PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات محصولات بلوچستان ایران

AArash
16-06-2014, 01:33
دوستانی که می توانند در خارج محصولاتی از قبیل انبه خرما و موز. یا در داخل ایران، استان و شهرستان ها بازاریابی کنند یا در صورت شراکت صادرات این گونه محصولات اعلام آمادگی کنند به خصوص انبه که میوه ی بسیار لذیذ و شیرین هست و من که اهل تهرانم میوه انبه را طرف خودمون ندیدم چه رسد بازار تهران

binalood2
16-06-2014, 02:05
دوستانی که می توانند در خارج محصولاتی از قبیل انبه خرما و موز. یا در داخل ایران، استان و شهرستان ها بازاریابی کنند یا در صورت شراکت صادرات این گونه محصولات اعلام آمادگی کنند به خصوص انبه که میوه ی بسیار لذیذ و شیرین هست و من که اهل تهرانم میوه انبه را طرف خودمون ندیدم چه رسد بازار تهران
سلام داداش شما الان اين موارد رو داري واسه فروش يا نه ميخواي كه كسي بهت قيمت بده؟ار بلوچستان ايران يا پاكستان؟

AArash
16-06-2014, 04:49
قیمت ها تو شهر زاهدان ثابت منظورم بلوچستان ایرانه

AArash
16-06-2014, 04:53
به هر تعدادی که خواستی برات بفرستم اگه تهران هستی نمونشو برات میارم چون موقتا زاهدانم دستم بازه و با بازار اینجا آشنا هستم هرگونه سوالی داشتید در خدمتم

binalood2
16-06-2014, 20:35
سلام نه فكر كردم از اون سمت جنسي ميخواي چون اشنايي كامل دارم اونجا و مسلط هستم به بازارش

AArash
17-06-2014, 02:35
سلام نه فكر كردم از اون سمت جنسي ميخواي چون اشنايي كامل دارم اونجا و مسلط هستم به بازارش

با موبایلم سخت تایپ کردن نه منظورم صادرات محصولات این استان به سایر شهرها و یا به همسایگانش بود بازم تشکر