PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع کار با یک سرمایه ی خیلی کم

a_magic2007
01-07-2014, 15:50
سلام...
من به کار تجارت بسیار علاقه مند هستم و میخواستم این کار رو با یک سرمایه ی خیلی کم شروع کنم به خاطر سن کم و تجربه ی کم.
چنتا سایت خارچی نظر منو جلب کرده.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
میخواستم اول اینکه نظرتون رو راجع به این کار بپرسم
دوما اگه پیشنهاد بهتری دارین اعلام کنین وعاجزانه ازتون کمک میخوام.
ساکن شهر تبریز هستم
ممنون میشم نهایت همکاری رو باهام داشته باشین

m0hammad
01-07-2014, 17:23
از کار داخلی شروع کنید (بازاریابی) تا تجربتون و ارتباطاتتون افزایش پیدا کنه. و بدنید که چی صادر یا وارد کنید که سودآور باشه . دفعات اول به خاطر کمبود دانش همیشه شکست وجود داره با بازاریابی این صدمات را به حداقل برسونید.

a_magic2007
01-07-2014, 19:04
از کار داخلی شروع کنید (بازاریابی) تا تجربتون و ارتباطاتتون افزایش پیدا کنه. و بدنید که چی صادر یا وارد کنید که سودآور باشه . دفعات اول به خاطر کمبود دانش همیشه شکست وجود داره با بازاریابی این صدمات را به حداقل برسونید.

میشه بیشتر راهنمایی کنین؟من دقیقا باید چیکار کنم؟از کجا باید شروع کنم؟ ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین؟!

m0hammad
02-07-2014, 02:31
سلام دوست عزیز

شما باید یک بازار را با توجه به شرایط ، علایق , ارتباطات و ... خودت انتخاب کنی. بعد با سرمایه ای که در دست داری از عمده فروش یا تولد کننده یا وارد کننده بخری و بری بازاریابی کنی و به مغازه دارهای خرده فروش که به استفاده کننده نهایی میفروشن بفروشی. اینطوری ریسکت خیلی پایین میاد و اگر هم ضرر بدی خیلی کم هست.

اگر باز هم نمیدونی از کجا شروع کنی سعی کن بری برای یکی دو شرکت بازاریابی انجام بدی چون اونها قبلا زحمت انتخاب بازار و جنس و... را کشیدن و شما میتونی از تجربیاتشون هم استفاده کنی.

البته سعی کن سراغ بازاریابی سیگار و لوازم آرایش نری. یک جنسی را انتخاب کن که خدا را خوش بیاد. :smile:

اگر جایی مفهوم نیست بپرس.

برات آرزوی موفقیت میکنم.
در پناه خدا باشی

anomia.ir
03-07-2014, 14:54
قابل توجه عزیزانی که مایل به پخش و نمایندگی محصولات جدید و جذاب هستند .
-----------------------------
کالای لوکس آنومیا
تنها عرضه کننده محصولات لوکس و شیک آنومیا در ایران
-----------------------------
لازم به ذکر است با توجه به جدید و تک بودن محصولات ، استقبال بسیار خوبی شده است.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات به سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])آنومیا مراجعه نمایید .
([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

patricksahakian
05-07-2014, 14:24
نه دوست عزیز مهم فقط سرمایه نیست بلکه تجربه و دانش هم مهم است . میزان آگاهی و دانش خودت را بازگو کن تا
مشخص شود چقدر توان داری یک تاجر خوب شاید بدون سرمایه هم بتواند معامله کند . من کلمه یکی از اساتید خودم
را برای شما نقل قول میکنم این کلمه شاه کلید موفقیت در تجارت یک تاجر است . صداقت .
این سایت علی بابا این کلمه را بدرستی نمی دونه و ممکن است تمام سرمایه شما در اثر یک اعتماد از بین برود پس اول
دانش و تجربه بعد سرمایه .

شوییچی
05-07-2014, 20:50
من نمیدونم چرا این دوتا سایت اینقدر بیخودی بزرگ شدن ...
رایزن سفارت ایران تو چین که چند سالی روی بازرگانی با چین کار کرده بوده ... ازین دوتا سایت به اسم علی بابا و علی مامان اسم می برد:happy: .... من خودم هم نظر زیاد جالبی رو رایزنهای سفارت ها ندارم ... ولی حتمن یه چیزی هست که یه چیزی میگن !!

به یه شرکت چینی حتی برای بار nام هم نباید اعتماد کنین .... البته چون مدیریت شرکت های چینی زیر نظر دولت هست بخاطر سیستم کمونیستی شون .. از روال خودشون برای تایید اعتبار طرف تجاریتون باید استفاده کنین.

واقعن روال تجارت با چین از این دوتا سایت شروع نمیشه ... اون رایزنی که گفتم بشدت مخالفت میکرد که تازه وارد ها وارد تجارت با چین بشن.:advise:

123azx
09-07-2014, 01:08
دوست عزیز اگه خواستین این ایمیل من neghabshahi@yahoo.com هست هرچی از دستم بر میاد کمکت میکنم در ضمن همزبان هم هستیم منم اطراف تبریز ساکنم

dehvar
26-07-2014, 22:49
دوست عزیز از تفاوت قیمت اجناس مختلف توی استان های مختلف ایران میتونی به عنوان فرصت خوبی استفاده کنی.فقط سعی کن هر چیز رو از منبعش تهیه کنی تا سودت بیشتر بشه.
انصاف هم شرطه واین اصل رو رعایت کن (سود کم و فروش بالا )

binalood2
26-07-2014, 23:30
سلام
دوست عرير
يه پيشنهاد دوستانه ميكنم بهت كه تجربت زياد بشه
اول برو يه 2سالي تو يه شركت بازرگاني يا پخش مويرگي يا عمده مواد غذايي يا هرچيز ديگه كار كن
تجربه كسب كن
بعدش كم كم خودت وارد شو به كار
من وقتي ميخوايتم كنار كار مواد غذايي كار كاشي و سراميك رو كنم اصلن تجربه واطلاعاتي نداشتم تو اين زمينه
اما نصف وقت روزانه خودمو رفتم تو يه شركت و اونجا به عنوان مديرفروش كار كردم
الان اطلاعات دقيق از فروش شركتها و نمايندگيها و حتي كارخونه هاي توليدي كاشي سراميك رو دارم
يكم دقيق باشي و دل به كار بدي ميتوني موفق بشي

karmand
25-01-2015, 13:36
موفق باشی

arman28
26-01-2015, 21:14
سلام بر دوستان عزیز . من از اصفهان هستم .
من مدت 6 سال سابقه در یک ارگان دولتی رو دارم . و هم اکنون مشغول به کار در این ارگان هستم . اما خوب همه دوستان تاجر میدونید که با حقوق کم نمیشه زندگی رو چرخوند. الان حدود 1 سال شدیدا دنبال یه کار میگردم که بتونم به عنوان شغل اولم جایگزینش کنم . وسرمایه گزاری کنم . یا با یک نفر مطمعن برای بار اول شریک شم . سرمایم حدودا 15 میلیون . میدونم کمه ولی خوب چاره ای ندارم . حالا از تمام دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن و میتونند کمکم کنند خواهشا راهنمایی کنند . . . پیش از پیش ممنون . :sad:
تلفن تماس من : 09132251548

milad_bch
27-01-2015, 14:10
سلام...
من به کار تجارت بسیار علاقه مند هستم و میخواستم این کار رو با یک سرمایه ی خیلی کم شروع کنم به خاطر سن کم و تجربه ی کم.
چنتا سایت خارچی نظر منو جلب کرده.
میخواستم اول اینکه نظرتون رو راجع به این کار بپرسم
دوما اگه پیشنهاد بهتری دارین اعلام کنین وعاجزانه ازتون کمک میخوام.
ساکن شهر تبریز هستم
ممنون میشم نهایت همکاری رو باهام داشته باشین
درود دوست گرامی
می خوام یه مقدار از تجربیات خودم رو بازگو کنم
من خودم تو زمینه تعمیرات محصولات صوتی و تصویری مشغولم اما با توجه به خصوصیاتم و روحیاتی که دارم آدمی هستم که دوست ندارم در یک کار محدود فعالیت کنم بلکه دوست دارم تو زمینه ای فعالیت داشته باشم که نامحدود باشه یعنی کاری که حتی بشه جهانیش کرد. (مثل تولیدات یا تجارت یا...)
بنده حدود یکسال تو زمینه بازریابی فعالیت کردم
در ابتدای کار رو زمینه ی صادرات مواد شوینده یه کارخونه کار کردم تو این راه دوستان تاجر بانکی زیادی بهم کمک کردند که همینجا صمیمانه از همشون سپاس گذاری میکنم و تو این زمینه به موفقیت های بزرگی هم دست یافتم
البته در نهایت کار به خاطر یکسری مشکلاتی از سوی مدیرعامل کارخونه که هنوز هم برام هاله ای از ابهام هست با شکست رو به رو شدم :dry: موازی با این کار تا چند ماهی به فکر ساخت کارخونه بودم و به دنبال شریک گشتم، البته شرکایی هم پیدا کردم و دوستان تاجر بانکی هم اطلاعات خوبی به بنده دادند که بازهم ازشون صمیمانه سپاس گذارم اما تو کار شراکت هم موفق نشدم :dry: موازی با این کارها رو بازریابی محصولات کارخانجات دیگه هم فعالیت کردم که متاسفانه توی اون بازریابی ها هم با شکست رو به رو شدم:dry: البته گر چه از شکست هایی که خوردم ناراحت شدم اما هرگز پشیمون نیستم چون این شکست ها همشون گنجینه های بزرگی از تجربیات بود و هست :king:
در حال حاضر به این نتیجه رسیدم بهتره به دنبال کاری باشم که با سرمایه ی کم هم بتونم شروعش کنم ولی هر کاری که باشه باید بی نهایت باشه یعنی کاری نباشه که فقط محدود به یک منطقه خاصی باشه! کاری باشه که قابل گسترش باشه طوری که حتی در آیندها در طرح توسعه بشه رو زمینه جهانی کردنش مانور داد :rolleyes:
البته کار خوب به جز نامحدود بودنش باید ویژگی های دیگه هم داشته باشه، مثل قانونی و عامه پسند باشه، با سرمایه بسیار اندک خودم هم بتونم روش مانور بدم و...
طبق راهنمایی هایی که از خیلی از افراد بزرگ شنیدم و حتی به تجربه هم بهش ایمان آوردم این بود که باید در کارت صادق باشی
امیدوارم که موفق بشی دوست عزیز :smile:

moghadam59
18-08-2015, 13:12
درود دوست گرامی
می خوام یه مقدار از تجربیات خودم رو بازگو کنم
من خودم تو زمینه تعمیرات محصولات صوتی و تصویری مشغولم اما با توجه به خصوصیاتم و روحیاتی که دارم آدمی هستم که دوست ندارم در یک کار محدود فعالیت کنم بلکه دوست دارم تو زمینه ای فعالیت داشته باشم که نامحدود باشه یعنی کاری که حتی بشه جهانیش کرد. (مثل تولیدات یا تجارت یا...)
بنده حدود یکسال تو زمینه بازریابی فعالیت کردم
در ابتدای کار رو زمینه ی صادرات مواد شوینده یه کارخونه کار کردم تو این راه دوستان تاجر بانکی زیادی بهم کمک کردند که همینجا صمیمانه از همشون سپاس گذاری میکنم و تو این زمینه به موفقیت های بزرگی هم دست یافتم
البته در نهایت کار به خاطر یکسری مشکلاتی از سوی مدیرعامل کارخونه که هنوز هم برام هاله ای از ابهام هست با شکست رو به رو شدم :dry: موازی با این کار تا چند ماهی به فکر ساخت کارخونه بودم و به دنبال شریک گشتم، البته شرکایی هم پیدا کردم و دوستان تاجر بانکی هم اطلاعات خوبی به بنده دادند که بازهم ازشون صمیمانه سپاس گذارم اما تو کار شراکت هم موفق نشدم :dry: موازی با این کارها رو بازریابی محصولات کارخانجات دیگه هم فعالیت کردم که متاسفانه توی اون بازریابی ها هم با شکست رو به رو شدم:dry: البته گر چه از شکست هایی که خوردم ناراحت شدم اما هرگز پشیمون نیستم چون این شکست ها همشون گنجینه های بزرگی از تجربیات بود و هست :king:
در حال حاضر به این نتیجه رسیدم بهتره به دنبال کاری باشم که با سرمایه ی کم هم بتونم شروعش کنم ولی هر کاری که باشه باید بی نهایت باشه یعنی کاری نباشه که فقط محدود به یک منطقه خاصی باشه! کاری باشه که قابل گسترش باشه طوری که حتی در آیندها در طرح توسعه بشه رو زمینه جهانی کردنش مانور داد :rolleyes:
البته کار خوب به جز نامحدود بودنش باید ویژگی های دیگه هم داشته باشه، مثل قانونی و عامه پسند باشه، با سرمایه بسیار اندک خودم هم بتونم روش مانور بدم و...
طبق راهنمایی هایی که از خیلی از افراد بزرگ شنیدم و حتی به تجربه هم بهش ایمان آوردم این بود که باید در کارت صادق باشی
امیدوارم که موفق بشی دوست عزیز [emoji2]
با سلام
فرمایشات شما کاملا متینه
واقعا ایده خوب و متناسب با توان و شرایط پیدا کردن خیلی مهمه
دوستان ایده ها رو بفرمایید

Sent from my LG-P715 using Tapatalk