PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد سفر و خرید از دبی

rea2047
27-06-2014, 17:58
سلام دوستان بزرگوار .
من به تازگی عضو انجمن شدم و تو این چند روزی که دارم مطالب انجمن رو میخونم چیزای زیادی یاد گرفتم .
از همه دوستانی که دانششون رو بدون هیچ چشمداشتی در اختیار بقیه قرار میدن ممنونم .
......
من ساکن ابادانم(منطقه آزاد اروند) میخوام یه سفر برم دبی. چند تا راهنمایی از شما می خوام:
1- چقدر جنس می تونم با خودم بیارم( منظورم واردات نیست. یعنی چمدونی هر نفر چقدر میتونه با هواپیما با خودش بیاره)
2- از کدوم بازارها خرید کنم قیمت مناسب تره؟
3- با هزینه 15 میلیون تومن چی بیارم که خوب فروش بره؟(خودم مد نظرم دکوراسیون یا کیف و کفشه)
4- هزینه سه شب اقامت با بلیط رفت و برگشت حدودا چقدر میشه؟
5- اگه جنس رو خودم بعنوان کالای همراه مسافر بیارم گمرکی هم داره؟
6- اگه زیاد سوال میکنم بهم بگید تا دیگه از این کارا نکنم:smile:

.... ممنون...........

حاجي
27-06-2014, 19:28
وزن قانوني و بدون جريمه چمدان 30 كيلو هست كه البته بيشتر بشه شامل جريمه براي هر كيلوميشه-چيزهايي كه هم مياريد اگر مختلف باشه شامل گمرك نميشه ولي اگر چندتا از ي جنس باشه گمرك ميگيره-البته شما ميتونيد يك ساك دستي هم داخل هواپيما بياريد ك زياد بهش گير نميدن-
فكر نميكنم بتونيد با شيوه چمداني از دبي سود كنيد-سود چمداني در بازارچه هاي مرزي هست
موفق باشيد

hossein.behdarvand
27-06-2014, 23:00
برید آژانس مسافرتی در مورد تورهای دبی بهتون قیمت میدن.
کیف و کفش حجمش بالاست و تکی اگر بخوای از اونجا خرید کنی قیمت خیلی ها از ایران هم بالاتر هست.مگر عمده خرید کنی بدی لنج های ابادان برات بیارند.
تو چمدون در صورتی که از یه جنس تعداد داشته باشی ممکنه جریمه بخوری.
گوشی دست دوم اونجا مناسب هست.اگر میتونی بدون کارتن بفروشی شون 10 تا 20 تا گوشی بخر یه شلوار 6 بپوش و همه رو بذار تو جیب هات.ساک و چمدون رو موقع برگشت چک می کنند ولی جیب هات رو نه :wink::wink:

TESLAELECTRIC
19-07-2014, 15:32
سلام .چجوری میتونم یه تامین کننده قطعات صنایع خوب و مطمئن در دبی پیدا کنم لطفا منو راهنمایی کنید

hossein.behdarvand
21-07-2014, 00:41
قطعات چه صنایعی دوست گرامی؟

nadimi
30-04-2015, 04:20
سلام دوستان من يه سفر ميخوام برم دبى به نظر شما ميتونم واسه اينكه خرج سفرم در بياد لباس بيارم

ga.heidar
15-05-2015, 23:21
سلام دوستان من می خواستم ایفون بدون کارتون از دبی با قیمت ارزون بخرم ولی جایی بلد نیستم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

sajjadkhani
24-08-2015, 11:56
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان که دبی آشنا هستن کمک می خواستم
برای خرید مواد غذایی مثل آدامس باید به کدام منطقه دبی مراجعه کنم.
کسی اگر واردات داره آدامس بهم قیمت بده؟
من توانایی فروش رو دارم
09356488893 تلگرام و اس ام اس اگر پاسخ ندادم
sajjadhsekhani@gmail.com