PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (وارد نشوید)سرمایه گذاری بزرگ برای رینگ rik ساخت ژاپن

j.kh
03-06-2014, 11:08
با سلام.از سرمایه گذاران عزیز و یا بهتره بگم سرمایه داران محترم و تجار خواهشمندم که برای سرمایه گذاری در اخذ نماینگی و واردات "رینگ ریک "با بنده تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری در اختیار شما قرار بدهم..
این مارک جهانی و معروف میباشد و دارای کیفیت برتر است سهیم شدن در ورود این کالا به ایران شما را پشیمان نخواهد کرد.میتونید بیشتر بدونید از این قضیه ..عنایت بفرمایید ایمیل خودتون رو برام بذارید ،چه اینجا چه در چت خصوصی..متشکرم؛؛؛؛خسروتاج
javad.khosrowtaj@gmail.com

golder
03-06-2014, 11:53
در مورد محصول بیشتر توضیح بدین لطفا!

j.kh
03-06-2014, 12:41
Golderعزیز برای توضیح بیشتر لطفا ایمیلتون رو بذارید تا براتون کاملتر بگم.
دیگر اینکه باید بگم این پروژه و واردات قرار است بطور یا برای یک مدت طولانی صورت ببگیره و در تمام نقاط کشور اخذ نمایندگی میکنه و برای قرار داد نیاز به 400الی 500میلیارد تومن هزینه هست که نیاز به ورود سرمایه گذاران به این عرصه هست..رایزنی ها و قراردادها اماده اند و در حال حاضر در حال صحبت با سرمایه گذارانی هستیم که مشتاق اند وارد یک بیزینس خوب بشوند..مدیر فروش این شرکت ژاپنی ،از دوستان بنده هستند و توافقات بعمل آمده.

golder
03-06-2014, 16:36
ایمیل ارسال شد دوست عزیز!

j.kh
03-06-2014, 20:49
متشکرم_از دوستانی که مشتاق در این امـــــــــر هستند_لطف بفرمایند ایمیل خود رو در همین پایین ذکر کنند .من برای ارتباطات بیشتر و شفاف سازی خدمتشون ایمیل میزنم تا تماسها و دیدارها در صورت توافق در مرحله بعد صورت بگیره .به امید همکاری های بیشتر _موفق و سبز باشید

Reza535
03-06-2014, 21:59
لطفا شرايط رو براي من هم ايميل كنيد :
rezagh535@gmail.com

j.kh
03-06-2014, 22:05
حتما آقا رضا،من به اقا سعید و گلدر هم خطاب نمودم که من تا چند روز آتی اطلاعات رو براشون میفرستم؛و برای شما هم نیز
سپاس و درود فراوان..شاد باشید

Client
05-06-2014, 01:49
دوست عزیز
با سلام و احترام
فکر می کنم در مبلغ عنوان شده اشتباهی رخ داده است .چرا که شما با کمتر از این مبلغ اعلامی حتی قادر به راه اندازی یک کارخانه رینک موتور سازی خواهید بود .برای واردات رینگ موتور این مبلغ خیلی بسیار زیاد است و بازار ایران این کشش را ندارد.و زیان این کار بیشتر از سودش خواهد بود چرا که در صورت واردات بیش از نیاز بازار باعث افت شدید قیمت ها خواهید شد و به زیان شما خواهد بود.در ضمن rik یک برند اصلی محسوب نمی شود و oem می باشد که در رقابت با برند اصلی هم مشکل خواهید داشت.ضمن اینکه rik در حال حاضر در تایوان تولید می شود.البته از نظر کیفی مورد تایید می باشد.
لطفا قبل از هر اقدامی بیشتربررسی بفرمایید.

artam
05-06-2014, 02:26
سلام جناب خسروتاج
لطفا بیشتر توضیح بدین