PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت تقریبی این مدل گازوئیل

belak24
08-06-2014, 22:51
سلام
الآن این مدل گازوئیل به چه قیمتی خرید و فروش انجام میشه؟؟
آنالیز محصول:مدل 1 (گازوئیل ایران)
density 15.6c.....0.85/+-0.01 kg
flash point.....60c
color.....max 2
total sulfur.....0.1-0.15

آنالیز محصول: مدل 2
density 15.6c.....0.83+-0.01 kg
flash point.....55c
color.....max 2
total sulfur.....0.1-0.15

binalood2
08-06-2014, 23:22
سلام
سولفورش بالاس يكمي

امروز دوستان من قرارداد دي2 تحويل مرز ميل 78 رو ...... بستن. اناليزش رو هنوز ندادن به من اما قرارره بفرستن. الان دانسيته بالا رو دارن ميبرن مشتريهاي افغاني مرز هم به خاطر اناليز بستن ديگه

binalood2
08-06-2014, 23:23
من الان قيمتهاي مناسي بدستم اومده هم دي2 هم هيدروكربن با دانسيته مورد نظر افغانيها
ميشه رو مشتريش كار كني

belak24
09-06-2014, 11:02
این مدل چی؟؟از اونا بهتره؟؟

density 15.6c.....0.83+-0.01 kg
flash point.....55c
color.....max 1.2
total sulfur....0.01

hamidkhan
09-06-2014, 11:36
من الان قيمتهاي مناسي بدستم اومده هم دي2 هم هيدروكربن با دانسيته مورد نظر افغانيها
ميشه رو مشتريش كار كني

من خریدار افغان برای دی2 میل 78 دارم قیمت برای میل 78 اعلام کنید

oil trader
09-08-2014, 12:19
من خریدار افغان برای دی2 میل 78 دارم قیمت برای میل 78 اعلام کنید

قیمت دور بر 930 باید باشه.
خریدار جدی داشتین تناژ رو بگین بپرسم.

mahdicivi81l
09-08-2014, 18:29
با سلام
دوستان در صورتی که از بار خود جهت عبور از مرز و پاس کردن آنالیز مورد نظر مطمئن هستند شرکت ما خریداری میکند.
نحوه پول سپاری در صرافی و قبل از بارگیری است و زمان تسویه حساب و آزاد شدن پول پس از رد شدن بار از مرز افغانستان می باشد.
در حال حاضر 100 تن قرار داد می بندیم. پس از اتمام این پروسه بلافاصله افزایش خرید تا 3 برابر میدهیم.
لطفا دوستان در پیام خصوصی شرایط و شماره تماس اعلام فرمایند
با تشکر

binalood2
09-08-2014, 18:42
سلام
شما که خریدار هستید الان انالیز مد نظرتون چیه؟
با چه انالیزی هیدروکربن و گازوییل میخواین؟انالیز خودتو بنویس تا طبق انالیزت بهت بدم

mahdicivi81l
09-08-2014, 19:34
density: 820-835
flash: 55-62
color: 1.5
FBP: Max 360 °C
sulfur<0.2
آنالیز مورد نظر افغانستان به گمرک اعلام شده است و گمرکات نیز به تمامی تولید کنندگان و شرکت های خوشنام اعلام کرده اند. این آنالیزی که نوشتم نتیجه صحبت با چند تولید کننده بوده است . دوستان اگر منبع یا فایل اسکن شده موثق تری هم دارند لطفا آپلود کنند.
با تشکر

binalood2
09-08-2014, 19:48
سلام
دانسیته زیر 830 نباید باشه
فلش بین 50تا 55 نهایتن 55تا 60
رنگ بین 1تا 1.5
سولفور هم زیر 0.005 درصد
این چیزی بوده که اعلام شده از سمت گمرک افغانستان

شما که با چنتا تولید کننده در ارتباط هستید از همونا بخرید دیگه
چه کاریه اومدین تو سایت اگهی میدین؟

mahdicivi81l
09-08-2014, 20:02
من نمیدونم مشکل شما دوست عزیز چیه؟ الان من خطایی کردم تو سایت پست زدم؟
شما اگر فروشنده هستید قیمت خودتتون رو بفرمایید. چی کار دارید به این که من از کی بار میخرم؟
اگر توانایی تحویل بار با شرایط ذکر شده را دارید در خدمتم.
در ضمن تا انجایی که به بنده اطلاع دادند فلش مد نظر 60 تا 62 می باشد که تا 5 واحد پایین تر هم رد میشود.
سولفور هم باید زیر 0.2% باشد. یعنی 2000 پی پی ام

miladahz
09-08-2014, 20:41
منم نمیدونم والله چرا بعضیا دوست دارن توکار دیگران دخالت الکی و بیجا کنند و اظهار نظر

binalood2
09-08-2014, 22:08
سلام
نه اشتباه از من بوده که قصد راهنماییتونو داشتم

برو داداش به کارت برس انالیزی که شما میگی درسته انالیز ما مشکل داره از مرز رد نمیشه

نه که تازه کاریم ما به خاطر همونه شما به کارت برس انشالا پیدا میکنی مورد رو

binalood2
09-08-2014, 22:10
منم نمیدونم والله چرا بعضیا دوست دارن توکار دیگران دخالت الکی و بیجا کنند و اظهار نظر

اقای میلادبه شما ربطی نداره که من کجا میخوام چیزی بگم (چواب شما رو یه بار دادم تو ÷یام خصوصی دادم بار دوم هم عمومی دادم )
حرفی داری بیا خصوصی بزن
هرچندواسه تو خصوصی و عمومی معنی نداره:goatee:

شما تو این کار اصلن سر رشته نداری پس ننداز خودتو وسط

من قصدم راهنمایی این اقا بود مثل بقیه دوستانی که هر روز زنگ میزنن و سوال میپرسن یا پیام میدن

اما خوب کار من اشتباهه انگار ..........

mahdicivi81l
09-08-2014, 23:16
مشکل این بازار اینه که آدم دلال توش زیاده و هیچ سواد نفتی هم ندارند
دوست عزیز شما که نمیدونی flash point چی هست در موردش صحبت نکن
محض اطلاع شما باید بگم فلش هر چی بالاتر باشه ماده دیرتر آتیش میگیره نه زودتر
دونستن نقطه اشتعال معلوم می کنه که تا چه دمایی می توان یک فرآورده را بدون ایجاد خطر، گرم کرد.
حالا افغانی ها با فلش 50-55 مشکل ندارند . یه نگاهی به استاندارد گازوئیل بندازی میفهمی که آنالیز گازوئیل استاندارد باید فلشش 62 باشه. یه سرچ کوچیک حد اقل انجام بده.
این آنالیز شما برای قبل از بسته شدن مرزها هست. آنالیز جدید باید سولفور زیر2000 پی پی ام باشه.
در ضمن لطفا نحوه پست زدنت رو اصلاح کن. تمسخر کردن رو همه بلدن:blush:
این آقا هر روز صد نفر مثل شما رو راهنمایی میده. خوش باشی

binalood2
10-08-2014, 01:22
خیلی سعی کردم چیزی بنویسم در مورد حرفت اما فقط خندم میگیره از حرفای شما و اقای میلاد حسن زاده یا یه همچین چیزی

باشه داداش من واسطه و دلال شما تاجر دسته اول گازوییل ایران انشالا به مرادت برسی
نرسیدی هم از برج 7 به بعد بیا پیش خودم خودم بهت سوخت با کیفیت میدم که از مرز رد بشه:goatee:

میبینمت اون موقع

miladahz
10-08-2014, 02:43
اقای میلادبه شما ربطی نداره که من کجا میخوام چیزی بگم (چواب شما رو یه بار دادم تو ÷یام خصوصی دادم بار دوم هم عمومی دادم )
حرفی داری بیا خصوصی بزن
هرچندواسه تو خصوصی و عمومی معنی نداره:goatee:

شما تو این کار اصلن سر رشته نداری پس ننداز خودتو وسط
من قصدم راهنمایی این اقا بود مثل بقیه دوستانی که هر روز زنگ میزنن و سوال میپرسن یا پیام میدن

اما خوب کار من اشتباهه انگار ..........
آفرین همون حرفی زدی که من دلم میخواست: *به شما ربطی نداره که من کجا میخوام چیزی بگم* این جواب خودت شماست که هرجا من یا کسی چیزی میگه شما پا برهنه میپرین وسط و شروع به حرفهای میزنین که اصلا بوی از انتقاد نبردن و تخریب طرف میکنی و یه جور تظاهر میکنی که انگار همه چی دونی
بعد من اصلا هیچ اظهارنظری در مورد گازوییل نکردم و اصلا کارمم نیست فقط گفتم چکار اگهی دادن مردم داری دلش خواست اگهی خرید داد یا اصلا فروش . اصلا دلش نمیخواد دیگه با تولیدکننده ها کار کنه یا خواسته ببینه شاید قیمت یا شرایط فروش بهتری پیدا بشه یا شاید خواسته با بچه های تاجربانک کار کنه یا هرچیز دیگه ای. میتونی باهاش همکاری کنی علی یارت نمیتونی چرا با تمسخر حرف میزنی چرا اینهمه لحن حرف زدنت بده؟؟!!
بعدم دلال بودن خوبه کی گفته بده؟؟!! خیلی وقتا دلالا کارو به پیش میبرن که اسمشون حتی تاجر هست اما ادم خوبه دلال با سواد باشه یعنی در رابطه با کارش سوادشو داشته باشه ولی دلال بیسواد نه!؟ بعدم تو اصلا نمیفهمی که چی میگی و چی مینویسی لحن حرف زدن اصلا به یه ادم حتی دلال نمیخوره پس اصلا حوصله کل کل کردنو اینجور کارا ندارم. هرچی دلت میخواد بگو فقط یه مشکلی که تو داری و بایدم اصلاحش کنی چون بعدها خودت چوبشو میخوری برادر و اون اینکه اصلا انتقاد پذیر نیستی و دوست داری همیشه حرف خودتو بکرسی بشونی یه جورای لجباز و حاضر جوابی و توجه کردم کل وقتتو تو سایت گذاشتی برای کل کل کردن با دیگران!!!

mahdicivi81l
10-08-2014, 08:31
خیلی سعی کردم چیزی بنویسم در مورد حرفت اما فقط خندم میگیره از حرفای شما و اقای میلاد حسن زاده یا یه همچین چیزی

باشه داداش من واسطه و دلال شما تاجر دسته اول گازوییل ایران انشالا به مرادت برسی
نرسیدی هم از برج 7 به بعد بیا پیش خودم خودم بهت سوخت با کیفیت میدم که از مرز رد بشه:goatee:

میبینمت اون موقع

خدا رو شکر که باعث خنده یه هموطن شدیم.
نحوه پست زدنت معلوم میکنه که دلال هستی نیاز به چیز دیگه ای نداره.
چرا برج 7؟ شما همین الان هم اگر بخواهی من سوخت بهت میدم که از دوغارونم رد بشه. از میل78 و میلک که جای خودش.
هر وقت دلت گرفت پستهای منو بخون و بخنددد:fez:

binalood2
10-08-2014, 09:30
خدا رو شکر که باعث خنده یه هموطن شدیم.
نحوه پست زدنت معلوم میکنه که دلال هستی نیاز به چیز دیگه ای نداره.
چرا برج 7؟ شما همین الان هم اگر بخواهی من سوخت بهت میدم که از دوغارونم رد بشه. از میل78 و میلک که جای خودش.
هر وقت دلت گرفت پستهای منو بخون و بخنددد:fez:

تو اگه طبیب بودی سر خود درمان میکردی:graduated:

mahdicivi81l
10-08-2014, 10:13
به خاطر احترام به مابقی دوستان حاضر در انجمن دیگه نمیخواهم به پستهای بی ارزش شما پاسخی بدهم.
زبون برون که نیست. تا یکی پست میزنه شما سریع میدوید وسط. شما که آفری ندارید اصلا چرا جواب پست میدید؟بگذارید حداقل دیگران آفرهاشون رو بدهند.
فقط موضوع تاپیک رو به انحراف میکشونید.
باز هم میگم اگر دوستان آفر مناسبی با آنالیز اعلام شده توسط خودم دارند اعلام فرمایند
با تشکر

hamed_
10-08-2014, 11:01
سلام
من گازوییل زیر دوش میدم.
زیر 700$
09141156525

oil trader
11-08-2014, 10:49
با سلام
دوستان در صورتی که از بار خود جهت عبور از مرز و پاس کردن آنالیز مورد نظر مطمئن هستند شرکت ما خریداری میکند.
نحوه پول سپاری در صرافی و قبل از بارگیری است و زمان تسویه حساب و آزاد شدن پول پس از رد شدن بار از مرز افغانستان می باشد.
در حال حاضر 100 تن قرار داد می بندیم. پس از اتمام این پروسه بلافاصله افزایش خرید تا 3 برابر میدهیم.
لطفا دوستان در پیام خصوصی شرایط و شماره تماس اعلام فرمایند
با تشکر

اگه خریدار جدیه ، برای اینکه وقتمون تلف نشه میشه قیمت منظرش رو هم بگی .