PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار نفت خام

دیار
05-06-2014, 02:52
با سلام وقت به خیر
نفت خام ایران یا حوضه خلیج فرس یا کشورهای عربی برای شرکت مالزی نیاز دارم
ریفاینری نیست
هر ماه تا 10 میلیون بشکه توان خرید هست
پرداخت LC+BG+MT103+TT
دیسکانت -8 به بالا
LOI END BUYER + ICPO
فقط کسانی که در این حوضه فعالیت دارن پیام بدن تا مزاحم کسی نباشیم درضمن Full OFERE رو با دیسکانت مد نظر برام بفرسین

با تشکر
kanizagros63@gmail.com

A.A2000
05-06-2014, 10:35
سلام

دیسکانت هشت دلار واسه نفت ایران که زیاده یکم ولی نفت عراق میشه 7تا10 زیر پلت گرفت.
باید loi بدین که دراون هم شرایط کامل خرید درج شده باشه هم نوع نفت(سبک،سنگین) هم تحویل کجا و به چه شکل باشه و...
بعد باید مشخص کنید این کار چند دست چرخیده ،آیا شما بروکر دسته اولین تو اینکار؟اگه چند دست چرخیده باشه انجام شدنی نیست چون پیچیده میشه
خرید نفت خام یکم با بقیه اقلام صنعت نفت فرق داره ، باید loi رسمی با اطلاعات بانکی خریدار باشه -خرید 10میلیون بشکه در ماه نیاز داره ماهی 1میلیارد دلار پول پرداخت بشه و مگه چندتا شرکت در دنیا توان مالی اینو دارن ، خب حالا که خریدار شما چنین توانایی داره بازم من پیشنهاد میکنم با زیر 5میلیون بشکه صحبت رو شروع کنید(از هرکی میخواید خرید کنید،این بیشتر منطقی به نظرشون میاد)البته ما توان تامینشو داریم
درصورتی که تمایل به همکاری با ما داشتید loi رسمی خریدارو بفرستید با اطلاعات بانکیشو(شرکت نفت عراق باید چک کنه توان خریدو) و بعد این جلسه میزاریم با فروشنده براتون .
نفت عراق راه دستمونه

mn.niazi2000@gmail.com

دیار
05-06-2014, 11:20
سلام loi رسمی دستم هست منتهی باید درفت یا پروسجیر یا آفری باشه که توش دیسکانت مورد نظر درنظر گرفته باشه
درضمن نفت عراق تا 3 میلیون بشکه میده
من حتی bcl این شرکت هم برام فرستاده شما چک کنید ببنید میتونین یک آفر پیدا کنین تا توش دیسکانت قید شده باشه
تا من نامه رسمی براتون بفرسم با تشکر

oil trader
05-06-2014, 16:27
سلام.
برای نفت ایران:
آیا خریدارتون میتونه از ایران خرید کنه؟
میتونه کشتی به بندر ایران بیاره؟ پولشو چی؟ میتونه به ایران پرداخت کنه؟

در مورد نفت خام دیگر کشورها میشه کمک کرد به یک شرط و آن اینکه شما دست اول باشین واز ارسال ال او آی به فروشنده نترسین :cool: (از دور زدن و اینحرفها)
اگر از خریدار مطمئن هستین ، بسم الله .
هرچند 10 میلیون بشکه جای سوال داره.
ضمنا در ابتدا بندر رو مشخص کنین و ظرفیت تخلیه اش رو.