم تو این گروه حرفای بدونه پشتوانه زده بشه و وعده های الکی داشته باشیم
اعضای گروه در رابطه با وظایفشون بازخواست خواهند شد در همین راستا اعتبار کسب میکنن و اعتبار از دست میدن
اگر کسی همکاری نکنه و وعده الکی بده مطمئناً عضویتش لغو خواهد شد ما نیاز به افرادی داریم که کارشون رو با انگیزه بالا به صورت جدی انجام میدن

اینکه فرصت داره از دست میره قبول دارم و به خاطره همین میخواستم جلسات رو زودتر تشکیل بدیم
اما خوده شما یکی از افرادی بودید که به روز برگزاری جلسه انتقاد کردید و فرمودین شب های قدر وقت آزاد ندارید

ما بر اساس پیشنهاد شما و دیگر اعضا تصمیم گرفتیم جلسات رو بعد از ماه مبارک رمضان برگزار کنیم

در رابطه با صریح صحبت کردن شما هم ممنونم چون به نظرم تو کاره جدی باید رک و راست بود

آقا یاسین امشب باهاتون تماس خواهم گرفت

براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

erfan
20-07-2014, 11:16
ایده جالبیه اگر عملی شه

mbnh
20-07-2014, 11:34
من هم در خدمت شما هستم

maghpa
20-07-2014, 12:13
با سلام
منم تمايل به همكاري با اين گروه رو دارم ، از خراسان جنوبي

cici
20-07-2014, 12:52
بنده رو هم جز لیست بیارید لطفا ... فرزاد از نهران

antik_23
20-07-2014, 12:52
ایده جالبیه اگر عملی شه

سلام جناب عرفان عزیز
تشکر از نظر شما

به شرطی اینکه شما هم در جلسات شرکت کنید...
ممنون میشم جنابعالی هم در گروهمون مشارکت داشته باشید.

با تشکر فراوان از شما

amir__amir
20-07-2014, 15:57
سلام و عرض ادب

از تمامی عزیزانی که تا این لحظه اعلام همکاری فرمودن تشکر میکنم

انشاالله پس از ماه مبارک رمضان جلسات صوتی رو برگزار خواهیم کرد تا اون موقع این تاپیک رو حتماً دنبال کنید تا از برگزاری جلسات مطلع باشید

خوشبختانه تعداد اعضا زیاده و نمیشه برای همه پیغام فرستاد پس لطفاً تاپیک رو همراهی بفرمایید تا از اطلاعات گروه و زمان برگزاری جلسات با خبر باشید

لیست اعضای محترم گروه :

hamafza
20-07-2014, 23:18
سلام
من تامین کننده کشمش هستم.
میتونی برای کشمش تو بازارهای صادراتی بازاریابی کنی؟
09192821712
a.kalhor@gmail.com

mahbod6400
21-07-2014, 01:56
سلام
منم هستم
تمام وقت

Turk oghlani
21-07-2014, 02:07
سلام دوستان عزیز.غنیمت دانستم تا در خدمت شما عزیزان هم باشیم...بنده داداشپور از اورمیه

MASOD 2014
21-07-2014, 08:49
سلام دوست عزیز بله اگه مشتری بخواد چرا که نه ! شما لطفا خودتون رو معرفی بفرمایید و اینکه ایا خودتون تولید میکنید یا از تولید کننده میخرید.

antik_23
21-07-2014, 12:14
سلام
من تامین کننده کشمش هستم.
میتونی برای کشمش تو بازارهای صادراتی بازاریابی کنی؟
09192821712
a.kalhor@gmail.com

سلام دوست عزیز
مرسی از همکاری شما
لطفا" بعد از ماه رمضان در جلسات گروهی شرکت کنید تا با گروه مشارکت داشته باشیم
با تشکر فراوان از جنابعالی*

mhe
21-07-2014, 13:27
آقا ما هم هستیم از اصفهان.تامین کننده لوازم صوتی الکترونیکی و تلفن همراه و مشتقات

mahboubeh
21-07-2014, 20:55
من هم هستم

OMIT
21-07-2014, 23:28
با سلام.
ما رو هم add کن
پسورد یادت نره.
راستی اگه ip خواستین من چند تایی دارم...
با تشکر

miladahz
22-07-2014, 00:23
i am

نسو 77
22-07-2014, 02:27
اگر هنوز می توان به این گروه پیوست بنابراین من هم هستم.
متشکرم

شرکت پیشگامان
22-07-2014, 02:37
باسلام
بنده هم آمادگی خود را از استان زنجان اعلام میدارم . وقت آزاد عصرها از ساعت 18 تا صبح ساعت 8

amir__amir
24-07-2014, 10:21
سلام عرض ادب

لیست به روز شده اعضای گروه

توجه بفرمایید: اگر اطلاعات لیست ایرادی داره و یا اینکه اسمتون ثبت نشده اطلاع دهید

تشکر از همکاری شما

یاحـــــــق

بهزاد
24-07-2014, 23:16
اقا من چرا تا حالا اینو ندیده بودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
افرین به شما چقدر خوبه.
اگر بتونید یه فایل اکسل درست کنید اسم و ادرس بچه ها شماره تماس و زمینه ای که کار میکنن و شهرستانشون رو لیست کنید خیلی خوب میشه.
منم هستم ولی وقتش رو ندارم بیام تو همفکران ولی همینجا در خدمت دوستان هستم.

ali32
25-07-2014, 00:02
سلام
منم هستم وفت آزاد 18-24

yasin 2
25-07-2014, 01:35
سلام . اقای امیر برنامه ریزی نکردید؟ زودتر برنامه بدید تا اقای انتیک برنامه ندادند و همه فراری نشدند . اخه زود نظر میده . چند روزی نیست همه جا ارومه . کسی خبری نداره؟:advise::hehe::wink::wink:

بهزاد
25-07-2014, 01:39
سلام . اقای امیر برنامه ریزی نکردید؟ زودتر برنامه بدید تا اقای انتیک برنامه ندادند و همه فراری نشدند . اخه زود نظر میده . چند روزی نیست همه جا ارومه . کسی خبری نداره؟:advise::hehe::wink::wink:

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
خیلی باحالین شما.

antik_23
25-07-2014, 12:09

سلام دوست عزیز جناب یاسین
یعنی چی آقای آنتیک برنامه ندادن و همه فراری نشدند؟!؟! ( شفاف بگید)
یعنی چی چند روزی نیست همه چی آرومه !؟
لطفا" صحبتی که کردید شفاف توضیح بدید و در ضمن تمامی سوءتفاهم ها رو برطرف کنید*
یه پرانتز باز کنم ( جنابعالی خودتون میگید ماه رمضان جلسه نذارید بعد میگین همه فراری شدند؟! ، بعدش شما که اینجا نیستید منو جناب آقا امیر همیشه در تماس و در حال مکالمه هستیم همیشه و داریم یک برنامه ریزی جامع میکنیم... بعدش قرار نیست که ما تلفن برداریم به تمامی اعضا تماس بگیریم که آقا یا خانم حتما" باید تشریف بیاری در جلسات ... این گروهی که میخوایم تشکیل بدیم اختیاری هس هرکی دوست داره مشارکت کنه هرکی هم دوست نداره ما اجبار نمیکنیم!!!
بعدش اینکه علم پیشرفت کرده الان همه از طریق نرم افزار های مختلف باهم در ارتباط هستند شما هم می تونید با آموزش جناب امیر عزیز برنامه رو نصب کنید و با ما همکاری کنید )

با تشکر

بهزاد
25-07-2014, 12:15
جناب امیر
من اون موضوع رو بررسی کردم. شما قصذتون اینه که لیست افرادی که تو اکسل وارد کردید در پست اول به طور دایم اپدیت بشه درسته؟
اگر این رو میخواید شما اون عکس رو برای من بفرستید من براتون میزارم.
البته فردا با پشتیبان سایت صحبت میکنم اگر بشه به شما این دسترسی رو بدن که این تاپیک رو ویرایش کنید. نمیدونم امکانش وجود داره یا نه.

antik_23
25-07-2014, 12:25
سلام دوست عزیز جناب یاسین
یعنی چی آقای آنتیک برنامه ندادن و همه فراری نشدند؟!؟! ( شفاف بگید)
یعنی چی چند روزی نیست همه چی آرومه !؟
لطفا" صحبتی که کردید شفاف توضیح بدید و در ضمن تمامی سوءتفاهم ها رو برطرف کنید*
یه پرانتز باز کنم ( جنابعالی خودتون میگید ماه رمضان جلسه نذارید بعد میگین همه فراری شدند؟! ، بعدش شما که اینجا نیستید منو جناب آقا امیر همیشه در تماس و در حال مکالمه هستیم همیشه و داریم یک برنامه ریزی جامع میکنیم... بعدش قرار نیست که ما تلفن برداریم به تمامی اعضا تماس بگیریم که آقا یا خانم حتما" باید تشریف بیاری در جلسات ... این گروهی که میخوایم تشکیل بدیم اختیاری هس هرکی دوست داره مشارکت کنه هرکی هم دوست نداره ما اجبار نمیکنیم!!!
بعدش اینکه علم پیشرفت کرده الان همه از طریق نرم افزار های مختلف باهم در ارتباط هستند شما هم می تونید با آموزش جناب امیر عزیز برنامه رو نصب کنید و با ما همکاری کنید )

با تشکر

در ضمن جناب یاسین ، اینجا قرار نیست به کسی دستور داده بشه و توبیخ بشه !!!
و همچنین قرار نیست ما یقه ی کسی رو بگیریم بگیم چرا فرار کردی و دیگه به تاپیک سر نزدی، هر کسی تمایل به همکاری داره می تونه پیام بذار و ساعت وقت آزادش رو اعلام کنه بعد در جلسات گروهی مشارکت داشته باشه...

هدف همکاری هست*

OMIT
25-07-2014, 15:05
با سلام.
دوستانی که team speake دارن فعلا میتونن بیان این ip تا 1 سرور runکنیم.
10.56.205.79 در صورت downشدن سرور پیام بدین تا ip جدید بدم
راستی اگه جلسه ملسه ای شد خبر کنین. شاید گوینده خوبی نباشیم اما شنونده خوبی هستیم.
با تشکر

yasin 2
25-07-2014, 16:17
سلام . اقا یا خانم انتیک . اولا من گفتم در شبهای قدر جلسه نگذارید . ثانیا جنابعالی در هر کاری دخالت می کنید . ثالثا ظرفیت داشته باش بیچاره هنوز تاجر نشدی می میری ها . رابعا اینها گفتم که یادت باشه چه حرف هایی قبلا زدی و یادت نمونده . خامثا زشته از این حرف ها نزن . امیدوارم تاجر خوبی بشی اگر هم نشدی حداقل دست فروش خوبی بشی . والسلام

yasin 2
25-07-2014, 16:22
:whoow::whoow::whoow::whoow: من دیگه شاید نباشم . موفق باشید

antik_23
25-07-2014, 16:55
سلام . اقا یا خانم انتیک . اولا من گفتم در شبهای قدر جلسه نگذارید . ثانیا جنابعالی در هر کاری دخالت می کنید . ثالثا ظرفیت داشته باش بیچاره هنوز تاجر نشدی می میری ها . رابعا اینها گفتم که یادت باشه چه حرف هایی قبلا زدی و یادت نمونده . خامثا زشته از این حرف ها نزن . امیدوارم تاجر خوبی بشی اگر هم نشدی حداقل دست فروش خوبی بشی . والسلام

اولا" دوستان دیگه گفته بودند ماه رمضان نباشه! دوما" بنده آقا هستم ! سوما" نیاز نکرده شما برای من تعیین تکلیف کنید! چهارما" لطفا" خودت برو علم رفتارشناسی و خودشناسی و اخلاق شناسی و خداشناسی رو یاد بگیر بعد بیا برای من سخن بگو !!!
پنجما" بیچاره خودت هستی !!! حرف دهانت رو بفهم!!!
خودت برو دست فروشی کن از رفتارت مشخص یک ریال و یک قرن تاجر نیستی!!!!!!
الان هم به آقا امیر میگم شما رو از لیست حذف کند ، نیاز نکرده در گروه شرکت کنید! والسلام:excl:

antik_23
25-07-2014, 16:56
:whoow::whoow::whoow::whoow: من دیگه شاید نباشم . موفق باشید

اصلا" شما نباید در گروه باشید، تمام !!!!!!

antik_23
25-07-2014, 16:58

در ضمن بنده خیلی ظرفیت هم دارم ، و کسی رو که نمی شناسید لطفا" در مورد شخصیت فردی اظهار نظر نکنید!
بعدش اینجا مگه خاله بازی هست که با دیگران شوخی بی مورد میکنید!؟؟
بعدش بنده پاسخ شما رو منطقی دادم ، این طرز فکر غلط شما هست که جو میدید.

yasin 2
25-07-2014, 17:15
:laugh::laugh::laugh: خاله انتیک ناراحت نشو . خون کثیفت . کثیفت تر نکن . خاله جون به عمو امیر نگو . باشه ؟ برو بچه شیرت رو بخور بعد بیا:laugh:

antik_23
25-07-2014, 17:24
:laugh::laugh::laugh: خاله انتیک ناراحت نشو . خون کثیفت . کثیفت تر نکن . خاله جون به عمو امیر نگو . باشه ؟ برو بچه شیرت رو بخور بعد بیا:laugh:

مشخص هس از رفتار چقدر شخصیتت صفر هست!!

یکبار دیگه توهین کردی شما رو به پلیس فتا معرفی خواهم کرد و نیابت میگیرم از قاضی بیارنت گیلان که بدونی با کی طرف هستی! (همین الان هم کلی به من توهین کردی )
این مسخره بازی ها رو بذار کنار !
اینجا هزار نفر وارد سایت میشن با توهین و الفاظ بی ربطتون باعث میشه سایت رو به حاشیه ببرید.

binalood2
25-07-2014, 17:51
سلام
دوست عزيز antik_23 يه پشنهاد خوب دارم واستون يكم سخته و كار ميبره اما خوبه واسه گروهتون حوبه
ول قبل اينكه كسي رو وارد گروهتون كنيد اطلاعات فردي و شركتي اون طرف رو هم بگيريد و در صورت امكان يه تحقيق كنيد ازش حالا از مطالبي كه تو سايت گذاشته يا اصلن ببينيد حرفاش راسته يا نه
حداقل طرف يه دفتر يا شركتي داشته باشه و از اين دست كارا رو انجام بديد كه يعدن گروهتون به مشكل نخوره
يه ميثاق نامه هم براي گروهتون تنظيم كنيد
اين كاري كه ميكنيد خيلي خوبه بخصوص اگه به سرانجام برسه ميتونه كمك زيادي به اعضاي گروه كنه

حالا وسط كار پيدا ميشن چند نفري كه پارازيت ميندازن

اما كارتون رو ادامه بديد

yasin 2
25-07-2014, 18:06
[QUOTE=antik_23;23899]مشخص هس از رفتار چقدر شخصیتت صفر هست!!

یکبار دیگه توهین کردی شما رو به پلیس فتا معرفی خواهم کرد و نیابت میگیرم از قاضی بیارنت گیلان که بدونی با کی طرف هستی! (همین الان هم کلی به من توهین کردی )
اینجا هزار نفر وارد سایت میشن با توهین و الفاظ بی ربطتون باعث میشه سایت رو به حاشیه ببرید.
جنابعالی شروع کردید

antik_23
25-07-2014, 18:07
سلام
دوست عزيز antik_23 يه پشنهاد خوب دارم واستون يكم سخته و كار ميبره اما خوبه واسه گروهتون حوبه
ول قبل اينكه كسي رو وارد گروهتون كنيد اطلاعات فردي و شركتي اون طرف رو هم بگيريد و در صورت امكان يه تحقيق كنيد ازش حالا از مطالبي كه تو سايت گذاشته يا اصلن ببينيد حرفاش راسته يا نه
حداقل طرف يه دفتر يا شركتي داشته باشه و از اين دست كارا رو انجام بديد كه يعدن گروهتون به مشكل نخوره
اين كاري كه ميكنيد خيلي خوبه بخصوص اگه به سرانجام برسه ميتونه كمك زيادي به اعضاي گروه كنه

اما كارتون رو ادامه بديد

مرسی از راهنمایی خوبتون جناب آقای مقدم
بله حتما" استعلام خواهیم گرفت از طریق کد ملی و حالا شرکت هایی که دارند، و همچنین با آقا امیر قرارهس یک اساسنامه سفت و سخت برای تشکیل گروهمون تنظیم کنیم که کسی نتونه خطا بکنه، در واقع راه کلاهبرداری رو بستیم و هیچ کسی نمی تواند کلاهبرداری کند!!

بازم تشکر میکنم از توجهتون جناب آقای مقدم عزیز

antik_23
25-07-2014, 18:08
[QUOTE=antik_23;23899]مشخص هس از رفتار چقدر شخصیتت صفر هست!!

جنابعالی شروع کردید

همه ی کاربران شاهد و گواه هستند که خودت شروع کردی!!!
دیگه سکوت کن لطفا" و همچنین به هیچ عنوان دیگه نظر نده نیاز به اظهار نظر شما نداریم!:excl:

antik_23
25-07-2014, 18:12

اینم تاپیک شروع کننده ی خودت !!!!!

خوووووب با دقت متن خودت رو بخون چی نوشتی؟!

گفتی آقا امیر زود برنامه بده تا آقای آنتیک برنامه نداده !!!!!!!!!!!!

ببین فکر نکن من بی صاحب هستمااااا برای خودت داری اینجا برچسب میزنیا !
یکبار دیگه جو سایت رو بهم بریزی به مدیر سایت اعلام میکنم که شما رو بن کنند!
الان چندمین بار هس که دارم تذکر میدم

yasin 2
25-07-2014, 18:13
:biggrin: شما؟ نیاز نداریم؟

yasin 2
25-07-2014, 18:20
برو صفحه 3 و 4 رو بخون و بعد حرف بزن . اینقدر زود عصبانی میشی ایا از خودت سوال کردی که دلیلش چه بوده ؟ دوست عزیز اول به گذشته فکر و دقت کن بعد حرف بزن و بعدش خدا هرچه خیر بداند همان میشود و نیاز به اظهار نظر شما و بعضی کاربران دیگه نیست و شخصیت به عصبانیت نیست با این عصبانیت یک روز تو این بازار دوام نمیاری (میدونم الان میگی نگران من نباش) . فقط بگم که بهتر از خودت شناختمت . امیدوارم تاجر خوبی بشی . حلال کن

antik_23
25-07-2014, 18:21
:biggrin: شما؟ نیاز نداریم؟ زود پسرخاله میشی با همه:excl:

الان با نظر پدرم که در پلیس فتا استان گیلان هست، جنابعالی رو بعنوان هتک حرمت با دستور قاضی و اخذ نیابت از استان مربوطه به محل اهانت استان فعلی احضار و جلبت را خواهم گرفت.

yasin 2
25-07-2014, 18:30
برو صفحه 3 و 4 رو بخون و بعد حرف بزن . اینقدر زود عصبانی میشی ایا از خودت سوال کردی که دلیلش چه بوده ؟ دوست عزیز اول به گذشته فکر و دقت کن بعد حرف بزن و بعدش خدا هرچه خیر بداند همان میشود و نیاز به اظهار نظر شما و بعضی کاربران دیگه نیست و شخصیت به عصبانیت نیست با این عصبانیت یک روز تو این بازار دوام نمیاری (میدونم الان میگی نگران من نباش) . فقط بگم که بهتر از خودت شناختمت . امیدوارم تاجر خوبی بشی . حلال کن

Ehsan0919
26-07-2014, 10:40
ما هم هستیم کرمان:rambo:

OMIT
26-07-2014, 11:39
با سلام...
براتون 1 سرور تیم اسپیک run کردم.فقط هکیه اگه 1 وقت پرید شرمنده.
اگه هم بپره 20 ثانیه ای درست میشه...
اینم ip
10.26.24.5
جلسه گداشتین خبر بدین.شب باشه بهتره.
با تشکر فراوون.

OMIT
26-07-2014, 11:52
راستی خیلی خوب میشه 1 پستی رو طراحی کنین که بچه ها بیان خودشونو معرفی کنن ..
شماره بزارن.ادرس دفتر.محل سکونت و اینجور چیزا....
به نظر من شاید بهتر بشه به اینجور ادما اعتماد کرد. باهاشون کار کرد
یا اگه تجربه صادرات {واردات} به کشوری رو داشتن که برا بقیه کسب تجربه میتونه باشه رو بگن و...

amir__amir
26-07-2014, 12:21
سلام خدمت اعضا

من متاسفانه تازه رسیدم پست های دیروز رو کامل بخونم

نمیدونم چرا اینطوری شد

بنده هم با جناب آنتیک هم با آقا یاسین در ارتباطم
ببخشید اینطور میگم ولی فکر میکنم از شما بزرگواران این لجاجت بچگانه بعید باشه
اگه قراره به عنوان یک گروه کار کنیم باید اول از هرچیز یاد بگیریم تو مسائل ساده گذشت داشته باشیم وگرنه هیچوقت نمیتونیم کناره هم قرار بگیریم

دوست دارم شاهده ارتباط سازنده و همکاری تنگاتنگ بین اعضا باشم نه دشمنی و کینه ورزی

اخلاق خیلی مهمه
میدونم شما بزرگواران اخلاق خوب و نیکویی دارید اینو میگم چون کم و بیش میشناسمتون ولی سعی کنید تو موارد این چنینی گذشت داشته باشید و از هم کینه ای به دل نگیرید

با این حال من شرمنده ی همه دوستان هستم جا داره یه عذرخواهی داشته باشم از تمام اعضا

امیدوارم دیگه هیچوقت شاهده چنین اختلافاتی نباشیم

amir__amir
26-07-2014, 12:59
جناب امیر
من اون موضوع رو بررسی کردم. شما قصذتون اینه که لیست افرادی که تو اکسل وارد کردید در پست اول به طور دایم اپدیت بشه درسته؟
اگر این رو میخواید شما اون عکس رو برای من بفرستید من براتون میزارم.
البته فردا با پشتیبان سایت صحبت میکنم اگر بشه به شما این دسترسی رو بدن که این تاپیک رو ویرایش کنید. نمیدونم امکانش وجود داره یا نه.

سلام و درود فراوان خدمت آقا بهزاد

مشارکت شما با توجه به تجربه و توانایی بالایی که در اختیار دارید نقاط قوت فراوانی را در اختیار گروه خواهد گذاشت

بله آقا بهزاد اگه چنین امکانی باشه خیلی خوبه و از پست های اسپم جلوگیری میکنه
یه درخواست دیگه هم داشتم خدمتتون
میخواستم بدونم امکانش هست که برای اعضای گروه بخش اختصاصی ایجاد کرد ؟
به طوری که فقط اعضای گروه توانایی استفاده از اون بخش رو داشته باشن

حقیقتش گروه ما به یه همچین بخشی نیاز داره
دوست دارم از خوده تاجر بانک استفاده کنیم
ولی اگه امکانش نباشه مجبوریم یه سایت طراحی کنیم

اگه بتونید این مسئله رو هم پیگیری کنید ممنونتون میشم

در رابطه با پیشنهادی هم که تو پست اول ارائه دادید
به نظرم افشای اطلاعات بدونه رضایت برای همه فعلاً زود باشه
پیشنهاده خیلی خوبیه مسلماً چنین کاری خواهیم کرد ولی نه فعلاً نه برای همه
بعد از شناسایی اعضای ثابت گروه با رضایت طرفین اطلاعات و توانایی اشخاص رو به صورت لیست در اختیار اعضای ثابت میزاریم

نمیشه این اطلاعات رو به تمام افراده تازه وارد ارائه بدیم
باید قبلش حتماً تایید بشن

راستی خیلی خوب میشه 1 پستی رو طراحی کنین که بچه ها بیان خودشونو معرفی کنن ..
شماره بزارن.ادرس دفتر.محل سکونت و اینجور چیزا....
به نظر من شاید بهتر بشه به اینجور ادما اعتماد کرد. باهاشون کار کرد
یا اگه تجربه صادرات {واردات} به کشوری رو داشتن که برا بقیه کسب تجربه میتونه باشه رو بگن و...

آقا امید دقیقاً همچین کاری رو خواهیم کرد ولی نیاز به یک بخش اختصاصی داریم که اگر تاجر بانک زحمتشو بکشه عالی میشه

دقیقاً هدف اولیه این گروه هم شناسایی افراده مطمئن و با اعتباره

سلام

اما كارتون رو ادامه بديد

از پیشنهاد آقای بینالود هم سپاسگذارم
حتماً چنین کاری را خواهیم کرد ولی قبلش باید افراده مطمئن رو شناسایی کنیم و پس از مشخص شدنه اعضای ثابت گروه یک مرام نامه تجاری بین اعضای ثابت نوشته بشه
ولی خب نوشتن قرارداد محضری برای تک تک اعضا نیازمنده سفر به استانهای مختلفه
الان به صلاح نیست برای شروع کار بخواییم با همه چنین مرام نامه ای بنویسیم

فعلاً اولین هدف گروه شناسایی افراد و مشخص نمودن اعضای ثابته
در آینده با افرادی که واقعاً قصد همکاری داشته باشن چنین قرار دادی نوشته خواهد شد
مطمئناً از این طریق اعتباره این افراد برای اعضا و بقیه تایید خواهد شد

همونطور که میدونید اعتبار هم بزرگترین دارایی تاجره

پیشنهادهای خوبی مطرح شد که همشون جای کار دارن

از همتون سپاسگذارم مطمئناً هر پیشنهادی میتونه برای گروه مفید باشه

antik_23
26-07-2014, 14:35
سلام خدمت اعضا

من متاسفانه تازه رسیدم پست های دیروز رو کامل بخونم

نمیدونم چرا اینطوری شد

بنده هم با جناب آنتیک هم با آقا یاسین در ارتباطم
ببخشید اینطور میگم ولی فکر میکنم از شما بزرگواران این لجاجت بچگانه بعید باشه
اگه قراره به عنوان یک گروه کار کنیم باید اول از هرچیز یاد بگیریم تو مسائل ساده گذشت داشته باشیم وگرنه هیچوقت نمیتونیم کناره هم قرار بگیریم

دوست دارم شاهده ارتباط سازنده و همکاری تنگاتنگ بین اعضا باشم نه دشمنی و کینه ورزی

اخلاق خیلی مهمه
میدونم شما بزرگواران اخلاق خوب و نیکویی دارید اینو میگم چون کم و بیش میشناسمتون ولی سعی کنید تو موارد این چنینی گذشت داشته باشید و از هم کینه ای به دل نگیرید

با این حال من شرمنده ی همه دوستان هستم جا داره یه عذرخواهی داشته باشم از تمام اعضا

امیدوارم دیگه هیچوقت شاهده چنین اختلافاتی نباشیم

امیرجان اگه به تاپیک هام دقت کنی ، من به هیچ عنوان به کسی توهین نکردم و تمامی تاپیک ها رو منطقی جواب میدم،کسی که برای کسی تعیین تکلیف میکنه یعنی داره حرف زور میزنه و این خلاف شرع و قانون هست!
و همچنین کسی حق ندارد به شخصیت کسی توهین و اظهار نظر کند که من شناختمتو از این حرفا اونم با یک تاپیک !!!!!!:blink:
بعدش اینکه من به کسی اجازه نمیدم که براحتی به حریم شخصی بنده توهین کنه! و سخت و برابر مقررات قانونی باهاش برخورد میکنم حتی برادر من باشد!
منم همیشه در کارم صداقت و اخلاق رو در اولویت قرار میدم*
امیرجان مطمئن باش من به اندازه ی کافی گذشت در وجودم هست و قدرت درک دارم که چگونه با طرف مقابلم رفتار کنم و بهش احترام بذارم..
امیدوارم کسی به حریم دیگران بدون اینکه طرف مقابلش رو بشناسه و دیده باشه اظهارنظر نکند

اینم قانون جرایم رایانه ای پلیس فتا : قابل توجه افرادی که به راحتی توهین میکنند!!

فصل پنجم ـ هتك حیثیت و نشر اكاذیب ماده16ـ هركس به وسیله سامانههای رایانهای یا مخابراتی، فیلم یا صوت یا تصویر دیگری را تغییر دهد یا تحریف كند و آن را منتشر یا با علم به تغییر یا تحریف منتشر كند، به نحوی كه عرفاً موجب هتك حیثیت او شود، به حبس از نود و یك روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000) ریال تا چهل میلیون (40.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.

با تشکر

amir__amir
26-07-2014, 14:48
آنتیک جان من خواهش کردم تمومش کنید

تمام نوشته هاتون رو خوندم و از هردوی شما شناخت نسبی دارم

مشکل یه اختلاف کوچک و ناخواسته بود که از همون اولم با کمی گذشت حل میشد

این چیزا گروه و اعضا رو از هدف اصلیش دور میکنه

به احترام حق بقیه اعضاء هم که شده باید گذشت داشته باشیم و هدف اصلی رو دنبال کنیم

antik_23
26-07-2014, 14:55
آنتیک جان من خواهش کردم تمومش کنید

تمام نوشته هاتون رو خوندم و از هردوی شما شناخت نسبی دارم

مشکل یه اختلاف کوچک و ناخواسته بود که از همون اولم با کمی گذشت حل میشد

این چیزا گروه و اعضا رو از هدف اصلیش دور میکنه

به احترام حق بقیه اعضاء هم که شده باید گذشت داشته باشیم و هدف اصلی رو دنبال کنیم

من که شروع نکرده بودم تا بخوام گذشت کنم داداش!!!

چششششممم به خاطر شما گذشت میکنم*

<صلوات>

yasin 2
26-07-2014, 21:46
سلام . فقط می تونم بگم شرمنده . فکر نمی کردم شما ناراحت میشین . حلال کنید .

yasin 2
26-07-2014, 21:51
من که شروع نکرده بودم تا بخوام گذشت کنم داداش!!!

چششششممم به خاطر شما گذشت میکنم*

<صلوات>
شرمنده

amir__amir
26-07-2014, 22:14
از هردوی شما بزرگواران ممنونم

میدونستم انسان های خوش اخلاق و با گذشتی هستین

تاجران به خاطره خوش اخلاقیشون اعتبارات خوبی کسب میکنند و ارتباطات محکمی با دیگران برقرار میکنن

همیشه برای خودم اخلاق در تجارت را به فروشنده ای خوش اخلاق و فروشنده ای بداخلاق تشبیه میکنم

تجارت و گروه تجاریمون به افرادی مثله شما نیاز داره

amir__amir
26-07-2014, 22:24
لیست اعضای گروه :

خوشبختانه استقبال خوبی شده و تا همین الانشم 38 نفر عضو داریم

امیدوارم آقا بهزاد عزیز زودتر به قضیه تاپیک اختصاصی اعضا رسیدگی کنن

آقا OMIT هم زحمت کشیدن و یه سرور فراهم کردن

آدرس سرور :

10.26.24.5

اعضای محترم میتونن تا قبل از برگزاری رسمی جلسات در این سرور حضور داشته باشن و ضمن آشنایی با اعضای گروه با محیط نرم افزاره تیم اسپیک هم آشنا بشن

yasin 2
26-07-2014, 22:34
سلام . من اشنایی با نحوه کا با این نرم افزارها ندارم . لطفا راهنمایی کنید . باتشکر

OMIT
26-07-2014, 23:00
امیر داداش اسم من تو لیستت نیس.نکنه اشتباهی تو black list گذاشتی ناقلا؟؟؟

amir__amir
26-07-2014, 23:17
سلام . من اشنایی با نحوه کا با این نرم افزارها ندارم . لطفا راهنمایی کنید . باتشکر

حتماً آقا یاسین

اول از هرچیزی این باید این نرم افزار رو دانلود بفرمایید

از لینک زیر :

با توجه به کامپیوتر خودتون برای دانلود یکی از دو گزینه های 32 بیتی یا 64 بیتی رو Download بفرمایید
([Only Registered And Activated Users Can See Links])
خب پس از انتخاب گزینه مذکور وارده صفحه زیر میشوید
در اینجا هم مطابق تصویر عمل بفرمایید

بعدش وارده صفحه زیر میشوید

بعدش هم صفحه زیر میاد که با کلیک بر روی لینک میتوانید نرم افزار رو دانلود کنید

بعد از دانلود نرم افزار اونو نصب کنید
(نصبش دیگه آسونه و همه بلدن فکر نمیکنم نیاز به آموزش باشه)

پس از نصب نرم افزار اجراش کنید

با صفحه زیر رو به رو خواهید شد

خب اینجا دیگه نیاز به توضیح نیست طبق تصاویر پیش برید

پس از انجام مراحل بالا وارده سرور خواهید شد

الان دیگه شما میتونید با گروه در ارتباط باشید

خب تا اینجا تموم شد

میرسیم به تنظیم میکروفون برای صحبت کردن به صورت صوتی

اینجا هم مطابق تصاویر عمل کنید

بعد وارد صفحه زیر خواهید شد

خب اینجا هم تموم شد

هر سوالی داشتین در خدمتم

yasin 2
27-07-2014, 00:09
سیستم من دانلود نمیکنه . فکر کنم مشکل داره

amir__amir
27-07-2014, 00:14
سیستم من دانلود نمیکنه . فکر کنم مشکل داره

سیستم شما 32 بیتی هست یا 64 بیتی ؟

چه پیغامی میده ؟

antik_23
27-07-2014, 00:46
سلام . فقط می تونم بگم شرمنده . فکر نمی کردم شما ناراحت میشین . حلال کنید .
سلام دوست عزیز
خودتون رو همیشه جای طرف مقابل بذارین آقا یاسین...
بعد اینکه من دیگه گذشت کردم
حالا فقط لبخند بزنید
یا علی
التماس دعا
ایشاالله باهم همکاری میکنید بیشتر منو میشناسی داداش

dehvar
27-07-2014, 01:23
سلام امیر جان
یه درخواست داشتم.
یه مقدار این نرم افزار کار باهاش برای همه اعضا فراهم نیست.
آی پی اش هم بگیر نگیر داره.
بهتر نیست برای بحث و گفتگو برای گروه یه سری تاپیک های زیر مجموعه قرار بدیم و روی هر کدوم تخصصی تمرکز کنیم.

yasin 2
27-07-2014, 01:31
سیستم شما 32 بیتی هست یا 64 بیتی ؟

چه پیغامی میده ؟
باید دانلود کنه که پیام بده . گرفتار شدم . فکر کنم سرعتم پایینه . میزنه دانلود 2 ساعت . چکار کنم ؟

amir__amir
27-07-2014, 01:38
سلام و شب بخیر خدمت شما آقا dehvar عزیز

با توجه به تحقیقی که داشتم بهترین نرم افزار برای ارتباط صوتی همین تیم اسپیکه

آی پی سرور ها بعد از مدتی آفلاین میشن

اما آقا امید زحمت یک سرور اختصاصی کشیدن که الانم اونجا هستیم و مشکلی نداره

اگه احیاناً سرور هم آفلاین شد یه شماره رو عوض میکنیم و راحت وارده سرور جدید میشیم

البته از پیشنهاد شما هم ممنونم قطعاً همین کار رو هم انجام میدیم

ولی هرچیزی جایگاه خودش رو داره تو تالاره صوتی اعضاء بهتر احراز هویت میشن و مشکلاتی از قبیل مولتی اکانت و غیره نداریم

به هر حال اون پیشنهادی هم که فرمودید پی گیرش هستیم تا ضمن ارتباط صوتی ارتباط کتبی هم داشته باشیم

اما باید ببینیم تاجر بانک بخش اختصاصی در اختیارمون میگذاره یا نه

اگه تاجر بانک بخش اختصاصی تهیه نکنه مجبوریم یه سایت اختصاصی طراحی کنیم تا فقط اعضاء ازش استفاده کنن

ممنون از پیشنهادتون

باز اگه تو راه اندازی نرم افزار به مشکلی خوردید بنده همه جوره در خدمتم

yasin 2
27-07-2014, 01:42
سلام دوست عزیز
خودتون رو همیشه جای طرف مقابل بذارین آقا یاسین...
بعد اینکه من دیگه گذشت کردم
حالا فقط لبخند بزنید
یا علی
التماس دعا
ایشاالله باهم همکاری میکنید بیشتر منو میشناسی داداش

چاکریم . :cap::cap:

amir__amir
27-07-2014, 01:44
باید دانلود کنه که پیام بده . گرفتار شدم . فکر کنم سرعتم پایینه . میزنه دانلود 2 ساعت . چکار کنم ؟

سرور که مشکلی نداره الان با چندتا از دوستان امتحان کردیم به سهولت دانلود میشه احتمالاً از سرعت اینترنت خودتون باشه
حجم نرم افزارشم زیاد نیست 26 مگابایت بیشتر نمیشه

احتمالاً مشکل از اینترنتتون باشه

شما از چه سرویسی استفاده میکنید ؟

yasin 2
27-07-2014, 01:48
روم نمیشه بگم . اگه قول بدی که نخندی . ( ایرانسل با مودم همراه )

yasin 2
27-07-2014, 01:51
میشه از بیرون دانلود کرد ؟ منظورم کافینت

amir__amir
27-07-2014, 01:54
نه آقا یاسین خنده چرا این چه حرفیه میزنید

خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه که به مردم سرویس اینترنتی ارائه نمیدن

خب آقا یاسین مشکلی نیست احتمالاً شما اگه نرم افزار رو هم راه اندازی کنید با اینترنت همراه به مشکل میخورید
و به سختی میتونید از نرم افزار استفاده کنید

اصلاً ایرادی نداره

بنده خودم میتونم با شما در ارتباط باشم و یا تو تاپیک ها کتبی مشارکت بفرمایید

محدودیت ها به هیچ وجه نباید باعث بشه اعضا از یکدیگر دور بشن

حتماً ارتباطمون رو حفظ خواهیم کرد

dehvar
27-07-2014, 01:55
من شهر مرزی سراوان زندگی می کنم و اینجا اجناس پاکستانی نظیر برنج و چای و انبه و خرما و ... به قیمت خوب گیر میاد.
در پاکستان آشنا هم دارم.
خلاصه هر کمکی از دستم بر میاد برای پیشرفت گروه که مسلما پیشرفت خودمون هم حساب میشه انجام میدم.
امیدوارم از این گروه یک تیم تجاری بسیار موفق تشکیل بشه.
ایده بسیار حساب شده ای است.حتما با همفکری بهتر هم خواهد شد.
از سختی ها خسته نشوید و محکم ادامه بدید . هر کمکی هم هست بنده در خدمتم .

amir__amir
27-07-2014, 02:11
اتفاقاً توانایی خوبی دارید آقا dehvar

موقیعت استان شما جوریه که اکثره اجناس وارداتی به قیمت مناسب در اونجا یافت میشه

اگه اطلاعاتم درست باشه پوشاک در منطقه شما قیمت خیلی مناسبی داشته باشه

با مشارکت و انگیزه بالایی که دارید حتماً یکی از اعضای ثابت و فعال خواهید بود

اگر میتونید از طریق تیم اسپیک ارتباط برقرار کنید که خیلی خیلی خوبه و مزیت های زیادی داره

اما اگر اینترنت و یا شرایطتون به صورتیه که نمیتونید در تیم اسپیک مشارکت داشته باشید مشکلی نیست پی گیره تاپیک های اختصاصی هستم که دوستان اونجا بتونن فعالیت داشته باشن

ولی حتماً به صورت تلفنی با خوده بنده باید در تماس باشید تا تمام اعضای گروه احراز هویت بشن تا کسی با هویت ها و اکانت های مختلف نتونه وارده گروه بشه

موفق باشید

yasin 2
27-07-2014, 02:16
یه پیشنهاد داشتم . براساس جدولی که اقا امیر ارائه دادند جمع ما 37 نفر شده . و هر روز به امید خدا بیشتر میشه . ای کاش میشد ظرفیت و رشته کاری هر کس مشخص می شد و برای هر گروه یه زمان صحبت ارائه میشد و هرگروه یه نماینده داشت که مابقی اعضائ گروه رو درجریان کار میگذاشت . با این کار گروه مسلط تر بود و راحت تر به نتیجه میرسید . منظورم از ظرفیت یعنی توان کار و رشته کار . مثلا خودم بیشتر در زمینه کشاورزی و محصولات ان کار میکنم چون تجربه دارم . باتشکر

dehvar
27-07-2014, 02:20
اتفاقاً توانایی خوبی دارید آقا dehvar

موقیعت استان شما جوریه که اکثره اجناس وارداتی به قیمت مناسب در اونجا یافت میشه

اگه اطلاعاتم درست باشه پوشاک در منطقه شما قیمت خیلی مناسبی داشته باشه

با مشارکت و انگیزه بالایی که دارید حتماً یکی از اعضای ثابت و فعال خواهید بود

اگر میتونید از طریق تیم اسپیک ارتباط برقرار کنید که خیلی خیلی خوبه و مزیت های زیادی داره

اما اگر اینترنت و یا شرایطتون به صورتیه که نمیتونید در تیم اسپیک مشارکت داشته باشید مشکلی نیست پی گیره تاپیک های اختصاصی هستم که دوستان اونجا بتونن فعالیت داشته باشن

ولی حتماً به صورت تلفنی با خوده بنده باید در تماس باشید تا تمام اعضای گروه احراز هویت بشن تا کسی با هویت ها و اکانت های مختلف نتونه وارده گروه بشه

موفق باشید

پوشاک منطقه بلوچی هست ولی برادران زحمت کشیده و پوشاک خارجی دست دوم با مارک های برتر دنیا را وارد می کنند. که اگه خواستید شهر خودتون بازاریابی کنید براتون می فرستم.
تیم اسپیک هم الان نصب می کنم.

yasin 2
27-07-2014, 02:24
گروه هایی مثل تجارت خارجی و بازاریابی - صنعت و معدن - کشاورزی - حمل ونقل و ترانزیت و..... با این کار راحت به نتیجه میرسیدیم . و هر عضو میتونه در چند گروه که خودش اعلام میکنه باشه .

antik_23
27-07-2014, 02:25
من شهر مرزی سراوان زندگی می کنم و اینجا اجناس پاکستانی نظیر برنج و چای و انبه و خرما و ... به قیمت خوب گیر میاد.
در پاکستان آشنا هم دارم.
خلاصه هر کمکی از دستم بر میاد برای پیشرفت گروه که مسلما پیشرفت خودمون هم حساب میشه انجام میدم.
امیدوارم از این گروه یک تیم تجاری بسیار موفق تشکیل بشه.
ایده بسیار حساب شده ای است.حتما با همفکری بهتر هم خواهد شد.
از سختی ها خسته نشوید و محکم ادامه بدید . هر کمکی هم هست بنده در خدمتم .
خیلی خوشحال هستم جناب dehvar که از خطه ی زاهدان و سراوان عضو فعال داریم..
ایشاالله بتونیم در کنارهم یک تیم قوی تشکیل بدیم و به هدفی که داریم برسیممم
با تشکر فراوان از جنابعالی

amir__amir
27-07-2014, 03:01
پیشنهاد خیلی خوبیه آقا یاسین
ولی متاسفانه فعلاً در گروی تاپیک اختصاصی هستیم تا شروع کنیم

پیگیرش هستم فعلاً ببینم چی میشه

OMIT
27-07-2014, 14:51
اقایون شرمنده تیم اسپیک down شد...
1 ip میدم بیاین اونجا تا 1 سرور ردیف کنم....
این سرور 2/3 ماهی ONهس
10.30.33.214:1234

antik_23
27-07-2014, 18:37
اقایون شرمنده تیم اسپیک down شد...
1 ip میدم بیاین اونجا تا 1 سرور ردیف کنم....
این سرور 2/3 ماهی ONهس

امید جان ، آی پی ارور میده !!:excl:

OMIT
27-07-2014, 19:23
امید جان ، آی پی ارور میده !!:excl:
والا من 1 ساعته داخلشم......چطور میفرمایید ارور میده...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

antik_23
27-07-2014, 20:24
فک کردم :1234 رو نباید وارد کرد داداش !!! (لبخند)
مرسی امید جان

OMIT
27-07-2014, 21:20
اگه دوستان و تاجران گرانقدر تشریف بیارن ts خوشحال میشیم.....
یه سری تجربیات در اختیار ما بزارن که بتونیم زودتر پیشرفت کنیم و یا اشتباهاتشون ما دوباره تکرار نکنیم..
بیشتر اشنا بشیم و به هم اعتماد کنیم.
با تشکر

نسو 77
27-07-2014, 23:44
سلام امید آقا من با ip که داده بودید کانکت شدم ولی متاسفانه پاسخی نشنیدم البته میکروفون ام هم درست بود علتش را نمی دانم ممکن است راهنمایی کنید متشکرم

OMIT
28-07-2014, 00:12
سلام امید آقا من با ip که داده بودید کانکت شدم ولی متاسفانه پاسخی نشنیدم البته میکروفون ام هم درست بود علتش را نمی دانم ممکن است راهنمایی کنید متشکرم
با سلام .
کسی تو چنل بود که صحبت کردین و کسی جواب نداد؟؟خوب شما 1 poke میدادین اگه من بودم یا هر کسی دیگه متوجه میشه یکی باش کار داره میاد پای ts. طریقه پوک دادن اینطوریه که رو اسم طرف راست کلیک کرده و گزینه pokeانتخاب میکنید.بعد 1 جمله مینویسی و اینتر میزنی .
فقط 1لطفی کنین تو چنل های دیگه نرین....1موقع داستان درست میشه.
amir__amir
28-07-2014, 00:36

امید جان قبل از اینکه سرور معرفی کنی باهام هماهنگ کن

الان من رفتم تو سروری که معرفی کردی دیدم چنل قفل بود

antik_23
28-07-2014, 00:58
امید جان قبل از اینکه سرور معرفی کنی باهام هماهنگ کن

الان من رفتم تو سروری که معرفی کردی دیدم چنل قفل بود

آره منم این مشکل رو دارم!!
امید جان سروری که گفتی کسی نیس!!:unsure:

OMIT
28-07-2014, 01:53
اقا ردیفه......مشکل نداره فقط مستر ادمین بیاد حله.....
اقایون شرمنده خیلی اذیت شدین سر سرور ها.....:blush:

OMIT
28-07-2014, 10:08
دوستان عزیز مشکل تیم اسپیک رفع شد.

iman vosooghi
28-07-2014, 11:01
با سلام شرکت بازرگانی ما در زمینه نفتی خرید و فروش کالاهای نفتی و بازرگانی و گمرکی ترخیص و . . . . و ups , . . . . . آماده خدمات به دوستان گرامی در ایران و حوضه خلیج فارس ، امارات و قطر و استثنا" کشور روسیه می باشد با تشکر منتظر پیشنهادات هستیم جهت فروش محصولات شما ( iman_iglesias_2005@yahoo.com) جهت همکاری با گروه فوق با تشکر

OMIT
28-07-2014, 17:21
با سلام.احتمالا برا تیم اسپیک پسورد بزاریم که هر کس نیاد شلوغ شه
pass=002

meysam1
29-07-2014, 19:21
سلام دوستان عزیز جلسات چجوری هماهنگ میشه؟

amir__amir
29-07-2014, 19:36
سلام دوستان عزیز جلسات چجوری هماهنگ میشه؟

سلام آقا میثم عزیز زمان برگزاری جلسات رو تو همین تاپیک اعلام میکنیم

جلسات بعد از تعطیلات برگزار خواهد شد

amir__amir
29-07-2014, 19:37
عید سعید فطر بر همگان مبارک باد

amir__amir
01-08-2014, 20:38
امیدوارم تعطیلات به همه خوش گذشته باشه

amir__amir
01-08-2014, 21:00
به نام خدا

اطلاعیه برگزاری جلسات صوتی

از تمامی اعضای محترم دعوت میشود ( یکشنبه ها - سه شنبه ها - پنج شنبه ها - جمعه ها )
رأس ساعت 20 تا 22 در جلسات صوتی حضور داشته باشن

اولین جلسه یکشنبه هفته پیش رو یعنی 1393/5/12 از ساعت 20 تا 22 برگزار میشود

لیست دعوت شدگان

جلسات در آدرس سرور زیر برگزار میشود :

رمز عبور

002

پس از ورود به سرور وارد اتاق تاجر بانک شوید

حتماً در جلسات حضور داشته باشید

meysam1
04-08-2014, 22:47
سلام آگهی برگزاری جلسات رو الان دیدم که تایم جلسه هم تموم شده به امید خدا در جلسه های دیگر شرکت میکنم.
در جلسه امروز بحث در مورد چه بود؟

said20
05-08-2014, 00:46
باسلام
بنده در شهرستان جیرفت زندگی میکنم که محصولات خارج از فصلش هم در داخل و خارج از کشور معروف هست از نظر تولید خیار گلخانه رتبه اول گوجه و هندوانه رتبه دوم کشور را داریم خرما هم بیشتر مضافتی .کلیته . مرداسینگ وهلیلی .مدرک من فوق لیسانس کشاورزی خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.۰۹۱۴۰۶۳۴۳۷۰

Benita0098
05-08-2014, 18:20
باسلام
منم امادگس خودرا اعلام میکتم وقتم همیشه ازاده

javad am
05-08-2014, 18:53
سلام منم اینترنت نداشتم اما امشب خودم را میرسونم

sfa0731
05-08-2014, 19:31
دوستان ما یه سیستم مشابه رو ازمایشی ایجاد کردیم و کالاهایی هم ثبت شده خوشحال میشیم همکاری داشته باشیم

هدفمون یه سیستمی هست که از همه شهرها کالا ثبت بشه و کاربرا تو شهر خودشون مقایسه قیمت کرده و در صورت مناسب بودن خرید کرده و پخش کنن

iranimpex1@gmail.com
10-08-2014, 01:07
سلام آقا سعید
لطفا آدرس ایمیلتون رو برام بفرستید.

iranimpex1@gmail.com
با احترام
علی

maghpa
11-08-2014, 16:21
سلام
لطفا در صورت ممكن از روند جلسات صوتي گزارش مكتوب در گروه ارائه فرماييد تا اعضايي از گروه كه به هر دليلي نتونستن در جلسات صوتي صوتي شركت كنند از مباحث مطرح شده مطلع گردند.
بهروز باشيد

OMIT
11-08-2014, 16:36
بچه ها خوشحال میشیم تشریف بیارین...تا نقاط ضعف و قوت خودمونو پیدا کنیم و روش کار کنیم...در ضمن میتویم برا محصولات هم بازاریابی کنیم.

javad am
11-08-2014, 17:40
با سلام من نمیتونم وارد تیم اسپیک بشم چرا؟

24052406

amir__amir
11-08-2014, 19:54
سلام آقا جواد احتمال داره از وی پی ان و یا پروکسی و فیلتر شکن استفاده کرده باشید
سعی کنید موقع کانکت شدن از غیر فعال بودن این موارد اطمینان حاصل پیدا کنید
رمز ورود هم دو تا صفر دو هستش

OMIT
11-08-2014, 21:58
با سلام من نمیتونم وارد تیم اسپیک بشم چرا؟

24052406
شما جای پسورد خالی برارین...سرور پسورد نداره

shahingold
17-09-2014, 03:54
علیپور از ارومیه تمام وقت اگه سود خوبی توش باشه
09146241579
shahingold22@yahoo.com

derbak
17-09-2014, 11:23
یک کشتی تفریحی در جزیره کیش با ظرفیت 200 نفر و در امد ماهیانه 200 الی 300 میلیون تومان بفروش میرسد مبلغ 5 میلیارد تومان که خریدار میبایست مبلغ 3 میلیارد تومان نقدی پرداخت کند و 2 میلیاردش هم قسط دارد.09362009179

ebrahim nik
22-09-2014, 09:44
دوستان سلام
من هم آماده همکاری هستم از اصفهان بعد از ظهرهای 5/5 به بعد

roshani
22-09-2014, 11:09
با سلام خدمت دوستان
من هم به عنوان یک فعال در زمینه محصولات کشاورزی استان گلستان اعلام آمادگی میکنم

antik_23
22-09-2014, 13:08
علیپور از ارومیه تمام وقت اگه سود خوبی توش باشه
09146241579
shahingold22@yahoo.com

سلام آقای علیپور از ارومیه در چه زمینه هایی میتوانید فعالیت داشته باشین؟!

antik_23
23-09-2014, 10:28
با سلام خدمت دوستان
من هم به عنوان یک فعال در زمینه محصولات کشاورزی استان گلستان اعلام آمادگی میکنم

سلام دوست عزیز
در چه زمینه ای می توانید همکاری داشته باشید ؟!
با تشکر

iman.tajerbank
06-10-2014, 05:30
با سلام. تاپیک قدیمیه.. آیا هنوز پیشنهاد سر جاشه یا لیست به اندازه کافی اجزا داره؟

Ali sangari
08-10-2014, 00:05
MANAm hastam 09378087819
az mazandaran shahre bandare nowshahr

danti91
08-10-2014, 03:32
سلام دوستان
اگر گروهتان تشکیل شده و مانعی نداره من هم ملحق میشم
به شرط اینکه بار اموزشی هم داشته باشه و کارهایی که انجام میشه مراحل کار و نتیجه قرار داده بشه
یه پیشنهاد هم اینکه دوستانی که تونستند کاری به پیش ببرن معرفی بشن تا از لحاظ تکنیک و اعتبار الگو باشند

alie
11-10-2014, 23:16
دوستان عزیز تو هر کاری یک نفر کمه دو نفر بیشتره امیدوارم متوجه منظورم شده باشین

Hashemi2014m
12-10-2014, 17:04
با سلام.
بنده در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارم.
منم هستم.
Hashemi2014m@gmail.com

golro
20-10-2014, 11:47
منم هستم از اصفهان///

emantu1386
22-10-2014, 20:39
من هم آمادگی خودم رو برای همکاری اعلام میدارم

e.amini428@gmail.com

عرب
22-10-2014, 21:10
سلام
اگه میشه من هم هستم

meysam1
24-10-2014, 01:52
تهیه و ارسال کالا شما از شهر بندرعباس به سراسر نقاط ایران. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ahel
13-11-2014, 00:14
سلام دوستان
منم در خدمتگذاری حاضرم

antik_23
13-11-2014, 10:40
سلام دوستان عزیز
لطفا" مشخصاتتون رو اعلام بفرمایید تا با شما تماس گرفته شود.
با تشکر

jafar000
14-11-2014, 20:34
سلام منم هستم

مهندس صادقی
15-11-2014, 12:55
سلام
امادگی کامل خود را اعلام مینمایم.ساعت 11الی 15

تامین صنعت
15-11-2014, 14:06
من هم هستم

mohsen.esf
16-11-2014, 11:21
سلام اصفهان کل بعد از ظهر

arash2
16-11-2014, 14:34
با سلام
من آرش موسوی از تبریز دانشجوی ترم آخر ارشد عمران 26 ساله و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه بسیار علاقه مند به تجارت هستم. زمینه فعالیت من نمایندگی و مدیریت فروش در زمینه رستوران معلق.
همچنین پیمانکاری ساختمان هم انجام میدم.

آفتاب
18-11-2014, 13:00
سلام منم میخوام عضو گروه باشم هرچند که هیچ تجربه ای ندارم اما اطلاعات کاملی درخصوص صادرات و واردات و فرایندهای هردو دارم البته بیشتر فرایندهای داخلی صادرات و واردات. ضمنا من کارشناسی مدیریت بازرگانی و از شهر مشهدهستم

گندم
18-11-2014, 16:17
سلام دوستان این ایده ای که در نظر دارید جالبه ولی عملی شدنش کمی سخت با توجه به مشکل اینترنت در کشورمون و نداشتن مهارت در استفاده از کامپیوتر در برخی از اعضا به نظرم کمی نشدنی باشه بهتر نیست یه کم از کاری که میخوای انجام بدی برامون بگی تا بهتر درک کنیم و هم به درد بی تجربه ها بخوره و هم اعتماد برخی دیگر از اعضا مثل خودم جلب کنه منظورم اینه که وقت گذاشتن برای موضوعی که هنوز به طور جدی شروع نشده اگه میشه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

sam4141
18-11-2014, 16:37
بنده هم حاضرم

pars378
22-11-2014, 10:37
سلام. دوست عزیز من در موضوع تجارت وفروش محصولات مواد پوششی وعایقی وتجربه اندکی در صادرات گلاب عرقیجات دارم مایل به همکاری وهمفکری هستم.

pars378
22-11-2014, 10:40
دوستان ....نحوه ارتباط وشروع رابفرمایید.

Alibaba
27-11-2014, 10:08
سلام دوستان
من تازه با این گروه آشنا شدم، خیلی از این ایده خوشم اومده. می خواستم ببینم اگه هنوز فعال هست در صورت امکان باهاتون همکاری کنم. زمینه فعالیت من خدمات چاپ هست، کلیه امور مربوط به طراحی و چاپ رو انجام میدیم، امحصولات سفارشی ما شامل کلیه ملزومات چاپی شرکت ها مثل سربرگ، فرم های اداری، بروشور، کاتالوگ، سررسید و... هستش و محصولات آماده فروشمون هم دفاتر دانش آموزی است که با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب عرضه میشه.

atef
27-11-2014, 11:59
با عرض سلام خدمت دوستان محترم . بنده نيز به صورت فعال بعد از ظهر ها در خدمتتون هستم . آذر بايجان غربي - ( مهاباد و مياندوآب )

rasam
28-11-2014, 00:32
فکر میکنم مفید باشه . بنده هم هستم

hamed khaki
28-11-2014, 18:51
سلام.خیلی کار خلاقانه ای هست.من هم اعلام آمادگی میکنم.از قم هستم شغلم آزاد هست وساعات بیکاری من مشخص نیست اگر قبلا هماهنگ بفرمایید مشکلی جهت کنفرانس صوتی ندارم.سپاس

antik_23
28-11-2014, 19:19
سلام.خیلی کار خلاقانه ای هست.من هم اعلام آمادگی میکنم.از قم هستم شغلم آزاد هست وساعات بیکاری من مشخص نیست اگر قبلا هماهنگ بفرمایید مشکلی جهت کنفرانس صوتی ندارم.سپاس

سلام دوست عزیز لطفا" تخصص خود را اعلام بفرمایید تا با شما همکاری شود
با تشکر

antik_23
28-11-2014, 19:22
فکر میکنم مفید باشه . بنده هم هستم

سلام دوست عزیز تخصص خود را اعلام کنید و همچنین از خودتان سابقه ی کاریتان را ذکر نمایید.
سپاس از شما

antik_23
28-11-2014, 19:25
سلام دوستان
من تازه با این گروه آشنا شدم، خیلی از این ایده خوشم اومده. می خواستم ببینم اگه هنوز فعال هست در صورت امکان باهاتون همکاری کنم. زمینه فعالیت من خدمات چاپ هست، کلیه امور مربوط به طراحی و چاپ رو انجام میدیم، امحصولات سفارشی ما شامل کلیه ملزومات چاپی شرکت ها مثل سربرگ، فرم های اداری، بروشور، کاتالوگ، سررسید و... هستش و محصولات آماده فروشمون هم دفاتر دانش آموزی است که با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب عرضه میشه.

سلام دوست عزیز
بله این گروه همچنان فعال می باشد و در چند استان نماینده ی فعال دارد
لطفا" شماره تماستون رو اعلام بفرمایید تا با شما همکاری شود.
با تشکر فراوان از شما

REZA2237118
29-11-2014, 09:45
سلام رضا هستم از اهل سبزوار دیار سربدارن و بیهقی (خراسان رضوی) ساکن فریدونکنار (استان مازندران) مدرک کارشناسی ارشد حسابداری علاقه مند به بازاریابی کلیه محصولات کشاورزی وغیره وامکان تهیه برنج /مرکبات / ماهی سفید /زعفران وداروهای گیاهی را بصورت دسته اول دارم

REZA2237118
29-11-2014, 09:47
سلام رضا هستم از اهل سبزوار دیار سربدارن و بیهقی (خراسان رضوی) ساکن فریدونکنار (استان مازندران) مدرک کارشناسی ارشد حسابداری علاقه مند به بازاریابی کلیه محصولات کشاورزی وغیره وامکان تهیه برنج /مرکبات / ماهی سفید /زعفران وداروهای گیاهی را بصورت دسته اول دارم

Benita0098
29-11-2014, 12:21
باسلام
من هم هستم 09108544223

antik_23
29-11-2014, 13:17
باسلام
من هم هستم 09108544223

سلام دوست عزیز

لطفا" تخصص مهارتی و سابقه ی کاریتان را اعلام بفرمایید تا با شما همکاری شود.
سپاس از شما

OMIT
29-11-2014, 16:02
جدید ترین ipتیم اسپیک 10.126.17.163

m.samir.z
29-11-2014, 17:11
لطفاً add بفرمایید
سمیر هستم یه تاجر تازه کار .
m.samir.z@gmail.com

yahyaaaa
29-11-2014, 23:31
درخدمتم

antik_23
30-11-2014, 10:39
درخدمتم

سلام دوست عزیز

سپاس از شما

اسماعیل مصلح ارخودی
30-11-2014, 21:52
با سلام خدمت همگی
بنده ارادتمن همگی شما تو کار فروش زعفران و پیاز زعفران هستم ساکن خراسان رضوی شهرستان باخرز دنبال خریدار زعفران عمده میگردم تو خارج از کشور هر جایی که باشد ممنون میشم راهنمایم کنیین
من هم کارت بازرگانی دارم هم دفتر تجاری بازرگانی به شماره ثبت 1819
خودم هم کشتم زعفران هست

afra
01-12-2014, 13:18
salam afra hastam az mashhad

afra
01-12-2014, 13:23
من هم هستم

afra
01-12-2014, 13:28
سلام دوستان من دنبال یک خریدار یا بازار یاب در افغانستان هستم که بتونه برام کالاهای مختلف رو بازاریابی کنه اگه کسی میدونه چطور میتونم همچین کسی رو پیدا کنم لطفا به من بگه ممنون میشم

antik_23
01-12-2014, 14:27
salam afra hastam az mashhad

سلام دوست عزیز

سپاس از شما

danti91
07-01-2015, 06:25
سلام دوستان عزیز
لطفا" مشخصاتتون رو اعلام بفرمایید تا با شما تماس گرفته شود.
با تشکر
danti91datli@yahoo.com

pars378
07-01-2015, 11:12
سلام...خیلی عالی و بهترین موقعیت جهت همکاری وآماده شدن برای روزهای بهتر....هستم09360598068

antik_23
07-01-2015, 14:18
danti91datli@yahoo.com

سلام دوست عزیز

سپاس از شما

antik_23
07-01-2015, 15:14
سلام...خیلی عالی و بهترین موقعیت جهت همکاری وآماده شدن برای روزهای بهتر....هستم09360598068

سلام دوست عزیز
سابقه ی کاریتون در زمینه عرقیجات و گیاهان دارویی هم بوده؟
با تشکر فراوان از شما

mohsenzamani
07-01-2015, 18:25
سلام
من در زمینه برنج و چای و کیوی و زیتون و روغن زیتون و
گوشت صنعتی در شمال دنبال صادرات هستم به خاطر دسترسی خوبی که به مزارع و تولید کننده ها دارم و رابطه هام
یه مشتری از علی بابا واسه کیوی پیدا شد و گفت تحویل در جبل علی چقدره که من اصلا نمیدونم چطوریه
واسه برنج یکی از جده درخواست نمونه 10 کیلویی داد گفت هزینشو هم میده هزینش واسه 2 تا 10 کیلو 1.5 میلیون شد دیگه جواب نداد
کسی هست که کمکم کنه اصلا نمیدونم چیکار کنم
email:mohsen.zamani.i@gmail.com

danti91
07-01-2015, 20:27
سلام و احترام
عمده فعالیت من تامین کالا هست البته مواردی را که همکاران و کارگذاران معرفی می کنند تا به خریدار پیشنهاد بدهم قطعا باید تضمینی بر وجود بار باشه
در غیراین صورت مواردی که پیشنهاد میدهم با فروشنده مستقیم هستم .در زمینه مواد اولیه مواد معدنی مثل سنگ آهن ..کرومیت..باریت و اقلام وابسته به مراحل کاری فولاد مثل سنگ آهن ..آهن اسفنجی..گندله و ضایعات . پترولیم و فرآورده های پتروشیمی و زمینه های متفرقه دیگر.
مواردی که اخیرا از تولیدکننده ارسال شده برای فروش کنسانتره ها و مکمل ویتامین مرغ و شترمرغ وبه طور کلی دام و طیور هست در صورتی که اطلاعاتی درموردش خواستید ارسال خواهم کرد
محل فعالیتم اصفهان هست , اصفهان در زمینه سنگ سرامیک و اقلام فولادی موقعیت خوبی داره
به اعتبار کاری بیش از هر منفعت دیگری اعتقاد دارم
email: danti91datli@yahoo.com

Adel.N
09-01-2015, 01:41
سلام
من هم اعلام آمادگی می کنم .
ساکن تهران هستم ، مدیرعامل یک شرکت نرم افزاری هستم ، فعالیت در زمینه کاغذ ، مقوا و لوازم تحریر ، نمایندگی پخش 2 کارخانه کاغذ رو دارم (سرورستان سپاهان و زنجان) ، ارتباط خوبی با شرکتهای تولید کننده و وارد کننده لوازم تحریر دارم و همچنین اشخاص وارد کننده بسیاری رو میشناسم ، فعالیت دیگر من بازار ارز هست به خصوص حواله جات یوان و درهم ، متاسفانه وقت خالی زیادی به جز 10 شب به بعد ندارم ولی با تمام توان در خدمت همه دوستان هستم .
Adel.Norouzian@gmail.com

Hj.trade
11-01-2015, 13:03
سلام خدمت دوستان گرامی خوشحالم که این تاپیک ادامه داره
من هم اعلام آمادگی می کنم .
بنده در تامین موارد ذیل میتونم در خدمتتون باشم

مصالح ساختمانی (کاشــی و سرامیک یزد، الکتــرود، ایـزوگــام و شیـــــــرآلات، انواع آجــر (سفال -تیغه-بلوک و...) )

ضمنـــاَ یکی از دوستان بنده در زمینه قــند و نبات، ارده و حـــلوا ارده،روغن ارده و کنجد و شیرینی سنتی یزد فعالیت دارد دراین مورد هم بنا به نیاز دوستان

آمادگی دارم.

Hjafari.Trade@gmail.com

nsaeidi92
15-01-2015, 10:42
سلام
من هم اعلام آمادگی میکنم.

ستاره درخشان بوشهر
15-01-2015, 13:02
با عرض سلام
اگر گروه پا برجا هست خوشحال میشم منم عضو کوچکی از این گروه باشم .

antik_23
15-01-2015, 13:25
سلام
من هم اعلام آمادگی میکنم.

سلام دوست عزیز

سپاس از شما

arman28
08-02-2015, 19:27
با سلام خدمت همه عزیزان .
من هم آماده همکاری هستم . 28 سالم . از اصفهان .
09132251548
خوشحال میشم بدونم نوع فعالیت چیه که بتونیم ما هم کاری رو شروع کنیم .

سارا.غزنوی
09-02-2015, 12:33
سلام
سارا غزنوی
فوق لیسانس شیمی از اکراین
فورواردر و بازاریاب بخش روسی شرکت حمل و نقل و کشتیرانی آرا باختر(نمایندگی مشهد)
مشاوره در زمیینه صادرات واردات ترانزیت و بازاریابی کالا درآسایه میانه وکشورهای روس زبان

sara.ghaznavie@gmail.

milad_bch
12-02-2015, 21:15
درود
منم اعلام آمادگی میکنم

zanko
13-02-2015, 13:15
خوبه
ماهم هستیم

tajer321
14-02-2015, 22:09
دوست عزیز می شه بفرمائید تو این مدت این همه از دوستان که اعلام امادگی کردن چه کارهایی را تا الان انجام دادید
چه پیشرفتهایی داشتید؟چون تو این تاپیک فعلا همه اومدن اعلام امادگی کردن نه شما و نه هیچ کدوم از دوستان
تا الان در مورد کارهایی که انجام شده و حتی درامدی که ایجاد شده کسی چیزی نگفته

milad_bch
15-02-2015, 17:44
دوست عزیز می شه بفرمائید تو این مدت این همه از دوستان که اعلام امادگی کردن چه کارهایی را تا الان انجام دادید
چه پیشرفتهایی داشتید؟چون تو این تاپیک فعلا همه اومدن اعلام امادگی کردن نه شما و نه هیچ کدوم از دوستان
منم یکی از افرادی بودم که چند روز پیش اعلام آمادگی کرده بودم اما هیچ خبری یا پیام برام نیومد که عضو شدم یا نه!

antik_23
16-02-2015, 18:05

سلام دوست عزیز
نمیدونم شما کل صفحات این تاپیک رو بادقت مطالعه کردید یا نه ! اما متاسفانه کسی که تاجر هس یا نمیدونم حتی فروشنده یا واسطه .. بلد نیست با یک نرم افزار ساده به خوبی کار کند .....
یا از کسی دعوت میشه فلان روز جلسه هست اما فقط اومده اینجا یک پستی گذاشته مبنی بر اینکه منم اعلام آمادگی میکنم بعد سر و کله ش پیدا نمیشه ....
یا سابقه کاریش و نوع مهارتش و همکاری که قراره انجام بده رو هنوز خودش هم نمیدونه ...
چه انتظاری از دوستان داشته باشیم !؟
یا کسی که شماره تماس میذاره بعد جواب نمیده یا میگه من فلان کار رو انجام میدم اما واسطه ای بیش نیست !!
ببین دوست عزیز آخرهای تابستون ما مدت زیادی با دوستان(آن هم تعدادش همش 4 نفر بود ) ارتباط برقرار کردیم اما کسی حاضر به عمل نشد و عده کثیری هم شرکت نکردند!!
وقتی یک دست صدا نداره چطور میشه پیشرفت کرد..
بعدش مدیر این تاپیک بنده نیستم ، تنها پیشرفتی که صورت گرفت ارتباط مستقیم بنده با مدیر این تاپیک بود که الان چند ماه هست که هم حضوری هم بصورت مجازی باهم درارتباطیم و چندین بارهم باهم جلسه حضوری گذاشتیم و در حال حاضر هم بازاریابی و فروش محصولمون رو انجام میدیم*
نکته مهمتر این هست که خیلی از کاربران متاسفانه فقط قیمت میگیرن و سر رشته ای در ساده ترین کارها ندارند!

milad_bch
16-02-2015, 19:41
سلام دوست عزیز
نمیدونم شما کل صفحات این تاپیک رو بادقت مطالعه کردید یا نه ! اما متاسفانه کسی که تاجر هس یا نمیدونم حتی فروشنده یا واسطه .. بلد نیست با یک نرم افزار ساده به خوبی کار کند .....
یا از کسی دعوت میشه فلان روز جلسه هست اما فقط اومده اینجا یک پستی گذاشته مبنی بر اینکه منم اعلام آمادگی میکنم بعد سر و کله ش پیدا نمیشه ....
یا سابقه کاریش و نوع مهارتش و همکاری که قراره انجام بده رو هنوز خودش هم نمیدونه ...
یا کسی که شماره تماس میذاره بعد جواب نمیده یا میگه من فلان کار رو انجام میدم اما واسطه ای بیش نیست !!
ببین دوست عزیز آخرهای تابستون ما مدت زیادی با دوستان(آن هم تعدادش همش 4 نفر بود ) ارتباط برقرار کردیم اما کسی حاضر به عمل نشد و عده کثیری هم شرکت نکردند!!
بعدش مدیر این تاپیک بنده نیستم ، تنها پیشرفتی که صورت گرفت ارتباط مستقیم بنده با مدیر این تاپیک بود که الان چند ماه هست که هم حضوری هم بصورت مجازی باهم درارتباطیم و چندین بارهم باهم جلسه حضوری گذاشتیم و در حال حاضر هم بازاریابی و فروش محصولمون رو انجام میدیم*
نکته مهمتر این هست که خیلی از کاربران متاسفانه فقط قیمت میگیرن و سر رشته ای در ساده ترین کارها ندارند!
پس با تمام این تفاسیر نتیجه گرفتیم که پرونده ی این موضوع به طور کلی بسته شده

tajer321
16-02-2015, 20:10
سلام دوست عزیز

من یک پیشنهادی دارم تا کار استارتش زده بشه

به نظر من دوستانی که واقعا قصد دارن بیان و فکرهاشون را بزارن روی هم روی یک کالای واحد یا صادراتی یا وارداتی
بحث و گفتگو کنم و نتیجه گیری بشه که مثلا طبق این بازار واردات و یا صادراتفلان کالا می تونه اینقدر سود دهی داشته باشه

در مرحله اول هم کار بصورت خیلی کوچکی انجام بشه و یک حداقل مبلغ هم برای اون کالا در نظر گرفته بشه و همه دوستان هم هر کدوم با هر توان مالی تو این کار
مشارکت داده بشن

مثلا فرض کنید در مرحله اول مبلغ 10 میلیون یا حتی کمتر در نظر بگیریم و حداقل مبلغ مورد نظر هم برای مشارکت مثلا 200 هزار تومن باشه
حالا هر کدوم از دوستان هم که خواستن می تونن مبلغ بالاتری هم وارد اینکار کنن یعنی هر کس با توجه به این مبلغش یک سهم داره
و با توجه به مقدارسهمش سود هم خواهد برد البته این مبالغ می تونه بالا و پایین بشه فعلا بعنوان مثال دارم عرض می کنم

بعدش الانم دیگه تمام کارها داره انلاین انجام می شه تمام دوستان هم از مرحله خرید تا مرحله فروش هم می تونن کاملا در جریان باشن از هرجای دنیا

البته هر کدوم از دوستان هم باید تو این مراحل فعال باشن مثلا اگه کالایی را وارد کردیم همه دوستان سعی کنن با بازریابی و با قیمت مناسب
در هر جای ایران که هستن نسبت به فروش اون اقدام کنن

البته این یک چارچوب کلی بود که بنده عرض کردم اگه واقعا دوستان بخوان بنده حاضرم با همکارتون چارچوب کلی با تمام جزئیات چهت انجام اینکار
ارائهبدم که دوستان کاملا در جریان باشن در اصل اینکار ما یک کار تعاونی هست که همه با هم با توجه به سهمشون سود یا خدای نکرده ضرر خواهند کرد

اما در اخر دوستانی که واقعا می خوان اینکار اجرا بشه اعلام کنن وادرس ایمیل خودشون را اینجا بزارن حتی دوستانی که از قبل هم بودن خواهشن اینکار را دوباره انجام بدن
نه اینکه طوری باشه هرکه اعلام کنه و بعدش پشمیون بشه البته با اجازه از دوست عزیز استارتر محترم که حتما بنده هم شخصا با ایشون هم هماهنگ خواهم کردن بعد از اعلام شما دوستان

arman28
16-02-2015, 20:38
والا برای ما که اعلام آمادگی کردیم هیچ پیامی نیمد . یا تماسی گرفته نشد .
بعدشم به نظر من اگه واقعا خواسته باشه به این نحو کار انجام بشه هیچ وقت پیش نمیره . به نظر من کسی که تلفن همه رو داره یا کسی که بانی این کار هست تو برنامه تلگرام همه رو ادد کند و به صورت زنده بتونیم با هم مشورت کنیم . این کار خیلی بهتر از این هست که هر یکی از دوستان بیاد اینجا نظری بدهد بعد تا چند ماه سر نزند به این سایت . الان تمام دوستان خدارو شکر به این دنیای مجازی دسترسی دارند و وایبر و .... دارند .
من از خودم شروع میکنم . 09132251548

tajer321
16-02-2015, 20:44
دوستان این تاپیک بنده را هم بیارن بالا یعنی با نقل و قول پاسخ بدن تا سایر دوستان هم بتونن تاپیک را ببینن
لطفا ایمیل هم اعلام کنید

tajer321
16-02-2015, 20:46
والا برای ما که اعلام آمادگی کردیم هیچ پیامی نیمد . یا تماسی گرفته نشد .
بعدشم به نظر من اگه واقعا خواسته باشه به این نحو کار انجام بشه هیچ وقت پیش نمیره . به نظر من کسی که تلفن همه رو داره یا کسی که بانی این کار هست تو برنامه تلگرام همه رو ادد کند و به صورت زنده بتونیم با هم مشورت کنیم . این کار خیلی بهتر از این هست که هر یکی از دوستان بیاد اینجا نظری بدهد بعد تا چند ماه سر نزند به این سایت . الان تمام دوستان خدارو شکر به این دنیای مجازی دسترسی دارند و وایبر و .... دارند .
من از خودم شروع میکنم . 09132251548

ایشالله این سری کار حتما انجام می شه دوستان
لطفا ایمیل

تیک تاک
16-02-2015, 21:55
یعنی این فقط یه گروه واسه تبادل اطلاعاته؟