PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات محدود و آسان از آلمان !!

mani_bm63
07-06-2014, 02:02
با سلام

من در کشور آلمان و شهر هامبورگ هستم. به نظر شما دوستان با تجربه چه اجناس خاص و کم درد سری را می توانم به ایران صادر کنم !؟

نظرم این است که اجناس خاصی در حد محدود و با سود خوب به ایران بفرستم !!

نظر شما چیست ؟؟

امیر حسین طالبی
27-10-2014, 18:29
سلام
دوست عزیز
من یک سری لیزر با کارکرد حکاکی میخواستم ایا میتونی برام از المان اکی کنی هر موقع اینجا سفارش داشتم البته الان نمیدونم توی ایران نماینده داره یا نه در ضمن اگر بتونی نمایندگی یک سری دستگاههای جواهر سازی دیگه رو هم برام صادر کنی خوبه اینجا مشتریش هست اگر دوست داری به ایمیلم پیام بده shs.ircompany@yahoo.com

دیار
27-10-2014, 22:01
منم از طریق یکی از همکارانم که آنجا ساکن هستن
کار میکنم تجهیزات پزشکی فعالیت دارم به صورت محدود
پارسال هم یک دوستم یک کانتینر پوشاک از آنجا وارد کرد
درکل خوبه

مهندس صادقی
28-10-2014, 12:47
سلام.مهندس صادقی از یزد هستم
دزرمینه خشکبار وصنایع دستی.
شرکت من مفتخر همکاری با شما خواهد بود.
مادر تمام امور بازرگانی فعالیت داریم.ارادتمند شما صادقی 09131522400
موفق باشید

EhsanHP
03-12-2014, 18:42
با سلام

من در کشور آلمان و شهر هامبورگ هستم. به نظر شما دوستان با تجربه چه اجناس خاص و کم درد سری را می توانم به ایران صادر کنم !؟

نظرم این است که اجناس خاصی در حد محدود و با سود خوب به ایران بفرستم !!

نظر شما چیست ؟؟
سلام دوست عزیز اونجا شرکت دارید؟.. مایل به همکاری در زمینه صادرات از ایران به اروپا هستید؟

EhsanHP
03-12-2014, 19:05
خصوصیتون را چک کنید.

alirz65
11-12-2014, 03:49
با سلام
من به تازگی مقیم کشور آلمان شدم . قبلا همه فعالیتهام در زمینه الکترونیک با چین بوده و هست . دفتر و کارمند هم در چین دایر هست .
الان در حال راه اندازی دفتر تجاری در آلمان شهر ویسبادن هستم .
در زمینه اخذ نمایندگی . بازاریابی و پیشنهادات تجاری آماده همکاری هستم.
دوستانی که تمایل به همکاری دارند لطفا ایمیل ارسال کنند .
babazadeh.k.a@gmail.com

مهندس صادقی
11-12-2014, 12:55
سلام ودرود
ضایعات اهن .مس.الومینیوم.و.... رونق خوبی دارد .بنده حاضر به همکاری در این زمینه ودیگر فعالیتهای اقتصادی با شما هستیم.لطفا برای همکاری بیشتر به ایمیل زیر ایمیل بزنید
eng.sadeghi2400@yahoo.com
00989131522400
مهندس صادقی
مدیرشرکت پیشرو کارگزار آریا

mtostone
11-12-2014, 13:02
دوست عزیز متاسفانه در زمینه واردات بعد تحریم ها فعالیت با کشورهای حوزه اتحادیه اروپا به خصوص در زمینه واردات کم شده و عمدتا وارد کننده ها به سمت پین رفتندبه نظر من در زمینه صادرات بیشتر میشه فعالیت کرد.محصولاتی نظیر فرش و همچنین خشکبار و سنگ و روده که شرکت ما درش فعالیت می کنه از مهم ترین صادرات ایران به آلمان هستش.در زمینه واردات فعلا شرکتهای پزشکی و دارویی بیشترین فعالیت رو دارند