PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

Azh
11-06-2014, 22:36
با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی

من در نظر دارم امر صادرات رو با سرمایه ای حدود 150 میلیون تومان شروع کنم ، موقیعت جغرافیایی من استان آذربایجان شرقی هست و بالطبع الویتم صادرات به کشورهایی مانند ترکیه و آذربایجان و گرجستان می باشد . ایده ای که در حال حاضر مشغول بررسی آن هستم ، صادرات کیلینکر به کشور آذربایجان و زغالسنگ به کشور ترکیه می باشد . در این راستا از دوستان و اساتید امر صادرات تقاضامندم تا ، نظرات خود را در باره ایده بنده بیان نموده همچنین در صورت امکان مرا در این رابطه راهنمائی فرمایند که1- صادرات چه کالاهایی دیگری با توجه به موقغیت من و کشورهای یاد شده می تواند سودآور باشد .
2- لطفا عزیزانی که در کشور ها و نیز زمینه های فوق الذکر به کار بازرگانی مشغول بوده و می توانند بیشتر راهنمائی فرمایند بنده را مطلع نمایند .
قبلا از همه بزرگواران ممنونم .

binalood2
12-06-2014, 00:11
سلام
شما خودتون نزديكترين شخص به اون كشورها هستيد
بهتره يه سر به گمركات و بازارچه هاي مرزي اطرافتون بزنيد تا متوجه بشيد چي ميره بيشتر
اما كلن مواد غذايي سوختي و ساختماني زياد ميره

stable.rock90
12-06-2014, 09:52
سلام
شما خودتون نزديكترين شخص به اون كشورها هستيد
بهتره يه سر به گمركات و بازارچه هاي مرزي اطرافتون بزنيد تا متوجه بشيد چي ميره بيشتر
اما كلن مواد غذايي سوختي و ساختماني زياد ميره
سلام
ترکیه خودش قطب تولید مواد غذایی هست .
ولی بازار چه مرزی خوبه هم آشنا میشه و هم خودش تجربه هست و هم تفریح

m0hammad
12-06-2014, 12:30
شما بازارچه مرزی سمت ترکیه رفتید ؟ میشه تجربیاتتون را بگید ؟ اونجا چی دیدید ؟ از هر دو طرف بار میارن ؟ اطلاعات تجاری میشه از اونجا به دست آورد ؟

Alireza62
30-11-2019, 16:36
سلام به همه دوستان
ما الان در حال نوشتن یک طرح توجیهی تولیدی در زمینه مواد غذایی پروتيینی هستیم. من یکم اطلاعات در خصوص شرکت های پخش یخچال دار (زیر صفر) نیاز دارم. اگر کسی از دوستان لطف کنه یا با من تماس بگیره یا اطلاعات تماس خودشو به من بده ممنون میشم. شاید زمینه ای شد برای قرارداد های توزیع در آینده
تماس: ۰۹۱۲۳۰۰۹۴۷۱

Hma
02-12-2019, 23:20
سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین حسین محمدی 09117431944 کانال تجارت با آراد

gitiafrooz
08-12-2019, 13:54
باسلام
شرکت گینی افروز یک شرکت بازرسی محصولات کشاورزی در زمینه های محصولات باغی، زراعی و گلخانه ای است کار این شرکت این است که محصولات سالم و برخی از مزارع و باغهایی که محصولات از یک دهه گذشته و یا بیشنتر تاکنون به صورت سنتی گشت شده و هیچگونه کود و سم شیمیایی برای آنها استفاده نشده است تحت پوشش دارد و در نهایت بعد از انجام کل فرآیند و آزمایشهای لازم در مدت تحت پوشش بودن برای آن باغ و مزارع گواهی ارگانیک و کپ که دارای مجوز از naci است صادر می نماید.
سوال
آیا این شرکت برای فروش محصولات کشاورزان (مشتریان) خود که دارای محصول سالم و ارگانیک هستند می تواند با شرکت شما همکاری نماید و تا مشتریان محصولات خود را بهتر بفروشند ؟