PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت

آرین زیست
24-05-2014, 15:34
اطلاعات بسیار نامنظم درج شده.اصلا سر برگ ها درست سازماندهی نشدن.در مجموع به نظر من سایت مفیدی نیست چون نمیشود درست با این سایت کار کرد.هر چند اطلاعات برخی دوستان که به طور اتفاقی مطالعه کردم بسیار عالی بود.طبق معمول مشکل در مدیریت وب سایت وجود دارد.

حاجي
25-05-2014, 14:37
هر كي برا خودش نظري داره-شما هم دلت خوش باشه-كلي وقت صرف كردي عضو سايت بشي اينو بگي

بهزاد
27-05-2014, 14:22
اطلاعات بسیار نامنظم درج شده.اصلا سر برگ ها درست سازماندهی نشدن.در مجموع به نظر من سایت مفیدی نیست چون نمیشود درست با این سایت کار کرد.هر چند اطلاعات برخی دوستان که به طور اتفاقی مطالعه کردم بسیار عالی بود.طبق معمول مشکل در مدیریت وب سایت وجود دارد.

سلام دوست گرامی
لطفا اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید همینجا مطرح بفرمایید.
از نظر شما به چه دلیل سایت مفید نیست؟
ایا غیر مفید واقع شدنش از نظر محتوای مطالب هست و یا تقسیم بندی تالارها؟
خوشحال میشیم اگر نظرتون رو در این خصوص بدونیم تا بتونیم به مرور زمان سایت رو به اون چه که مد نظر کاربران هست بیشتر نزدیک کنیم.

با احترام

محمد m
16-08-2015, 13:56
در مفید بودن این سایت که شکی نیست. ولی تقسیم بندی تالارها کمی آدمو سردرگم میکنه. البته بیشتر برای تازه وارد ها این مشکل وجود داره وبه مرور به میحط سایت عادت میکنه

wikionline
14-06-2016, 02:57
من چرا نمی تونم پست جدید بدم